Имоти с гледка към планина за продажба и под наем - страница 41
ТЪРСИ
Търсене
Използвайте AI търсене
Продажба
ПРОДАДЕН
Къща с голям двор и допълнителни постройки на 20 км от Севлиево
Близо до гр. Габрово , с. Буря
Къща в добро състояние в тихо село в близост до главен път София-Варна
Очарователен селски имот в тихо село в Предбалкана, в близост до главен път София-Варна
Представяме ви реновирана къща с характер и дух, разположена в китно село – само на 25 км от Габрово и 30 км от Велико Търново. Населеното място се намира едва на 2 км от главния път София
Продажба
-10%
Ексклузивно
ПРОДАДЕН
Новопостроен двустаен апартамент в сграда с Акт 16
гр. София , кв. "Витоша"
Апартамент с панорамна гледка и удобен достъп до Околовръстен път и Симеоновско шосе
Представяме Ви нов двустаен апартамент, разположен в предпочитан и добре развит район, в новопостроена тухлена сграда с Акт 16 от 2025 г. Имотът съчетава модерно строителство, функционално разпределение и отлична локация с бърза връзка към основни пътни артерии, което го прави
135 000 €150 000 €264 037,05 лв.293 374,50 лв.
(2 570 €/м2) (5 026,40 лв./м2)Площ: 52.53 м2 Етаж: 5
Близо до с. Стоб , с. Стоб
Къща с хубав двор в живописно село в Западна България
Предлагаме за продажба уютна и изцяло ремонтирана къща, разположена на главна улица в живописното село Стоб, с бърз и удобен достъп през цялата година. Имотът е напълно обзаведен и готов за нанасяне, което го прави отличен избор както за постоянно живеене, така и за ваканционен
Продажба
-12%
Ексклузивно
ПРОДАДЕН
Напълно обзаведено студио в кв. Витоша
гр. София , кв. "Витоша"
Апартамент на две нива в стилния комплекс Модера Резидънс/Modera Residence
Предлагаме за продажба стилно студио на две нива, разположено в престижния затворен комплекс Модера Резидънс/Modera Residence, в кв. Витоша, в близост до ключовия бул. Симеоновско шосе. Имотът е отличен избор както за лично ползване, така и за инвестиция с цел отдаване под
115 000 €130 000 €224 920,45 лв.254 257,90 лв.
(3 165 €/м2) (6 189,34 лв./м2)Площ: 36.34 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Николай Попов
Старши брокер, София
Продажба
ПРОДАДЕН
Инвестиционен парцел с панорамна гледка към Витоша във в.з. „Елата“
с. Железница , в.з. Елата
Равен ограден имот с кладенец и ток на граница
Предлагаме ви атрактивен инвестиционен парцел с площ 597 кв.м, разположен в престижната вилна зона „Елата“, местност Тупанкови кошари в с. Железница. Районът е обичан заради чистия въздух, спокойствието и близостта до София, като предлага идеален баланс между природа,
Продажба
ПЪРВА ЛИНИЯ
ПРОДАДЕН
Парцел с асфалтов достъп на брега на река в сърцето на Балкана
Близо до гр. Габрово , с. Угорелец
Регулиран парцел в живописното село Угорелец
Предлагаме за продажба регулиран парцел в живописното село Угорелец, разположено в сърцето на Балкана – място, което впечатлява с чист въздух, тишина и прекрасна природна среда.
Имотът е с площ от 827 кв. м. и има правилна правоъгълна форма, което го прави изключително удобен
Продажба
Лукс
ПРОДАДЕН
Нова редова еднофамилна къща с гараж и Акт 16 в кв. Симеоново
гр. София , кв. "Симеоново"
Съвършен баланс между природа и градски комфорт
Нова редова еднофамилна къща в един от най-спокойните и зелени квартали на София – Симеоново.
