Контакти Контакти
0
Здравейте,
Любими имоти (0)

ТРАНСПОРТ

  • Автобусна спирка "ЖУРНАЛИСТ" на 533 м. (7 мин.) - Автобус No: 109
  • УЧЕБНИ ЗАВЕДЕНИЯ

  • Училище на 1.1 км. (13 мин.)
  • Университет "Варненски Свободен Университет „Черноризец Храбър“" на 1.1 км. (13 мин.)
  • ЛЕЧЕБНИ ЗАВЕДЕНИЯ

  • Медицински център "Медицински център" на 1.1 км. (14 мин.)
  • ПАЗАРУВАНЕ

  • Хранителен магазин "Минимаркет" на 524 м. (7 мин.)
  • Супермаркет на 265 м. (4 мин.)
  • Супермаркет "Моника" на 316 м. (4 мин.)
  • УСЛУГИ

  • Аптека "Аптека "Минт"" на 598 м. (8 мин.)
  • ЗАВЕДЕНИЯ

  • Ресторант "La Mer" на 113 м. (2 мин.)
  • Ресторант на 433 м. (6 мин.)
  • Кафене "Старец и море" на 401 м. (5 мин.)
  • Бар на 573 м. (7 мин.)
  • СПОРТ И СВОБОДНО ВРЕМЕ

  • Фитнес зала на 19 м. (1 мин.)
  • Плувен басейн на 30 м. (1 мин.)
  • Спортен терен "НСБ Спортпалас" на 489 м. (6 мин.)
  • Тенис корт на 507 м. (7 мин.)
  • ПРИРОДА И ЗАБЕЛЕЖИТЕЛНОСТИ

  • Парк на 383 м. (5 мин.)
  • АВТОМОБИЛНИ УСЛУГИ

  • Паркинг на 30 м. (1 мин.)
  • ОБЩЕСТВЕНИ СГРАДИ И ИНСТИТУЦИИ

  • Библиотека на 1.1 км. (14 мин.)

Изпратете запитване

1 500 /месец
(2 933,75 лв./месец)
(Мин. срок: 3 месеца)
(23 €/м2)  (45,13 лв./м2) Площ: 65.00 м2   
  • $
  • £
Дължима комисиона
ЗА ПОВЕЧЕ ИНФОРМАЦИЯ Реф. номер: Vna 85021

При обаждане, моля цитирайте референтния номер на имота.

Анна Ицова

Анна Ицова

Офис Варна
бул. "Владислав Варненчик" 110, етаж 2, офис 4, Варна 9000 Всички оферти (170)

