Имоти в област София за продажба и под наем - страница 6
Лукс
Напълно обзаведен апартамент в престижния район Лозенец
гр. София , кв. "Лозенец"
Имот само на 180 метра от метростанция „Европейски съюз“ и Park Center
Представяме на вашето внимание просторен и светъл двустаен апартамент с площ от 63 кв.м., разположен в един от най-престижните и комуникативни райони на София – Лозенец. Имотът се намира само на 180 метра от метростанция „Европейски съюз“ и Park Center, с бърз достъп до НДК, парк
260 000 €(508 515,80 лв.)
(4 115 €/м2) (8 048,68 лв./м2)Площ: 63.18 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Николай Попов
Старши брокер, София
Наем
Луксозен офис под наем на ул. Солунска до бул. Витоша
гр. София , кв. "Център"
Модерен офис с емблематична локация близо до Съдебната палата и метростанция Сердика
Имаме удоволствието да представим на вашето внимание просторен офис с топ локация в сърцето на столицата на ул. Солунска, близо до бул. Витоша, Съдебна палата, спирки на редовния градски транспорт, включително метростанция Сердика, до ул. Цар Асен, ул. Княз Борис I, площад
2 800 €/месец(5 476,32 лв./месец)(без ДДС)
(11 €/м2) (21,82 лв./м2)Площ: 251.00 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Офис
Иван Каменов
Старши брокер, София
Продажба
Ексклузивно
Двуетажна вила близо до град Правец и магистралата
Близо до гр. София , с. Джурово
Здрава къща за довършване на асфалтов път с хубава гледка към планината
Представяме ви масивна двуетажна вила с прекрасна панорамна гледка към планината, разположена в тиха махала близо до село Джурово, само на няколко километра от град Правец и магистрала „Хемус“. Имотът предлага отличен достъп, здраво строителство и потенциал да се превърне в уютен
Продажба
Лукс
Комплекс от къщи във Владая - стил и естетика в хармония с природата!
с. Владая , гр. София
Комплекс от къщи едва на 15 минути от динамиката на столицата
Стил и естетика в единство с природата.
Добре дошли там, където забързаният график и животът на „висока скорост“ спират и се превръщат в спокойствие и приятни мигове със семейството всичко, което ни прави истински щастливи! Този комплекс е създаден да върне естествения баланс
Продажба
Просторно жилище с две спални в живописната Рила планина
Близо до к.к. Боровец , с. Маджаре
Тристаен апартамент в затворен комплекс сред природата близо до Боровец
Предлагаме за продажба тристаен апартамент, разположен сред красивата природа на Рила планина, в апарт-хотел „Riverside“ в село Маджаре. Имотът се намира в тих и зелен район между селата Мала Църква и Говедарци, само на 14 км от Боровец, на 11 км от Самоков и на около 70 км от
94 098 €(184 039,69 лв.)
(851 €/м2) (1 664,91 лв./м2)Площ: 110.54 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Стефан Абанозов
Регионален мениджър, Боровец
Продажба
Лукс
Апартаменти в бутикова сграда с модерна визия в кв. Банишора
гр. София , кв. "Банишора"
Малка сграда, премиум изпълнение с отлична централна локация
Представяме ви нова жилищна сграда с изключителен характер, разположен в един от най-добре свързаните райони на София – кв. Банишора, в непосредствена близост до Лъвов мост и ключови транспортни артерии.
Локацията осигурява бърз достъп до централната част на града,
от 204 526 €(от 400 018,09 лв.)
(2 333 - 3 592 €/м2)(4 562,95 - 7 025,34 лв./м2)Площ: 77.51 - 131.93 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Михаил Кръстев
Брокер , София
Продажба
За частни лица
Новострояща се жилищна сграда в кв. Зона Б-19
гр. София , кв. "Зона Б-19"
Модерен градски дом до парк и възлови булеварди
Изберете своя нов семеен дом, съчетаващ по прекрасен начин динамиката и удобствата на големия град с близост до зеленина и пешеходен достъп до основните удобства на София. Намира се в централния столичен район Зона Б-19, до парк Св. Св. Петър и Павел, булеварди Константин
от 115 224 €(от 225 358,56 лв.)
