апартамент 27A , обща площ 102.94 кв.м. (нетна площ 86.90 кв.м. + общи части 16.04 кв.м.).
Представяме на вашето внимание новострояща се жилищна сграда с пет входа до Калните бани в Поморие, близо до детска градина и на 5 минути пешеходно разстояние до центъра. Градът е известен със своите лечебни бани, минерални извори, рехабилитационни центрове, които привличат туристи от цял свят.
Обектът се състои от 5 секции - А, Б, В, Г, Блок 1, съответно 5 входа.
Строителството е на 2 етапа -
• 1 етап - Сграда Г, Блок 1 и Сграда А.
• 2 етап - Блок Б и В.
Срок за всеки етап - 24 месеца, но етапите ще се застъпват, затова срокът за целия обект ще бъде по-кратък.
Жилищата могат да бъдат завършени на шпакловка и замазка или до ключ. Балкони са с положена мазилка в цвят, гранитогрес по подовете, монтирани алуминиеви парапети. Дограмата е петкамерна PVC със стъклопакет в цвят, метални входни врати на апартаментите - турско производство.
Напълно завършени общи части, както и напълно завършени хидро- и електроинсталации, интернет, кабелна телевизия, звънец и монтирани асансьорни уредби на сградите по проект. Вертикална планировка, благоустройство, озеленяване на околното пространство и почистена строителна площадка.
В допълнение може да закупите подземни паркоместа.
Поморие е популярна дестинация за морски туризъм. В града има множество хотели, ресторанти и заведения, които предлагат разнообразие от услуги и забавления. Освен туризма, риболовът и винопроизводството също играят важна роля в местната икономика. Поморие е град с богата история и културно наследство, който предлага разнообразни възможности за почивка и лечение.
Оглед на имота
Можем да организираме оглед на имота в удобно за вас време. За целта, свържете се с отговорния за офертата брокер и му кажете кога бихте искали да направите оглед.
Резервация на имота
Имотът може да бъде резервиран и свален от продажба със заплащане на депозит, след което се прекратява провеждането на огледи с други купувачи и започва подготовка на документите за сключване на предварителен и окончателен договор. Свържете се с отговорния брокер за този имот за подробна информация относно процедурата на покупка и начините за плащане.
Реф. номер
BS 86550
Площ
102.94 м2 (чиста площ: 86.9 м2 плюс общи части: 16.04 м2)
Спални
2
Състояние
БДС (на шпакловка и замазка)
Етаж
5 от 6
Асансьор
да
Обзавеждане
Необзаведен
Тип строителство
Тухла, Ново строителство
Година на построяване
2027
Още информация за Новострояща се жилищна сграда с пет входа в гр. Поморие :
План на имота
Планове
Ценова листа
Техническа спецификация
Обзавеждане
Снимки от въздуха
Общ план
360° изглед
Инфо пакет
Референтен номер: BS 86550
Местоположение
гр. ПомориеУдобства в района
- Ресторант "Mr G" на 635 м. (8 мин.)
ТРАНСПОРТ
ЗАВЕДЕНИЯ
Изпратете запитване
154 410 €
(301 999,71 лв.)
- €
- $
- £
В процес на строителство
Планирано завършване: 28.02.2027 г
Без комисионна
Ценова листа
*/ ?>
ЗА ПОВЕЧЕ ИНФОРМАЦИЯ
Реф. номер: BS 86550
При обаждане, моля цитирайте референтния номер на имота.
Налични имоти в комплекса
94
имота
88
свободни
6
продадени
0
резервирани
Изпратете запитване
Още имоти в този комплекс
Продажба
ново
Едностаен апартамент в Новострояща се жилищна сграда с пет входа в гр. Поморие
гр. Поморие
Комфортни жилища до калните бани и детска градина, на 5 минути пешеходно разстояние до центъра
Продажба
ново
Двустаен апартамент в Новострояща се жилищна сграда с пет входа в гр. Поморие
гр. Поморие
110 730 €216 569,06 лв.
