Парцел с удобен достъп до възловите пътни артерии на града. Имотът е земеделска земя, категория 4, НТП: Нива с площ 4384 кв. м. Парцелът е с лице на път.
Кварталът е добре уреден, с много зелени площи, детски площадки, детска градина и училище, с лесен достъп до всички възлови райони на културната столица на България.
Оглед на имота
Можем да организираме оглед на имота в удобно за вас време. За целта, свържете се с отговорния за офертата брокер и му кажете кога бихте искали да направите оглед.
Резервация на имота
Имотът може да бъде резервиран и свален от продажба със заплащане на депозит, след което се прекратява провеждането на огледи с други купувачи и започва подготовка на документите за сключване на предварителен и окончателен договор. Свържете се с отговорния брокер за този имот за подробна информация относно процедурата на покупка и начините за плащане.
Характеристики на имота
Тип на имота
Земя, Земеделска земя, Парцел за инвестиция
Реф. номер
Plv 85331
Площ
4384.00 м2
Състояние
прочетете текста
Двор
не
Още информация за Земеделска земя в гр. Пловдив, кв. Коматево:
План на имота
Снимки от въздуха
Общ план
360° изглед
Инфо пакет
Референтен номер: Plv 85331
Местоположение
гр. Пловдив, кв."Коматево"Удобства в района
- Автобусна спирка "ул. " Коматевско шосе 113 "" на 230 м. (3 мин.) - Автобус No: 1, 20, 27
- Училище "ОУ "Захари Стоянов"" на 152 м. (2 мин.)
- Училище на 185 м. (3 мин.)
- Болница "Еврохоспитал" на 935 м. (12 мин.)
- Хранителен магазин на 384 м. (5 мин.)
- Аптека на 375 м. (5 мин.)
- Поща/Куриер "ПТТС 4016" на 441 м. (6 мин.)
- Кафене на 145 м. (2 мин.)
- Детска площадка на 387 м. (5 мин.)
- Парк на 288 м. (4 мин.)
- Паркинг на 347 м. (5 мин.)
- Бензиностанция "Rompetrol" на 934 м. (12 мин.)
- Зарядна станция "Fines Charging" на 1.1 км. (14 мин.)
- Автосервиз на 1.2 км. (15 мин.)
- Църква "Евангелска Себорна Шепка" на 283 м. (4 мин.)
Тази оферта е невалидна
Моля свържете се с нас, за да ви предложим други оферти, които отговарят на вашите изисквания.
Тази оферта е невалидна
*/ ?>
ЗА ПОВЕЧЕ ИНФОРМАЦИЯ
Реф. номер: Plv 85331
При обаждане, моля цитирайте референтния номер на имота.
Стефан Моллов
Офис Пловдив Делови център Европа, ул. „Петко Каравелов” 26, ет. 4, офис 20, Пловдив Всички оферти (245)Изпратете запитване
Още имоти в кв. Коматево
Наем
Търговска площ под наем в логистичен център на Околовръстен път
гр. Пловдив , кв. "Коматево"
Шоурум-магазин с паркоместа, с бърз достъп до магистрала Тракия и Митница Пловдив
Търговска площ под наем в логистичен център на Околовръстен път - Шоурум-магазин с паркоместа, с бърз достъп до магистрала Тракия и Митница Пловдив
Наем
Заведение под наем в кв. Коматево, Пловдив
гр. Пловдив , кв. "Коматево"
Ъглово помещение с лице на улица, два входа и готовност за кухня или food delivery дейност
Заведение под наем в кв. Коматево, Пловдив - Ъглово помещение с лице на улица, два входа и готовност за кухня или food delivery дейност
Продажба
За частни лица
Двустайни апартаменти в нова модерна сграда в кв. Коматево
гр. Пловдив , кв. "Коматево"
Висок клас строителство с отлична локация до парк и възлова улица в южната част на Пловдив
Двустайни апартаменти в нова модерна сграда в кв. Коматево - Висок клас строителство с отлична локация до парк и възлова улица в южната част на Пловдив
от 85 500 €(от 167 223,47 лв.)
