Продажба
Невалидна оферта
Нова сграда пред Акт 14 в центъра на гр. Велинград
гр. ВелинградПоследен тристаен апартамент в новострояща се сграда в СПА курорт Велинград
В сградата се предлага последният апартамент с две спални!.
Жилищата в сградата са проектирани така, че да отговарят на съвременните изисквания на клиентите за уют, спокойствие, светли помещения и комуникативна локация.
Апартаментите се предлагат със следната степен на завършеност:
• Входни врати
• Под – циментова замазка
• Стени и тавани - гипсова мазилка
• Настилки по балкони – гранитогрес
• Парапети по балкони – съгласно одобрен архитектурен проект
• PVC дограма
• Слаботокови инсталации – изградено окабеляване
• Изцяло изградена ВиК инсталация
• Ел. инсталации – изцяло изградени
Има възможност за закупуване на паркомясто.
Използват се най-съвременните технологии и материали без компромис по отношение на качеството.
Имотите в сградата предлагат просторни и светли помещения, панорама към града и планината, слънчева и комфортна жилищна среда за Вас и Вашето семейство.
В района може да се наслаждавате на живописни планински картини и да посетите няколко изумителни природни парка, язовирите Батак, Белмекен, Доспат, град Батак с неговата богата култура и традиции. Велинград се слави с над 80 минерални извора, лекуващи редица заболявания - на дихателната система, астми, задух, ставни заболявания, възпаления и други травми, генекологични и бъбречни заболявания, чернодробни и стомашно-чревни болести, заболявания на костно-мускулната система. В допълнение лечебната сила на минералната вода се изразява в подобряване на кръвообращението, подсилване на имунната система, подпомагане на възстановяването след операции.
Оглед на имота
Можем да организираме оглед на имота в удобно за вас време. За целта, свържете се с отговорния за офертата брокер и му кажете кога бихте искали да направите оглед.
Резервация на имота
Имотът може да бъде резервиран и свален от продажба със заплащане на депозит, след което се прекратява провеждането на огледи с други купувачи и започва подготовка на документите за сключване на предварителен и окончателен договор. Свържете се с отговорния брокер за този имот за подробна информация относно процедурата на покупка и начините за плащане.
Допълнителни услуги и следпродажбено обслужване
Ние сме реномирана компания и ще бъдем с вас не само по време на покупката, но и след това, осигурявайки ви допълнителни услуги по ваше изискване с цел пълноценно и безпроблемно ползване на новозакупения имот. Услугите, които можем да предложим, включват застраховка на движимо и недвижимо имущество, застраховка живот, медицинско и автомобилно застраховане, строителни и ремонтни дейности, обзавеждане, юридически и счетоводни услуги и др.
Характеристики на имота
Реф. номер
Plv 81295
Площ
81.98 м2
Спални
2
Състояние
БДС (на шпакловка и замазка)
Етаж
1 от 3
Асансьор
да
Обзавеждане
Необзаведен
Тип строителство
Тухла, Ново строителство
Година на построяване
2023
Местоположение
гр. ВелинградУдобства в района
- Училище "Горски техникум" на 410 м. (5 мин.)
- Училище "ЕСПУ "св.св.Кирил и Методий"" на 1.2 км. (14 мин.)
- Ресторант "Баба и Дядо" на 232 м. (3 мин.)
- Плувен басейн на 398 м. (5 мин.)
- Спортен терен на 310 м. (4 мин.)
- Парк на 712 м. (9 мин.)
- Паркинг на 300 м. (4 мин.)
УЧЕБНИ ЗАВЕДЕНИЯ
ЗАВЕДЕНИЯ
СПОРТ И СВОБОДНО ВРЕМЕ
ПРИРОДА И ЗАБЕЛЕЖИТЕЛНОСТИ
АВТОМОБИЛНИ УСЛУГИ
Изпратете запитване
Тази оферта е невалидна
Моля свържете се с нас, за да ви предложим други оферти, които отговарят на вашите изисквания.
Тази оферта е невалидна
Моля свържете се с нас, за да ви предложим други оферти, които отговарят на вашите изисквания.
ЗА ПОВЕЧЕ ИНФОРМАЦИЯ
Реф. номер: Plv 81295
При обаждане, моля цитирайте референтния номер на имота.

Петър Петаларев
Офис Пловдив Делови център Пловдив, Ул. „Хан Кубрат” 1, ет. 4, офис 408, Пловдив Всички оферти (158)
Налични имоти в комплекса
5
имота
1
свободни
4
продадени
0
резервирани