Контакти Контакти
0
Здравейте,
Любими имоти (0)
Запазени търсения
Избрани за Вас
Известия
Абонаменти
Настройки
Изход
Затвори

Ден на България в Холандия

2007-11-19   |  Екип на БългерианПропертис

На 10 ноември 2007 г. в Хага, Кралство Нидерландия, в катедралата Де Гроте Керк се състоя Ден на България. Катедралата е място, където историята сякаш е във въздуха, като тя се използва както за сватби и кръщенета на кралското семейство, така и за изложения, концерти и театрални изяви.

„Омагьосваща България” бе названието на изложението, което бе открито от министъра на външните работи на Република България Ивайло Калфин и посланикът ни в Хага, като беше прочетено приветствие и от името на холандския външен министър Максим Ферхаген. Този ден дава възможност тук да бъдат представени историята, културата и традициите на нашата страна, която влиза в Европейския съюз като носител на една от най-древните европейски цивилизации, каза при откриването министър Калфин.

Посетителите на изложението бяха холандци, българи и чужденци, живеещи в Холандия, които с интерес разгледаха щандовете на български и холандски фирми и агенции за български продукти, пътувания в България и недвижими имоти в България.

„Бългериън пропъртис” имаше щанд, на който представи новите си проекти за апартаменти в София и големите градове, както и в курортите ни по Черноморието, в Банско и планинските ни ски центрове. Интерес имаше и към закупуването на селски къщи в България. Посетителите отпиваха от българските вина и вкусваха традиционни български специалитети. През целия ден в средновековната катедрала звучеше българска музика и холандски хор пя български народни песни.

Един наистина омагьосващ български ден в Холандия!


Вижте офертите ни за недвижими имоти в Банско

Вижте офертите ни за недвижими имоти по Черноморието

Вижте офертите ни за недвижими имоти в ски курортите

  Още новини

Сподели
⛰️ Горещ пазар на имоти в Банско - вижте най-добрите предложения само при нас!
Изберете собствен имот в топ ски курорта на България, който предлага отлични условия за почивка и туризъм през цялата година. За лично ползване и отдаване под наем. Почивки и уикенди в собствен имот, без нужда от хотелски резервации!
Вижте още
Central Park - уникален комплекс в София, кв. Банишора. Налични апартаменти в сгради А, Б и В - с АКТ 16
Напредват строителството и продажбите в Central Park - един от най-мащабните комплекси ново строителство в София! Уникален затворен комплекс, пресъздаващ стила и атмосферата на едноименния парк в Ню Йорк и заобикалящите го сгради. Модерни сгради, простор, зеленина и гледки, които ви оставят без дъх! Един проект, който ще внесе нов стандарт за качество на живот. Изберете своето жилище сега!
Вижте още

Още Новини

Медиите за нас
Имотният пазар влиза в нова ера: Bulgarian Properties представя първата AI търсачка за имоти в България

Описанието заменя филтрите – просто опиши какво търсиш, изкуственият интелект ще те разбере

Пазарът на недвижими имоти у нас навлиза в нов етап на дигитална трансформация. След години на автоматизация и интензивно онлайн присъствие вече сме свидетели на следващата голяма стъпка – въвеждането на изкуствен интелект в процеса на търсене и продажба на имоти.

Лидерът в сек...

04 Ноември, 2025
Фирмени
BULGARIAN PROPERTIES представя първата в България смарт търсачка за имоти с изкуствен интелект!

Уморихте ли се да търсите по стария начин? Пробвайте нещо ново на нашия сайт!

BULGARIAN PROPERTIES обявява старта на нова революционна функционалност на своя сайт – AI търсачка с естествен език, която позволява на потребителите да търсят имоти, като опишат с думи какво им трябва.

Тя разбира значението на написаното и връща максимално точни и релевантни резултати, без...

29 Октомври, 2025
Медиите за нас
Полина Стойкова за Investor.bg: Ръстът на цените на имотите се върна на нивата от високата инфлация през 2022 г.

Какво е състоянието на пазара на недвижими имоти у нас в момента, кои са най-активните купувачи и ще се промени ли нещо след влизането на България в еврозоната - по този и други въпроси investor.bg разговаря с Полина Стойкова, изпълнителен директор и съсобственик на агенцията за недвижими имоти Bulgarian Properties.

- Г-жо Стойкова, данните на Агенцията по вписванията показаха поред...

28 Октомври, 2025
последни новини
Сгради А, Б и В на Central Park вече са с Акт 16!

На 23 октомври 2025 г. три от сградите на модерния жилищен комплекс Central Park – сгради А, Б и В, официално получиха Разрешение за ползване (Акт 16).

Това е ключов етап в развитието на проекта и потвърждение за високото качество, прецизността и професионализма, с които той се реализира.

С получаването на АKT 16, сградите вече са напълно завършени и готови да посрещ...

23 Октомври, 2025

Изпратете запитване