апартамент 4 (нетна площ + общи части).
Предлагаме апартаменти в нова жилищна сграда в гр.Варна, кв. Изгрев. Сградата е умело ситуирана с много въздух и пространство около нея, като основна цел на проекта е осигуряването на функционално и удобно пространство.
Нова тухлена сграда с добра архитектура и високо качество на строителство!
Намира се на предпочитано място за живеене в града, непосредствено до Втори корпус на Икономически университет,Езикова гимназия, детски градини, магазини и училища, както и спирки на градския транспорт.
Сградата е луксозна разположена върху парцел с площ 499 кв. м. Състои от 1 подземно ниво, където са разположени паркоместа за паркиране на автомобили и 8 надземни нива, където са разположени 17 просторни, светли с функционално разпределение и различна големина 2-стайни, 3-стайни и 4-стайни жилища, 7 кабинета от първи до осми етаж, както и 1 магазин/търговска площ/ на първи-партерен етаж. Апартаментите се предлагат в степен на завършеност по БДС,като по желание на клиентите, апартаментите могат да бъдат завършени до ключ.
На клиентите включили се по време на строителният процес, се предлага разсрочена индивидуална схема на плащане.
Локацията предлага добра комуникативност и лесен автомобилен достъп, както и удобно придвижване с градски транспорт. В близост ще отриете детски градини, както и основни и средни училища. На пешеходно разстояние има още супермаркети, магазини и търговски центрове, аптеки, поликлиники, ресторанти, кафенета, спирки на градския транспорт, които правят достъпа до всяка точка на града лесен и удобен.
Защо да закупите апартамент в сградата?
• Предпочитана локация в близост до главни пътни артерии.
• Спокоен район с отлична инфраструктура.
• Имоти с потенциал за допълнителни доходи и отдаване под наем.
• Всички ежедневни удобства са на пешеходно разстояние.
• Възможност за закупуване на паркоместа.
• Луксозно завършени общи части.
Оглед на имота
Можем да организираме оглед на имота в удобно за вас време. За целта, свържете се с отговорния за офертата брокер и му кажете кога бихте искали да направите оглед.
Резервация на имота
Имотът може да бъде резервиран и свален от продажба със заплащане на депозит, след което се прекратява провеждането на огледи с други купувачи и започва подготовка на документите за сключване на предварителен и окончателен договор. Свържете се с отговорния брокер за този имот за подробна информация относно процедурата на покупка и начините за плащане.
Реф. номер
Vna 85227
Площ
59.49 кв.м.
Спални
1
Състояние
БДС (на шпакловка и замазка)
Етаж
6 от 8
Година на построяване
2026
Още информация за Aпартаменти в нова жилищна сграда с Акт 14 в кв. Изгрев:
План на имота
Планове
Ценова листа
Качество на въздуха
Снимки от въздуха
Общ план
360° изглед
Инфо пакет
Референтен номер: Vna 85227
Местоположение
гр. Варна, кв."Изгрев"Удобства в района
- Автобусна спирка "БАЛКАНТУРИСТ" на 267 м. (4 мин.) - Автобус No: 23
- Детска градина "Детска ясла № 7 "Роза"" на 908 м. (11 мин.)
- Детска градина "35 ОДЗ Детска радост" на 1.1 км. (14 мин.)
- Училище "3 ОУ Ангел Кънчев" на 1.0 км. (13 мин.)
- Училище "I ЕГ" на 1.1 км. (14 мин.)
- Хранителен магазин "Моят Магазин" на 275 м. (4 мин.)
- Супермаркет на 688 м. (9 мин.)
- Супермаркет "Supermarket Primera" на 892 м. (11 мин.)
- Пекарна "Стели" на 982 м. (12 мин.)
- Аптека "Валенс" на 1.0 км. (13 мин.)
- Поща/Куриер "Еконт" на 983 м. (12 мин.)
- Поща/Куриер "Speedy" на 1.0 км. (13 мин.)
- Фризьорски салон на 1.2 км. (15 мин.)
- Ресторант "Cherrito" на 1.0 км. (13 мин.)
- Ресторант на 1.1 км. (14 мин.)