(2 022 €/м2) (3 954,35 лв./м2)Площ: 56.99 - 133.60 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
За частни лица
Южен голям тристаен апартамент в кв. Манастирски ливади
гр. София , кв. "Манастирски ливади"
Светъл тристаен с две спални и две бани на топ локация
Представяме ви просторен и изключително светъл тристаен апартамент, разположен в една от най-предпочитаните и динамично развиващи се зони на София – кв. Манастирски ливади.
Жилището впечатлява с функционално и широко разпределение, включващо голямо входно антре, просторен хол
338 144 €(661 352,18 лв.)
(3 200 €/м2) (6 258,66 лв./м2)Площ: 105.67 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Кирил Календерски
Брокер, София
Продажба
Лукс
Мезонет в топ комплекс до Ловен парк в кв. Дианабад
гр. София , кв. "Дианабад"
Луксозен апартамент в сграда с номинация за Сграда на годината 2022 г
Търсите безкомпромисно качество, лукс и топ локация в столицата до Борисова градина и Ловен парк? Вижте този имот! Луксозен мезонет в VMV Residence в кв. Дианабад.
Комплекс с изключително модерна визия, номиниран за Сграда на годината за 2022 г. в категория за обекти с РЗП над
743 942 €(1 455 024,08 лв.)
(2 318 €/м2) (4 532,79 лв./м2)Площ: 321.00 м2 Етаж: 8,9
Тип на имота:
Мезонет
инж. Даниела Тотева
Старши брокер, София
Наем
Ексклузивно За частни лица
Надземен самостоятелен гараж с площ 21 кв. м. и паркомясто с площ 12 кв. м. в кв. Малинова долина
гр. София , кв. "Малинова долина"
Практично решение за паркиране в нова сграда с отлична локация
Предлагаме под наем просторен надземен самостоятелен гараж и паркомясто, разположени на ул. „Еньо Вълчев“ в кв. Малинова долина – един от най-бързо развиващите се райони на София.
Локацията е изключително удобна, в близост до бул. „Симеоновско шосе“, супермаркет Fantastico,
Продажба
Ексклузивно
Тристаен апартамент в кв. Дървеница, София
гр. София , кв. "Дървеница"
Просторно жилище с възможност за преустройство в един от най-предпочитаните квартали
Предлагаме за продажба тристаен апартамент, разположен на осми етаж в 16-етажна сграда в кв. Дървеница, София. Имотът е с площ 104.21 кв.м и предлага добро разпределение с възможности за преустройство в четиристаен апартамент.
Жилището се състои от:
• коридор
• дневна с
279 990 €(547 612,84 лв.)
(2 687 €/м2) (5 254,90 лв./м2)Площ: 104.21 м2 Етаж: 8
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Даниел Тонев
Старши брокер, София
Продажба
Ексклузивно
Просторен апартамент с панорамна гледка в кв. Дървеница
гр. София , кв. "Дървеница"
Светъл и просторен дом с отлична локация, функционално разпределение и потенциал за модерно обновяване
Просторен апартамент в кв. Дървеница, гр. София – имот с отличен потенциал както за комфортно семейно жилище, така и за инвестиция с висока доходност, благодарение на близостта до Студентски град и множество университети. Жилището е с обща площ от 104.21 кв. м. и се намира на
279 990 €(547 612,84 лв.)
(2 687 €/м2) (5 254,90 лв./м2)Площ: 104.21 м2 Етаж: 8
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Даниел Тонев
Старши брокер, София
Продажба
Лукс
Пентхаус в модерна 7-етажна сграда с Акт 16 в централен район на София
гр. София , кв. "Център"
Луксозен имот в сграда, номинирана за "Сграда на годината 2024"
Представяме ви ексклузивен тристаен апартамент в престижна сграда, финалист в конкурса "Сграда на годината 2024". С уникален дизайн, първокласна архитектура и отлична локация, този имот съчетава лукс и удобство за съвременния живот.
