Имоти близо до морето за продажба и под наем - страница 13
ТЪРСИ
Търсене
Използвайте AI търсене
Продажба
Новопостроен медицински център до болница Сърце и Мозък
гр. Бургас , кв. "Мадика"
Имот със статут на медицински център в кв. Мадика
Партерен имот на две нива със статут на ДКЦ Медицински център в новопостроена сграда с Акт 16 в кв. Мадика, в непосредствена близост до МБАЛ Сърце и мозък, супермаркет, магазини, възлови пътни връзки и други градски удобства. Имотът има отличен бизнес потенциал и е подходящ за
Продажба
Плаж на 1 км
Обзаведен двустаен апартамент с гледка към морето в Созопол
гр. Созопол , Буджака
Жилище в малък комплекс с басейн и барбекю зона
Представяме ви напълно обзаведен двустаен апартамент с морска панорама, разположен в малък, уютен комплекс с басейн и зона за барбекю в град Созопол – един от най-предпочитаните морски курорти в България.
Апартаментът се намира на втори етаж в четириетажна тухлена сграда,
77 000 €(150 598,91 лв.)
(1 132 €/м2) (2 214,69 лв./м2)Площ: 68.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
Лукс
ВТОРА ЛИНИЯПлаж на 150 м
Нов комплекс до плаж Кабакум - комбинация от лукс, стил и абсолютен комфорт
гр. Варна , кв. "к.к. Чайка"
Жилища в комплекс с много удобства и отлична локация във Варна
Животът на морето, който заслужавате. Съвременен дом комбинация от лукс, стил и абсолютен комфорт!
Добре дошли в модерен жилищен комплекс, който олицетворява съвременния стил, елегантната архитектура и удобството на крайбрежния живот. Разположен само на няколко минути от
от 64 455 €(от 126 063,02 лв.)
(1 691 - 2 095 €/м2)(3 307,31 - 4 097,46 лв./м2)Площ: 36.75 - 77.47 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
Лукс
ВТОРА ЛИНИЯПлаж на 150 м
Стилна сграда близо до плаж Кабакум - живот с усещане за свобода и сигурност
гр. Варна , кв. "к.к. Чайка"
Апартаменти в нов комплекс с много удобства и отлична локация
Ново ниво на живот само на крачки от най-красивите плажове на Варна!
Представяме ви модерен двусекционен жилищен комплекс от висок клас, част от престижен проект от осем комплекса. Разположен на втора линия от морето, в непосредствена близост до известните плажове Кабакум и
от 81 982 €(от 160 342,86 лв.)
(1 819 - 2 426 €/м2)(3 557,65 - 4 744,84 лв./м2)Площ: 42.50 - 78.80 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
Лукс
ПЪРВА ЛИНИЯПлаж на 50 м
Резервиран
Двустаен апартамент с невероятна гледка към морето
гр. Созопол
Обзаведен апартамент в комплекс Свети Тома на нос Хумата, до плажа на Аркутино
Изключително предложение от пазара за недвижими имоти – готов за нанасяне двустаен апартамент, където да се насладете на прекрасна почивка, като се потопите в слънчевата атмосфера на Созопол. Комплекс Свети Тома е разположен на първа линия от плажа, нос „Хумата“, в непосредствена
165 000 €(322 711,95 лв.)
(2 292 €/м2) (4 482,11 лв./м2)Площ: 72.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
За частни лица
Плаж на 3 км
Двустаен апартамент в сграда ново строителство с Акт 16 в кв. Виница
гр. Варна , кв. "Виница"
Необзаведен имот с оборудвана баня и положени настилки
Предлагаме двустаен апартамент на партерен етаж в сграда ново строителство с Акт 16 в горната част на кв. Виница, на 10 мин от центъра на град Варна и на 3 км (5 мин с автомобил) до най-близкия плаж.
Апартаментът се намира на партерен етаж (67,77 кв.м. с общите части, като
99 500 €(194 605,09 лв.)
(1 490 €/м2) (2 914,56 лв./м2)Площ: 66.77 м2 Партер
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Наем
Паркоместа под наем в Св. Св. Константин и Елена
гр. Варна , кв. "Св. Св. Константин и Елена"
Подземни паркоместа в поддържана сграда до магазин Lidl
Предлагаме на вашето внимание подземни паркоместа под наем в престижния курорт Св. Св. Константин и Елена, в непосредствена близост до магазин Lidl – локация, която осигурява бърз достъп до главни пътни артерии и удобства.
