Контакти Контакти
0
Здравейте,
Любими имоти (0)

ТРАНСПОРТ

  • Автобусна спирка "ФЕСТИВАЛЕН К-С-2" на 110 м. (2 мин.) - Автобус No: 17a
  • ЖП гара "Централна ЖП гара Варна" на 806 м. (10 мин.)
  • УЧЕБНИ ЗАВЕДЕНИЯ

  • Детска градина "ДГ 7 "Ал.С. Пушкин"" на 298 м. (4 мин.)
  • Детска градина "ЦДГ Пушкин (филиал)" на 335 м. (5 мин.)
  • Училище "Първа частна търговска гимназия" на 71 м. (1 мин.)
  • Училище "CОУ Св. Климент Охридски" на 150 м. (2 мин.)
  • Университет "Икономически университет - Варна" на 724 м. (9 мин.)
  • Университет "Медицински университет „Проф. д-р Параскев Стоянов“" на 1.0 км. (13 мин.)
  • ЛЕЧЕБНИ ЗАВЕДЕНИЯ

  • Болница "Транспортна болница" на 795 м. (10 мин.)
  • Болница "Градска болница" на 961 м. (12 мин.)
  • Медицински център на 277 м. (4 мин.)
  • ПАЗАРУВАНЕ

  • Хранителен магазин "Денонощен магазин" на 47 м. (1 мин.)
  • Супермаркет "MyMarket Одесос" на 82 м. (1 мин.)
  • Супермаркет "Бурлекс" на 344 м. (5 мин.)
  • Пазар "Фермерски пазар" на 364 м. (5 мин.)
  • Пекарна "Фурна" на 148 м. (2 мин.)
  • Зоо магазин "Зооленд Варна" на 111 м. (2 мин.)
  • УСЛУГИ

  • Банка "Централна Кооперативна Банка" на 216 м. (3 мин.)
  • Банка "Централна Кооперативна Банка" на 216 м. (3 мин.)
  • Аптека "Аптека Попова" на 195 м. (3 мин.)
  • Поща/Куриер "Speedy" на 145 м. (2 мин.)
  • Поща/Куриер "Еконт" на 179 м. (3 мин.)
  • Химическо чистене "Clean zone" на 144 м. (2 мин.)
  • Фризьорски салон "Стил" на 85 м. (2 мин.)
  • Салон за красота "Естетик Клуб" на 39 м. (1 мин.)
  • ЗАВЕДЕНИЯ

  • Ресторант "Бар Калмар" на 67 м. (1 мин.)
  • Ресторант "Морски Вълк" на 162 м. (2 мин.)
  • Кафене "Sense" на 143 м. (2 мин.)
  • Бар "44" на 171 м. (3 мин.)
  • Нощен клуб "Sinatra" на 208 м. (3 мин.)
  • Казино "Sesame" на 198 м. (3 мин.)
  • СПОРТ И СВОБОДНО ВРЕМЕ

  • Плаж на 150 м. (2 мин.)
  • Фитнес зала на 383 м. (5 мин.)
  • Плувен басейн на 331 м. (4 мин.)
  • Спортен терен "Плувен комплекс Приморски" на 518 м. (7 мин.)
  • Тенис корт "Тенис Клуб "Черно Море-Елит"" на 908 м. (11 мин.)
  • Театър "Куклен театър" на 501 м. (7 мин.)
  • Театър "Драматичен театър "Стоян Бъчваров"" на 633 м. (8 мин.)
  • Музей "Военноморски музей" на 302 м. (4 мин.)
  • Музей "Музей Стара Варна" на 307 м. (4 мин.)
  • ПРИРОДА И ЗАБЕЛЕЖИТЕЛНОСТИ

  • Парк "Площад "Екзарх Йосиф"" на 81 м. (1 мин.)
  • Градина на 30 м. (1 мин.)
  • АВТОМОБИЛНИ УСЛУГИ

  • Паркинг ""МЕГА-ФОРС" ЕООД" на 96 м. (2 мин.)
  • Бензиностанция "OMV" на 817 м. (10 мин.)
  • Зарядна станция "Мусала" на 390 м. (5 мин.)
  • Автомивка на 259 м. (4 мин.)
  • ОБЩЕСТВЕНИ СГРАДИ И ИНСТИТУЦИИ

  • Съд "Окръжен съд - Варна" на 658 м. (8 мин.)
  • Библиотека "Регионална библиотека „Пенчо П. Славeйков“" на 604 м. (8 мин.)
  • Църква "Св. Архангел Михаил" на 498 м. (6 мин.)