Имотът се намира на изключително тихо и озеленено място и е част от елегантен комплекс от шест къщи, всяка със собствен двор и идеални части от земята. Къщата е строена за лично
Продажба
Ски лифт на 10 км
ПРОДАДЕН
Напълно обзаведено студио готово за живеене
Близо до гр. Банско , гр. Банско
Студио в комплекс с ниска такса поддръжка до Банско с Акт 16
Време е да сбъднете мечтата си за собствен дом в планината!
Предлагаме за продажба компактно и практично студио с площ 38.07 кв. м., разположено на 4-ти етаж в модерния комплекс Silver Mountain. Жилището е с южно изложение, което гарантира светлина и уют през целия ден, и е
44 000 €(86 056,52 лв.)
(1 156 €/м2) (2 260,48 лв./м2)Площ: 38.07 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Цветанка Парапунова
Брокер, Банско
Продажба
ПРОДАДЕН
Едностаен апартамент в топ центъра на Велико Търново
гр. Велико Търново , кв. "Център"
Имот с бизнес потенциал в Старата столица на България
Предлагаме ви едностаен апартамент с отделна кухня и уникална локация в топ центъра на красивия град Велико Търново.
Апартаментът (обща площ - 82.33 кв.м., чиста площ – 66.5 кв.м. плюс общи части - 15.83 кв.м.) е разположен на трети жилищен етаж в сграда без асансьор и се
105 000 €(205 362,15 лв.)
(1 275 €/м2) (2 494,38 лв./м2)Площ: 82.33 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Димитър Павлов
Регионален мениджър, Велико Търново
Продажба
Ексклузивно
ПРОДАДЕН
Еднофамилна къща с голям двор на 7 км от гр. Априлци
Близо до гр. Севлиево , с. Кръвеник
Ремонтиран селски имот с обзавеждане за ваканционно или целогодишно живеене
Красив планински имот с голям двор, къща и стопански постройки в китно и спокойно планинско село на 650 м. надморска височина с добри комуникации, едва на 7 км от гр. Априлци и на 25 км от гр. Севлиево.
Имотът представлява малък планински рай с дворно пространство от 2247
Продажба
За частни лица
ПРОДАДЕН
Ателие в кв. Банишора
гр. София , кв. "Банишора"
Имот в поддържана сграда до детска градина и спирка на градски транспорт
Предлагаме за покупка ателие в кв. Банишора. Имотът се намира в добре поддържана, тухлена сграда с асансьор, година на строителство - 2008г. Много комуникативна локация в близост до 45 ДГ „Алиса“, обществени институции, с удобен достъп до идеалния център на града и на 1 км от
130 000 €(254 257,90 лв.)
(2 853 €/м2) (5 580,73 лв./м2)Площ: 45.56 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Магдалена Тошева
Старши брокер, София
Продажба
За частни лица
ПРОДАДЕН
Къща сред зеленина с панорамна гледка към Стара Загора и борова гора
гр. Стара Загора , кв. "м-т Беш Бунар"
Модерна къща с три спални и дворно място във вилна зона на гр. Стара Загора
Къща на два етажа с дворно място в новостроящия се комплекс „Верея вила парк“. Модерен, затворен комплекс във вилна зона на гр. Стара Загора, богато озеленен с панорамна гледка към град Стара Загора и борова гора. Уникално местоположение сред живописна природата, и едновременно с
Наем
Ски лифт на 1.5 км
ОТДАДЕН
Обзаведен панорамен апартамент с два входа в планински курорт Банско
гр. Банско , кв. "Грамадето"
Тристаен апартамент с 2 кухненски бокса, 2 бани с тоалетни и 2 тераси
Предлагаме под наем добре поддържан апартамент с 2 спални в популярен район на ски курорт Банско, сред много зеленина и отлични възможности за разходки, в близост до планините и голф игрище. Апартаментът се намира само на 1.5 км до кабинковия лифт, което осигурява лесен достъп до
500 €/месец(977,92 лв./месец)
(4,79 €/м2) (9,37 лв./м2)Площ: 104.37 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Цветанка Парапунова
Брокер, Банско
Продажба
ПРОДАДЕН
Тристаен апартамент в комплекс Еуфория Клуб Хотел и Ризорт
к.к. Боровец
Просторен мезонет с 2 спални и обзавеждане в ски курорт Боровец
Обзаведен планински мезонет с две спални в затворен комплекс Еуфория Клуб Хотел и Ризорт / Euphoria Club Hotel & Resort, част от популярния ски курорт Боровец, разположен само на около 72 км от столицата София.