(1 500 €/кв.м.) (2 933,75 лв./кв.м.)73.82 кв.м.
111 495 €218 065,27 лв.
(1 500 €/кв.м.) (2 933,75 лв./кв.м.)74.33 кв.м.
104 790 €204 951,43 лв.
(1 500 €/кв.м.) (2 933,75 лв./кв.м.)69.86 кв.м.
Георги Иванов
Брокер, Бургас
Продажба
ново
Тристаен апартамент в Новострояща се жилищна сграда с пет входа в гр. Поморие
гр. Поморие
164 760 €322 242,55 лв.
(1 500 €/кв.м.) (2 933,75 лв./кв.м.)109.84 кв.м.
111 720 €218 505,33 лв.
(1 500 €/кв.м.) (2 933,75 лв./кв.м.)74.48 кв.м.
Георги Иванов
Брокер, Бургас
Продажба
ново
гр. Поморие
111 720 €218 505,33 лв.
(1 500 €/кв.м.) (2 933,75 лв./кв.м.)74.48 кв.м.
Георги Иванов
Брокер, Бургас
Продажба
ново
гр. Поморие
124 170 €242 855,41 лв.
(1 500 €/кв.м.) (2 933,75 лв./кв.м.)82.78 кв.м.
120 075 €234 846,29 лв.
(1 500 €/кв.м.) (2 933,75 лв./кв.м.)80.05 кв.м.
Георги Иванов
Брокер, Бургас
Продажба
ново
гр. Поморие
125 130 €244 733,01 лв.
(1 500 €/кв.м.) (2 933,75 лв./кв.м.)83.42 кв.м.
123 660 €241 857,94 лв.
(1 500 €/кв.м.) (2 933,75 лв./кв.м.)82.44 кв.м.
188 580 €368 830,42 лв.
(1 500 €/кв.м.) (2 933,75 лв./кв.м.)125.72 кв.м.
Георги Иванов
Брокер, Бургас
Продажба
ново
гр. Поморие
112 875 €220 764,31 лв.
(1 500 €/кв.м.) (2 933,75 лв./кв.м.)75.25 кв.м.
Георги Иванов
Брокер, Бургас
Продажба
ново
гр. Поморие
139 185 €272 222,20 лв.
(1 500 €/кв.м.) (2 933,75 лв./кв.м.)92.79 кв.м.
Георги Иванов
Брокер, Бургас
Продажба
ново
гр. Поморие
105 210 €205 772,87 лв.
(1 500 €/кв.м.) (2 933,75 лв./кв.м.)70.14 кв.м.
Георги Иванов
Брокер, Бургас
Още имоти в гр. Поморие
Продажба
ново
Функционално студио с отлична локация в старата част на Поморие
гр. Поморие
Имот с потенциал за инвестиция или лично ползване, само на крачки от морето и центъра
Функционално студио с отлична локация в старата част на Поморие - Имот с потенциал за инвестиция или лично ползване, само на крачки от морето и центъра
Продажба
ново
Търговско помещение за продажба до плажа в Поморие
гр. Поморие
Две търговски помещения с отлична локация в комплекс
Търговско помещение за продажба до плажа в Поморие - Две търговски помещения с отлична локация в комплекс
Продажба
ново
Сграда на 2-ра линия в Поморие
гр. Поморие
Последни налични апартаменти в атрактивна сграда на метри от плажа
Сграда на 2-ра линия в Поморие - Последни налични апартаменти в атрактивна сграда на метри от плажа
от 70 845 €(от 138 560,78 лв.)
(1 500 €/кв.м. - 1 710 €/кв.м.)(2 933,75 лв./кв.м. - 3 344,47 лв./кв.м.)Площ: 47.23 - 111.79 кв.м.