Изпратете запитване

Тази оферта е невалидна

Моля свържете се с нас, за да ви предложим други оферти, които отговарят на вашите изисквания.

Тази оферта е невалидна

ЗА ПОВЕЧЕ ИНФОРМАЦИЯ Реф. номер: Vna 87048

При обаждане, моля цитирайте референтния номер на имота.

Калин Чернев

Калин Чернев

Офис Варна
бул. "Владислав Варненчик" 110, етаж 2, офис 4, Варна 9000 Всички оферти (189)

Изпратете запитване

Още имоти в кв. Гръцка махала

Простор, стил и престижна локация в сърцето на Варна
Продажба
Лукс
Обзаведен четиристаен апартамент до Морската градина и ВИНС гр. Варна , кв. "Гръцка махала" Простор, стил и престижна локация в сърцето на Варна Обзаведен четиристаен апартамент до Морската градина и ВИНС - Простор, стил и престижна локация в сърцето на Варна
360 000 (704 098,80 лв.)
(3 600 €/м2)(7 040,99 лв./м2)Площ: 100.00 м2
Калина Иванова Старши брокер, Варна
Жилищен имот в сграда-паметник на културата
Продажба
За частни лица
Етаж от къща в центъра на Варна гр. Варна , кв. "Гръцка махала" Жилищен имот в сграда-паметник на културата Етаж от къща в центъра на Варна - Жилищен имот в сграда-паметник на културата
220 000 (430 282,60 лв.)
(2 037 €/м2)(3 984,10 лв./м2)Площ: 108.00 м2
Анна Ицова Брокер, Варна
Луксозно обзаведен нов апартамент на пешеходно разстояние до Морска гара
Продажба
Ексклузивно Лукс
Изискан тристаен апартамент в централния квартал Гръцка Махала гр. Варна , кв. "Гръцка махала" Луксозно обзаведен нов апартамент на пешеходно разстояние до Морска гара Изискан тристаен апартамент в централния квартал Гръцка Махала - Луксозно обзаведен нов апартамент на пешеходно разстояние до Морска гара
255 000 (498 736,65 лв.)
(2 684 €/м2)(5 249,86 лв./м2)Площ: 95.00 м2
Анна Ицова Брокер, Варна
Луксозна сграда с модерна архитектура и морска панорама
Продажба
Нов жилищен проект в престижния квартал Гръцка махала гр. Варна , кв. "Гръцка махала" Луксозна сграда с модерна архитектура и морска панорама Нов жилищен проект в престижния квартал Гръцка махала - Луксозна сграда с модерна архитектура и морска панорама
от 136 000 (от 265 992,88 лв.)
(2 002 €/м2 - 2 700 €/м2)(3 915,57 лв./м2 - 5 280,74 лв./м2)Площ: 56.76 - 98.90 м2
Анна Ицова Брокер, Варна
Търговска част с оборудван кухненски бокс и пет апартамента
Продажба
Самостоятелна жилищно-търговска сграда в кв. Гръцка Махала гр. Варна , кв. "Гръцка махала" Търговска част с оборудван кухненски бокс и пет апартамента Самостоятелна жилищно-търговска сграда в кв. Гръцка Махала - Търговска част с оборудван кухненски бокс и пет апартамента
1 000 000 (1 955 830 лв.)
(2 083 €/м2)(4 074,65 лв./м2)Площ: 480.00 м2
Калина Иванова Старши брокер, Варна
Комфортен апартамент с престижна локация близо до пешеходната зона на Варна
Наем
Напълно обзаведено студио c включени консумативи в Гръцка махала гр. Варна , кв. "Гръцка махала" Комфортен апартамент с престижна локация близо до пешеходната зона на Варна Напълно обзаведено студио c включени консумативи в Гръцка махала - Комфортен апартамент с престижна локация близо до пешеходната зона на Варна
700 (1 369,08 лв.)
(16 €/м2)(30,42 лв./м2)Площ: 45.00 м2
Калина Иванова Старши брокер, Варна
Хотел с атрактивна локация до Римски терми, ЖП гара, Морска градина
Продажба
Пететажен хотел с удобства в кв. Гръцка махала гр. Варна , кв. "Гръцка махала" Хотел с атрактивна локация до Римски терми, ЖП гара, Морска градина Пететажен хотел с удобства в кв. Гръцка махала - Хотел с атрактивна локация до Римски терми, ЖП гара, Морска градина
930 000 (1 818 921,90 лв.)
(1 453 €/м2)(2 842,07 лв./м2)Площ: 640.00 м2
Анна Ицова Брокер, Варна
Имот на пешеходно разстояние от плажа и плувен комплекс Приморски
Продажба
За частни лица
Четиристаен апартамент в кв. Гръцка махала гр. Варна , кв. "Гръцка махала" Имот на пешеходно разстояние от плажа и плувен комплекс Приморски Четиристаен апартамент в кв. Гръцка махала - Имот на пешеходно разстояние от плажа и плувен комплекс Приморски
257 500 (503 626,23 лв.)
(3 433 €/м2)(6 715,02 лв./м2)Площ: 75.00 м2
Анна Ицова Брокер, Варна
Вижте всички