Изпратете запитване

Още имоти в кв. Чайка

Обзаведено жилище на първа линия в к. к. Златни пясъци
Наем
Лукс ПЪРВА ЛИНИЯ
Двустаен апартамент с гледка към морето в комплекс „Аргищ Палас“ гр. Варна , кв. "Чайка" Обзаведено жилище на първа линия в к. к. Златни пясъци Двустаен апартамент с гледка към морето в комплекс „Аргищ Палас“ - Обзаведено жилище на първа линия в к. к. Златни пясъци
700 (1 369,08 лв.)
(8,43 €/м2)(16,49 лв./м2)Площ: 83.00 м2
Анна Ицова Брокер, Варна
Нов, стилно обзаведен апартамент в луксозна сграда до Морската градина и плажа
Наем
Луксозен тристаен апартамент под наем с морска панорама и безплатен гараж в кв. Чайка, Варна гр. Варна , кв. "Чайка" Нов, стилно обзаведен апартамент в луксозна сграда до Морската градина и плажа Луксозен тристаен апартамент под наем с морска панорама и безплатен гараж в кв. Чайка, Варна - Нов, стилно обзаведен апартамент в луксозна сграда до Морската градина и плажа
1 700 (3 324,91 лв.)
(17 €/м2)(33,25 лв./м2)Площ: 100.00 м2
Анна Ицова Брокер, Варна
Двустаен апартамент с прекрасна гледка в комплекс Ла Мер / La Mer
Продажба
Лукс ПЪРВА ЛИНИЯ
Обзаведен имот на първа линия до собствен плаж в к. к. Чайка гр. Варна , кв. "Чайка" Двустаен апартамент с прекрасна гледка в комплекс Ла Мер / La Mer Обзаведен имот на първа линия до собствен плаж в к. к. Чайка - Двустаен апартамент с прекрасна гледка в комплекс Ла Мер / La Mer
256 900 (502 452,73 лв.)
(2 662 €/м2)(5 206,76 лв./м2)Площ: 96.50 м2
Анна Ицова Брокер, Варна
Обзаведен имот с три спални в комплекс Ла Мер / La Mer на първа линия близо до к.к. Златни пясъци
Продажба
Лукс ПЪРВА ЛИНИЯ
Пентхаус с гледка към морето на плаж Кабакум гр. Варна , кв. "Чайка" Обзаведен имот с три спални в комплекс Ла Мер / La Mer на първа линия близо до к.к. Златни пясъци Пентхаус с гледка към морето на плаж Кабакум - Обзаведен имот с три спални в комплекс Ла Мер / La Mer на първа линия близо до к.к. Златни пясъци
980 000 (1 916 713,40 лв.)
(1 585 €/м2)(3 100,37 лв./м2)Площ: 618.22 м2
Анна Ицова Брокер, Варна
Отлично обзаведено жилище в нов комплекс с много удобства
Продажба
Лукс
Луксозен тристаен апартамент с морска панорама и гараж в кв. Чайка гр. Варна , кв. "Чайка" Отлично обзаведено жилище в нов комплекс с много удобства Луксозен тристаен апартамент с морска панорама и гараж в кв. Чайка - Отлично обзаведено жилище в нов комплекс с много удобства
499 000 (975 959,17 лв.)
(4 990 €/м2)(9 759,59 лв./м2)Площ: 100.00 м2
Анна Ицова Брокер, Варна
Обзаведен имот под наем на първа линия на плаж Кабакум
Наем
Лукс ПЪРВА ЛИНИЯ
Двустаен апартамент с морска гледка в комплекс Ла Мер / La Mer гр. Варна , кв. "Чайка" Обзаведен имот под наем на първа линия на плаж Кабакум Двустаен апартамент с морска гледка в комплекс Ла Мер / La Mer - Обзаведен имот под наем на първа линия на плаж Кабакум
850 800 1 662,46 лв.1 564,66 лв.
(12 €/м2)(24,07 лв./м2)Площ: 65.00 м2
Анна Ицова Брокер, Варна
Обзаведен имот с отлична локация до Морската градина
Наем
За частни лица Лукс
Двустаен луксозно обзаведен апартамент под наем в кв. Чайка гр. Варна , кв. "Чайка" Обзаведен имот с отлична локация до Морската градина Двустаен луксозно обзаведен апартамент под наем в кв. Чайка - Обзаведен имот с отлична локация до Морската градина
750 (1 466,87 лв.)
(11 €/м2)(21,89 лв./м2)Площ: 67.00 м2
Николай Витанов Брокер, Варна
Просторен и стилно обзаведен имот с три спални в топ комплекс
Наем
Лукс ПЪРВА ЛИНИЯ
Луксозен апартамент с панорамна морска гледка в комплекс на първа линия в м. Кабакум гр. Варна , кв. "Чайка" Просторен и стилно обзаведен имот с три спални в топ комплекс Луксозен апартамент с панорамна морска гледка в комплекс на първа линия в м. Кабакум - Просторен и стилно обзаведен имот с три спални в топ комплекс
2 000 (3 911,66 лв.)
(11 €/м2)(21,73 лв./м2)Площ: 180.00 м2
Анна Ицова Брокер, Варна
Многофункционална сграда с Акт 14 - бъдещата емблема на кв. Чайка
Продажба
За частни лица Лукс
Новострояща се луксозна сграда с елитна локация до Морската градина гр. Варна , кв. "Чайка" Многофункционална сграда с Акт 14 - бъдещата емблема на кв. Чайка Новострояща се луксозна сграда с елитна локация до Морската градина - Многофункционална сграда с Акт 14 - бъдещата емблема на кв. Чайка
от 198 200 (от 387 645,51 лв.)
(2 459 €/м2 - 3 173 €/м2)(4 809,39 лв./м2 - 6 205,85 лв./м2)Площ: 72.55 - 107.30 м2
Калина Иванова Старши брокер, Варна
Вижте всички

