Имоти в морски курорт за продажба и под наем - страница 7
Лукс
ПЪРВА ЛИНИЯ
Луксозен апартамент с панорамна морска гледка в комплекс на първа линия в м. Кабакум
гр. Варна , кв. "Чайка"
Просторен и стилно обзаведен имот с три спални в топ комплекс
Предлагаме под наем изключително стилен и напълно обзаведен четиристаен апартамент с невероятна фронтална морска гледка, разположен в луксозен комплекс на първа линия в местност Кабакум – един от най-предпочитаните райони в близост до Варна.
Жилището се намира на четвърти етаж
2 000 €/месец(3 911,66 лв./месец)
(11 €/м2) (21,73 лв./м2)Площ: 180.00 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
-2%
ПЪРВА ЛИНИЯПлаж на 60 м
Обзаведен двустаен апартамент на първа линия море в Царево – Нестинарка
гр. Царево
Морски имот с фронтална гледка, отличен инвестиционен потенциал и целогодишно ползване
Предлагаме за продажба напълно обзаведен двустаен апартамент, разположен на първа линия море в предпочитания район Нестинарка, гр. Царево. Имотът се намира на втори етаж в модерна сграда с асансьор, част от затворен комплекс с денонощна охрана и контролиран
99 900 €102 000 €195 387,42 лв.199 494,66 лв.
(1 388 €/м2) (2 713,71 лв./м2)Площ: 72.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
За частни лица
гарантиран наем
ВТОРА ЛИНИЯПлаж на 50 м
Тристаен апартамент с панорамна тераса в гр. Бяла
гр. Бяла (Варна)
Просторно жилище с морска гледка на 50 м от плажа
Предлагаме за продажба просторен тристаен апартамент, разположен в модерна жилищна сграда в морския град Бяла, само на 50 метра от плажа. Локацията съчетава спокойна среда, морска панорама и бърз достъп до всички необходими градски удобства.
Жилището (обща площ -101.76 кв.м.,
110 000 €(215 141,30 лв.)
(1 081 €/м2) (2 114,20 лв./м2)Площ: 101.76 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Юлияна Куртева
Старши брокер, Варна
Продажба
Плаж на 1.5 км
Дворно място в центъра на с. Кранево – отлична инвестиция близо до морето
с. Кранево , с. Кранево
Парцел с потенциал за жилищно строителство или туристически проект
Предлагаме за продажба дворно място в централната част на село Кранево, едно от най-предпочитаните курортни селища по Северното Черноморие. Имотът е разположен на само 100 метра от главния път Кранево – Албена и на около 1.5 км от плажната ивица, което го прави изключително
Продажба
За частни лица
Лукс
Плаж на 400 м
Луксозен двуетажен мезонет с личен двор в комплекс Venera Palace
к.к. Слънчев бряг
Просторен и стилно обзаведен имот на 400 метра от плажа в Слънчев бряг
Предлагаме за продажба изключително рядък имот – двуетажен мезонет с личен двор, разположен в престижния комплекс Venera Palace в курорта Слънчев бряг. Имотът съчетава комфорт, елегантен интериор и функционално разпределение, като се предлага напълно обзаведен и готов за
150 000 €(293 374,50 лв.)
(1 875 €/м2) (3 667,18 лв./м2)Площ: 80.00 м2 Партер
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Диана Петкова
Брокер, Слънчев бряг
Продажба
За частни лица
Плаж на 10 м
Магазин с комуникативна локация и морска панорама в Несебър
гр. Несебър
Имот с отличен бизнес потенциал в луксозен затворен комплекс
Предлагаме за продажба търговско помещение с отлична бизнес локация, разположено само на няколко метра от плажа в модерен затворен комплекс. Имотът е подходящ както за развитие на собствен бизнес, така и за инвестиция с добра доходност, благодарение на оживения туристически поток
Продажба
За частни лица
Плаж на 10 м
Атрактивен търговски имот във висок клас комплекс в Несебър
гр. Несебър
Бизнес помещение на първа линия в Несебър – само на 10 метра от плажа
Изключително атрактивен търговски имот, разположен на стратегическа локация в един от най-посещаваните морски курорти по българското Черноморие – само на около 10 метра от плажната ивица. Непосредствената близост до морето и плажа, както и постоянният поток от туристи и
Наем
Лукс
Двустаен апартамент с хубава морска гледка в кв. Чайка
гр. Варна , кв. "Чайка"
Обзаведен имот в луксозна сграда до к.к. Златни пясъци
Предлагаме двустаен апартамент в луксозна сграда в кв. Чайка, в екологично чист крайградски район на Варна, с красива морска гледка.