Още имоти в гр. Варна

Висок клас апартаменти с уникални гледки в кв. Младост 1 на морската столица
Продажба
Хит Лукс
Жилища в небостъргач - луксозен комплекс в Младост, Варна! гр. Варна , кв. "Младост 1" Висок клас апартаменти с уникални гледки в кв. Младост 1 на морската столица Жилища в небостъргач - луксозен комплекс в Младост, Варна! - Висок клас апартаменти с уникални гледки в кв. Младост 1 на морската столица
от 107 900 (от 211 034,06 лв.)
(1 518 €/м2 - 1 751 €/м2)(2 968,95 лв./м2 - 3 424,66 лв./м2)Площ: 68.20 - 122.26 м2
Калина Иванова Старши брокер, Варна
Последни наличности! Луксозни апартаменти с директен достъп до плажа
Продажба
Хит Лукс
Жилищен комплекс с Акт 16 до плаж Кабакум, Варна гр. Варна , кв. "м-т Ален мак" Последни наличности! Луксозни апартаменти с директен достъп до плажа Жилищен комплекс с Акт 16 до плаж Кабакум, Варна - Последни наличности! Луксозни апартаменти с директен достъп до плажа
от 256 000 (от 500 692,48 лв.)
(1 199 €/м2 - 2 100 €/м2)(2 345,04 лв./м2 - 4 107,24 лв./м2)Площ: 186.80 - 213.49 м2
Анна Ицова Брокер, Варна
Просторни жилища по БДС или до ключ до гора, на 10 минути от центъра на Варна
Продажба
ново
Модерен жилищен комплекс с Акт 16 в кв. Виница гр. Варна , кв. "Виница" Просторни жилища по БДС или до ключ до гора, на 10 минути от центъра на Варна Модерен жилищен комплекс с Акт 16 в кв. Виница - Просторни жилища по БДС или до ключ до гора, на 10 минути от центъра на Варна
от 132 038 (от 258 243,88 лв.)
(1 793 €/м2 - 2 214 €/м2)(3 506,80 лв./м2 - 4 330,21 лв./м2)Площ: 67.67 - 159.48 м2
Анна Ицова Брокер, Варна
Инвестиционен имот с висока доходност в идеалния център на Варна
Продажба
ново Лукс
Луксозен имот до Морската градина и Градската галерия гр. Варна , кв. "Център" Инвестиционен имот с висока доходност в идеалния център на Варна Луксозен имот до Морската градина и Градската галерия - Инвестиционен имот с висока доходност в идеалния център на Варна
399 900 (782 136,42 лв.)
(2 490 €/м2)(4 869,18 лв./м2)Площ: 160.63 м2
Анна Ицова Брокер, Варна
Обзаведен апартамент с 2 спални на първа линия
Продажба
ново За частни лица Лукс ПЪРВА ЛИНИЯ
Мезонет в комплекс Варна Саут Бей/Varna South Bay гр. Варна , кв. "Аспарухово" Обзаведен апартамент с 2 спални на първа линия Мезонет в комплекс Варна Саут Бей/Varna South Bay - Обзаведен апартамент с 2 спални на първа линия
220 000 (430 282,60 лв.)
(1 117 €/м2)(2 184,18 лв./м2)Площ: 197.00 м2
Анна Ицова Брокер, Варна
Имот с два гаража в престижния квартал Галата
Продажба
ново Лукс
Просторна къща с морска панорама във Варна гр. Варна , кв. "Галата" Имот с два гаража в престижния квартал Галата Просторна къща с морска панорама във Варна - Имот с два гаража в престижния квартал Галата
390 000 (762 773,70 лв.)
(1 393 €/м2)(2 724,19 лв./м2)Площ: 280.00 м2
Калин Чернев Регионален мениджър, Варна
Слънчев и просторен апартамент с три спални и панорамна гледка море
Продажба
ново