Още имоти в гр. Варна

Висок клас апартаменти с уникални гледки в кв. Младост 1 на морската столица
Продажба
Хит Лукс
Жилища в небостъргач - луксозен комплекс в Младост, Варна! гр. Варна , кв. "Младост 1" Висок клас апартаменти с уникални гледки в кв. Младост 1 на морската столица Жилища в небостъргач - луксозен комплекс в Младост, Варна! - Висок клас апартаменти с уникални гледки в кв. Младост 1 на морската столица
от 107 900 (от 211 034,06 лв.)
(1 518 €/м2 - 1 751 €/м2)(2 968,95 лв./м2 - 3 424,66 лв./м2)Площ: 68.20 - 122.26 м2
Калина Иванова Старши брокер, Варна
Последни наличности! Луксозни апартаменти с директен достъп до плажа
Продажба
Хит Лукс
Жилищен комплекс с Акт 16 до плаж Кабакум, Варна гр. Варна , кв. "м-т Ален мак" Последни наличности! Луксозни апартаменти с директен достъп до плажа Жилищен комплекс с Акт 16 до плаж Кабакум, Варна - Последни наличности! Луксозни апартаменти с директен достъп до плажа
от 256 000 (от 500 692,48 лв.)
(1 199 €/м2 - 2 100 €/м2)(2 345,04 лв./м2 - 4 107,24 лв./м2)Площ: 186.80 - 213.49 м2
Анна Ицова Брокер, Варна
Просторни жилища по БДС или до ключ до гора, на 10 минути от центъра на Варна
Продажба
ново
Модерен жилищен комплекс с Акт 16 в кв. Виница гр. Варна , кв. "Виница" Просторни жилища по БДС или до ключ до гора, на 10 минути от центъра на Варна Модерен жилищен комплекс с Акт 16 в кв. Виница - Просторни жилища по БДС или до ключ до гора, на 10 минути от центъра на Варна
от 132 038 (от 258 243,88 лв.)
(1 793 €/м2 - 2 214 €/м2)(3 506,80 лв./м2 - 4 330,21 лв./м2)Площ: 67.67 - 159.48 м2
Анна Ицова Брокер, Варна
Инвестиционен имот с висока доходност в идеалния център на Варна
Продажба
ново Лукс
Луксозен имот до Морската градина и Градската галерия гр. Варна , кв. "Център" Инвестиционен имот с висока доходност в идеалния център на Варна Луксозен имот до Морската градина и Градската галерия - Инвестиционен имот с висока доходност в идеалния център на Варна
399 900 (782 136,42 лв.)
(2 490 €/м2)(4 869,18 лв./м2)Площ: 160.63 м2
Анна Ицова Брокер, Варна
Обзаведен апартамент с 2 спални на първа линия
Продажба
ново За частни лица Лукс ПЪРВА ЛИНИЯ
Мезонет в комплекс Варна Саут Бей/Varna South Bay гр. Варна , кв. "Аспарухово" Обзаведен апартамент с 2 спални на първа линия Мезонет в комплекс Варна Саут Бей/Varna South Bay - Обзаведен апартамент с 2 спални на първа линия
220 000 (430 282,60 лв.)
(1 117 €/м2)(2 184,18 лв./м2)Площ: 197.00 м2
Анна Ицова Брокер, Варна
Имот с два гаража в престижния квартал Галата
Продажба
ново Лукс
Просторна къща с морска панорама във Варна гр. Варна , кв. "Галата" Имот с два гаража в престижния квартал Галата Просторна къща с морска панорама във Варна - Имот с два гаража в престижния квартал Галата
390 000 (762 773,70 лв.)
(1 393 €/м2)(2 724,19 лв./м2)Площ: 280.00 м2
Калин Чернев Регионален мениджър, Варна
Слънчев и просторен апартамент с три спални и панорамна гледка море
Продажба
ново
