Контакти Контакти
0
Здравейте,
Любими имоти (0)
Запазени търсения
Избрани за Вас
Известия
Абонаменти
Настройки
Изход
Затвори

БЪЛГЕРИАН ПРОПЕРТИС връчи традиционните си годишни отличия

2010-12-21   |  БЪЛГЕРИАН ПРОПЕРТИС, Централен офис

БЪЛГЕРИАН ПРОПЕРТИС връчи традиционните си годишни отличия за успехи постигнати от компанията и нашите сътрудници в цялата страна през годината. Това се случи по време на коледното парти на компанията, което се състоя на 19 декември в София. Ето и част от наградените офиси и колеги в отделните категории:

• За 3-та поредна година офис Жилищни и търговски имоти в гр. София спечели отличието „Най-голям брой продажби на имоти”. Наградата бе връчена на Регионалния директор на офиса Светослав Друмев.

• Отличието „Най-скъпа продажба на апартамент 2010” също отиде при офис Жилищни и търговкски имоти в гр. София за продажба на луксозен апартамент в столицата.

• Наградата „Най-скъпа продажба на къща 2010” тази година бе спечелена от Динко Славов – регионален мениджър на офис Бургас.

Стела Стойчева от офис Наеми гр. София тази година пребори силната конкуренция от град Варна и получи наградата „Най-голям брой сделки с наеми 2010”.

• Награда за „Най-голямо увеличение на продажбите 2010 г.” получи офис Стара Загора. Радостни сме да съобщим, че БЪЛГЕРИАН ПРОПЕРТИС ще стартира с нов офис в този град от началото на 2011 г.

• Специалната награда за „Цялостен принос за развитието на компанията 2010 г.” беше връчена на нашия Екип ‘Website Development’ – Анна Хинова - Главен редактор, Велимира Димитрова - Главен редактор и Радослав Пеев - Старши уеб разработчик. Това са хората, които с допринесоха за стартирането на нашия нов уебсайт, който се гордее с пълноправни версии на 3 езика, модерна визия, новаторство и хиляди оферти за продажба и наем на атрактивни имоти в цялата страна.

Желаем на всички наши колеги, партньори и клиенти Весели празници и спорна Нова година!

  Още новини

Сподели
Поверете ни маркетинга и продажбите на ваш обект ново строителство!
BULGARIAN PROPERTIES е лидер в продажбата на имоти ново строителство с милиони кв.м. реализирани продажби на сгради и комплекси в жилищния и ваканционния сегмент. Възползвайте се от нашия опит и доказан успех!
Свържете се с нас в най-ранен етап, за да можем да ви съдействаме максимално много. Обадете ни се на 0886 033 033.
Вижте още
Селските къщи са хит и през тази година!
Купете къща на село за уикенди, ваканции или за постоянно живеене! Собствен двор и място далече от шума на големия град. Да се насладим на даденостите на българските села! Вижте нашите страхотни оферти за селски къщи в цялата страна.

Време е за по-спокоен живот и завръщане към природата!
Вижте още

Още Новини

Фирмени
Весели празници от BULGARIAN PROPERTIES!

Скъпи приятели и партньори,

Сърдечно Ви благодарим за доверието, с което ни дарявахте през цялата 2025 година! 🙏

Благодарим Ви, че избрахте нас, за да реализирате важните си решения - било то продажбата на имот, закупуването на нов дом или инвестиция в бъдещето.

🏡 За нас беше привилегия да бъдем до Вас – при всеки подписан договор, при в...

23 Декември, 2025
последни новини
Премиум жилищен проект в южната част на София стартира с първа копка и активен интерес от купувачи

Sky Towers by AMur предлага висок клас строителство и много зеленина, Bulgarian Properties е ексклузивен партньор по продажбите.

С официална церемония „първа копка“ започна строителството на Sky Towers by AMur – амбициозен жилищен комплекс, който има потенциал да се превърне в разпознаваем символ в южната част на София. Проектът ще се реализира в рамките на четири годи...

22 Декември, 2025
Медиите за нас
Какво се случи на пазара на имоти през 2025?

С какво ще бъде запомнена 2025 на пазара на имоти и какви тенденции се наблюдаваха – вижте коментарите на мениджъри на водещи компании в сектора:

Полина Стойкова, изпълнителен директор на Bulgarian Properties:

Ударна година за жилищния пазар с ръст на цените между 15 и 25%

Обобщено – 2025 беше поредна ударна година за жилищния пазар, като цените ускори...

22 Декември, 2025
Медиите за нас
След влизането на еврото имотният пазар малко ще се успокои

За пет години имотите у нас са поскъпнали двойно, заяви Полина Стойкова - изп.-директор на BULGARIAN PROPERTIES в предаването "Брюксел 1" с Милена Милотинова по Bulgaria ON AIR.

След влизането на еврото в България имотният пазар малко ще се успокои. Прогнозата направи Александър Бочев - бивш председател на Националното сдружение за недвижими имоти, а сега член на кон...

15 Декември, 2025

Изпратете запитване