Георги Иванов
Брокер, Бургас
Продажба
ново
Нова сграда в центъра на Поморие на 600 м от морето
гр. Поморие
Комфортни жилища в сграда с гаражи и двор до болница за рехабилитация и супермаркети
Нова сграда в центъра на Поморие на 600 м от морето - Комфортни жилища в сграда с гаражи и двор до болница за рехабилитация и супермаркети
от 74 817 €(от 146 329,33 лв.)
(1 350 €/кв.м. - 1 500 €/кв.м.)(2 640,37 лв./кв.м. - 2 933,75 лв./кв.м.)Площ: 55.42 - 72.98 кв.м.
Георги Иванов
Брокер, Бургас
Продажба
ново
Красива и функционална сграда на 500 метра от морето
гр. Поморие
Новострояща се сграда в близост до центъра на гр. Поморие
Красива и функционална сграда на 500 метра от морето - Новострояща се сграда в близост до центъра на гр. Поморие
от 63 240 €(от 123 686,69 лв.)
(1 441 €/кв.м. - 1 500 €/кв.м.)(2 818,35 лв./кв.м. - 2 933,75 лв./кв.м.)Площ: 42.16 - 95.54 кв.м.
Георги Иванов
Брокер, Бургас
Продажба
ново
Нов проект в Поморие – модерна архитектура и комфорт до морето
гр. Поморие
Сграда с двустайни и тристайни апартаменти, паркоместа и гаражи
Нов проект в Поморие – модерна архитектура и комфорт до морето - Сграда с двустайни и тристайни апартаменти, паркоместа и гаражи
от 84 093 €(от 164 471,61 лв.)
(1 250 €/кв.м. - 1 300 €/кв.м.)(2 444,79 лв./кв.м. - 2 542,58 лв./кв.м.)Площ: 67.27 - 101.10 кв.м.
Георги Иванов
Брокер, Бургас
Продажба
ПЪРВА ЛИНИЯ
Парцел на първа линия в м. Кротиря - Поморие
гр. Поморие
Изключителна инвестиционна възможност за развитие на мащабен проект на самия морски бряг
Парцел на първа линия в м. Кротиря - Поморие - Изключителна инвестиционна възможност за развитие на мащабен проект на самия морски бряг
2 070 000 €(4 048 568,10 лв.)
(230 €/кв.м.)(449,64 лв./кв.м.)Площ: 9 004.00 кв.м.
Георги Иванов
Брокер, Бургас
Продажба
Четири парцела в регулация в кв. Каменар – Поморие
гр. Поморие
Парцели в спокоен и бързо развиващ се район с удобен достъп и близост до морето
Четири парцела в регулация в кв. Каменар – Поморие - Парцели в спокоен и бързо развиващ се район с удобен достъп и близост до морето
Продажба
ПЪРВА ЛИНИЯ
Двустаен апартамент на първа линия море в гр. Поморие
гр. Поморие
Ново строителство с простор, морска атмосфера и отличен инвестиционен потенциал
Двустаен апартамент на първа линия море в гр. Поморие - Ново строителство с простор, морска атмосфера и отличен инвестиционен потенциал
Продажба
Двустаен апартамент в затворен комплекс на 150 м от плажа в Поморие
гр. Поморие
Обзаведено жилище в предпочитан район с отлична инфраструктура
Двустаен апартамент в затворен комплекс на 150 м от плажа в Поморие - Обзаведено жилище в предпочитан район с отлична инфраструктура
Наем
Лукс
Четиристаен апартамент под наем в гр. Поморие
гр. Поморие
Обзаведен имот в близост до плажа – подходящ за летния сезон
Четиристаен апартамент под наем в гр. Поморие - Обзаведен имот в близост до плажа – подходящ за летния сезон
Продажба
-12%
Парцел в живописната местност Лахана, община Поморие
гр. Поморие
Просторен парцел земеделска земя на 240 м до морето и на 500 м до плажа
Парцел в живописната местност Лахана, община Поморие - Просторен парцел земеделска земя на 240 м до морето и на 500 м до плажа
273 000 €241 500 €533,94 лв.472 332,95 лв.
(69 €/кв.м.)(134,95 лв./кв.м.)Площ: 3 500.00 кв.м.