Жилището се намира на на 10-ти етаж с площ 65 кв.м. Състои се от:
• голяма дневна с кухненски бокс (ел. оборудване от висок клас, климатик)
•
1 500 €/месец(2 933,75 лв./месец)
(23 €/м2) (45,13 лв./м2)Площ: 65.00 м2 Етаж: 10
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
За частни лица
Плаж на 10 м
Атрактивен търговски обект с морска и плажна гледка
гр. Несебър
Магазин или офис само на 10 метра от плажа с добра видимост
Предлагаме за продажба атрактивен търговски имот, разположен в морски курорт с изключително стратегическа локация – само на около 10 метра от плажа. Морската и плажната гледка добавят допълнителна стойност и привлекателност за клиенти, което прави имота отличен избор за развитие
Продажба
Лукс
ПЪРВА ЛИНИЯПлаж на 10 м
Кокетен двустаен апартамент на първа линия в Несебър
гр. Несебър , кв. "Аурелия"
Обзаведен апартамент с идеална локация - тихо и спокойно място с парк от борова гора и плаж
Представяме ви кокетен и уютен двустаен апартамент, разположен на първа линия в Несебър, в предпочитания квартал Аурелия – там, където морето среща гората, а тишината и свежият въздух създават усещане за пълноценна почивка през всеки сезон.
Локацията е наистина уникална –
158 000 €(309 021,14 лв.)
(2 524 €/м2) (4 937,23 лв./м2)Площ: 62.59 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Стилиян Георгиев
Старши брокер, Слънчев бряг
Продажба
За частни лица
Плаж на 3 км
Нов тристаен апартамент с Акт 16 и предпочитана локация в кв. Бриз
гр. Варна , кв. "Бриз"
Просторно жилище с изба до възлови булеварди и учебни заведения
Предлагаме за продажба апартамент с две спални в нова сграда с Акт 16, качествено строителство с луксозни общи части и комуникативна локация в кв. Бриз, до бул. Осми Приморски Полк, бул. Васил Левски, училище, детска градина, медицински център, супермаркети, бензиностанция, с
248 000 €(485 045,84 лв.)
(2 400 €/м2) (4 693,24 лв./м2)Площ: 103.35 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
-14%
Плаж на 80 м
Два имота за туризъм и целогодишно ползване в старата част на Приморско
гр. Приморско
Имоти с леглова база - 21 легла на 80 метра от плажа и 100 метра от централната улица
Предлагаме рядка възможност за покупка на два напълно оборудвани и безкомпромисно поддържани имота в старата част на Приморско, разположени само на една пресечка от плажа и едва на 100 метра от центъра на града и общината. Локацията е отлична – тиха и спокойна, но същевременно в
190 000 €220 000 €371 607,70 лв.430 282,60 лв.
(734 €/м2) (1 434,78 лв./м2)Площ: 259.00 м2
Тип на имота:
Етаж от къща
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
Плаж на 400 м
Прекрасен мезонет без такса поддръжка в района на Какао Бийч
к.к. Слънчев бряг , кв. "Какао Бийч"
Апартамент с 4 спални в нова сграда с Акт 16 близо до плажа
Представяме на вашето внимание многостаен мезонет без такса поддръжка в район Какао Бийч в популярния морски курорт Слънчев бряг, едва на 400 м от плажа. Този голям пентхаус на две нива предлага комфортна жилищна площ с търсена локация.
