Предлагаме на вашето внимание уникална възможност за инвестиция в един от най-популярните СПА курорти в България – Велинград. Парцелът е с площ от 11,816 кв. м. и е в регулация, което го прави идеален за строителство на хотел, санаториум или друг тип обект.
Предимства на имота:
• Панорамни гледки - От имота се разкриват великолепни гледки към гората, града и планината, осигурявайки усещане за спокойствие и хармония с природата.
• Стратегическа локация - Велинград е известен с лечебните си минерални извори и привлича туристи целогодишно.
• Регулация - Парцелът е урегулиран, което значително улеснява процеса на строителство и развитие на различни проекти.
В града са съсредоточени едни от най-богатите в България хидротермални находища. Минералните извори (80 на брой), мекият климат и прекрасната природа са голямото богатство на града. Сред най-забележителните, романтични и тайнствени кътове на Велинград са изворът Клептуза - най-големият карстов извор в страната и едноименният парк с двете си езера, който е един от символите на града. Мястото е привлекателно както за постоянно живеене, така и за вашите незабравими ваканции през цялата година.
Не пропускайте тази възможност да инвестирате в перспективен имот в сърцето на Родопите. Свържете се с нас за повече информация и организиране на оглед.
Оглед на имота
Можем да организираме оглед на имота в удобно за вас време. За целта, свържете се с отговорния за офертата брокер и му кажете кога бихте искали да направите оглед.
Резервация на имота
Имотът може да бъде резервиран и свален от продажба със заплащане на депозит, след което се прекратява провеждането на огледи с други купувачи и започва подготовка на документите за сключване на предварителен и окончателен договор. Свържете се с отговорния брокер за този имот за подробна информация относно процедурата на покупка и начините за плащане.
Продажба
Голям парцел в регулация в популярния СПА курорт Велинград
гр. ВелинградПарцел за строителство на хотел, санаториум и др.
Характеристики на имота
Тип на имота
Парцел в регулация, Парцел за инвестиция
Реф. номер
Plv 85037
Площ
11816.00 м2
Състояние
прочетете текста
Двор
не
Местоположение
гр. ВелинградУдобства в района
- Поща/Куриер "Велинград" на 290 м. (4 мин.)
- Поща/Куриер "Speedy" на 382 м. (5 мин.)
- Салон за красота на 487 м. (6 мин.)
- Ресторант "ЧИНАРИ" на 154 м. (2 мин.)
- Ресторант "РИМ" на 298 м. (4 мин.)
- Бар "Ladi" на 379 м. (5 мин.)
- Градина на 413 м. (5 мин.)
ТРАНСПОРТ
УСЛУГИ
ЗАВЕДЕНИЯ
ПРИРОДА И ЗАБЕЛЕЖИТЕЛНОСТИ
Изпратете запитване
450 000 €
(880 123,50 лв.)
- €
- $
- £
Дължима комисиона
*/ ?>
ЗА ПОВЕЧЕ ИНФОРМАЦИЯ
Реф. номер: Plv 85037
При обаждане, моля цитирайте референтния номер на имота.