апартамент 65 , обща площ 95.54 кв.м. (нетна площ 82.38 кв.м. + общи части 13.16 кв.м.).
Красива и функционална сграда в тих и спокоен квартал, на 500 м от морето, в близост до центъра и до комплексите за рехабилитация, до стадион, детска градина, магазини и други удобства в Поморие. Градът се намира на 7 километра от Международното летище в Бургас и на 10-15 километра от Несебър и Слънчев бряг. Поморие се радва на много паркове, санаториуми, алеи за разходка, магазини, детски площадки и други. Идеален за семейна почивка и постоянно живеене.
Строителството стартира през април, 2025 година. Срок за изпълнение – 30 месеца.
Компактните апартаменти предлагат оптимално използване на пространството, съчетано с елегантен дизайн и функционални удобства, което ги прави идеален избор за тези, които търсят уютно жилищно пространство.
Открийте идеалния семеен дом, отговарящ на вашите изисквания - студиа, двустайни и тристайни апартаменти с различно разпределение и добре усвоени, нисък процент общи части.
Гъвкави възможности за плащане, съобразени с различни бюджетни сценарии.
Поморие е третият по големина град по Черноморието след Варна и Бургас и един от основните му отрасли е туризма. Със своите 9 километра, източният плаж на града е най-дългият по Южното Черноморие. Поморие предлага отлични условия за процедури с лиманна кал и луга от Поморийско езеро. Това привлича хиляди посетители целогодишно, тъй като калта има лечебно влияние върху множество заболявания. Градът е привлекателен и за ценителите на виното – тук има няколко винарни, които организират вечеря с дегустация.
Оглед на имота
Можем да организираме оглед на имота спрямо нашия график и възможностите за достъп до него. Заявете вашето желание за оглед, като се свържете с отговорния за офертата брокер по имейл или телефон.
Резервация на имота
Имотът може да бъде резервиран и свален от продажба със заплащане на депозит, след което се прекратява провеждането на огледи с други купувачи и започва подготовка на документите за сключване на предварителен и окончателен договор. Свържете се с отговорния брокер за подробна информация относно процедурата на покупка и начините за плащане.
Жилищен кредит
Ние си партнираме с водещите български банки и можем да ви свържем с техните консултанти за информация и кандидатстване за кредит.
Реф. номер
BS 87894
Площ
95.54 м2 (чиста площ: 82.38 м2 плюс общи части: 13.16 м2)
Спални
2
Състояние
до ключ (с настилки и боядисан)
Етаж
6 от 6
Година на построяване
2027
Още информация за Красива и функционална сграда на 500 метра от морето:
План на имота
Планове
Ценова листа
Качество на въздуха
Обзавеждане
Снимки от въздуха
Общ план
360° изглед
Инфо пакет
Референтен номер: BS 87894
Местоположение
гр. Поморие- Плаж на 500 м
Удобства в района
- Училище "Средно училище "Любен Каравелов"" на 288 м. (4 мин.)
- Училище на 293 м. (4 мин.)
- Хранителен магазин на 57 м. (1 мин.)
- Супермаркет на 1.2 км. (15 мин.)
- Пекарна на 82 м. (1 мин.)
- Банка "Fibank" на 1.2 км. (15 мин.)
- Аптека на 73 м. (1 мин.)
- Поща/Куриер "пощенска станция" на 216 м. (3 мин.)
- Ресторант "Old Sailor" на 62 м. (1 мин.)
- Ресторант "Стария Кавак" на 62 м. (1 мин.)
- Кафене на 24 м. (1 мин.)
- Бар "Месембрия" на 92 м. (2 мин.)
- Плаж на 500 м. (7 мин.)
- Плувен басейн на 887 м. (11 мин.)
- Театър "Античен театър" на 303 м. (4 мин.)
- Музей "Св. Параскева" на 64 м. (1 мин.)
- Музей "Св. Параскева" на 64 м. (1 мин.)
- Парк на 80 м. (1 мин.)
- Паркинг на 205 м. (3 мин.)
- Църква "Св. Йоан Кръстител" на 123 м. (2 мин.)
Изпратете запитване
143 310 €
(280 290 лв.)
- €
- $
- £
В процес на строителство
Планирано завършване: 30.10.2027 г
Без комисионна
Ценова листа
*/ ?>
ЗА ПОВЕЧЕ ИНФОРМАЦИЯ
Реф. номер: BS 87894
При обаждане, моля цитирайте референтния номер на имота.