Мезонетът (92.77 кв.м.) е на две нива –
180 000 €(352 049,40 лв.)
(1 940 €/м2) (3 794,86 лв./м2)Площ: 92.77 м2 Етаж: 3,4
Тип на имота:
Мезонет
Диана Петкова
Брокер, Слънчев бряг
Продажба
ПЪРВА ЛИНИЯПлаж на 30 м
Двустаен апартамент на първа линия до плаж Хармани
гр. Созопол
Фронтална морска гледка в сърцето на Созопол
Предлагаме за продажба изцяло обзаведен и оборудван двустаен апартамент, разположен на първа линия до плаж Хармани в Созопол. Имотът се намира в жилищна сграда без такса поддръжка, в непосредствена близост до всички комуникации и удобства на града.
Локацията е изключително
170 000 €(332 491,10 лв.)
(2 429 €/м2) (4 749,87 лв./м2)Площ: 70.00 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
Новострояща се сграда в жилищен комплекс Меден Рудник
гр. Бургас , кв. "Меден рудник - зона Г"
Последни тристайни апартаменти с доказано качество, надеждност, сигурна и спокойна жилищна среда
Разгледайте нашето ново предложение за нов жилищен проект в един от най-перспективните и динамично развиващи се райони на гр. Бургас, ж.к. “Меден рудник”, в близост до магазини, супермаркети, училище, детски градини, паркове, спортни съоръжения и обществени транспортни връзки.
от 79 398 €(от 155 288,99 лв.)
(900 €/м2) (1 760,25 лв./м2)Площ: 88.22 - 89.94 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
Плаж на 350 м
Новостроящи се къщи в района на Каваци, Созопол
гр. Созопол
Самостоятелни имоти без такса поддръжка близо до плажа
Предлагаме нови къщи без такса поддръжка, разположени в местност Каваци, в близост до Созопол – един от най-предпочитаните морски курорти по Южното Черноморие.
Всяка къща е с разгъната застроена площ от 150 кв.м, на две нива, със самостоятелен двор от 250 кв.м. Проектирани са
Продажба
Плаж на 200 м
Напълно обзаведен двустаен апартамент само на 200 м от плажа
к.к. Слънчев бряг , Т Маркет
Реновиран двустаен апартамент в комплекс с градина и басейни - Тракия Апартмънтс/Trakia Apartments
Реновиран двустаен апартамент с площ от 74.50 кв. м., разположен на четвърти етаж в модерна сграда с асансьор. Имотът е напълно обзаведен и готов за ползване, като съчетава удобство, стил и отлична локация – само на 200 метра от плажа.
Жилището е с функционално разпределение -
119 500 €(233 721,69 лв.)
(1 604 €/м2) (3 137,20 лв./м2)Площ: 74.50 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Владимир Нинов
Брокер, Слънчев бряг
Продажба
Плаж на 200 м
Тристаен апартамент в близост до плаж Хармани
гр. Созопол , плаж Хармани
Просторен дом със самостоятелно паркомясто в Созопол
Просторен тристаен апартамент със собствено паркомясто, разположен в тиха и озеленена зона в новата част на Созопол, в непосредствена близост до плаж Хармани. Локацията съчетава спокойствие и отлична комуникативност – само на около 100 метра от ул. „Републиканска“ и на кратка
200 000 €(391 166 лв.)
(1 613 €/м2) (3 154,56 лв./м2)Площ: 124.00 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
ВТОРА ЛИНИЯПлаж на 50 м
Двустаен апартамент без такса поддръжка до плаж Каваци
гр. Созопол
Новопостроен апартамент с фронтална гледка море и паркомясто в Созопол
Предлагаме за продажба просторен апартамент с една спалня с впечатляваща площ от 141 кв.м, разположен на първи жилищен етаж, със складово помещение, фронтална морска гледка и включено собствено паркомясто. Имотът се предлага без такса поддръжка – значително предимство при покупка
185 000 €(361 828,55 лв.)