Самостоятелен апартамент, заемащ целия етаж
567 630 €(1 110 187,78 лв.)(без ДДС)
(4 500 €/м2) (8 801,24 лв./м2)Площ: 126.14 м2 Етаж: 7
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Магдалена Цоклинова
Старши брокер, София
Продажба
Лукс
Четиристаен апартамент в нова луксозна сграда в кв. Бояна
гр. София , кв. "Бояна"
Просторен апартамент с гледки към София и Витоша
Представяме Ви просторен четиристаен апартамент в бутиковата сграда М Residence на ул. Кумата в кв. Бояна. Сградата е разположена на локация, която дава възможност за лесен достъп до града, но същевременно носи усещане за уединение и зелена среда.
Жилището е разположено на на
965 000 €(1 887 375,95 лв.)(без ДДС)
(3 971 €/м2) (7 766,98 лв./м2)Площ: 243.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
инж. Даниела Тотева
Старши брокер, София
Наем
Обзаведен двустаен апартамент след ремонт в кв. Слатина
гр. София , кв. "Слатина"
Стилен и уютен апартамент с комфортна и спокойна жилищна среда и панорамни гледки
Предлагаме на вашето внимание стилен и функционален двустаен апартамент, разположен в нова сграда с контролиран достъп и отлично поддържани общи части в зеления и предпочитан квартал Слатина. Локацията е изключително удобна – в близост до Висшето транспортно училище, други учебни
620 €/месец(1 212,61 лв./месец)
(9,12 €/м2) (17,83 лв./м2)Площ: 68.00 м2 Етаж: 7
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Стойчо Бугов
Старши брокер, София
Продажба
-6%
Напълно обзаведен апартамент с Акт 16, топ локация в Малинова долина
гр. София , кв. "Малинова долина"
Стилен двустаен апартамент в бутикова сграда на минути от НСА
Предлагаме за продажба стилен и напълно обзаведен двустаен апартамент с Акт 16, разположен в една от най-предпочитаните и спокойни части на кв. Малинова долина в гр. София, на минути от Национална спортна академия „Васил Левски“.
Локацията е изключително удобна, само на 2
169 900 €179 900 €332 295,52 лв.351 853,82 лв.
(3 776 €/м2) (7 384,34 лв./м2)Площ: 45.00 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Кирил Календерски
Брокер, София
Продажба
Ексклузивно
Лукс
Самостоятелна къща голям двор над Симеоново
гр. София , кв. "Симеоново"
Къща с 5 спални и прекрасни гледки към София
Представяме ви уникален имот, разположен в престижен район над квартал Симеоново в посока Бистрица. Тази самостоятелна къща на три нива се намира в начален етап на строителство (груб строеж), което предоставя възможността да я завършите според вашите предпочитания и да внесете
Продажба
За частни лица
Лукс
Промо
Апартаменти в луксозен комплекс с ресторант, градина и детска площадка
гр. София , кв. "Сердика"
Ново строителство в близост до Mall of Sofia и парк Възраждане
Търсите имот без компромис с качеството с централна столична локация с добри транспортни връзки в всички райони на София? Не пропускайте тази оферта - първокласни апартаменти в модерен жилищен комплекс от затворен тип в широкия център на София на тиха улица. На пешеходно
от 215 942 €(от 422 345,84 лв.)(без ДДС)
(1 610 - 3 205 €/м2)(3 148,89 - 6 268,44 лв./м2)Площ: 104.74 - 303.40 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Магдалена Цоклинова
Старши брокер, София
Продажба
-11%
гарантиран наем
Двустаен апартамент с панорамна гледка до бъдеща метростанция
гр. София , кв. "Студентски град"
Инвестиционен апартамент с наемател, отлична локация
Предлагаме за продажба двустаен апартамент с панорамна гледка, разположен в сърцето на Студентски град, на изключително комуникативна и перспективна локация – непосредствено до бъдещата метростанция на бул. „Симеоновско шосе“ и ул. „Проф. д-р Иван Странски“.