Описание:
• Подземен паркинг в поддържана и сигурна
105 €/месец(205,36 лв./месец)
(7 €/м2) (13,69 лв./м2)Площ: 15.00 м2 Етаж: -2
Тип на имота:
Паркомясто
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Наем
Търговско помещение подходящо за различен тип дейност в кв. Левски 1
гр. Варна , кв. "Левски 1"
Магазин под наем в оживен район на гр. Варна
Представяме ви отлично търговско помещение под наем, разположено в сърцето на кв. Левски 1 в гр. Варна – една от най-динамично развиващите се и предпочитани локации в града. Имотът е ситуиран на партерен етаж в съвременна сграда, на тиха улица, в близост до жилищни блокове и
1 550 €/месец(3 031,54 лв./месец)
(21 €/м2) (40,42 лв./м2)Площ: 75.00 м2 Партер
Тип на имота:
Магазин
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
-29%
За частни лица
Лукс
Плаж на 700 м
ПРОДАДЕН
Нова къща с просторен двор в морския град Бяла
гр. Бяла (Варна)
Съвременна едноетажна къща на 700 м от морето
Представяме ви съвременна еднофамилна къща ново строителство, разположена в живописния и перспективен черноморски град Бяла. Имотът се намира на тиха и централна улица, в непосредствена близост до магазини и основни удобства, само на 700 метра от плажната ивица. Отлично съчетание
Продажба
За частни лица
Тристаен апартамент с Акт 14 в район Долна Трака
гр. Варна , кв. "м-т Долна Трака"
Просторно ново жилище със спокойна локация в морската столица Варна
Предлагаме за продажба нов тристаен апартамент, разположен на първи етаж над партер в пететажна сграда с Акт 14 в кв. Долна Трака - тих и спокоен район с добре изградена инфраструктура, с бърз и удобен достъп до главен булевард, на 10 мин от центъра на град Варна. Сградата ще
157 000 €(307 065,31 лв.)
(1 743 €/м2) (3 408,05 лв./м2)Площ: 90.10 м2 Етаж: 1
с. Кранево
Парцел с готов инвестиционен проект в Кранево на 500м от морето
ПАРЦЕЛ, област Добрич, с. Кранево, с площ от 3140 кв.м
Парцелът се намира в центъра на Кранево,на около 500 м. от плажа.
УПИ с виза за проектиране със следните показатели: Плътност 60%; Кинт1,2; Височина до 10м;
Предварителни договори с ВиК и ЕоН.
Има разработен и
Продажба
Офис/магазин на изключително комуникативно място
гр. Бургас , кв. "Център"
Търговско помещение в централна градска част на Бургас
Представяме за продажба офис/магазин на партерен жилищен етаж в топ центъра на град Бургас близо до Триа Сити Център, Държавна опера Бургас, супермаркет Билла, медицински център, паметник на Альоша, ресторанти, кафенета, с удобен достъп до Морската градина и плажа, до жп и
Продажба
Ексклузивно
ИНВЕСТИЦИОНЕН ПРОЕКТ
Инвестиционен проект с разрешение за строеж в Кранево
с. Кранево , Sunny Castle
Проект за строеж на апартхотел до главната търговска улица, на 3 минути от плажа
Атративно предложение от пазара за недвижими имоти, включващо парцел с площ от 1727 кв.м. с Разрешение за строеж от 10.04.2014 г. за изграждане на апартхотел (РЗП – 3090 кв.м.). Местоположението е изключително добро, тъй като парцелът е раположен по продължение на главната
Продажба
Плаж на 10 км
Земеделска земя за продажба близо до Бургас
гр. Българово , гр. Бургас
Поземлен имот до магистралата Бургас - София
Предлагаме на вашето внимание имот за инвестиция в морски район. Представлява парцел земеделска земя с площ 14 847 кв. м., разположен само на 50 м от магистрала Тракия, на 10 км от Бургас и на 15 км от международното летище в морския град.
Имотът е нива, трета категория.
Продажба
Плаж на 400 м
Новостроящи се сгради в местност Мисарите на гр. Созопол
гр. Созопол
Различен тип апартаменти без такса поддръжка на 400 м до плаж Харманите, близо до Стария град
Двустайни, тристайни апартаменти и студио в новостроящи се сгради без такса поддръжка в местност Мисарите, в тихата и спокойна част на гр. Созопол, на пешеходно разстояние от плаж Харманите (400 м), в район с добре изградена инфраструктура.
Апартаментите се предлагат
от 96 200 €(от 188 150,85 лв.)
