Имоти под наем в София и цялата страна - страница 12
ТЪРСИ
Търсене
Използвайте AI търсене
Наем
Обзаведени и готови за ползване офиси
гр. София , кв. "Летище София"
Готови за ползване офиси в сграда до летището
Готови за ползване офис помещения с пълно офис оборудване в нова сграда, с възможност за наемане и ползване на заседателни зали. Офисите се намират в близост до летище София като има опции за настаняване както на един човек, така и на повече хора.
Офисите в тази сграда дават
Наем
Престижен офис в бизнес комплекс до летището
гр. София , кв. "Дружба 1"
Стратегически офис в сграда близо до Летището
Предлагаме на вашето внимание елитно офис пространство, част от бизнес комплекс, сертифициран по LEED GOLD (Leadership in Energy and Environmental Design) стандарт. Сградите са построени според най-високите стандарти и са предпочитана локация от много международни компании за
Наем
Офис помещения под наем в топ център на Велико Търново
гр. Велико Търново
Бизнес имоти с перфектна локация и в много добро състояние
Предлагаме под наем офис с пет обособени помещения, два санитарни възела, коридор и закрита тераса. Имотите се намират на първи етаж в бизнес сграда в идеален център на Велико Търново. Помещенията са с общо РЗП от 180 кв.м., които включват:
1. Офис 36 кв.м.
2. Офис 33 кв.м.с
Наем
изгодно
За частни лица
ОТДАДЕН
Едностаен апартамент с отлична локация в кв. Младост 1
гр. София , кв. "Младост 1"
Обзаведено жилище в панелна сграда с добре поддържани общи части
Топъл и функционален имот в кв. Младост 1. Имотът е част от панелна сграда с добре поддържани общи части, подменена дограма на целия вход, контрол на достъп, в непосредствена близост до градски транспорт, много хранителни магазини и заведения. Локацията е изключително
300 €/месец(586,75 лв./месец)
(10 €/м2) (19,56 лв./м2)Площ: 30.00 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Стойчо Бугов
Старши брокер, София
Наем
За частни лица
ОТДАДЕН
Едностаен апартамент с удобен достъп до метростанция „Горна баня“
гр. София , кв. "Овча купел 2"
Обзаведено жилище до Т-маркет и пазар в кв. Овча купел 2
Едностаен апартамент с площ от 45 кв. м., разположен в жилищен район „Овча купел 2“, в близост до метростанция „Горна баня“, супермаркет Т-Маркет, пазар и спирки на градския транспорт.
Жилището се намира на първи етаж в девететажна сграда с асансьор и добре поддържани общи
350 €/месец(684,54 лв./месец)
(7,78 €/м2) (15,21 лв./м2)Площ: 45.00 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Наем
Лукс
Плаж на 500 м
ОТДАДЕН
Луксозен двустаен апартамент в Св.Св. Константин и Елена
гр. Варна , кв. "Св. Св. Константин и Елена"
Обзаведен апартамент с паркомясто, интернет и кабелна телевизия, включени в наема
Предлагаме на вашето внимание стилен и луксозно обзаведен двустаен апартамент под наем, разположен в един от най-престижните морски курорти край Варна – Св. св. Константин и Елена. Имотът се намира само на 500 метра от плажа и предлага отлична възможност за целогодишно
650 €/месец(1 271,29 лв./месец)
(11 €/м2) (21,19 лв./м2)Площ: 60.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Наем
ОТДАДЕН
Двустаен апартамент под наем в кв. Манастирски ливади
гр. София , кв. "Манастирски ливади"
Напълно обзаведен модерен дом с газово отопление и отлична локация
Предлагаме двустаен апартамент под наем, разположен в предпочитания южен квартал Манастирски ливади. Районът се отличава с добра инфраструктура, бърз достъп до бул. „България“ и Околовръстен път, както и удобна близост до магазини, заведения, спортни центрове и спирки на градския