Районът е в
210 000 €237 000 €410 724,30 лв.463 531,71 лв.
(2 442 €/м2) (4 775,86 лв./м2)Площ: 86.00 м2 Етаж: 9
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Кирил Календерски
Брокер, София
Продажба
Лукс
Апартамент във висок клас комплекс със зеленина, детска площадка и магазини близо до София
Близо до гр. София , BILLA
Двустаен апартамент в сграда 2 на комплекс AMur Gardens в Костинброд
Двустаен апартамент в уникален комплекс с много удобства в гр. Костинброд. Качество, комфорт, спокойствие, зелени площи и всичко това сред красива природа близо до столицата. Поради изключителното си местоположение точно до BILLA парк, комплексът предлага кобинация от градски
138 000 €(269 904,54 лв.)
(1 850 €/м2) (3 618,99 лв./м2)Площ: 74.58 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Магдалена Тошева
Старши брокер, София
Продажба
Лукс
Луксозна къща с панорамна гледка към Рила
Близо до к.к. Боровец , с. Очуша
Просторен имот с басейн, барбекю зона и отлична локация до Боровец
Предлагаме ви луксозна къща в живописно и спокойно село, разположено само на 70 км от София, в близост до Долна Баня, Момин Проход и Костенец. Селото се намира на южния склон на Черни рид и разкрива неповторима гледка към Рила, с ясно видими писти на Боровец и връх Мусала.
Продажба
Лукс
Двустаен апартамент в AMur Gardens в Костинброд
Близо до гр. София , гр. Костинброд
Апартамент с 1 спалня в комплекс с удобства близо до София
Предлагаме за продажба двустаен апартамент в съвременния жилищен комплекс AMur Gardens в гр. Костинброд – отличен избор за хора, търсещи баланс между динамиката на столицата и спокойствието на природата, само на около 15 км от София.
Жилището е разположено на 4-ти етаж от 7 в
128 000 €(250 346,24 лв.)
(1 843 €/м2) (3 603,66 лв./м2)Площ: 69.47 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Магдалена Тошева
Старши брокер, София
Продажба
Лукс
Сграда ново строителство с паркоместа и гаражи в кв. Хаджи Димитър
гр. София , кв. "Хаджи Димитър"
Жилища с Акт 14 до градски удобства, център, метростанция
Не пропукайте новото ни предложение за самостоятелна жилищна сграда с два отделни входа в кв. Хаджи Димитър. Благодарение на добре организираната инфраструктура, придвижването от квартала е безпроблемно. Транспортната инфраструктура е отлична - на 350 м от метростанция „Хаджи
от 199 000 €(от 389 210,17 лв.)
(2 582 - 2 640 €/м2)(5 049,95 - 5 163,39 лв./м2)Площ: 75.93 - 157.03 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Магдалена Цоклинова
Старши брокер, София
Продажба
УПИ на метри от бъдеща метростанция в кв. Левски
гр. София , кв. "Левски"
Парцел в регулация с ток и вода на 50 м от бул. Владимир Вазов
Предлагаме за продажба урегулиран поземлен имот (УПИ), разположен в кв. Левски в гр. София. Локацията се отличава с висок инвестиционен потенциал, само на метри от бъдеща метростанция и на около 50 метра от бул. „Владимир Вазов“.
Парцелът е с площ от 400 кв.м и лице към улица
240 000 €(469 399,20 лв.)