Четиристаен апартамент в кв. Виница, Варна гр. Варна , кв. "Виница" Слънчев и просторен апартамент с три спални и панорамна гледка море Четиристаен апартамент в кв. Виница, Варна - Слънчев и просторен апартамент с три спални и панорамна гледка море
255 900 (500 496,90 лв.)
(2 142 €/м2)(4 189,66 лв./м2)Площ: 119.46 м2
Анна Ицова Брокер, Варна
Напълно обзаведен имот в централната част на града – между ВИНС и Спортна зала
Продажба
ново Лукс
Апартамент с отлична локация до Морската градина във Варна гр. Варна , кв. "Център" Напълно обзаведен имот в централната част на града – между ВИНС и Спортна зала Апартамент с отлична локация до Морската градина във Варна - Напълно обзаведен имот в централната част на града – между ВИНС и Спортна зала
219 000 (428 326,77 лв.)
(3 930 €/м2)(7 685,75 лв./м2)Площ: 55.73 м2
Анна Ицова Брокер, Варна
Напълно обзаведен апартамент на 500 метра от морето
Продажба
ново
Двустаен апартамент в курорта Св. Св. Константин и Елена гр. Варна , кв. "Св. Св. Константин и Елена" Напълно обзаведен апартамент на 500 метра от морето Двустаен апартамент в курорта Св. Св. Константин и Елена - Напълно обзаведен апартамент на 500 метра от морето
249 000 (487 001,67 лв.)
(3 276 €/м2)(6 407,92 лв./м2)Площ: 76.00 м2
Калина Иванова Старши брокер, Варна
Готов за нанасяне панорамен апартамент сред зеленина и чист въздух
Продажба
ново
Двустаен апартамент на 200 м от плажа в Златни Пясъци к.к. Златни пясъци Готов за нанасяне панорамен апартамент сред зеленина и чист въздух Двустаен апартамент на 200 м от плажа в Златни Пясъци - Готов за нанасяне панорамен апартамент сред зеленина и чист въздух
110 000 (215 141,30 лв.)
(1 703 €/м2)(3 330,36 лв./м2)Площ: 64.60 м2
Калин Чернев Регионален мениджър, Варна
Жилище с две тераси и възможност за паркиране във вътрешен двор
Продажба
ново Лукс
Тристаен апартамент за продажба в центъра на Варна гр. Варна , кв. "Център" Жилище с две тераси и възможност за паркиране във вътрешен двор Тристаен апартамент за продажба в центъра на Варна - Жилище с две тераси и възможност за паркиране във вътрешен двор
230 000 (449 840,90 лв.)
(2 949 €/м2)(5 767,19 лв./м2)Площ: 78.00 м2
Калина Иванова Старши брокер, Варна
Просторен имот в затворен комплекс с всички удобства и изключителна морска панорама
Продажба
ново
Мезонет с две спални и невероятна гледка море в кв. Аспарухово гр. Варна , кв. "Аспарухово" Просторен имот в затворен комплекс с всички удобства и изключителна морска панорама Мезонет с две спални и невероятна гледка море в кв. Аспарухово - Просторен имот в затворен комплекс с всички удобства и изключителна морска панорама
210 000 (410 724,30 лв.)
(946 €/м2)(1 850,11 лв./м2)Площ: 222.00 м2
Анна Ицова Брокер, Варна
Напълно обзаведен апартамент с панорамна гледка и басейн
Наем
ново Лукс
Четиристаен апартамент в комплекс Ла мер с гледка море гр. Варна , кв. "м-т Ален мак" Напълно обзаведен апартамент с панорамна гледка и басейн Четиристаен апартамент в комплекс Ла мер с гледка море - Напълно обзаведен апартамент с панорамна гледка и басейн
2 500 (4 889,58 лв.)
(21 €/м2)(40,75 лв./м2)Площ: 120.00 м2