(1 017 €/м2 - 1 377 €/м2)(1 989,08 лв./м2 - 2 693,18 лв./м2)Площ: 75.19 - 84.07 м2
Стефан Моллов
Старши брокер, Пловдив
Продажба
-3%
Етаж от къща в кв. Коматево
гр. Пловдив , кв. "Коматево"
Имот с две спални и частично сменена дограма
Етаж от къща в кв. Коматево - Имот с две спални и частично сменена дограма
160 000 €155 000 €312,93 лв.303 153,65 лв.
(1 292 €/м2)(2 526,28 лв./м2)Площ: 120.00 м2
Стефан Моллов
Старши брокер, Пловдив
Още имоти в гр. Пловдив
Продажба
-4%
ново
За частни лица
Просторен тристаен апартамент с панорамна тераса и гледка към река в отличен комплекс
гр. Пловдив , кв. "Кършияка"
Напълно обзаведено жилище в Пловдив с високи тавани и нисък процент общи части
Просторен тристаен апартамент с панорамна тераса и гледка към река в отличен комплекс - Напълно обзаведено жилище в Пловдив с високи тавани и нисък процент общи части
225 000 €217 000 €440,06 лв.424 415,11 лв.
(2 127 €/м2)(4 160,93 лв./м2)Площ: 102.00 м2
Стефан Моллов
Старши брокер, Пловдив
Продажба
ново
Четиристен апаратамент пред Акт 14 в кв. Христо Смирненски
гр. Пловдив , кв. "Христо Смирненски"
Просторен партерен апартамент с три спални, собствен двор и възможност за закупуване на двоен гараж
Четиристен апаратамент пред Акт 14 в кв. Христо Смирненски - Просторен партерен апартамент с три спални, собствен двор и възможност за закупуване на двоен гараж
Продажба
ново
За частни лица
Тристаен апартамент в нова сграда в кв. Кършияка
гр. Пловдив , кв. "Кършияка"
Апартамент в района на Аквапарк Санкт Петербург
Тристаен апартамент в нова сграда в кв. Кършияка - Апартамент в района на Аквапарк Санкт Петербург
Продажба
ново
Двустаен изцяло обзаведен апартамент с реална площ в кв. Тракия
гр. Пловдив , кв. "Тракия"
Южно жилище след основен ремонт на среден етаж
Двустаен изцяло обзаведен апартамент с реална площ в кв. Тракия - Южно жилище след основен ремонт на среден етаж
Продажба
ново
Апартамент с две спални и южно изложение след основен ремонт в кв. Тракия
гр. Пловдив , кв. "Тракия"
Светъл и функционален апартамент до парк, училища и удобен градски транспорт
Апартамент с две спални и южно изложение след основен ремонт в кв. Тракия - Светъл и функционален апартамент до парк, училища и удобен градски транспорт
Продажба
ново
За частни лица
Двустайни и тристайни апартаменти в зеления кв. Беломорски
гр. Пловдив , кв. "Беломорски"
Четириетажни сгради на тихо място в бързоразвиващ се район с ново, модерно строителство
Двустайни и тристайни апартаменти в зеления кв. Беломорски - Четириетажни сгради на тихо място в бързоразвиващ се район с ново, модерно строителство
от 83 700 €(от 163 702,97 лв.)
(830 €/м2 - 1 359 €/м2)(1 623,34 лв./м2 - 2 657,97 лв./м2)Площ: 76.91 - 113.45 м2
Стефан Моллов
Старши брокер, Пловдив
Продажба
ново
изгодно
Едностаен апартамент в нов модерен комплекс в кв. Тракия
гр. Пловдив , кв. "Тракия"
Модерен едностаен апартамент в нов комплекс с отлична локация и висок инвестиционен потенциал
Едностаен апартамент в нов модерен комплекс в кв. Тракия - Модерен едностаен апартамент в нов комплекс с отлична локация и висок инвестиционен потенциал
49 000 €48 000 €95,84 лв.93 879,84 лв.