Апартаментът е с обща площ от 126.62 м2 (чиста площ: 101.16 м2
150 000 €(293 374,50 лв.)
(1 185 €/м2) (2 316,97 лв./м2)Площ: 126.62 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Стефан Абанозов
Регионален мениджър, Боровец
Продажба
-4%
Лукс
ПРОДАДЕН
Четиристаен апартамент с ТОП локация до УАСГ в кв. Лозенец
гр. София , кв. "Лозенец"
Обзаведено жилище до Римска стена, университет, училища, метростанция, Борисова градина
Комфортно обзаведено и оборудван четиристайно жилище на две нива с топ локация в централния столичен район Лозенец. Имотът се намира на пешеходно разстояние до Университет по архитектура, строителство и геодезия, училища, пазар Римска стена, БНР, булеварди Драган Цанков, Евлоги и
466 000 €485 000 €911 416,78 лв.948 577,55 лв.
(3 329 €/м2) (6 510,12 лв./м2)Площ: 140.00 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Стойчо Бугов
Старши брокер, София
Продажба
ПРОДАДЕН
Тристаен апартамент в комуникативния кв. Младост 4
гр. София , кв. "Младост 4"
Обзаведен апартамент в панелна сграда с поддържани общи части и асансьор
Тристаен апартамент на тиха и спокойна улица, в панелен блок заобиколен от много простор и зеленина с възлова локация в кв. Младост 4, в близост до Бизнес парк София, магазини, кафене, училище, детска градина, парк, възлови булеварди, супермаркети Билла и Лидл, Околовръстен път,
175 000 €(342 270,25 лв.)
(1 985 €/м2) (3 882,82 лв./м2)Площ: 88.15 м2 Етаж: 8
ОТДАДЕН
Нова къща с дворно място, гараж и сауна във висок клас комплекс сгушен в полите на Витоша
гр. София , кв. "Бояна"
Имот с изчистена и модерна визия и прецизност на детайлите перфектно допълващ заобикалящата го природа
Вие сте човек, който мечтае да живее в изискан дом, отговарящ на вашите високи стандарти, държите на стила и вниманието към малките детайли? Предлагаме ви отлична възможност да наемете чисто нова къща във висок клас комплекс сгушен в полите на Витоша. Модерният и стилен имот
Продажба
За частни лица
Лукс
ПРОДАДЕН
Детска занималня в топ сграда до Парадайс Център
гр. София , кв. "Кръстова вада"
Имот с търсена локация в кв. Кръстова вада на метри от метростанция
Детска занималня и паркоместа в жилищна сграда ново строителство, построена в началото на кв. "Кръстова Вада", до Южния парк. Районът се отличава с развита инфраструктура и близост до Парадайз Мол, болница "Токуда", посолствата на САЩ, Сирия, Индонезия и Афганистан, множество
Продажба
ПРОДАДЕН
Парцел в гр. Априлци
гр. Априлци
Панорамен парцел в регулация с лице на път
Продава се парцел с площ от 3878 кв. м. Имотът е част от Априлци – китен български град в Ловешка област, Северна България, разположен в обширна котловина в подножието на връх Ботев, Стара планина. Градът е известен със своята невероятно красива природа. Парцелът се намира на
Продажба
ПРОДАДЕН
Голям парцел с проект за застрояване на 30 къщи в с. Бистрица
с. Бистрица
Парцел с изградени комуникации в полите на Витоша планина
Просторен регулиран парцел с площ от 15 095 кв.м с проект за застрояване на 30 къщи с прогнозно РЗП от 160 кв.м до 260 кв.м., общо РЗП - 11 000 кв.м. Имотът е разположен в китното село Бистрица, в близост до стадион, ресторанти, кметството, Бистришки манастир, природен парк