(600 €/м2) (1 173,50 лв./м2)Площ: 400.00 м2
Тип на имота:
Парцел в регулация
Магдалена Цоклинова
Старши брокер, София
Наем
Лукс
ОТДАДЕН
Апартамент с две подземни паркоместа в цената в кв. Манастирски ливади
гр. София , кв. "Манастирски ливади"
Обзаведен тристаен апартамент под наем до МБАЛ "Св. София"
Предлагаме под наем просторен и напълно обзаведен тристаен апартамент, разположен в квартал Манастирски ливади в гр. София. Районът е с удобен достъп до основни пътни артерии, търговски обекти и градски удобства.
Жилището е с площ от 105 кв.м и се намира на 8-ми етаж в тухлена
1 100 €/месец(2 151,41 лв./месец)
(7,86 €/м2) (15,37 лв./м2)Площ: 140.00 м2 Етаж: 8
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Иван Каменов
Старши брокер, София
Наем
Лукс
Панорамен апартамент с подземно паркомясто в кв. Кръстова вада
гр. София , кв. "Кръстова вада"
Модерно тристайно жилище с чисто нови мебели и уреди до бул. Черни връх
Предлагаме за продажба стилен тристаен апартамент, разположен на бул. „Черни връх“ в София, в непосредствена близост до ресторант „Зингара“. Локацията осигурява бърз и удобен достъп до супермаркети Фантастико и Лидъл, магазин Зора, Околовръстен път и ключови точки в града,
1 500 €/месец(2 933,75 лв./месец)
(14 €/м2) (27,94 лв./м2)Площ: 105.00 м2 Етаж: 8
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Иван Каменов
Старши брокер, София
Продажба
Ексклузивно
Атрактивен парцел за еднофамилни къщи в местност „Смърдана“, Люлин
гр. София , кв. "Люлин 6"
Парцел с ток, вода и отлични параметри за строителство
Представяме на вашето внимание парцел с площ 3275 кв.м., разположен в местност „Смърдана“, квартал Люлин, в непосредствена близост до Тенис клуб Люлин 6.
Имотът е с Идентификатор: 68134.1102.927, попада в зона ЖМ3 със следните градоустройствени показатели:
• плътност на
495 000 €(968 135,85 лв.)
(151 €/м2) (295,61 лв./м2)Площ: 3 275.00 м2
Тип на имота:
Парцел за инвестиция
Даниел Тонев
Старши брокер, София
Продажба
Имот с фантастична гледка на топ цена в с. Говедарци
с. Говедарци , к.к. Боровец
Парцел в регулация с южно изложение и панорамна гледка към Рила
Предлагаме за продажба изключителен имот в регулация с площ от 1 299 кв.м, разположен в живописното село Говедарци, само на 15 км от Боровец и 13 км от планинския център Мальовица.
Имотът се намира в вилна зона „Ов“, с южно изложение и впечатляваща панорамна гледка към
137 000 €(267 948,71 лв.)
(105 €/м2) (206,27 лв./м2)Площ: 1 299.00 м2
Тип на имота:
Парцел в регулация
Стефан Абанозов
Регионален мениджър, Боровец
Продажба
Лукс
Висок клас редова къща с двор и две паркоместа пред Акт 16
с. Панчарево , комплекс Бяла черква
Южен имот с три спални и отлично местоположение в спокоен и зелен район
Редова къща в луксозен комплекс с отлично местоположение в един изключително спокоен и зелен район на София. Уединение, простор обгърнат от зеленина осигуряващ тишина, висок клас строителство и прекрасна гледка. Всичко това в едно - дом, за който мечтае всяко семейство!
Къщата
Продажба
Двуетажна вила с двор на 200 м от язовир Искър
Близо до с. Яз. Искър , в.з. Лавандула
Прекрасен имот с басейн, барбекю, гараж във вилна зона Лавандула
Предлагаме за продажба двуетажна къща с площ от 195 кв.м. с просторен двор (1451 кв.м.), басейн, барбекю, гараж и целогодишен достъп едва на 200 м от язовир Искър, във вилна зона Лавандула. Имотът се намира до борова гора, сред живописно красива природа и чист въздух. Подходящ е