Налични имоти в комплекса
59
имота
39
свободни
20
продадени
0
резервирани
Изпратете запитване
Още имоти в този комплекс
Продажба
ново
Двустаен апартамент в Красива и функционална сграда на 500 метра от морето
гр. Поморие
Новострояща се сграда в близост до центъра на гр. Поморие
108 150 €211 523,01 лв.
(1 500 €/кв.м.) (2 933,75 лв./кв.м.)72.10 кв.м.
Георги Иванов
Брокер, Бургас
Продажба
ново
гр. Поморие
Новострояща се сграда в близост до центъра на гр. Поморие
108 900 €212 989,89 лв.
(1 500 €/кв.м.) (2 933,75 лв./кв.м.)72.60 кв.м.
Георги Иванов
Брокер, Бургас
Продажба
ново
Тристаен апартамент в Красива и функционална сграда на 500 метра от морето
гр. Поморие
Новострояща се сграда в близост до центъра на гр. Поморие
118 275 €231 325,79 лв.
(1 500 €/кв.м.) (2 933,75 лв./кв.м.)78.85 кв.м.
Георги Иванов
Брокер, Бургас
Продажба
ново
гр. Поморие
Новострояща се сграда в близост до центъра на гр. Поморие
102 150 €199 788,03 лв.
(1 500 €/кв.м.) (2 933,75 лв./кв.м.)68.10 кв.м.
Георги Иванов
Брокер, Бургас
Продажба
ново
гр. Поморие
Новострояща се сграда в близост до центъра на гр. Поморие
106 785 €208 853,31 лв.
(1 500 €/кв.м.) (2 933,75 лв./кв.м.)71.19 кв.м.
Георги Иванов
Брокер, Бургас
Продажба
ново
Едностаен апартамент в Красива и функционална сграда на 500 метра от морето
гр. Поморие
Новострояща се сграда в близост до центъра на гр. Поморие
Продажба
ново
гр. Поморие
Новострояща се сграда в близост до центъра на гр. Поморие
Продажба
ново
гр. Поморие
Новострояща се сграда в близост до центъра на гр. Поморие
Продажба
ново
гр. Поморие
Новострояща се сграда в близост до центъра на гр. Поморие
117 720 €230 240,31 лв.
(1 500 €/кв.м.) (2 933,75 лв./кв.м.)78.48 кв.м.
Георги Иванов
Брокер, Бургас
Продажба
ново
гр. Поморие
Новострояща се сграда в близост до центъра на гр. Поморие
104 310 €204 012,63 лв.
(1 499 €/кв.м.) (2 931,79 лв./кв.м.)69.54 кв.м.
Георги Иванов
Брокер, Бургас
Продажба
ново
гр. Поморие
Новострояща се сграда в близост до центъра на гр. Поморие
108 150 €211 523,01 лв.
(1 500 €/кв.м.) (2 933,75 лв./кв.м.)72.10 кв.м.
Георги Иванов
Брокер, Бургас
Продажба
ново
гр. Поморие
Новострояща се сграда в близост до центъра на гр. Поморие
102 150 €199 788,03 лв.
(1 500 €/кв.м.) (2 933,75 лв./кв.м.)68.10 кв.м.
Георги Иванов
Брокер, Бургас
Продажба
ново
гр. Поморие
Новострояща се сграда в близост до центъра на гр. Поморие
106 785 €208 853,31 лв.
(1 500 €/кв.м.) (2 933,75 лв./кв.м.)71.19 кв.м.
Георги Иванов
Брокер, Бургас
Продажба
ново
гр. Поморие
Новострояща се сграда в близост до центъра на гр. Поморие
Продажба
ново
гр. Поморие
Новострояща се сграда в близост до центъра на гр. Поморие
Продажба
ново
гр. Поморие
Новострояща се сграда в близост до центъра на гр. Поморие
111 735 €218 534,67 лв.
(1 500 €/кв.м.) (2 933,75 лв./кв.м.)74.49 кв.м.
Георги Иванов
Брокер, Бургас
Продажба
ново
гр. Поморие
Новострояща се сграда в близост до центъра на гр. Поморие
108 150 €211 523,01 лв.
(1 500 €/кв.м.) (2 933,75 лв./кв.м.)72.10 кв.м.
Георги Иванов
Брокер, Бургас
Продажба
ново
гр. Поморие
Новострояща се сграда в близост до центъра на гр. Поморие
102 150 €199 788,03 лв.