550 €/месец(1 075,71 лв./месец)
(7,24 €/м2) (14,15 лв./м2)Площ: 76.00 м2 Етаж: 6
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Иван Каменов
Старши брокер, София
Наем
ОТДАДЕН
Двустаен апартамент под наем в кв. „Чолаковци“, гр. Велико Търново
гр. Велико Търново , кв. "Чолаковци"
Напълно обзаведено, южно жилище в отлично състояние
Представяме ви изключително поддържан и напълно оборудван двустаен апартамент под наем, разположен в спокоен и предпочитан район на кв. „Чолаковци“ във Велико Търново. Жилището се намира на четвърти етаж от шест в саниран панелен блок с асансьор и отлично поддържани общи
250 €/месец(488,96 лв./месец)
(5,56 €/м2) (10,87 лв./м2)Площ: 45.00 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Ивайло Игнатов
Брокер, Велико Търново
Наем
ОТДАДЕН
Жилище под наем в централната част на Велико Търново
гр. Велико Търново , кв. "Център"
Просторен и напълно обзаведен апартамент след основен ремонт
Представяме ви просторен и добре поддържан апартамент под наем, разположен на комуникативно и предпочитано място в централната част на Велико Търново. Жилището е след основен ремонт, с изцяло нова кухня и нови мебели в спалните, и е подготвено да посрещне своите дългосрочни
360 €/месец(704,10 лв./месец)
(3,60 €/м2) (7,04 лв./м2)Площ: 100.00 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Ивайло Игнатов
Брокер, Велико Търново
Наем
Лукс
ОТДАДЕН
Работещ бизнес имот в един от най-предпочитаните райони на София
гр. София , кв. "Лозенец"
Салон за красота с отлична локация и видимост в кв. Лозенец
Предлагаме бизнес имот със статут на козметичен салон, разположен на партерен етаж в поддържана сграда в кв. Лозенец, в непосредствена близост до Енергопроект Тауър и утвърдена офис и жилищна среда. Локацията е с интензивен човекопоток, което я прави изключително подходяща за
700 €/месец(1 369,08 лв./месец)(без ДДС)
(13 €/м2) (26,33 лв./м2)Площ: 52.00 м2 Партер
Тип на имота:
Магазин
Стойчо Бугов
Старши брокер, София
Наем
ОТДАДЕН
Компактен двустаен апартамент в кв. Бояна
гр. София , кв. "Бояна"
Функционално жилище до Национален исторически музей и Околовръстен път
Компактен двустаен апартамент под наем, ситуиран в кв. Бояна, непосредствено до парка на Национален исторически музей – удобно отдалечен от Околовръстен път, но с бърза връзка към ключовия възел.
Имотът е с площ 52 кв.м. и благоприятно южно изложение, намира се на последен
420 €/месец(821,45 лв./месец)
(8,08 €/м2) (15,80 лв./м2)Площ: 52.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Наем
ОТДАДЕН
Четиристаен апартамент под наем в централната част на Стара Загора
гр. Стара Загора , кв. "Център"
Просторен и комфортен апартамент в близост до ПМГ "Гео Милев" и ОУ "Кирил Христов"
Представяме Ви апартамент под наем в централния район на Стара Загора, на пешеходно разстояние от ПМГ "Гео Милев" и ОУ "Кирил Христов". Апартаментът се намира на първия етаж над магазини в триетажна тухлена сграда и предлага комфортна и просторна жилищна площ от 91.5 кв.м, с
400 €/месец(782,33 лв./месец)
(3,29 €/м2) (6,44 лв./м2)Площ: 121.50 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Мирослав Караколев
Регионален мениджър, Стара Загора
Наем
Лукс
Плаж на 1 км
ОТДАДЕН
Напълно обзаведен двустаен апартамент под наем с морска гледка
гр. Варна , кв. "Чайка"
Първи наематели в нова луксозна сграда до Морската градина
Предлагаме под наем напълно обзаведен двустаен апартамент, в който ще бъдете първи наематели. Имотът се намира в нова и луксозна сграда с Акт 16 от 2024 г., разположена в непосредствена близост до Морската градина – една от най-желаните локации в града.
