Предлагаме под наем светъл и уютен апартамент в ж.к. Сухата река, разположен на отлична комуникационна локация до Слатинска река, на ул. „Витиня“, между бул. „Владимир Вазов“ и ул. „Тодорини кукли“. Жилището се отдава дългосрочно и е подходящо за наематели, които търсят практичен, обзаведен дом с две спални, южно изложение и бърз достъп до метро и градски транспорт.
Апартаментът се намира на 5-ти етаж в 14-етажна сграда, като на етажа има само четири апартамента. Имотът е с площ 56 кв.м и по първоначален проект е двустаен, но е функционално преустроен и организиран като тристаен апартамент. Разпределението включва:
• две спални, едната от които е обособена като детска стая
• хол с отделени зони за всекидневна и трапезария
• кухненска зона, разположена непосредствено до балкона
• баня
• антре с практична ниша за пералня и три големи рафта за съхранение
Целият апартамент е с юг-югоизточно изложение.
Апартаментът е напълно реновиран преди няколко месеца и се отдава обзаведен и оборудван с всичко необходимо за живеене, с изключение на съдомиялна и телевизор. Въпреки компактната си площ, пространството е организирано много практично.
В жилището са направени редица подобрения и обновявания, сред които нов ламиниран паркет и лайсни в детската стая, декоративни и подови лайсни в спалнята и кухненската зона, ново обзавеждане за спалнята, гардероб с огледало, холна масичка, шкаф за телевизор, столове за хранене, портманто с огледало, нови аксесоари за банята, релса и завеса, аспиратор, както и шкафче с огледало и осветление над мивката. Масата за хранене в трапезарната част е изцяло реставрирана и лакирана.
Отоплението е осигурено чрез локален ТЕЦ, който захранва централното парно отопление в сградата. В двете спални и кухненската зона има масивни чугунени радиатори, а в хола – панелен радиатор. Сградата не се захранва с гореща вода от локалния ТЕЦ, като за целта в банята е монтиран работещ 80-литров бойлер.
Сградата разполага с голям работещ асансьор, както и с малък асансьор, който към момента не функционира. Входната врата на сградата и порталната врата на етажа се заключват, което осигурява допълнително спокойствие за живущите. Към сградата има прилежащ безплатен паркинг.
Районът предлага много зеленина и удобства за семейства. Встрани от паркинга има голяма детска градина, а зад сградата са разположени обновена детска площадка и току-що реновирано оградено комбинирано футболно и баскетболно игрище с изкуствена настилка. От двете страни на сградата има дървета и зелени площи, които създават по-приятна и спокойна жилищна среда.
Транспортната свързаност е едно от най-силните предимства на имота. На около 100 м от детската площадка се намира кръстовището на бул. „Владимир Вазов“ и ул. „Витиня“, където е разположена метростанция от линия 3, както и спирка „Витиня“ на тролеи 1 и 3 и автобуси 78 и 100. От другата страна на сградата, на ул. „Тодорини кукли“, има спирка на автобус 120. Локацията осигурява пряк и бърз достъп до центъра и до много ключови райони на София.
Около сградата има отлично развита търговска и градска инфраструктура. В близост се намират Decathlon, изграждащ се супермаркет Lidl, супермаркети „Фантастико“ и T-market, кооперативен пазар „Герена“, Billa, аптеки, магазини и разнообразни търговски обекти. В района са още спортен комплекс „Левски“, стадион „Георги Аспарухов“, парк „Герена“, училища, поликлиника и заведения за хранене.
Оглед на имота
Можем да организираме оглед на имота спрямо нашия график и възможностите за достъп до него. Заявете вашето желание за оглед, като се свържете с отговорния за офертата брокер по имейл или телефон.
Наемане на имота
Ако харесате имота и решите да го наемете, ще имаме ангажимент да организираме среща с наемодателя, на която ще подготвим и ще предоставим за одобрение и подпис от двете страни на договор за наем и приемо-предавателен протокол за имота. Обичайната практика е да се предплати един наем за първия месец и да се остави гаранционен депозит при наемодателя в размер на един наем. Свържете се с отговорния брокер за този имот за по-подробна информация относно процедурата за наемане на имот.
Наем
ново
Светъл тристаен апартамент под наем в жк Сухата река, София
гр. София, кв."Сухата река"Реновирано жилище с две спални в сграда с бърз достъп до метро и градски транспорт
Характеристики на имота
Тип на имота
Тристаен апартамент
Реф. номер
Sfa 90717
Площ
56.00 м2
Спални
2
Състояние
отлично
Етаж
5 от 14
Асансьор
да
Обзавеждане
Напълно обзаведен
Отопление
ТЕЦ
Тип строителство
ЕПК
Двор
не
Година на построяване
1976
Изложение:
Юг, Югоизток
Мин. срок:
1 година
Акт 16
да
Домашни любимци
Се допускат
Местоположение
гр. София, кв."Сухата река"Изпратете запитване
600 €/месец
(1 173,50 лв./месец)
- €
- $
- £
Дължима комисиона
*/ ?>
ЗА ПОВЕЧЕ ИНФОРМАЦИЯ
Реф. номер: Sfa 90717
При обаждане, моля цитирайте референтния номер на имота.
Изпратете запитване
Вижте още имоти в кв. "Сухата река" в град София:
- Тристайни апартаменти в кв. "Сухата река"
- Апартаменти (различни типове) в кв. "Сухата река"
- Къщи в кв. "Сухата река"
- Офиси в кв. "Сухата река"
- Магазини в кв. "Сухата река"
- Земи в кв. "Сухата река"
- Всички имоти в кв. "Сухата река"