Четиристаен апартамент в кв. Виница, Варна гр. Варна , кв. "Виница" Слънчев и просторен апартамент с три спални и панорамна гледка море Четиристаен апартамент в кв. Виница, Варна - Слънчев и просторен апартамент с три спални и панорамна гледка море
255 900 (500 496,90 лв.)
(2 142 €/м2)(4 189,66 лв./м2)Площ: 119.46 м2
Анна Ицова Брокер, Варна
Напълно обзаведен имот в централната част на града – между ВИНС и Спортна зала
Продажба
ново Лукс
Апартамент с отлична локация до Морската градина във Варна гр. Варна , кв. "Център" Напълно обзаведен имот в централната част на града – между ВИНС и Спортна зала Апартамент с отлична локация до Морската градина във Варна - Напълно обзаведен имот в централната част на града – между ВИНС и Спортна зала
219 000 (428 326,77 лв.)
(3 930 €/м2)(7 685,75 лв./м2)Площ: 55.73 м2
Анна Ицова Брокер, Варна
Напълно обзаведен апартамент на 500 метра от морето
Продажба
ново
Двустаен апартамент в курорта Св. Св. Константин и Елена гр. Варна , кв. "Св. Св. Константин и Елена" Напълно обзаведен апартамент на 500 метра от морето Двустаен апартамент в курорта Св. Св. Константин и Елена - Напълно обзаведен апартамент на 500 метра от морето
249 000 (487 001,67 лв.)
(3 276 €/м2)(6 407,92 лв./м2)Площ: 76.00 м2
Калина Иванова Старши брокер, Варна
Готов за нанасяне панорамен апартамент сред зеленина и чист въздух
Продажба
ново
Двустаен апартамент на 200 м от плажа в Златни Пясъци к.к. Златни пясъци Готов за нанасяне панорамен апартамент сред зеленина и чист въздух Двустаен апартамент на 200 м от плажа в Златни Пясъци - Готов за нанасяне панорамен апартамент сред зеленина и чист въздух
110 000 (215 141,30 лв.)
(1 703 €/м2)(3 330,36 лв./м2)Площ: 64.60 м2
Калин Чернев Регионален мениджър, Варна
Жилище с две тераси и възможност за паркиране във вътрешен двор
Продажба
ново Лукс
Тристаен апартамент за продажба в центъра на Варна гр. Варна , кв. "Център" Жилище с две тераси и възможност за паркиране във вътрешен двор Тристаен апартамент за продажба в центъра на Варна - Жилище с две тераси и възможност за паркиране във вътрешен двор
230 000 (449 840,90 лв.)
(2 949 €/м2)(5 767,19 лв./м2)Площ: 78.00 м2
Калина Иванова Старши брокер, Варна
Просторен имот в затворен комплекс с всички удобства и изключителна морска панорама
Продажба
ново
Мезонет с две спални и невероятна гледка море в кв. Аспарухово гр. Варна , кв. "Аспарухово" Просторен имот в затворен комплекс с всички удобства и изключителна морска панорама Мезонет с две спални и невероятна гледка море в кв. Аспарухово - Просторен имот в затворен комплекс с всички удобства и изключителна морска панорама
210 000 (410 724,30 лв.)
(946 €/м2)(1 850,11 лв./м2)Площ: 222.00 м2
Анна Ицова Брокер, Варна
Напълно обзаведен апартамент с панорамна гледка и басейн
Наем
ново Лукс
Четиристаен апартамент в комплекс Ла мер с гледка море гр. Варна , кв. "м-т Ален мак" Напълно обзаведен апартамент с панорамна гледка и басейн Четиристаен апартамент в комплекс Ла мер с гледка море - Напълно обзаведен апартамент с панорамна гледка и басейн
2 500 (4 889,58 лв.)
(21 €/м2)(40,75 лв./м2)Площ: 120.00 м2