(948 - 1 189 €/м2)(1 854,13 - 2 325,48 лв./м2)Площ: 80.94 - 145.59 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
Плаж на 7 км
Двустаен апартамент в новострояща се сграда пред Акт 16
гр. Варна , кв. "м-т Пчелина"
Жилище с хубава гледка и южно изложение
Предлагаме за продажба двустаен апартамент в новострояща се сграда, пред Акт 16, с отлично местоположение и функционално разпределение. Имотът се намира на втори жилищен етаж и разполага с панорамни прозорци, южно изложение и красива гледка към езерото.
Жилището е с площ
113 500 €(221 986,71 лв.)
(1 594 €/м2) (3 117,79 лв./м2)Площ: 71.20 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
УПИ с виза за строителство близо до Двореца и ботаническата градина в Балчик
гр. Балчик
Регулиран парцел с одобрен проект за строеж на еднофамилна двуетажна къща с панорамна гледка
Регулиран парцел (280 кв.м.) с индивидуален проект за еднофамилна двуетажна къща с одобрение на общината за пристъпване към строителни работи. Парцелът е с южно изложение, панорама към морето (на около 1 км по права линия) и гледка към яхтеното пристанище на гр. Балчик в източна
Продажба
Плаж на 600 м
Къщи в едно от най-романтичните места на Българско Черноморие
гр. Созопол , местност Мисаря
Нови къщи с три спални, двор и две паркоместа в м-т Мисаря - Созопол
Имаме удоволствието да ви представим нов жилищен проект с одобрен архитектурен план и строително разрешение, който ще бъде реализиран след края на летния сезон 2025 г. Всяка от къщите ще бъде самостоятелна, с отделно дворно място и два паркоместа, включени в цената. Созопол ще ви
Продажба
Прoсторни двустайни и тристайни жилища пред Акт 14 в кв. Изгрев
гр. Варна , кв. "Изгрев"
Апартаменти с обширна панорама и удобни паркоместа в района на УМБАЛ Св. Марина
Предлагаме на вашето внимание просторни нови жилища пред Акт 14 на уединено и спокойно място в кв. Изгрев, сред зеленина, в района на УМБАЛ Св. Марина, близо до супермаркет Лидъл, Военна болница, бул. Христо Смирненски, фитнес, с удобен достъп до Технически университет-Варна,
от 126 546 €(от 247 502,46 лв.)
(1 726 - 2 221 €/м2)(3 375,76 - 4 343,90 лв./м2)Площ: 61.47 - 101.98 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
Плаж на 2 км
Самостоятелна жилищно-търговска сграда в кв. Гръцка Махала
гр. Варна , кв. "Гръцка махала"
Търговска част с оборудван кухненски бокс и пет апартамента
Предлагаме за продажба напълно реновиран инвестиционен имот, находящ се в Гръцка махала, близо до пешеходната зона на Варна, до бул. Приморски, жп гара, пристанище Варна, музей, ресторанти, магазини и много други удобства.
Имотът представлява самостоятелна жилищно-търговска
Наем
Плаж на 2 км
Напълно обзаведено студио c включени консумативи в Гръцка махала
гр. Варна , кв. "Гръцка махала"
Комфортен апартамент с престижна локация близо до пешеходната зона на Варна
Предлагаме на вашето внимание напълно обзаведено, свободно за наемане студио, находящо се в престижния квартал Гръцка махала, близо до пешеходната зона на Варна, до бул. Приморски, жп гара, пристанище Варна, музей, ресторанти, магазини и много други удобства.
Апартаментът (45
700 €/месец(1 369,08 лв./месец)
(16 €/м2) (30,42 лв./м2)Площ: 45.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
Плаж на 400 м
Помещение за различен тип дейност в кв. Лазур, гр. Бургас
гр. Бургас , кв. "Лазур"
Търговско помещение с отлична локация до Морската градина
Представяме ви търговско помещение с изключително атрактивна локация – близо до Морската градина в Бургас. Имотът е със статут за търговска дейност и разполага с Разрешение за ползване.
Разпределение:
• Просторно търговско помещение
• Складово помещение
• Кухненска част
•
Продажба
За частни лица
Плаж на 400 м
Двустаен апартамент в целогодишно населена сграда в гр. Бяла
гр. Бяла (Варна)
Апартамент в комплекс с басейн и пешеходен достъп до плажа
Двустаен апартамент в отлично състояние в комплекс с басейн в морския град Бяла. Имотът се намира в целогодишно населена сграда на тиха улица, с пешеходен достъп до плаж и магазини в рамките на 10 минути.