Апартаментът е
700 €/месец(1 369,08 лв./месец)
(13 €/м2) (24,45 лв./м2)Площ: 56.00 м2 Етаж: 12
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Наем
Ексклузивно
ОТДАДЕН
Двустаен апартамент под наем в кв. Малинова долина
гр. София , кв. "Малинова долина"
Чисто нов, напълно обзаведен апартамент с предпочитана локация
Представяме ви чисто нов двустаен апартамент под наем, разположен в една от най-перспективните и предпочитани жилищни зони на София – кв. Малинова долина. Имотът е завършен през 2025 г., напълно обзаведен и готов за незабавно нанасяне!
Апартаментът (обща площ - 74 кв.м.,
675 €/месец(1 320,19 лв./месец)
(9,12 €/м2) (17,84 лв./м2)Площ: 74.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Николай Попов
Старши брокер, София
Наем
ОТДАДЕН
Изцяло южен двустаен апартамент на ТОП локация в жк. Белите брези
гр. София , кв. "Белите брези"
Апартамент под наем с комуникативна локация
Предлагаме на вашето внимание светъл и топъл двустаен апартамент под наем, разположен в един от най-предпочитаните столични квартали – жк. Белите брези. Локацията е изключително удобна, с бърз достъп до основни булеварди, градски транспорт, търговски обекти и всички необходими
500 €/месец(977,92 лв./месец)
(7,25 €/м2) (14,17 лв./м2)Площ: 69.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Магдалена Цоклинова
Старши брокер, София
Наем
За частни лица
ОТДАДЕН
Магазин на партер под наем в идеалния център на София
гр. София , кв. "Център"
Търговски имот с витрина на оживена централна улица
Предлагаме под наем магазин на партерно ниво, разположен в сърцето на София, на изключително комуникативна и престижна централна улица с постоянен пешеходен и автомобилен поток. Имотът се намира в масивна тухлена сграда от 1936 г., което му придава характер, стабилност и
Наем
За частни лица
ОТДАДЕН
Обзаведен апартамент в поддържана сграда с отлична локация в гр. Варна
гр. Варна , кв. "Център"
Четиристайно жилище до Община - Варна
Предлагаме четиристаен апартамент с централна локация в гр. Варна. Не пропускайте да се възползвате от тази фантастична възможност да наемете просторен апартамент в сърцето на Варна. Със своята отлична локация, желани характеристики и отлично състояние, този имот със сигурност ще
1 400 €/месец(2 738,16 лв./месец)
(9,33 €/м2) (18,25 лв./м2)Площ: 150.00 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Наем
Ексклузивно
ОТДАДЕН
Обзаведен апартамент с три спални в района на Катедралата
гр. Варна , кв. "Център"
Просторно жилище след ремонт в централната част на град Варна
Светъл и топъл четиристаен апартамент в района на Катедралата. Жилището е част от добре поддържана, тухлена сграда. Районът е едновременно тих и спокоен и в същото време само на 10 минути пешеходно разстояние от идеалния център на града.