Анна Ицова Брокер, Варна
Комфортен апартамент в затворен комплекс с богато озеленяване и басейн, на 500 м от плажа
Продажба
ново
Тристаен напълно обзаведен апартамент в Св. Св. Константин и Елена гр. Варна , кв. "Св. Св. Константин и Елена" Комфортен апартамент в затворен комплекс с богато озеленяване и басейн, на 500 м от плажа Тристаен напълно обзаведен апартамент в Св. Св. Константин и Елена - Комфортен апартамент в затворен комплекс с богато озеленяване и басейн, на 500 м от плажа
349 000 (682 584,67 лв.)
(2 918 €/м2)(5 707,23 лв./м2)Площ: 119.60 м2
Калина Иванова Старши брокер, Варна
Магазин с витрина на главен булевард, завършен до ключ и готов за бизнес
Наем
ново
Търговско помещение на две нива до Катедралата във Варна гр. Варна , кв. "Център" Магазин с витрина на главен булевард, завършен до ключ и готов за бизнес Търговско помещение на две нива до Катедралата във Варна - Магазин с витрина на главен булевард, завършен до ключ и готов за бизнес
500 (977,92 лв.)
(9,62 €/м2)(18,81 лв./м2)Площ: 52.00 м2
Анна Ицова Брокер, Варна
Просторни жилища с гледка към море, парк или басейн, подходящи за целогодишно живеене или инвестиция
Продажба
ново За частни лица
Обзаведени апартаменти за продажба в целогодишен комплекс в Златни пясъци к.к. Златни пясъци Просторни жилища с гледка към море, парк или басейн, подходящи за целогодишно живеене или инвестиция Обзаведени апартаменти за продажба в целогодишен комплекс в Златни пясъци - Просторни жилища с гледка към море, парк или басейн, подходящи за целогодишно живеене или инвестиция
от 68 430 (от 133 837,45 лв.)
(1 000 €/м2 - 1 850 €/м2)(1 955,83 лв./м2 - 3 618,29 лв./м2)Площ: 62.04 - 104.30 м2
Калина Иванова Старши брокер, Варна
Голям бизнес имот с възможности за разширяване на 1 км от плажа
Продажба
ново
Работещ хостел с ресторант в Евксиноград гр. Варна , кв. "м-т Евксиноград" Голям бизнес имот с възможности за разширяване на 1 км от плажа Работещ хостел с ресторант в Евксиноград - Голям бизнес имот с възможности за разширяване на 1 км от плажа
1 600 000 (3 129 328 лв.)
(1 600 €/м2)(3 129,33 лв./м2)Площ: 1 000.00 м2
Анна Ицова Брокер, Варна
Парцел в една от най-хубавите и близки вилни зони на гр. Варна
Продажба
ново За частни лица
Парцел за частна къща с гледка към морето в м-т „Сълзица“ гр. Варна , кв. "м-т Сълзица" Парцел в една от най-хубавите и близки вилни зони на гр. Варна Парцел за частна къща с гледка към морето в м-т „Сълзица“ - Парцел в една от най-хубавите и близки вилни зони на гр. Варна
73 000 (142 775,59 лв.)
(84 €/м2)(164,68 лв./м2)Площ: 867.00 м2
Анна Ицова Брокер, Варна
Просторен магазин с отличен бизнес потенциал в нова сграда с Акт 16
Продажба
ново
Търговско помещение със статут на хранителен магазин в кв. Виница гр. Варна , кв. "Виница" Просторен магазин с отличен бизнес потенциал в нова сграда с Акт 16 Търговско помещение със статут на хранителен магазин в кв. Виница - Просторен магазин с отличен бизнес потенциал в нова сграда с Акт 16
419 000 (819 492,77 лв.)
