Контакти Контакти
0
Здравейте,
Любими имоти (0)
Запазени търсения
Избрани за Вас
Известия
Абонаменти
Настройки
Изход
Затвори

Продава се в Несебър: Къща, каквато не можете да намерите никъде по света!

2020-11-12   |  profit.bg


Дом, разположен в сърцето на един от най-старите градове в Европа.

Къща, обградена от векове история.

Имот, който е един от най-уникалните, предлагани за продажба на пазара у нас!


Къщата, която днес ще ви представим, не се среща често в обявите на имотните агенции.
Тя се намира в историческия център на Стария град на Несебър, на тиха калдъръмена уличка.


Прозорците й гледат към църква от 13 век, част от архитектурно-историческия резерват на града.


Имотът, построен през 2000 г., е с архитектура, изцяло издържана в стила на древната Месамбрия Понтика.

Къщата е с разгърната застроена площ от 228 кв. м. Пространството е разпределено между три етажа и сутерен, преобразен в релакс зона, разполагаща със сауна и джакузи, собствен санитарен възел и две складови помещения.


Първият етаж е с отворен план на две нива, обособен като кухня с трапезария, всекидневна и санитарен възел. Красива камина и декоративни елементи ръчна изработка, стилна мебелировка с поръчкова мебел от масивно дърво допринасят за изключителната атмосфера. Кухнята е перфектно оборудвана с маркова техника от висок клас.


На втори и трети етаж са разположени спалните - по 2 на всеки етаж, като всяка спалня разполага със собствена баня и балкон с красиви гледки към околните къщи, улички, църквите и морето.


Къщата разполага със собствен двор, ограден с висока масивна ограда, съобразена с архитектурните особености на града-музей, като е предвидено и обособено място за паркиране.

В красиво оформеното градинско пространство е разположена чешма, а също така е изграден навес с трапезария и барбекю.

Имотът е подходящ както за собствено ползване, така и за отдаване под наем.

Той се продава от BULGARIAN PROPERTIES за 445 000 евро, като в цената се включват и обзавеждането и оборудването.

Вижте подробна информация за имота тук

Заповядайте на оглед още сега 👇



Вижте и видео:


  Още новини

Сподели
Поверете ни маркетинга и продажбите на ваш обект ново строителство!
BULGARIAN PROPERTIES е лидер в продажбата на имоти ново строителство с милиони кв.м. реализирани продажби на сгради и комплекси в жилищния и ваканционния сегмент. Възползвайте се от нашия опит и доказан успех!
Свържете се с нас в най-ранен етап, за да можем да ви съдействаме максимално много. Обадете ни се на 0886 033 033.
Вижте още
Виртуални огледи с 360-градусови турове!
Усетете уникалната атмосфера на всеки имот с виртуалните огледи, които предлагаме! По всяко време, само с един клик можете да се пренесете в дома на вашите мечти, без ангажименти и предварителни уговорки.

Виртуалните турове са заснети лично от нас и са с гарантирана автентичност. Можете да видите всеки детайл на имота, точно като на живо!
Вижте още

Още Новини

Медиите за нас
БНТ: С 500 евро на квадратен метър са поскъпнали цените на имотите в София (видео)

С 500 евро на квадрат са се увеличили цените на имотите в София само за година. Това показват данните на една от най-големите агенции за продажба на имоти у нас. С 20% са поскъпнали жилищата в големите градове през последното тримесечие на 2025-та.

Затишието в пазара на имоти покрай приемането на еврото вече е в историята.

Полина Стойкова, изпълнителен директор на BU...

10 Февруари, 2026
Фирмени
Брокери на месец февруари 2026 💙

Измина първият месец на 2026 г. – първият след влизането на България в еврозоната. Пазарът се върна към нормален ритъм, интересът към имотите остана висок, а сделки продължават да се сключват в цялата страна.

В този контекст, нашите Брокери на месец февруари – професионалистите на BULGARIAN PROPERTIES, се отличиха със своите резултати, индивидуален подход и отдаденост към всеки кли...

03 Февруари, 2026
Медиите за нас
Вавилонско стълпотворение на пазара на имоти в Банско

Ски градчето все повече се превръща в целогодишен курорт, в който минимум една четвърт от сделките с жилища са с чужденци

Темата накратко:
• Чуждестранните купувачи са от 53 страни като основните играчи са от Израел, Русия, Украйна и Великобритания.
• Макар пазарът в Банско да е международен от години, сегашният интерес е по-разнообразен по националности....

02 Февруари, 2026
Фирмени
Победителите в 18-тите Годишни награди на BULGARIAN PROPERTIES

За 18-та поредна година BULGARIAN PROPERTIES връчи своите годишни награди за най-добри резултати и значими постижения.

2025 г. беше поредната силна година както за BULGARIAN PROPERTIES, така и за имотния пазар като цяло - с ръст на сделките и ускорено повишение на цените в очакване на присъединяването на България към еврозоната.

Това ни позволи да затвъ...

28 Януари, 2026

Изпратете запитване