Имотът се намира на първи етаж,
750 €/месец(1 466,87 лв./месец)
(5,77 €/м2) (11,28 лв./м2)Площ: 130.00 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Наем
ОТДАДЕН
Модерно обзаведен двустаен апартамент в кв. Малинова долина
гр. София , кв. "Малинова долина"
Комфортен апартамент с една спалня и удобен достъп до бул. Симеоновско шосе
Предлагаме под наем отлично поддържан апартамент с 1 спалня и прекрасна гледка към града и планината в предпочитания район Малинова долина, близо до новопостроени жилищни комплекси, бул. Симеоновско шосе, супермаркет Фантастико, ресторанти, учебните заведения на Студентски
750 €/месец(1 466,87 лв./месец)
(10 €/м2) (20,09 лв./м2)Площ: 73.00 м2 Етаж: 8
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Магдалена Цоклинова
Старши брокер, София
Наем
Лукс
Плаж на 400 м
ОТДАДЕН
Луксозно студио под наем с морска гледка в к.к. Чайка с паркомясто
гр. Варна , кв. "Чайка"
Модерен дом в нов комплекс с басейн, СПА зона и гарантирано спокойствие и паркомясто в цената
Предлагаме под наем просторно и стилно обзаведено студио с площ от 63 кв. м., разположено на трети етаж в модерна сграда ново строителство в елитния к.к. Чайка. Жилището е идеално решение за един или двама души, които търсят комфорт, спокойствие и морска гледка в престижна
650 €/месец(1 271,29 лв./месец)
(10 €/м2) (20,18 лв./м2)Площ: 63.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Наем
ОТДАДЕН
Модерен двустаен апартамент близо до метростанция Дружба
гр. София , кв. "Дружба 2"
Луксозно обзаведен имот в нова представителна сграда в кв. Дружба 2
Луксозен, стилен и просторен двустаен апартамент, разположен в нова и представителна сграда (2022) с контрол на достъпа, жива охрана, видеонаблюдение, просторни и луксозни общи части, 4 асансьора, с комуникативна локация в кв. Дружба 2, обезпечена от разнообразен транспорт – на
750 €/месец(1 466,87 лв./месец)
(9,38 €/м2) (18,34 лв./м2)Площ: 80.00 м2 Етаж: 7
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Стойчо Бугов
Старши брокер, София
Наем
ОТДАДЕН
Модерен апартамент с две спални и отлична локация във Варна
гр. Варна , кв. "Център"
Обзаведено жилище в нова сграда до хотел „Черно море“
Модерен тристаен апартамент с отлична локация – само на няколко крачки от хотел „Черно море“ и входа на Морската градина във Варна. Жилището се намира в нова, луксозна сграда (2021 г.) в топ центъра на града, с контролиран достъп и асансьор, и предлага изключителен комфорт, стил
766 €/месец(1 498,17 лв./месец)
(7,66 €/м2) (14,98 лв./м2)Площ: 100.00 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Наем
За частни лица
ОТДАДЕН
Чисто нов двустаен апартамент в кв. Манастирски ливади
гр. София , кв. "Манастирски ливади"
Комфортно обзаведено жилище близо до България Мол и магазин Джъмбо
Разгледайте този чисто нов двустаен апартамент, който очаква своите първи наематели. Имотът се намира в един от търсените южни квартали на София - Манастирски ливади, в близост до бул. България и ул. Тодор Каблешков, България Мол, магазин Джъмбо, супермаркет Billa, с лесен достъп
660 €/месец(1 290,85 лв./месец)
(11 €/м2) (20,82 лв./м2)Площ: 62.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Наем
Плаж на 1.5 км
ОТДАДЕН
Напълно обзаведен двустаен апартамент под наем в кв. Бриз, Варна
гр. Варна , кв. "Бриз"
Комфорт, стил и спокойствие в модерен затворен комплекс
Предлагаме под наем напълно обзаведен и оборудван двустаен апартамент, разположен в затворен комплекс в един от най-предпочитаните райони на Варна – кв. Бриз. Комплексът се отличава с контролиран достъп, богато озеленени зони, алеи за разходка, детска площадка и уютни кътове за
800 €/месец(1 564,66 лв./месец)
(11 €/м2) (20,59 лв./м2)Площ: 76.00 м2 Етаж: 6
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Наем
ОТДАДЕН
Тристаен апартамент на 250 метра от метростанция „Опълченска“
гр. София , кв. "Център"
Обзаведено жилище след ремонт с централна локация
Отличен тристаен апартамент в централната част на София!