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
За частни лица
Тристаен апартамент на топ локация на 150 м от плажа
гр. Поморие
Обзаведен апартамент в старата част на Поморие
Тристаен апартамент на топ локация на 150 м от плажа - Обзаведен апартамент в старата част на Поморие
Продажба
Лукс
ПЪРВА ЛИНИЯ
Тристаен апартамент с паркомясто на първа линия в Поморие
гр. Поморие
Напълно обзаведен просторен апартамент в елитен комплекс Пенелопе Палас
Тристаен апартамент с паркомясто на първа линия в Поморие - Напълно обзаведен просторен апартамент в елитен комплекс Пенелопе Палас
Продажба
Mногостаен апартамент на две нива с гараж в гр. Поморие
гр. Поморие
Имот с отличен потенциал – два самостоятелни апартамента и допълнително студио + гараж
Mногостаен апартамент на две нива с гараж в гр. Поморие - Имот с отличен потенциал – два самостоятелни апартамента и допълнително студио + гараж
310 000 €(606 307,30 лв.)
(1 938 €/кв.м.)(3 789,42 лв./кв.м.)Площ: 160.00 кв.м.
Георги Иванов
Брокер, Бургас
Продажба
Просторно студио в центъра на Поморие
гр. Поморие
Функционален апартамент с кухненска зона, балкон и достъп до басейн
Просторно студио в центъра на Поморие - Функционален апартамент с кухненска зона, балкон и достъп до басейн
Продажба
Многостаен апартамент с паркомясто в старата част на Поморие
гр. Поморие
Просторно жилище в непосредствена близост до пешеходната зона и крайбрежната алея
Многостаен апартамент с паркомясто в старата част на Поморие - Просторно жилище в непосредствена близост до пешеходната зона и крайбрежната алея
178 200 €(348 528,91 лв.)
(1 503 €/кв.м.)(2 939,44 лв./кв.м.)Площ: 118.57 кв.м.
Георги Иванов
Брокер, Бургас
Продажба
ПЪРВА ЛИНИЯ
Нова сграда с Aкт 16 в гр. Поморие
гр. Поморие
Студиа, двустайни и тристайни апартаменти на първа линия близо до МБАЛ Поморие и центъра на града
Нова сграда с Aкт 16 в гр. Поморие - Студиа, двустайни и тристайни апартаменти на първа линия близо до МБАЛ Поморие и центъра на града
от 76 000 €(от 148 643,08 лв.)
(1 830 €/кв.м. - 2 151 €/кв.м.)(3 579,17 лв./кв.м. - 4 206,99 лв./кв.м.)Площ: 38.53 - 94.65 кв.м.
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
ПЪРВА ЛИНИЯ
Двустаен апартамент с морска гледка в комплекс Blue Bay, Поморие
гр. Поморие
Напълно обзаведено жилище на първа линия, подходящо за целогодишно ползване
Двустаен апартамент с морска гледка в комплекс Blue Bay, Поморие - Напълно обзаведено жилище на първа линия, подходящо за целогодишно ползване
Продажба
Два парцела за инвестиция на главен път Поморие-Ахелой
гр. Поморие
Земеделска земя в местност Кротиря
Два парцела за инвестиция на главен път Поморие-Ахелой - Земеделска земя в местност Кротиря
Продажба
Лукс
ПЪРВА ЛИНИЯ
Панорамен двустаен апартамент в комплекс Сънсет Ризорт/Sunset Resort
гр. Поморие
Обзаведен ваканционен апартамент на 100 м от плажа в гр. Поморие
Панорамен двустаен апартамент в комплекс Сънсет Ризорт/Sunset Resort - Обзаведен ваканционен апартамент на 100 м от плажа в гр. Поморие
Продажба
Партерен бизнес имот с комуникативна локация в гр. Поморие
гр. Поморие
Търговско помещение на главна улица, подходящо за фитнес, супермаркет, детски център, шоурум, банка, медицински център