(1 500 €/кв.м.) (2 933,75 лв./кв.м.)68.10 кв.м.
Георги Иванов
Брокер, Бургас
Продажба
ново
гр. Поморие
Новострояща се сграда в близост до центъра на гр. Поморие
123 975 €242 474,02 лв.
(1 500 €/кв.м.) (2 933,75 лв./кв.м.)82.65 кв.м.
Георги Иванов
Брокер, Бургас
Продажба
ново
гр. Поморие
Новострояща се сграда в близост до центъра на гр. Поморие
108 150 €211 523,01 лв.
(1 500 €/кв.м.) (2 933,75 лв./кв.м.)72.10 кв.м.
Георги Иванов
Брокер, Бургас
Продажба
ново
гр. Поморие
Новострояща се сграда в близост до центъра на гр. Поморие
102 150 €199 788,03 лв.
(1 500 €/кв.м.) (2 933,75 лв./кв.м.)68.10 кв.м.
Георги Иванов
Брокер, Бургас
Продажба
ново
гр. Поморие
Новострояща се сграда в близост до центъра на гр. Поморие
106 785 €208 853,31 лв.
(1 500 €/кв.м.) (2 933,75 лв./кв.м.)71.19 кв.м.
Георги Иванов
Брокер, Бургас
Продажба
ново
гр. Поморие
Новострояща се сграда в близост до центъра на гр. Поморие
123 810 €242 151,31 лв.
(1 500 €/кв.м.) (2 933,75 лв./кв.м.)82.54 кв.м.
Георги Иванов
Брокер, Бургас
Продажба
ново
гр. Поморие
Новострояща се сграда в близост до центъра на гр. Поморие
102 150 €199 788,03 лв.
(1 500 €/кв.м.) (2 933,75 лв./кв.м.)68.10 кв.м.
Георги Иванов
Брокер, Бургас
Продажба
ново
гр. Поморие
Новострояща се сграда в близост до центъра на гр. Поморие
106 785 €208 853,31 лв.
(1 500 €/кв.м.) (2 933,75 лв./кв.м.)71.19 кв.м.
Георги Иванов
Брокер, Бургас
Още имоти в гр. Поморие
Продажба
ново
Нова сграда в центъра на Поморие на 600 м от морето
гр. Поморие
Комфортни жилища в сграда с гаражи и двор до болница за рехабилитация и супермаркети
Нова сграда в центъра на Поморие на 600 м от морето - Комфортни жилища в сграда с гаражи и двор до болница за рехабилитация и супермаркети
от 74 817 €(от 146 329,33 лв.)
(1 350 €/кв.м. - 1 500 €/кв.м.)(2 640,37 лв./кв.м. - 2 933,75 лв./кв.м.)Площ: 55.42 - 72.98 кв.м.
Георги Иванов
Брокер, Бургас
Продажба
ново
Новострояща се жилищна сграда с пет входа в гр. Поморие
гр. Поморие
Комфортни жилища до калните бани и детска градина, на 5 минути пешеходно разстояние до центъра
Новострояща се жилищна сграда с пет входа в гр. Поморие - Комфортни жилища до калните бани и детска градина, на 5 минути пешеходно разстояние до центъра
от 58 950 €(от 115 296,18 лв.)
(1 303 €/кв.м. - 1 653 €/кв.м.)(2 548,45 лв./кв.м. - 3 232,99 лв./кв.м.)Площ: 39.30 - 125.72 кв.м.
Георги Иванов
Брокер, Бургас
Продажба
ново
Нов проект в Поморие – модерна архитектура и комфорт до морето
гр. Поморие
Сграда с двустайни и тристайни апартаменти, паркоместа и гаражи
Нов проект в Поморие – модерна архитектура и комфорт до морето - Сграда с двустайни и тристайни апартаменти, паркоместа и гаражи
от 84 093 €(от 164 471,61 лв.)
(1 250 €/кв.м. - 1 300 €/кв.м.)(2 444,79 лв./кв.м. - 2 542,58 лв./кв.м.)Площ: 67.27 - 101.10 кв.м.
Георги Иванов
Брокер, Бургас
Продажба
ново
ПЪРВА ЛИНИЯ
Парцел на първа линия в м. Кротиря - Поморие
гр. Поморие
Изключителна инвестиционна възможност за развитие на мащабен проект на самия морски бряг
Парцел на първа линия в м. Кротиря - Поморие - Изключителна инвестиционна възможност за развитие на мащабен проект на самия морски бряг
2 070 000 €(4 048 568,10 лв.)