Апартаментът (61 кв.м.) е разположен на втори етаж. Състои се от:
•
59 600 €(116 567,47 лв.)
(977 €/м2) (1 910,94 лв./м2)Площ: 61.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Юлияна Куртева
Старши брокер, Варна
Продажба
За частни лица
Плаж на 400 м
Просторен парцел на 400 метра от плажа на град Бяла
гр. Бяла (Варна)
Парцел с правилна форма за строеж на частна къща или друг тип жилищно строителство
Представяме на вашето внимание просторен парцел с площ 1039 кв.м. на 400 метра от плажа на град Бяла. Имотът е подходящ за строеж на ваканционен имот или за постоянно живеене, както и друг тип жилищно строителство.
Парцелът е регулиран с правилна форма, вода и канал на
66 000 €(129 084,78 лв.)
(64 €/м2) (124,24 лв./м2)Площ: 1 039.00 м2
Тип на имота:
Парцел в регулация
Юлияна Куртева
Старши брокер, Варна
Продажба
За частни лица
Плаж на 300 м
Панорамен парцел в южната част на Бяла
гр. Бяла (Варна)
Регулиран парцел за строителство на къща или друг тип жилищно строителство
Предлагаме за продажба изключително атрактивен парцел с площ от 954 кв.м., разположен в южната част на крайморския град Бяла. Имотът е в регулация, има лице от 16 метра към улица и разполага с правилна форма, подходяща за изграждане на еднофамилна къща, ваканционна вила или малка
Продажба
ПЪРВА ЛИНИЯПлаж на 200 м
Просторен нов тристаен апартамент в кв. Сарафово
гр. Бургас , кв. "Сарафово"
Апартамент с възможност за преустройство в четиристаен с надземна градина на 200 м от плажа
Атрактивен тристаен апартамент, който може да бъде преустроен в четиристаен с градина и комуникативна локация, на 200 м от плажа и новото яхтено пристанище. В близост са разположени ресторант, магазини, автобусна спирка, велоалея, тенис кортове, футболно игрище и др. Районът е
Продажба
За частни лица
Плаж на 3 км
Двустаен апартамент с Акт 16 в кв. Виница
гр. Варна , кв. "Виница"
Модерен семеен дом близо до градски удобства, на 3 км от плажа
Двустаен апартамент, разположен на втори етаж в новопостроена сграда с Акт 16, в кв. Виница, близо до възлов булевард, болница, супермаркет, зеленина, на 3 км от плажа.
Апартаментът (обща площ 77.53 м2, чиста площ - 65.70 м2 плюс общи части - 11.83 м2) се състои от:
•
145 000 €(283 595,35 лв.)
(1 870 €/м2) (3 657,88 лв./м2)Площ: 77.53 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
Плаж на 1.2 км
Голям парцел до регулация в Ахелой
гр. Ахелой
Земеделска земя граничеща с регулация до улица с електричество, вода и канализация
Предлагаме за продажба земеделска земя с отличен инвестиционен потенциал, разположена в непосредствена близост до регулационната граница на гр. Ахелой, само на 1 200 метра от морския бряг. Имотът е подходящ за смяна на предназначение и застрояване с ваканционен комплекс, жилищни
Продажба
За частни лица
Плаж на 3 км
Двустаен партерен апартамент в кв. Виница
гр. Варна , кв. "Виница"
Новопостроено жилище с Акт 16 до възлов булевард
Предлагаме за продажба двустаен градински апартамент, находящ се в новопостроена сграда с Акт 16, близо до възлов булевард, болница, супермаркет, зеленина, на 3 км от плажа.
Апартаментът (обща площ 101.55 м2, чиста площ - 86.7 м2 плюс общи части - 14.85 м2) се намира на
167 600 €(327 797,11 лв.)
(1 650 €/м2) (3 227,94 лв./м2)Площ: 101.55 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
Плаж на 1 км
Регулиран парцел със стара къща и навес в Ахелой
гр. Ахелой
Равен парцел за застрояване на 1 км от морето
Предлагаме за продажба парцел в регулация с площ 1273 кв.м., подходящ за застрояване с височина до 10 м., разположен на асфалтирана улица с всички комуникации в източната част на гр. Ахелой, едва на 1 км от морето.
Парцелът е равен с правилна форма и ограден с метална мрежа.
150 000 €(293 374,50 лв.)
(118 €/м2) (230,46 лв./м2)Площ: 1 273.00 м2
Тип на имота:
Парцел в регулация
Стилиян Георгиев
Старши брокер, Слънчев бряг