(1 864 €/м2)(3 646,57 лв./м2)Площ: 224.73 м2
Анна Ицова Брокер, Варна
Избор от жилища с удобни разпределения и отлична локация
Продажба
ново За частни лица
Нови апартаменти в модерна сграда в кв. Изгрев, Варна гр. Варна , кв. "Изгрев" Избор от жилища с удобни разпределения и отлична локация Нови апартаменти в модерна сграда в кв. Изгрев, Варна - Избор от жилища с удобни разпределения и отлична локация
от 72 900 (от 142 580,01 лв.)
(1 488 €/м2 - 1 698 €/м2)(2 910,28 лв./м2 - 3 321 лв./м2)Площ: 46.01 - 113.07 м2
Калина Иванова Старши брокер, Варна
Двустаен апартамент в нова сграда в кв. Галата
Продажба
Напълно обзаведен апартамент с великолепна гледка в гр. Варна гр. Варна , кв. "Галата" Двустаен апартамент в нова сграда в кв. Галата Напълно обзаведен апартамент с великолепна гледка в гр. Варна - Двустаен апартамент в нова сграда в кв. Галата
198 000 (387 254,34 лв.)
(3 414 €/м2)(6 676,80 лв./м2)Площ: 58.00 м2
Анна Ицова Брокер, Варна
Напълно обзаведено жилище с гледка към езерото, в близост до детска градина
Наем
За частни лица
Двустаен апартамент с голяма тераса в кв. Погреби гр. Варна , кв. "Погреби" Напълно обзаведено жилище с гледка към езерото, в близост до детска градина Двустаен апартамент с голяма тераса в кв. Погреби - Напълно обзаведено жилище с гледка към езерото, в близост до детска градина
650 600 1 271,29 лв.1 173,50 лв.
(8,96 €/м2)(17,51 лв./м2)Площ: 67.00 м2
Анна Ицова Брокер, Варна
Функционално жилище до ключови булеварди, университети и Морската градина
Продажба
За частни лица
Просторен четиристаен апартамент в централен район на Варна гр. Варна , кв. "ВИНС-Червен площад" Функционално жилище до ключови булеварди, университети и Морската градина Просторен четиристаен апартамент в централен район на Варна - Функционално жилище до ключови булеварди, университети и Морската градина
380 000 (743 215,40 лв.)
(3 918 €/м2)(7 662,01 лв./м2)Площ: 97.00 м2
Калина Иванова Старши брокер, Варна
Просторно и напълно обзаведено жилище с югозападно изложение на пешеходно разстояние от центъра и Морската градина
Наем
Тристаен апартамент под наем в района на Чаталджа, Варна гр. Варна , кв. "Чаталджа" Просторно и напълно обзаведено жилище с югозападно изложение на пешеходно разстояние от центъра и Морската градина Тристаен апартамент под наем в района на Чаталджа, Варна - Просторно и напълно обзаведено жилище с югозападно изложение на пешеходно разстояние от центъра и Морската градина
1 220 (2 386,11 лв.)
(11 €/м2)(22,09 лв./м2)Площ: 108.00 м2
Анна Ицова Брокер, Варна
Жилище с отличен потенциал в сграда с очакван Акт 16 през 2026 г.
Продажба
За частни лица
Двустаен апартамент ново строителство в кв. Изгрев, Варна гр. Варна , кв. "Изгрев" Жилище с отличен потенциал в сграда с очакван Акт 16 през 2026 г. Двустаен апартамент ново строителство в кв. Изгрев, Варна - Жилище с отличен потенциал в сграда с очакван Акт 16 през 2026 г.
114 500 (223 942,54 лв.)
(1 613 €/м2)(3 154,12 лв./м2)Площ: 71.00 м2
Анна Ицова Брокер, Варна
Вижте всички

Изпратете запитване