Контакти Контакти
0
Здравейте,
Любими имоти (0)
Запазени търсения
Избрани за Вас
Известия
Абонаменти
Настройки
Изход
Затвори

Брокери на месец май 2024

2024-05-02   |  BULGARIAN PROPERTIES

Вижте кои са нашите шампиони – брокерите на месеца, които получават тази титла на база постигнатите резултати от предния месец.

А какъв месец беше само този април! Пореден динамичен месец за имотния пазар в цялата страна, както е видно от победителите в нашата класация.

Изнесените данни за първото тримесечие от различни източници и по различни показатели потвърдиха нашите наблюдения и увереността ни, че пазарът е в отлична форма и с много подходящи условия за сключване на сделки. Данните за обемите продажби от Агенцията по вписванията потвърдиха оптимистичното начало на годината и отчетения от нас ръст в обема продажби.

Ние следим пазара отблизо и поддържаме най-обхватната и детайлна статистика, на база на която правим редовни авторски анализи и пазарни доклади. Можете да ги разгледате тук (изисква се безплатна регистрация).

Независимо дали си търсите имот в София, някой от другите големи градове, на морето, в планинските курорти или на село, ние имаме по нещо за всеки от вас! А нашите топ брокери ще се радват да бъдат до вас както при покупката, така и за продажбата на имот.

Нека сега ги поздравим за постигнатите отлични резултати и да пожелаем на всички Светли Великденски празници! 🐰🐇🐣🌷



  Още новини

Сподели
Ново строителство в Бургас - вашият нов дом е тук!
Новото строителство в Пловдив е хит за поредна година и повече от половината от закупените жилища са в нови сгради. Вижте нашите топ оферти и направете своя избор още сега!

Отлични цени и много предложения БЕЗ КОМИСИОННА от купувача!
Вижте още
⛰️ Горещ пазар на имоти в Банско - вижте най-добрите предложения само при нас!
Изберете собствен имот в топ ски курорта на България, който предлага отлични условия за почивка и туризъм през цялата година. За лично ползване и отдаване под наем. Почивки и уикенди в собствен имот, без нужда от хотелски резервации!
Вижте още

Още Новини

Медиите за нас
БНТ: Имотният пазар в София - отмина ли "ерата на пазара на продавача"

На 5 юни 2026 г. в централната емисия новини на БНТ беше излъчен репортаж, посветен на актуалните тенденции на жилищния пазар в София и въпроса дали отминава ерата на пазара на продавача. В материала участваха Полина Стойкова, изпълнителен директор на BULGARIAN PROPERTIES, и Иван Крумов, старши брокер в BULGARIAN PROPERTIES. Репортажът беше заснет в комплекс Central Park.

06 Юни, 2026
Фирмени
BULGARIAN PROPERTIES СПЕЧЕЛИ НАГРАДАТА „САЙТ НА ГОДИНАТА НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ“ В REAL ESTATE AWARDS 2026

BULGARIAN PROPERTIES беше отличена с престижната награда „Сайт на годината на потребителите“ в рамките на Real Estate Awards, организирани от Imoti.net. Призът е признание за усилията на компанията да развива модерна, удобна и надеждна дигитална платформа за покупко-продажба и наем на недвижими имоти в България.

Отличието има особена стойност, тъй като се определя от оценката на пот...

05 Юни, 2026
Медиите за нас
След бума през 2025 г.: Купувачите не бързат, а жилищният пазар се ребалансира

Цените на жилищата в България растат над два пъти по-бързо от средното за Европейския съюз в края на 2025 г., но пазарът постепенно губи инерцията от еуфорията около влизането в еврозоната. След две години на агресивен ръст и рекордна активност купувачите стават по-внимателни, а агенциите за недвижими имоти вече говорят за връщане към “нормален” и “по-балансиран” пазар.

Данните на ...

03 Юни, 2026
Фирмени
Брокери на месец юни 2026

Лятото започва, а имотният пазар продължава да предлага добри възможности за тези, които са добре информирани и действат навреме!

Май беше месец на задълбочени анализи и ценни пазарни данни, които показаха, че пазарът навлиза в по-балансирана фаза. Купувачите са по-внимателни, предлагането постепенно нараства, а успешните сделки все повече зависят от правилната стратегия и професио...

02 Юни, 2026

Изпратете запитване