- Кафене "La Garza" на 765 м. (10 мин.)
- Бар "Inspire" на 756 м. (10 мин.)
- Спортен терен "Спортна зала I ЕГ" на 1.2 км. (15 мин.)
- Градина "Разсадник "Керия"" на 359 м. (5 мин.)
- Паркинг на 292 м. (4 мин.)
- Бензиностанция "Бенита" на 608 м. (8 мин.)
- Зарядна станция "Fines Charging" на 1.1 км. (14 мин.)
- Автомивка на 676 м. (9 мин.)
- Автосервиз "Softelektronics" на 364 м. (5 мин.)
- Църква "Православен храм "Св. Марина"" на 686 м. (9 мин.)
Изпратете запитване
119 900 €
(234 504,02 лв.)
- €
- $
- £
В процес на строителство
Планирано завършване: 15.12.2026 г
Без комисионна
Ценова листа
*/ ?>
ЗА ПОВЕЧЕ ИНФОРМАЦИЯ
Реф. номер: Vna 85227
При обаждане, моля цитирайте референтния номер на имота.
Калина Иванова
Офис Варна бул. "Владислав Варненчик" 110, етаж 2, офис 4, Варна 9000 Всички оферти (122)
Налични имоти в комплекса
15
имота
4
свободни
10
продадени
1
резервирани
Изпратете запитване
Още имоти в този комплекс
Продажба
За частни лица
Двустаен апартамент в Aпартаменти в нова жилищна сграда с Акт 14 в кв. Изгрев
гр. Варна , кв. "Изгрев"
Функционални и удобни жилища в сграда ситуирана непосредствено до Втори корпус на Икономически университет
143 600 €280 857,19 лв.
(2 022 €/кв.м.) (3 954,69 лв./кв.м.)71.01 кв.м.
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
За частни лица
гр. Варна , кв. "Изгрев"
119 900 €234 504,02 лв.
(2 015 €/кв.м.) (3 941 лв./кв.м.)59.49 кв.м.
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
За частни лица
Тристаен апартамент в Aпартаменти в нова жилищна сграда с Акт 14 в кв. Изгрев
гр. Варна , кв. "Изгрев"
206 900 €404 661,23 лв.
(2 136 €/кв.м.) (4 177,65 лв./кв.м.)96.85 кв.м.
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
За частни лица
Едностаен апартамент в Aпартаменти в нова жилищна сграда с Акт 14 в кв. Изгрев
гр. Варна , кв. "Изгрев"
107 600 €210 447,31 лв.
(1 992 €/кв.м.) (3 896,01 лв./кв.м.)54.00 кв.м.
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Още имоти в кв. Изгрев
Продажба
За частни лица
Нови апартаменти в модерна сграда в кв. Изгрев, Варна
гр. Варна , кв. "Изгрев"
Избор от жилища с удобни разпределения и отлична локация
Нови апартаменти в модерна сграда в кв. Изгрев, Варна - Избор от жилища с удобни разпределения и отлична локация
от 72 900 €(от 142 580,01 лв.)
(1 488 €/кв.м. - 1 698 €/кв.м.)(2 910,28 лв./кв.м. - 3 321 лв./кв.м.)Площ: 46.01 - 113.07 кв.м.
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
За частни лица
Двустаен апартамент ново строителство в кв. Изгрев, Варна
гр. Варна , кв. "Изгрев"
Жилище с отличен потенциал в сграда с очакван Акт 16 през 2026 г.
Двустаен апартамент ново строителство в кв. Изгрев, Варна - Жилище с отличен потенциал в сграда с очакван Акт 16 през 2026 г.
