Контакти Контакти
0
Здравейте,
Любими имоти (0)
Запазени търсения
Избрани за Вас
Известия
Абонаменти
Настройки
Изход
Затвори

Вижте най-новата луксозна сграда в Лозенец

2019-12-09   |  Profit.bg


Това е най-новата сграда премиум клас в столицата, по-специално в престижния квартал Лозенец. Тя се предлага за продажба от BULGARIAN PROPERTIES.

Сградата е проектирана от френско-българска архитектурна фирма със световни постижения в архитектурата и се намира до Борисовата градина и Химическия факултет на Софийския университет.

Проектът е уникален както с неповторимия си емблематичен външен вид, така и с функционалността и представителността на вътрешните пространства.

Модернистичната визия е основен акцент на сградата, като са използвани авангардни вертикални фасади, както и зеленина на покрива. В сърцето на зданието е разположен атриум с естествено горно осветление, около който се вият широките стъпала.

По този начин се постига уникалната интериорна атмосфера, осигуряваща комфорт на всички обитатели.

На представителния партер се намира голямо луксозно фоайе, облицовано с най-висок клас гранит и оникс, с двойна височина и обходна панорамна галерия на второто ниво.

Тук са разположени луксозна многофункционална зала с капацитет от 200 седящи места и пура бар „Хавана”, подходящ за лични мероприятия.

Общите части са облицовани с висококачествен гранит и мрамор. Асансьори от най-висок клас осигуряват достъп на собствениците до различните нива на резиденцията.

Сградата предлага СПА център с отопляем басейн, фитнес и денонощна охрана – консиерж и видеонаблюдение, като достъпът е ограничен и подлежи на денонощен контрол. Входът към сградата е достъпен от улицата чрез представителна рампа за коли, както и лесен достъп към подземните гаражи с капацитет от 26 места.

Жилищните етажи са с нестандартна конструктивна височина от 3.2 м и с оптимална ослънченост. Вратите са от масивно дърво и с височина от 2.4 м, характерна за най-луксозните сгради.

Жилищата са луксозно изпълнени и професионално завършени до ключ, а на собствениците ще бъде предоставен голям избор от висококачествени облицовъчни материали, така че да могат да ги изберат сами спрямо техните предпочитания.

Всеки апартамент е оборудван с интелигентни системи за енергийно отчитане. За отопление и климатизация се ползва най-съвременната климатична система от термопомпи, които чрез конвектори осигурвяват оптимален термичен комфорт.

Всички бани в сградата са различни, по индивидуален интериорен дизайн и с подово отопление. В допълнение може да закупите подземно паркомясто на цена 800 евро/кв. м.

Цени на предлаганите жилища може да видите на сайта на BULGARIAN PROPERTIES.

Оферти за луксозни имоти в София

Разнообразие от имоти ново строителство в столицата София

  Още новини

Сподели
☀️ Собствен дом на морето за лятото! Изберете сега 👇
Наслаждавайте се на незабравими преживявания в собствен имот край морето в любимия ви български морски курорт! При нас ще намерите разнообразни предложения за всеки вкус и бюджет. Осигурете си място за почивка и отдих още сега! Вижте нашите топ предложения!
Вижте още
Селските къщи са хит и през тази година!
Купете къща на село за уикенди, ваканции или за постоянно живеене! Собствен двор и място далече от шума на големия град. Да се насладим на даденостите на българските села! Вижте нашите страхотни оферти за селски къщи в цялата страна.

Време е за по-спокоен живот и завръщане към природата!
Вижте още

Още Новини

Фирмени
Брокери на месец август 2026

Лятото е в разгара си, а имотният пазар продължава да доказва, че добрите оферти правят разликата! ☀🏡

Юли донесе важни пазарни данни и много дискусии за това накъде ще поемат сделките и цените. Пазарът навлиза в по-балансирана фаза, купувачите са по-внимателни, а изборът им – все по-прецизен. Но активността не е изчезнала. Напротив – когато на пазара излязат качествени...

04 Август, 2026
Медиите за нас
bTV: Спад на сделките с имоти. Как това влияе на цените?

Сделките с имоти спадат с близо една пета през второто тримесечие на годината спрямо същия период на миналата година. Това показват данните на Агенцията по вписванията.

Ако преди година броят на сделките е бил над 56 хиляди, то през второто тримесечие на тази година той намалява до близо 46 хиляди. Това е спад с близо 18 на сто, сочат данните на Агенцията по вписванията.

03 Август, 2026
Фирмени
BULGARIAN PROPERTIES стана партньор на OKOL Lake Park за продажбата на апартаменти в проекта

Партньорството обединява мащабната концепция на OKOL Lake Park с дългогодишния опит и международната клиентска мрежа на BULGARIAN PROPERTIES.

С удоволствие обявяваме, че BULGARIAN PROPERTIES стана партньор на OKOL Lake Park за продажбата на апартаментите в комплекса.

Новото партньорство обединява една от най-впечатляващите нови resort концепции в Българи...

29 Юли, 2026
Медиите за нас
NOVA: Пазарът на имоти се успокоява след бума около еврото

В централната емисия новини на NOVA на 26 юли 2026 г. старши брокерът на BULGARIAN PROPERTIES Иван Крумов и нашата клиентка Деница от Стара Загора представиха своя поглед към актуалната ситуация на имотния пазар. Деница разказа за решението на семейството си да продаде имота си в Стара Загора и да закупи ново жилище в столичния комплекс Central Park с посредничеството на нашия екип, ...

28 Юли, 2026

Изпратете запитване