(1 122 €/м2)(2 193,97 лв./м2)Площ: 42.79 м2
Зоя Деянова
Старши брокер, Пловдив
Продажба
Просторен четиристаен апартамент с паркомясто в кв. Кючук Париж
гр. Пловдив , кв. "Кючук Париж"
Имот, който съчетава простор, функционалност и отлична инвестиционна възможност
Просторен четиристаен апартамент с паркомясто в кв. Кючук Париж - Имот, който съчетава простор, функционалност и отлична инвестиционна възможност
Продажба
За частни лица
Лукс
Тристаен апартамент с панорамна тераса и гледка към Родопите
гр. Пловдив , кв. "Западен"
Просторен дом с югоизточно изложение в нова сграда с отлини общи части и локация
Тристаен апартамент с панорамна тераса и гледка към Родопите - Просторен дом с югоизточно изложение в нова сграда с отлини общи части и локация
Продажба
За частни лица
Лукс
Чисто нов тристаен апартамент с Акт 16 в кв. Съдийски
гр. Пловдив , кв. "Съдийски"
Стилно обзаведено жилище с две бани и просторна тераса
Чисто нов тристаен апартамент с Акт 16 в кв. Съдийски - Стилно обзаведено жилище с две бани и просторна тераса
Продажба
За частни лица
Нов двустаен апартамент с Акт 16 в кв. Кършияка
гр. Пловдив , кв. "Кършияка"
Жилище качествено строителство без комисиона близо до Гранд Хотел Пловдив
Нов двустаен апартамент с Акт 16 в кв. Кършияка - Жилище качествено строителство без комисиона близо до Гранд Хотел Пловдив
Наем
Офис под наем в идеалния център на Пловдив
гр. Пловдив , кв. "Център"
Функционално офис пространство с отлична локация
Офис под наем в идеалния център на Пловдив - Функционално офис пространство с отлична локация
Продажба
Офиси и кантори в сърцето на кв. Капана, Пловдив
гр. Пловдив , кв. "Център"
Бизнес имоти в реновирана сграда на метри от Главната улица и Римския стадион
Офиси и кантори в сърцето на кв. Капана, Пловдив - Бизнес имоти в реновирана сграда на метри от Главната улица и Римския стадион
Продажба
Тристаен апартамент с централна локация до СУ „Любен Каравелов“
гр. Пловдив , кв. "Каменица 1"
Жилище с отличен потенциал, за ремонт и модернизация в предпочитан район на Пловдив
Тристаен апартамент с централна локация до СУ „Любен Каравелов“ - Жилище с отличен потенциал, за ремонт и модернизация в предпочитан район на Пловдив
Продажба
За частни лица
Просторен тристаен апартамент в монолитна тухлена сграда
гр. Пловдив , кв. "Кършияка"
Отлична локация с парк, болници и удобен градски транспорт
Просторен тристаен апартамент в монолитна тухлена сграда - Отлична локация с парк, болници и удобен градски транспорт
165 000 €164 900 €322,71 лв.322 516,37 лв.