Продажба
Триетажна къща с морска панорама в кв. Изгрев, Варна
гр. Варна , кв. "Изгрев"
Обзаведена къща с двор, гараж и гледка море
Триетажна къща с морска панорама в кв. Изгрев, Варна - Обзаведена къща с двор, гараж и гледка море
Продажба
Два панорамни парцела в жк. Изгрев
гр. Варна , кв. "Изгрев"
Регулирани парцели в урбанизирана зона с отлична възможност за разнообразни инвестиционни проекти
Два панорамни парцела в жк. Изгрев - Регулирани парцели в урбанизирана зона с отлична възможност за разнообразни инвестиционни проекти
Продажба
Прoсторни двустайни и тристайни жилища пред Акт 14 в кв. Изгрев
гр. Варна , кв. "Изгрев"
Апартаменти с обширна панорама и удобни паркоместа в района на УМБАЛ Св. Марина
Прoсторни двустайни и тристайни жилища пред Акт 14 в кв. Изгрев - Апартаменти с обширна панорама и удобни паркоместа в района на УМБАЛ Св. Марина
от 126 546 €(от 247 502,46 лв.)
(1 726 €/кв.м. - 2 221 €/кв.м.)(3 375,76 лв./кв.м. - 4 343,90 лв./кв.м.)Площ: 61.47 - 101.98 кв.м.
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
За частни лица
Луксозен жилищен комплекс в кв. Изгрев
гр. Варна , кв. "Изгрев"
Атрактивен жилищен проект стартирало висок клас строителство до възлов булевард, магазини, училища
Луксозен жилищен комплекс в кв. Изгрев - Атрактивен жилищен проект стартирало висок клас строителство до възлов булевард, магазини, училища
от 231 500 €(от 452 774,65 лв.)
(995 €/кв.м. - 1 445 €/кв.м.)(1 946,05 лв./кв.м. - 2 826,17 лв./кв.м.)Площ: 174.02 - 237.63 кв.м.
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
Два парцела в кв. Изгрев, Варна
гр. Варна , кв. "Изгрев"
Хубав имот с морска и градска гледка и целогодишен достъп
Два парцела в кв. Изгрев, Варна - Хубав имот с морска и градска гледка и целогодишен достъп
Още имоти в гр. Варна
Продажба
Хит
Лукс
Жилища в небостъргач - луксозен комплекс в Младост, Варна!
гр. Варна , кв. "Младост 1"
Висок клас апартаменти с уникални гледки в кв. Младост 1 на морската столица
Жилища в небостъргач - луксозен комплекс в Младост, Варна! - Висок клас апартаменти с уникални гледки в кв. Младост 1 на морската столица
от 107 900 €(от 211 034,06 лв.)
(1 518 €/кв.м. - 1 751 €/кв.м.)(2 968,95 лв./кв.м. - 3 424,66 лв./кв.м.)Площ: 68.20 - 122.26 кв.м.
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
Хит
Лукс
Жилищен комплекс с Акт 16 до плаж Кабакум, Варна
гр. Варна , кв. "м-т Ален мак"
Последни наличности! Луксозни апартаменти с директен достъп до плажа
Жилищен комплекс с Акт 16 до плаж Кабакум, Варна - Последни наличности! Луксозни апартаменти с директен достъп до плажа
от 256 000 €(от 500 692,48 лв.)
(1 199 €/кв.м. - 2 100 €/кв.м.)(2 345,04 лв./кв.м. - 4 107,24 лв./кв.м.)Площ: 186.80 - 213.49 кв.м.
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
ново
Лукс
Бутиков хотел – архитектурна перла в сърцето на стара Варна
гр. Варна , кв. "Център"
Емблематичен бутиков хотел в историческия център на Варна, съчетаващ аристократичен стил, модерни удобства и отличен инвестиционен потенциал
Бутиков хотел – архитектурна перла в сърцето на стара Варна - Емблематичен бутиков хотел в историческия център на Варна, съчетаващ аристократичен стил, модерни удобства и отличен инвестиционен потенциал
Продажба
ново
гарантиран наем
Двустаен обзаведен апартамент в района на Колхозен пазар – гр. Варна
гр. Варна , кв. "Колхозен пазар"
Светъл и уютен двустаен апартамент – отлична инвестиция в район Колхозен пазар
Двустаен обзаведен апартамент в района на Колхозен пазар – гр. Варна - Светъл и уютен двустаен апартамент – отлична инвестиция в район Колхозен пазар
Продажба
ново
Лукс
Апартамент в Морската градина на Варна, м-т Салтанат
гр. Варна , кв. "м-т Салтанат"
Напълно обзаведен двустаен имот с панорамна тераса в затворен комплекс с басейн
Апартамент в Морската градина на Варна, м-т Салтанат - Напълно обзаведен двустаен имот с панорамна тераса в затворен комплекс с басейн
Продажба
ново
Нов жилищен проект в престижния квартал Гръцка махала
гр. Варна , кв. "Гръцка махала"
Луксозна сграда с модерна архитектура и морска панорама
Нов жилищен проект в престижния квартал Гръцка махала - Луксозна сграда с модерна архитектура и морска панорама
от 142 000 €(от 277 727,86 лв.)