Представяме ви ремонтиран тристаен апартамент, разположен в една от най-предпочитаните и централни градски зони – в близост до метростанция „Опълченска“, основни булеварди, училище, магазини и заведения. Имотът се
650 €/месец(1 271,29 лв./месец)
(6,50 €/м2) (12,71 лв./м2)Площ: 100.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Даниел Тонев
Старши брокер, София
Наем
Ексклузивно
ОТДАДЕН
Обзаведен апартамент в нова сграда с удобен достъп до Нов български университет и метростанция
гр. София , кв. "Овча купел"
Двустайно жилище в сграда с контрол на достъпа и видеонаблюдение в тихата и спокойна част на кв. Овча купел
Разположен в тиха и зелена зона на кв. Овча купел, този елегантен двустаен апартамент предлага перфектна комбинация от стил, функционалност и комфорт. Имотът е част от новопостроена сграда от 2023 г., с отличаваща се визия, модерни общи части, луксозен асансьор, видеонаблюдение и
570 €/месец(1 114,82 лв./месец)
(9,66 €/м2) (18,90 лв./м2)Площ: 59.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Стойчо Бугов
Старши брокер, София
Наем
Ски лифт на 1.5 км
ОТДАДЕН
Обзаведен панорамен апартамент с два входа в планински курорт Банско
гр. Банско , кв. "Грамадето"
Тристаен апартамент с 2 кухненски бокса, 2 бани с тоалетни и 2 тераси
Предлагаме под наем добре поддържан апартамент с 2 спални в популярен район на ски курорт Банско, сред много зеленина и отлични възможности за разходки, в близост до планините и голф игрище. Апартаментът се намира само на 1.5 км до кабинковия лифт, което осигурява лесен достъп до
500 €/месец(977,92 лв./месец)
(4,79 €/м2) (9,37 лв./м2)Площ: 104.37 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Цветанка Парапунова
Брокер, Банско
Наем
ПЪРВА ЛИНИЯ
ОТДАДЕН
Напълно обзаведен двустаен апартамент в курортен комплекс Чайка
гр. Варна , кв. "к.к. Чайка"
Уютно жилище на първа линия на популярния плаж Кабакум
Предлагаме под наем готов за нанасяне, модерно обзаведен и оборудван двустаен апартамент на първа линия от морето и плаж Кабакум с прекрасна морска панорама. Имотът се намира в кк Чайка, в близост до ресторанти и други удобства, с бърза връзка с Варненски свободен университет, на
550 €/месец(1 075,71 лв./месец)
(6,88 €/м2) (13,45 лв./м2)Площ: 80.00 м2 Етаж: 4
ОТДАДЕН
Нова къща с дворно място, гараж и сауна във висок клас комплекс сгушен в полите на Витоша
гр. София , кв. "Бояна"
Имот с изчистена и модерна визия и прецизност на детайлите перфектно допълващ заобикалящата го природа
Вие сте човек, който мечтае да живее в изискан дом, отговарящ на вашите високи стандарти, държите на стила и вниманието към малките детайли? Предлагаме ви отлична възможност да наемете чисто нова къща във висок клас комплекс сгушен в полите на Витоша. Модерният и стилен имот
Наем
Ексклузивно
Лукс
ОТДАДЕН
Четиристаен апартамент в сграда F на Витоша Вю / Vitosha View
гр. София , кв. "Кръстова вада"
Модерно обзаведен апартамент с Акт 16 на бул. Черни връх в кв. Кръстова Вада
Новообзаведен и оборудван просторен апартамент с три спални в сграда F с Акт 16 на „Витоша Вю” / Vitosha View в кв. Кръстова вада. Сградата се намира на пешеходно разстояние до магазин Фантастико в квартал Драгалевци, с лесен достъп до Околовръстния път на столицата, търговски
990 €/месец(1 936,27 лв./месец)
(7,72 €/м2) (15,11 лв./м2)Площ: 128.16 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Магдалена Тошева
Старши брокер, София