2 900 000 €(5 671 907 лв.)(без ДДС)
(192 €/м2) (375,75 лв./м2)Площ: 15 095.00 м2
Тип на имота:
Парцел в регулация
Виктор Вучелийски
Изпълнителен директор "Продажби и операции", София
Продажба
-27%
Ексклузивно
ПРОДАДЕН
Двуетажна къща с двор на 5 км от Велико Търново
Близо до гр. Велико Търново , с. Присово
Селски имот с потенциал в развито и предпочитано за живеене населено място
Представяме на вашето внимание традиционна селска къща с голям двор, разположена на асфалтов път в предпочитано за живеене село едва на 5 км от Велико Търново. Имотът включва дворно място с площ 1400 кв.м. с построените в него двуетажна жилищна сграда, жилищна пристройка и
Наем
ОТДАДЕН
Просторен и светъл апартамент след ремонт в центъра на София
гр. София , кв. "Център"
Обзаведено жилище в масивна тухлена сграда до градина „Ереван“
Просторен и светъл апартамент, след основен ремонт, разположен в масивна, тухлена сграда в централната част на столицата.
Апартаментът се намира на 3-ти етаж с площ 72 кв. м. разпределена между:
• светло антре
• просторна всекидневна с отделна трапезария с излаз на
600 €/месец(1 173,50 лв./месец)
(8,33 €/м2) (16,30 лв./м2)Площ: 72.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Стойчо Бугов
Старши брокер, София
Продажба
Лукс
ПРОДАДЕН
Пентхаус с три спални в комплекс Модера Резидънс, кв. Витоша
гр. София , кв. "Витоша"
Просторно жилище с гледка към Витоша в комплекс с детска площадка и зелени площи
Изчистени линии, практичност и комфорт в помещенията, светлина, простор, прекрасна гледка към Витоша планина, са малка част от предимствата на това жилище. Имотът е част от комплекс Модера Резидънс, разположен на тиха и спокойна улица, пряка на бул. Симеоновско шосе с директен
395 000 €(772 552,85 лв.)
(1 184 €/м2) (2 315,46 лв./м2)Площ: 333.65 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Магдалена Тошева
Старши брокер, София
Продажба
Ексклузивно
ПРОДАДЕН
Едностаен апартамент в близост до The Mall
гр. София , кв. "Полигона"
Обзаведено ателие в комуникативния квартал Полигона
Еднопространствен имот в оживен район на столицата, в близост до Мегапарк, The Mall, Мосю Бриколаж, Мебелни къщи Ралица, бул. Цариградско шосе за бърза връзка до възлови точки в столицата, топ центъра на града, ежедневни удобства, обществени институции и други. Входът е с добре
95 000 €(185 803,85 лв.)
(1 757 €/м2) (3 436,36 лв./м2)Площ: 54.07 м2 Етаж: 8
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Даниел Тонев
Старши брокер, София
Продажба
Лукс
ПРОДАДЕН
Четиристаен апартамент в Oasis Residence до Панчарево
с. Панчарево , гр. София
Ново жилище с двор до Англо-американско училище, с лесен достъп до Околовръстен път
Четиристаен апартамент в модерен затворен комплекс Oasis Residence, успешно съчетаващ модерни удобства и близост до природата – езерото Панчарево (10 минути) и ски курорт Витоша (20 минути), както и удобен достъп до Околовръстен път и Самоковско шосе, на 5 минути от
314 000 €(614 130,62 лв.)