(1 312 €/м2) (2 566,16 лв./м2)Площ: 141.00 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
изгодно
Плаж на 30 м
Сутеренно студио на 30 метра от плаж Каваци Созопол
гр. Созопол
Едностаен апартамент на непосредствена близост до плаж Каваци
Имотът се намира на сутеренен етаж и е с площ от 26 кв.м. Разпределението включва основно помещение, входно антре и баня с тоалетна. Степента на завършеност е „на тапа“ – изградени ВиК инсталации, електроинсталация, вентилационна система и поставена домофонна уредба.
Статутът
25 700 €(50 264,83 лв.)
(1 168 €/м2) (2 284,77 лв./м2)Площ: 22.00 м2
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
Лукс
Плаж на 200 м
Emilia Romana Avenue - премиум жилища с изтънчен дизайн
к.к. Слънчев бряг , кв. "Какао Бийч"
Съвременна архитектурна в централната зона на Слънчев бряг, на 200 м от Какао Бийч
Emilia Romana Avenue – новият стандарт за елегантен живот в Слънчев бряг
Днешното предложение е повече от жилищен комплекс – това е пространство, създадено за хора, които вярват, че домът трябва да носи емоция, престиж и усещане за завършеност. Разположен в една от
от 159 900 €(от 312 737,22 лв.)
(1 825 - 2 074 €/м2)(3 569,39 - 4 056,39 лв./м2)Площ: 81.45 - 216.69 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Диана Петкова
Брокер, Слънчев бряг
Продажба
ВТОРА ЛИНИЯПлаж на 50 м
Четириетажна къща с морска гледка до Бамбо Бийч
гр. Созопол
Инвестиционна възможност в имот с морска локация и бизнес потенциал
Представяме изключителна възможност за инвестиция и лично ползване – масивна четириетажна жилищна сграда с Акт 16, разположена на ул. „Калфата“, в непосредствена близост до един от най-предпочитаните плажове в Созопол – Бамбо Бийч. Плажът е на пешеходно разстояние, а централната
Продажба
За частни лица
гарантиран наем
Плаж на 300 м
Морски дом с отлична локация в к. к. Слънчев бряг
к.к. Слънчев бряг
Обзаведен двустаен апартамент в комплекс „Tarsis Club & SPA“
Предлагаме за продажба просторен и светъл двустаен апартамент с площ от 79 кв. м., разположен на 5-ти етаж в един от най-предпочитаните комплекси в Слънчев бряг – „Tarsis Club & SPA“. Комплексът се намира в тиха и зелена част на курорта, на удобно разстояние от плажа, което прави
99 750 €(195 094,04 лв.)
(1 263 €/м2) (2 469,54 лв./м2)Площ: 79.00 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Диана Петкова
Брокер, Слънчев бряг
Продажба
ПЪРВА ЛИНИЯПлаж на 30 м
Двустаен апартамент с фронтална гледка море в Созопол
гр. Созопол
Двустаен апартамент на плаж Каваци
Апартамент, разположен в живописния залив Каваци–Веселие, само на 3 км южно от туристическия център на Созопол и на 35 км от Бургас. Районът е сред най-предпочитаните по Южното Черноморие, известен със своята широка плажна ивица, чиста вода и спокойна атмосфера. Комплексът се
150 000 €(293 374,50 лв.)(без ДДС)
(1 327 €/м2) (2 596,23 лв./м2)Площ: 113.00 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
Плаж на 400 м
Парцел с виза за проектиране и всички комуникации на 400 метра от плаж
к.к. Слънчев бряг
Парцел в близост до хотел Фламинго в к. к. Слънчев бряг
Предлагаме за продажба поземлен имот с площ 1 800 кв. м. в близост до хотел Фламинго, Слънчев бряг. Прекрасен имот с отличен потенциал. Разполага с виза за проектиране и всички комуникации.
