Имоти в кв."м-т Ален мак", гр. Варна за продажба и под наем
Лукс
Плаж на 1.5 км
Триетажна къща с морска панорама и двоен гараж в м-т Ален Мак
гр. Варна , кв. "м-т Ален мак"
Просторен имот с голям двор, отличен достъп и възможност за преустройство в гр. Варна
Предлагаме за продажба просторна триетажна къща с впечатляваща морска панорама, разположена в един от най-предпочитаните райони край гр. Варна – м-т Ален Мак. Имотът е построен в парцел с площ 1162 кв.м, с напълно асфалтиран достъп и автоматична входна врата. Районът е спокоен,
Наем
Лукс
Плаж на 2.5 км
Двуетажна къща с просторен двор и допълнителна постройка в м-ст Ален Мак
гр. Варна , кв. "м-т Ален мак"
Обзаведена къща, с превъзходна локация, на минути с кола до златист плаж
Имаме удоволствието да ви представим стилно обзаведена и напълно оборудвана двуетажна къща, разположена в една от най-предпочитаните и зелени зони край Варна – м-ст Ален Мак, само на 5 минути с кола до златистите плажове на Черно море и 15 минути до центъра на града. Имотът е
Продажба
Лукс
Имот на 2 нива със самостоятелен вход в Ален Мак
гр. Варна , кв. "м-т Ален мак"
Мезонет с 2 спални, възможност да се обособи трета и морска гледа
Голям апартамент на две нива с възможност за обособяване на още една спалня в морски комплекс с Акт 16 в Ален Мак с достъп до множество удобства на място, включително плувен и детски басейн, фитнес, детска площадка и зони за отдих. Комплексът е подходящ за целогодишно живеене,
392 000 €393 000 €766 685,36 лв.768 641,19 лв.
(2 001 €/м2) (3 912,86 лв./м2)Площ: 195.94 м2 Партер
Тип на имота:
Мезонет
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
Плаж на 900 м
Триетажни къщи с двор в местност Ален мак
гр. Варна , кв. "м-т Ален мак"
Модерни къщи с открит басейн на 300 м от Варненски свободен университет
Предлагаме за продажба три новопостроени къщи, разположени в общ двор в местност Ален Мак, гр. Варна – район с отлична инфраструктура, целогодишен достъп и бърза връзка с града и морето. Всяка къща разполага със самостоятелно обособен двор, което осигурява усещане за пространство
Продажба
Лукс
Плаж на 300 м
Триетажна къща с басейн на 300 м от плаж Кабакум, Ален мак – Варна
гр. Варна , кв. "м-т Ален мак"
Луксозен морски имот с басейн, панорама и отличен инвестиционен потенциал
Предлагаме за продажба представителна триетажна къща с модерна визия, разположена в една от най-предпочитаните зони на Варна – м-ст Ален мак, само на 300 метра от плаж Кабакум. Имотът е въведен в експлоатация с Акт 16, с разгъната застроена площ от 228 кв.м и просторен, отлично
Продажба
Лукс
Просторна къща на три етажа на метри от плаж Кабакум
гр. Варна , кв. "м-т Ален мак"
Обзаведен имот с четири спални и гледка към морето в един от най-атрактивните райони на града
Предлагаме функционална, напълно обзаведена, триетажна къща, намираща се на метри от плаж Кабакум, в един от най-атрактивните райони на града. Отличен баланс между перфектна инфраструктура и възможност за пълноценен отдих. Локацията предлага всички удобства на пешеходно
Наем
ОТДАДЕН
Къща за гости в района на Ален Мак
гр. Варна , кв. "м-т Ален мак"