(2 017 €/м2) (3 944,32 лв./м2)Площ: 155.70 м2 Партер
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Стойчо Бугов
Старши брокер, София
Продажба
-3%
Ексклузивно
ПРОДАДЕН
Обзаведен апартамент в кв. Младост 3
гр. София , кв. "Младост 3"
Жилище с удобна локация до метростанция, детска градина и магазини
Светъл и просторен апартамент разположен в панелна сграда с отлично поддържани общи части, контрол на достъп, подменена дограма на входа на тиха и спокойна улица с добре поддържани околоблокови пространства. В близост се намира метростанция Младост 3 и 25 поликлиника.
Имотът
169 900 €175 000 €332 295,52 лв.342 270,25 лв.
(1 845 €/м2) (3 607,99 лв./м2)Площ: 92.10 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Стойчо Бугов
Старши брокер, София
Продажба
Лукс
ПРОДАДЕН
Светъл и просторен апартамент с три спални обзаведен в стил „Shabby Chic" в подножието на Витоша
гр. София , кв. "Драгалевци"
Четиристаен апартамент в поддържана сграда близо до киноцентър „Бояна“
Просторно жилище, намиращо се съвсем близо до киноцентър „Бояна“. Кооперацията е разположена в подножието на Витоша, панорамата към която е прекрасна. В близост се намират множество туристически пътеки. Апартаментът е разположен в един от най-желаните столични райони с улеснен
340 000 €(664 982,20 лв.)
(2 073 €/м2) (4 054,77 лв./м2)Площ: 164.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Даниел Тонев
Старши брокер, София
Наем
ОТДАДЕН
Луксозен офис с комуникативна локация в кв. Хиподрума
гр. София , кв. "Хиподрума"
Просторен офис до възловия бул. Цар Борис III и Медицински университет
Модерен офис с просторна и комфортна работна среда в кв. Хиподрума, до възловия бул. Цар Борис III, на 600 м до Медицински университет, в близост до училище, парк Хиподрума, болници, РЗИ, парк Лагера, спирки на редовния градски транспорт, включително метростанция, с удобен достъп
2 880 €/месец(5 632,79 лв./месец)(без ДДС)
(8,23 €/м2) (16,09 лв./м2)Площ: 350.00 м2 Етаж: 10
Тип на имота:
Офис
Иван Каменов
Старши брокер, София
Продажба
-17%
Ексклузивно
Лукс
ПРОДАДЕН
Луксозен апартамент на тиха улица в кв. Драгалевци
гр. София , кв. "Драгалевци"
Обзаведен тристаен апартамент в нова сграда в подножието на планината
Търсите спокойствие, чист въздух и великолепна атмосфера в подножието на Витоша? Не пропускайте този имот! Луксозен тристаен апартамент в един от най-зелените и спокойни столични райони. Добре уреден и търсен, встрани от шума на големия град, но с лесна връзка с важни точки на
195 000 €235 000 €381 386,85 лв.459 620,05 лв.
(1 658 €/м2) (3 243,36 лв./м2)Площ: 117.59 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Стойчо Бугов
Старши брокер, София
Наем
ОТДАДЕН
Просторен офис с отлична локация в центъра на София
гр. София , кв. "Център"
Модерен офис в бизнес сграда клас А в сърцето на столицата
Имаме удоволствието да предложим на вашето внимание висок клас офис под наем, част от добре разработена административна сграда, намираща се в сърцето на София, в близост до спирка на трамвай, автобус, тролей, Руски паметник, Пирогов, бул. Ген. Тотлебен, бул. Македония, бул. Ген.
7 026 €/месец(13 741,66 лв./месец)
(10 €/м2) (20,54 лв./м2)Площ: 669.17 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Офис
Стойчо Бугов
Старши брокер, София