(2 002 €/кв.м. - 2 702 €/кв.м.)(3 915,57 лв./кв.м. - 5 284,65 лв./кв.м.)Площ: 56.76 - 98.90 кв.м.
Анна Ицова
Брокер, Варна
Наем
ново
Двустаен обзаведен апартамент под наем в района на Окръжна болница – гр. Варна
гр. Варна , кв. "Център"
Уютен и светъл апартамент до Медицински университет – отличен избор за студенти, работещи или семейство
Двустаен обзаведен апартамент под наем в района на Окръжна болница – гр. Варна - Уютен и светъл апартамент до Медицински университет – отличен избор за студенти, работещи или семейство
Продажба
ново
Обзаведена къща с двор в местност Горна Трака
гр. Варна , кв. "м-т Горна Трака"
Жилищен и полусутерен етажи близо до комплекс Bella Vita и к.к. Св. Св. Константин и Елена
Обзаведена къща с двор в местност Горна Трака - Жилищен и полусутерен етажи близо до комплекс Bella Vita и к.к. Св. Св. Константин и Елена
Продажба
ново
Хит
Лукс
Нов жилищен комплекс до плаж Кабакум, Варна
гр. Варна , кв. "м-т Ален мак"
Луксозни апартаменти на пешеходно разстояние от плажа и с прекрасна гледка море
Нов жилищен комплекс до плаж Кабакум, Варна - Луксозни апартаменти на пешеходно разстояние от плажа и с прекрасна гледка море
от 78 500 €(от 153 532,66 лв.)
(1 263 €/кв.м. - 2 790 €/кв.м.)(2 470,21 лв./кв.м. - 5 456,77 лв./кв.м.)Площ: 42.95 - 277 000.00 кв.м.
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
ново
За частни лица
Лукс
Завършени къщи "до ключ" в местност Зеленика, Варна
гр. Варна , кв. "м-т Зеленика"
Просторни самостоятелни къщи с впечатляваща морска и горска панорама на 10 мин от центъра на Варна
Завършени къщи "до ключ" в местност Зеленика, Варна - Просторни самостоятелни къщи с впечатляваща морска и горска панорама на 10 мин от центъра на Варна
Наем
ново
Етаж от къща под наем с морска панорама в м-т Акчелар
гр. Варна , кв. "м-т Акчелар"
Обзаведен имот с веранда, паркомясто и впечатляваща морска гледка в спокойна и зелена среда
Етаж от къща под наем с морска панорама в м-т Акчелар - Обзаведен имот с веранда, паркомясто и впечатляваща морска гледка в спокойна и зелена среда
Продажба
ново
За частни лица
Ремонтирано помещение в района на Колхозен пазар – Варна
гр. Варна , кв. "Колхозен пазар"
Имот подходящ за коктейл-бар, офис, ателие, магазин или малък бизнес
Ремонтирано помещение в района на Колхозен пазар – Варна - Имот подходящ за коктейл-бар, офис, ателие, магазин или малък бизнес
Продажба
ново
Лукс
Луксозен мезонет с три паркоместа в Морската градина на гр. Варна
гр. Варна , кв. "м-т Салтанат"
Обзаведен имот с четири спални в луксозна сграда с контролиран достъп и 24 часа видеонаблюдение
Луксозен мезонет с три паркоместа в Морската градина на гр. Варна - Обзаведен имот с четири спални в луксозна сграда с контролиран достъп и 24 часа видеонаблюдение
Продажба
ново
Модерен жилищен комплекс с Акт 16 в кв. Виница
гр. Варна , кв. "Виница"
Просторни жилища по БДС или до ключ до гора, на 10 минути от центъра на Варна
Модерен жилищен комплекс с Акт 16 в кв. Виница - Просторни жилища по БДС или до ключ до гора, на 10 минути от центъра на Варна
от 132 038 €(от 258 243,88 лв.)