Анна Ицова Брокер, Варна
Комфортен апартамент в затворен комплекс с богато озеленяване и басейн, на 500 м от плажа
Продажба
ново
Тристаен напълно обзаведен апартамент в Св. Св. Константин и Елена гр. Варна , кв. "Св. Св. Константин и Елена" Комфортен апартамент в затворен комплекс с богато озеленяване и басейн, на 500 м от плажа Тристаен напълно обзаведен апартамент в Св. Св. Константин и Елена - Комфортен апартамент в затворен комплекс с богато озеленяване и басейн, на 500 м от плажа
349 000 (682 584,67 лв.)
(2 918 €/м2)(5 707,23 лв./м2)Площ: 119.60 м2
Калина Иванова Старши брокер, Варна
Магазин с витрина на главен булевард, завършен до ключ и готов за бизнес
Наем
ново
Търговско помещение на две нива до Катедралата във Варна гр. Варна , кв. "Център" Магазин с витрина на главен булевард, завършен до ключ и готов за бизнес Търговско помещение на две нива до Катедралата във Варна - Магазин с витрина на главен булевард, завършен до ключ и готов за бизнес
500 (977,92 лв.)
(9,62 €/м2)(18,81 лв./м2)Площ: 52.00 м2
Анна Ицова Брокер, Варна
Просторни жилища с гледка към море, парк или басейн, подходящи за целогодишно живеене или инвестиция
Продажба
ново За частни лица
Обзаведени апартаменти за продажба в целогодишен комплекс в Златни пясъци к.к. Златни пясъци Просторни жилища с гледка към море, парк или басейн, подходящи за целогодишно живеене или инвестиция Обзаведени апартаменти за продажба в целогодишен комплекс в Златни пясъци - Просторни жилища с гледка към море, парк или басейн, подходящи за целогодишно живеене или инвестиция
от 68 430 (от 133 837,45 лв.)
(1 000 €/м2 - 1 850 €/м2)(1 955,83 лв./м2 - 3 618,29 лв./м2)Площ: 62.04 - 104.30 м2
Калина Иванова Старши брокер, Варна
Голям бизнес имот с възможности за разширяване на 1 км от плажа
Продажба
ново
Работещ хостел с ресторант в Евксиноград гр. Варна , кв. "м-т Евксиноград" Голям бизнес имот с възможности за разширяване на 1 км от плажа Работещ хостел с ресторант в Евксиноград - Голям бизнес имот с възможности за разширяване на 1 км от плажа
1 600 000 (3 129 328 лв.)
(1 600 €/м2)(3 129,33 лв./м2)Площ: 1 000.00 м2
Анна Ицова Брокер, Варна
Парцел в една от най-хубавите и близки вилни зони на гр. Варна
Продажба
ново За частни лица
Парцел за частна къща с гледка към морето в м-т „Сълзица“ гр. Варна , кв. "м-т Сълзица" Парцел в една от най-хубавите и близки вилни зони на гр. Варна Парцел за частна къща с гледка към морето в м-т „Сълзица“ - Парцел в една от най-хубавите и близки вилни зони на гр. Варна
73 000 (142 775,59 лв.)
(84 €/м2)(164,68 лв./м2)Площ: 867.00 м2
Анна Ицова Брокер, Варна
Просторен магазин с отличен бизнес потенциал в нова сграда с Акт 16
Продажба
ново
Търговско помещение със статут на хранителен магазин в кв. Виница гр. Варна , кв. "Виница" Просторен магазин с отличен бизнес потенциал в нова сграда с Акт 16 Търговско помещение със статут на хранителен магазин в кв. Виница - Просторен магазин с отличен бизнес потенциал в нова сграда с Акт 16
419 000 (819 492,77 лв.)