Показателите на застрояване са както следва:
• кинт 1.5
• плътност 30%
• кота
700 000 €(1 369 081 лв.)
(389 €/м2) (760,60 лв./м2)Площ: 1 800.00 м2
Тип на имота:
Парцел в регулация
Стилиян Георгиев
Старши брокер, Слънчев бряг
Продажба
Плаж на 800 м
Нов жилищен проект в сърцето на Равда
с. Равда
Модерна архитектура, спокойствие на крачки от морето
В централната част на Равда – едно от най-предпочитаните крайморски кътчета по Южното Черноморие, стартира нов жилищен проект, който съчетава модерна визия, висок стандарт на изпълнение и усещане за хармония с морската среда.
Равда е позната със своята спокойна атмосфера,
от 53 900 €(от 105 419,24 лв.)
(1 273 - 1 397 €/м2)(2 489,77 - 2 732,29 лв./м2)Площ: 38.58 - 62.03 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Диана Петкова
Брокер, Слънчев бряг
Продажба
За частни лица
Лукс
Плаж на 800 м
Двустаен апартамент в комплекс „Тарсис Нова“ с отлични удобства
к.к. Слънчев бряг
Модерен имот в престижен комплекс с възможност за доход и почивка
Впечатляващ двустаен апартамент с площ от 65 кв. м., разположен на 6-ти етаж в модерната сграда на комплекс „Тарсис Нова“, част от утвърдения „Tarsis Club & SPA“ в Слънчев бряг. Жилището се отличава с отлично разпределение, просторни помещения и усещане за светлина и
99 900 €(195 387,42 лв.)
(1 537 €/м2) (3 005,96 лв./м2)Площ: 65.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Владимир Нинов
Брокер, Слънчев бряг
Продажба
За частни лица
Лукс
Плаж на 800 м
Просторен двустаен апартамент в комплекс „Тарсис Нова“
к.к. Слънчев бряг
Светъл и стилен дом с впечатляваща тераса и югоизточно изложение в един от предпочитаните комплекси на Слънчев бряг
Впечатляващ двустаен апартамент с площ от 87 кв. м., разположен на 6-ти етаж в модерната сграда на комплекс „Тарсис Нова“, част от утвърдения „Tarsis Club & SPA“ в Слънчев бряг. Жилището се отличава с отлично разпределение, просторни помещения и усещане за светлина и
107 000 €(209 273,81 лв.)
(1 230 €/м2) (2 405,45 лв./м2)Площ: 87.00 м2 Етаж: 6
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Владимир Нинов
Брокер, Слънчев бряг
Продажба
За частни лица
Плаж на 800 м
Двустаен апартамент в комплекс Tarsis 2 – зелена зона и спокойствие
к.к. Слънчев бряг
Функционален имот в утвърден комплекс с отлични удобства в к.к. Слънчев бряг
Комфортен двустаен апартамент с площ от 45.21 кв. м., разположен на 3-ти етаж в Tarsis 2 – част от популярния и добре развит комплекс Tarsis Club & SPA. Локацията е в по-тихата и озеленена част на Слънчев бряг, което гарантира спокойствие и приятна среда за почивка или
85 000 €(166 245,55 лв.)
(1 880 €/м2) (3 677,19 лв./м2)Площ: 45.21 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Владимир Нинов
Брокер, Слънчев бряг
Продажба
За частни лица
Плаж на 800 м
Обзаведен двустаен апартамент в Tarsis 2
к.к. Слънчев бряг
Комфортен ваканционен имот в Слънчев бряг
Предлагаме за продажба просторен и напълно обзаведен двустаен апартамент, разположен на 3-ти етаж в комплекс Tarsis 2 – част от утвърдения Tarsis Club & SPA в Слънчев бряг. Комплексът се намира в по-тихата и озеленена част на курорта, което осигурява спокойствие, чист въздух и
94 000 €(183 848,02 лв.)
(1 880 €/м2) (3 676,96 лв./м2)Площ: 50.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Владимир Нинов
Брокер, Слънчев бряг