(1 793 €/кв.м. - 2 214 €/кв.м.)(3 506,80 лв./кв.м. - 4 330,21 лв./кв.м.)Площ: 67.67 - 159.48 кв.м.
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
ново
За частни лица
Обзаведена къща с гледка към морето в м-т Акчелар
гр. Варна , кв. "м-т Акчелар"
Къща с южно изложение, лятна кухня и голям двор недалеч от морето
Обзаведена къща с гледка към морето в м-т Акчелар - Къща с южно изложение, лятна кухня и голям двор недалеч от морето
Продажба
ново
Лукс
Луксозен имот до Морската градина и Градската галерия
гр. Варна , кв. "Център"
Инвестиционен имот с висока доходност в идеалния център на Варна
Луксозен имот до Морската градина и Градската галерия - Инвестиционен имот с висока доходност в идеалния център на Варна
399 900 €(782 136,42 лв.)
(2 490 €/кв.м.)(4 869,18 лв./кв.м.)Площ: 160.63 кв.м.
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
ново
За частни лица
Лукс
ПЪРВА ЛИНИЯ
Мезонет в комплекс Варна Саут Бей/Varna South Bay
гр. Варна , кв. "Аспарухово"
Обзаведен апартамент с 2 спални на първа линия
Мезонет в комплекс Варна Саут Бей/Varna South Bay - Обзаведен апартамент с 2 спални на първа линия
Продажба
ново
Лукс
Просторна къща с морска панорама във Варна
гр. Варна , кв. "Галата"
Имот с два гаража в престижния квартал Галата
Просторна къща с морска панорама във Варна - Имот с два гаража в престижния квартал Галата
Продажба
ново
Четиристаен апартамент в кв. Виница, Варна
гр. Варна , кв. "Виница"
Слънчев и просторен апартамент с три спални и панорамна гледка море
Четиристаен апартамент в кв. Виница, Варна - Слънчев и просторен апартамент с три спални и панорамна гледка море
255 900 €(500 496,90 лв.)
(2 142 €/кв.м.)(4 189,66 лв./кв.м.)Площ: 119.46 кв.м.
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
ново
Лукс
Апартамент с отлична локация до Морската градина във Варна
гр. Варна , кв. "Център"
Напълно обзаведен имот в централната част на града – между ВИНС и Спортна зала
Апартамент с отлична локация до Морската градина във Варна - Напълно обзаведен имот в централната част на града – между ВИНС и Спортна зала
Продажба
ново
Двустаен апартамент в курорта Св. Св. Константин и Елена
гр. Варна , кв. "Св. Св. Константин и Елена"
Напълно обзаведен апартамент на 500 метра от морето
Двустаен апартамент в курорта Св. Св. Константин и Елена - Напълно обзаведен апартамент на 500 метра от морето
Продажба
ново
Двустаен апартамент на 200 м от плажа в Златни Пясъци
к.к. Златни пясъци
Готов за нанасяне панорамен апартамент сред зеленина и чист въздух
Двустаен апартамент на 200 м от плажа в Златни Пясъци - Готов за нанасяне панорамен апартамент сред зеленина и чист въздух
Продажба
ново
Лукс
Тристаен апартамент за продажба в центъра на Варна
гр. Варна , кв. "Център"
Жилище с две тераси и възможност за паркиране във вътрешен двор
Тристаен апартамент за продажба в центъра на Варна - Жилище с две тераси и възможност за паркиране във вътрешен двор
Продажба
ново
Мезонет с две спални и невероятна гледка море в кв. Аспарухово
гр. Варна , кв. "Аспарухово"
Просторен имот в затворен комплекс с всички удобства и изключителна морска панорама
Мезонет с две спални и невероятна гледка море в кв. Аспарухово - Просторен имот в затворен комплекс с всички удобства и изключителна морска панорама