(1 374 €/м2)(2 687,64 лв./м2)Площ: 120.00 м2
Стефан Моллов
Старши брокер, Пловдив
Продажба
Магазин или офис в търговски център „Гранд“ в кв. Каменица 1
гр. Пловдив , кв. "Каменица 1"
Компактен търговски имот с отлична видимост и потенциал в Пловдив
Магазин или офис в търговски център „Гранд“ в кв. Каменица 1 - Компактен търговски имот с отлична видимост и потенциал в Пловдив
Продажба
За частни лица
Двустаен апартамент в модерен, нов комплекс близо до Гребната база
гр. Пловдив , кв. "Христо Смирненски"
Отлично жилище на бул. Пещерско шосе
Двустаен апартамент в модерен, нов комплекс близо до Гребната база - Отлично жилище на бул. Пещерско шосе
Продажба
Ексклузивно
Лукс
Изцяло обзаведен двустаен апартамент в ж.к. Тракия
гр. Пловдив , кв. "Тракия"
Готов за нанасяне имот с отличен инвестиционен потенциал в Пловдив
Изцяло обзаведен двустаен апартамент в ж.к. Тракия - Готов за нанасяне имот с отличен инвестиционен потенциал в Пловдив
Продажба
Ексклузивно
изгодно
Гарсониера с потенциал за преустройство в кв. Кючук Париж
гр. Пловдив , кв. "Кючук Париж"
Функционален имот с голяма тераса и мазе - отлична възможност за инвестиция
Гарсониера с потенциал за преустройство в кв. Кючук Париж - Функционален имот с голяма тераса и мазе - отлична възможност за инвестиция
Продажба
За частни лица
Тристаен апартамент ново строителство с топ локация в кв. Христо Смирненски
гр. Пловдив , кв. "Христо Смирненски"
Две големи спални, просторна дневна, южно изложение и тераса с гледка към Родопите
Тристаен апартамент ново строителство с топ локация в кв. Христо Смирненски - Две големи спални, просторна дневна, южно изложение и тераса с гледка към Родопите
Продажба
За частни лица
Обзаведен тристаен апартамент в кв. Кършияка
гр. Пловдив , кв. "Кършияка"
Жилище в бутикова сграда с удобна връзка с центъра и главната улица на Пловдив
Обзаведен тристаен апартамент в кв. Кършияка - Жилище в бутикова сграда с удобна връзка с центъра и главната улица на Пловдив
Продажба
За частни лица
гарантиран наем
Тристаен апартамент в жилищна сграда пред Акт 15 в кв. Западен
гр. Пловдив , кв. "Западен"
Жилище в нова сграда в близост до МОЛ Пловдив
Тристаен апартамент в жилищна сграда пред Акт 15 в кв. Западен - Жилище в нова сграда в близост до МОЛ Пловдив
Продажба
Двустаен апартамент с панорамна гледка в кв. „Гагарин“
гр. Пловдив , кв. "Гагарин"
Южно жилище на висок етаж с очакван Акт 16 до края на 2026 г.
Двустаен апартамент с панорамна гледка в кв. „Гагарин“ - Южно жилище на висок етаж с очакван Акт 16 до края на 2026 г.
Продажба
-12%
Двустаен апартамент в модерен комплекс в кв. Тракия
гр. Пловдив , кв. "Тракия"
Панорамно жилище в предпочитан район на гр. Пловдив
Двустаен апартамент в модерен комплекс в кв. Тракия - Панорамно жилище в предпочитан район на гр. Пловдив
130 000 €115 000 €254,26 лв.224 920,45 лв.
(1 597 €/м2)(3 123,90 лв./м2)Площ: 72.00 м2
Стефан Моллов
Старши брокер, Пловдив
Продажба
-23%
За частни лица
Сграда луксозно ново строителство в кв. Младежки хълм
гр. Пловдив , кв. "Младежки Хълм"
Двустайни апартаменти до Стоматологичния факултет в гр. Пловдив
Сграда луксозно ново строителство в кв. Младежки хълм - Двустайни апартаменти до Стоматологичния факултет в гр. Пловдив
от 105 480 €от 81 259 €от 205,36 лв.от 158 928,79 лв.
(1 500 €/м2 - 1 630 €/м2)(2 933,75 лв./м2 - 3 188 лв./м2)Площ: 50.16 - 70.32 м2
Стефан Моллов
Старши брокер, Пловдив
Вижте още имоти в кв. "Коматево" в град Пловдив:
- Земеделски земи в кв. "Коматево"
- Апартаменти (различни типове) в кв. "Коматево"
- Къщи в кв. "Коматево"
- Офиси в кв. "Коматево"
- Магазини в кв. "Коматево"
- Земи в кв. "Коматево"
- Всички имоти в кв. "Коматево"
Вижте още имоти в град Пловдив:
Абонирайте се за нашия канал