(230 €/кв.м.)(449,64 лв./кв.м.)Площ: 9 004.00 кв.м.
Георги Иванов
Брокер, Бургас
Продажба
ново
Четири парцела в регулация в кв. Каменар – Поморие
гр. Поморие
Парцели в спокоен и бързо развиващ се район с удобен достъп и близост до морето
Четири парцела в регулация в кв. Каменар – Поморие - Парцели в спокоен и бързо развиващ се район с удобен достъп и близост до морето
Продажба
ново
ПЪРВА ЛИНИЯ
Двустаен апартамент на първа линия море в гр. Поморие
гр. Поморие
Ново строителство с простор, морска атмосфера и отличен инвестиционен потенциал
Двустаен апартамент на първа линия море в гр. Поморие - Ново строителство с простор, морска атмосфера и отличен инвестиционен потенциал
Продажба
Двустаен апартамент в затворен комплекс на 150 м от плажа в Поморие
гр. Поморие
Обзаведено жилище в предпочитан район с отлична инфраструктура
Двустаен апартамент в затворен комплекс на 150 м от плажа в Поморие - Обзаведено жилище в предпочитан район с отлична инфраструктура
Наем
Лукс
Четиристаен апартамент под наем в гр. Поморие
гр. Поморие
Обзаведен имот в близост до плажа – подходящ за летния сезон
Четиристаен апартамент под наем в гр. Поморие - Обзаведен имот в близост до плажа – подходящ за летния сезон
Продажба
-12%
Парцел в живописната местност Лахана, община Поморие
гр. Поморие
Просторен парцел земеделска земя на 240 м до морето и на 500 м до плажа
Парцел в живописната местност Лахана, община Поморие - Просторен парцел земеделска земя на 240 м до морето и на 500 м до плажа
273 000 €241 500 €533,94 лв.472 332,95 лв.
(69 €/кв.м.)(134,95 лв./кв.м.)Площ: 3 500.00 кв.м.
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
За частни лица
Тристаен апартамент на топ локация на 150 м от плажа
гр. Поморие
Обзаведен апартамент в старата част на Поморие
Тристаен апартамент на топ локация на 150 м от плажа - Обзаведен апартамент в старата част на Поморие
Продажба
Лукс
ПЪРВА ЛИНИЯ
Тристаен апартамент с паркомясто на първа линия в Поморие
гр. Поморие
Напълно обзаведен просторен апартамент в елитен комплекс Пенелопе Палас
Тристаен апартамент с паркомясто на първа линия в Поморие - Напълно обзаведен просторен апартамент в елитен комплекс Пенелопе Палас
Продажба
Mногостаен апартамент на две нива с гараж в гр. Поморие
гр. Поморие
Имот с отличен потенциал – два самостоятелни апартамента и допълнително студио + гараж
Mногостаен апартамент на две нива с гараж в гр. Поморие - Имот с отличен потенциал – два самостоятелни апартамента и допълнително студио + гараж
310 000 €(606 307,30 лв.)
(1 938 €/кв.м.)(3 789,42 лв./кв.м.)Площ: 160.00 кв.м.
Георги Иванов
Брокер, Бургас
Продажба
Просторно студио в центъра на Поморие
гр. Поморие
Функционален апартамент с кухненска зона, балкон и достъп до басейн
Просторно студио в центъра на Поморие - Функционален апартамент с кухненска зона, балкон и достъп до басейн
Продажба
Многостаен апартамент с паркомясто в старата част на Поморие
гр. Поморие
Просторно жилище в непосредствена близост до пешеходната зона и крайбрежната алея
Многостаен апартамент с паркомясто в старата част на Поморие - Просторно жилище в непосредствена близост до пешеходната зона и крайбрежната алея
178 200 €(348 528,91 лв.)
(1 503 €/кв.м.)(2 939,44 лв./кв.м.)Площ: 118.57 кв.м.
Георги Иванов
Брокер, Бургас
Продажба
ПЪРВА ЛИНИЯ
Нова сграда с Aкт 16 в гр. Поморие
гр. Поморие
Студиа, двустайни и тристайни апартаменти на първа линия близо до МБАЛ Поморие и центъра на града
Нова сграда с Aкт 16 в гр. Поморие - Студиа, двустайни и тристайни апартаменти на първа линия близо до МБАЛ Поморие и центъра на града
от 76 000 €(от 148 643,08 лв.)