(1 864 €/м2)(3 646,57 лв./м2)Площ: 224.73 м2
Анна Ицова Брокер, Варна
Избор от жилища с удобни разпределения и отлична локация
Продажба
ново За частни лица
Нови апартаменти в модерна сграда в кв. Изгрев, Варна гр. Варна , кв. "Изгрев" Избор от жилища с удобни разпределения и отлична локация Нови апартаменти в модерна сграда в кв. Изгрев, Варна - Избор от жилища с удобни разпределения и отлична локация
от 72 900 (от 142 580,01 лв.)
(1 488 €/м2 - 1 698 €/м2)(2 910,28 лв./м2 - 3 321 лв./м2)Площ: 46.01 - 113.07 м2
Калина Иванова Старши брокер, Варна
Двустаен апартамент в нова сграда в кв. Галата
Продажба
Напълно обзаведен апартамент с великолепна гледка в гр. Варна гр. Варна , кв. "Галата" Двустаен апартамент в нова сграда в кв. Галата Напълно обзаведен апартамент с великолепна гледка в гр. Варна - Двустаен апартамент в нова сграда в кв. Галата
198 000 (387 254,34 лв.)
(3 414 €/м2)(6 676,80 лв./м2)Площ: 58.00 м2
Анна Ицова Брокер, Варна
Напълно обзаведено жилище с гледка към езерото, в близост до детска градина
Наем
За частни лица
Двустаен апартамент с голяма тераса в кв. Погреби гр. Варна , кв. "Погреби" Напълно обзаведено жилище с гледка към езерото, в близост до детска градина Двустаен апартамент с голяма тераса в кв. Погреби - Напълно обзаведено жилище с гледка към езерото, в близост до детска градина
650 600 1 271,29 лв.1 173,50 лв.
(8,96 €/м2)(17,51 лв./м2)Площ: 67.00 м2
Анна Ицова Брокер, Варна
Функционално жилище до ключови булеварди, университети и Морската градина
Продажба
За частни лица
Просторен четиристаен апартамент в централен район на Варна гр. Варна , кв. "ВИНС-Червен площад" Функционално жилище до ключови булеварди, университети и Морската градина Просторен четиристаен апартамент в централен район на Варна - Функционално жилище до ключови булеварди, университети и Морската градина
380 000 (743 215,40 лв.)
(3 918 €/м2)(7 662,01 лв./м2)Площ: 97.00 м2
Калина Иванова Старши брокер, Варна
Просторно и напълно обзаведено жилище с югозападно изложение на пешеходно разстояние от центъра и Морската градина
Наем
Тристаен апартамент под наем в района на Чаталджа, Варна гр. Варна , кв. "Чаталджа" Просторно и напълно обзаведено жилище с югозападно изложение на пешеходно разстояние от центъра и Морската градина Тристаен апартамент под наем в района на Чаталджа, Варна - Просторно и напълно обзаведено жилище с югозападно изложение на пешеходно разстояние от центъра и Морската градина
1 220 (2 386,11 лв.)
(11 €/м2)(22,09 лв./м2)Площ: 108.00 м2
Анна Ицова Брокер, Варна
Жилище с отличен потенциал в сграда с очакван Акт 16 през 2026 г.
Продажба
За частни лица
Двустаен апартамент ново строителство в кв. Изгрев, Варна гр. Варна , кв. "Изгрев" Жилище с отличен потенциал в сграда с очакван Акт 16 през 2026 г. Двустаен апартамент ново строителство в кв. Изгрев, Варна - Жилище с отличен потенциал в сграда с очакван Акт 16 през 2026 г.
114 500 (223 942,54 лв.)
(1 613 €/м2)(3 154,12 лв./м2)Площ: 71.00 м2
Анна Ицова Брокер, Варна
Вижте всички

Изпратете запитване