(1 830 €/кв.м. - 2 151 €/кв.м.)(3 579,17 лв./кв.м. - 4 206,99 лв./кв.м.)Площ: 38.53 - 94.65 кв.м.
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
ПЪРВА ЛИНИЯ
Двустаен апартамент с морска гледка в комплекс Blue Bay, Поморие
гр. Поморие
Напълно обзаведено жилище на първа линия, подходящо за целогодишно ползване
Двустаен апартамент с морска гледка в комплекс Blue Bay, Поморие - Напълно обзаведено жилище на първа линия, подходящо за целогодишно ползване
Продажба
Два парцела за инвестиция на главен път Поморие-Ахелой
гр. Поморие
Земеделска земя в местност Кротиря
Два парцела за инвестиция на главен път Поморие-Ахелой - Земеделска земя в местност Кротиря
Продажба
Лукс
ПЪРВА ЛИНИЯ
Панорамен двустаен апартамент в комплекс Сънсет Ризорт/Sunset Resort
гр. Поморие
Обзаведен ваканционен апартамент на 100 м от плажа в гр. Поморие
Панорамен двустаен апартамент в комплекс Сънсет Ризорт/Sunset Resort - Обзаведен ваканционен апартамент на 100 м от плажа в гр. Поморие
Продажба
Партерен бизнес имот с комуникативна локация в гр. Поморие
гр. Поморие
Търговско помещение на главна улица, подходящо за фитнес, супермаркет, детски център, шоурум, банка, медицински център
Партерен бизнес имот с комуникативна локация в гр. Поморие - Търговско помещение на главна улица, подходящо за фитнес, супермаркет, детски център, шоурум, банка, медицински център
Продажба
Функционално студио с отлична локация в старата част на Поморие
гр. Поморие
Имот с потенциал за инвестиция или лично ползване, само на крачки от морето и центъра
Функционално студио с отлична локация в старата част на Поморие - Имот с потенциал за инвестиция или лично ползване, само на крачки от морето и центъра
Продажба
Магазин в старата част на Поморие до Айвазовски парк
гр. Поморие
Партерно търговско помещение близо до плажа и центъра на града
Магазин в старата част на Поморие до Айвазовски парк - Партерно търговско помещение близо до плажа и центъра на града
Продажба
Лукс
ПЪРВА ЛИНИЯ
Луксозен затворен комплекс Пенелопе Палас / Penelope Palace
гр. Поморие
Ваканционни апартаменти в 4-звезден комплекс на първа линия в Поморие
Луксозен затворен комплекс Пенелопе Палас / Penelope Palace - Ваканционни апартаменти в 4-звезден комплекс на първа линия в Поморие
от 106 425 €(от 208 149,21 лв.)
(2 250 €/кв.м. - 4 340 €/кв.м.)(4 400,62 лв./кв.м. - 8 488,30 лв./кв.м.)Площ: 47.30 - 355.45 кв.м.
Стилиян Георгиев
Старши брокер, Слънчев бряг
Продажба
Регулиран парцел до Поморие и главния път Бургас-Варна
гр. Поморие
Урегулиран парцел с отлична локация и инвестиционен потенциал
Регулиран парцел до Поморие и главния път Бургас-Варна - Урегулиран парцел с отлична локация и инвестиционен потенциал
Продажба
-18%
Търговско помещение на главна улица в гр. Поморие
гр. Поморие
Партерен бизнес имот, подходящ за фитнес, супермаркет, детски център, шоурум, банка, медицински център
Търговско помещение на главна улица в гр. Поморие - Партерен бизнес имот, подходящ за фитнес, супермаркет, детски център, шоурум, банка, медицински център
260 000 €212 000 €508,52 лв.414 635,96 лв.
(800 €/кв.м.)(1 564,66 лв./кв.м.)Площ: 265.00 кв.м.
Георги Иванов
Брокер, Бургас
Продажба
Четириетажна къща в центъра на старата част на Поморие
гр. Поморие
Фамилна къща с таванско помещение и двор в топ центъра на морския град
Четириетажна къща в центъра на старата част на Поморие - Фамилна къща с таванско помещение и двор в топ центъра на морския град
Вижте още имоти на ул. Хемус:
- Апартаменти (различни типове) на ул. Хемус
- Къщи на ул. Хемус
- Офиси на ул. Хемус
- Магазини на ул. Хемус
- Земи на ул. Хемус
- Всички имоти на ул. Хемус
Вижте още имоти в град Поморие:
Абонирайте се за нашия канал