Контакти Контакти
0
Здравейте,
Любими имоти (0)
Запазени търсения
Избрани за Вас
Известия
Абонаменти
Настройки
Изход
Затвори

Датчани приключват ваканционния комплекс "Гранд Сирена"

2009-03-19   |  Женя Атанасова, Черноморски фар, Бургас, бр. 50, 17.03.09, с. 10

В момент на развихрила се финансова криза датски инвеститори в Равда приключват своя атрактивен проект за 8 милиона евро. До дни комплексът Гранд Сирена ще получи акт 15. Финансирането на крупната инвестиция е от датска банка. Изпълнител на проекта е бургаската компания "Евробилдинг Инженеринг".

Ваканционният комплекс е разположен на по-малко от 350 метра от плажа. Всички апартаменти в "Гранд Сирена" се продават напълно завършени и с оборудвани кухни. Организирането на поддръжката и управлението ще се извършва от "Пропърти Мениджмънт БГ" ООД. Годишната такса на бъдещите собственици ще е 10 евро на квадратен метър. Таксите за всички управленски услуги са 350 евро за студио и 400 евро за двустаен и тристаен апартамент. Собствениците обещават годишна възвръщаемост на инвестицията от наеми между 5-8% на годишна база. Апартаментите варират от около 99 хиляди евро и задминават 114 хиляди евро.

Проектът включва и бизнес център с конферентна зала за 68 човека. Самият комплекс предлага от студиа до четиристайни жилища, разположени в три отделни блока, както открит скай-бар и закрит спортен център и модерен салон за красота.

Комплекс Гранд Сирена

  Още новини

Сподели
Поверете ни маркетинга и продажбите на ваш обект ново строителство!
BULGARIAN PROPERTIES е лидер в продажбата на имоти ново строителство с милиони кв.м. реализирани продажби на сгради и комплекси в жилищния и ваканционния сегмент. Възползвайте се от нашия опит и доказан успех!
Свържете се с нас в най-ранен етап, за да можем да ви съдействаме максимално много. Обадете ни се на 0886 033 033.
Вижте още
Селските къщи са хит и през тази година!
Купете къща на село за уикенди, ваканции или за постоянно живеене! Собствен двор и място далече от шума на големия град. Да се насладим на даденостите на българските села! Вижте нашите страхотни оферти за селски къщи в цялата страна.

Време е за по-спокоен живот и завръщане към природата!
Вижте още

Още Новини

Медиите за нас
След влизането на еврото имотният пазар малко ще се успокои

За пет години имотите у нас са поскъпнали двойно, заяви Полина Стойкова - изп.-директор на BULGARIAN PROPERTIES в предаването "Брюксел 1" с Милена Милотинова по Bulgaria ON AIR.

След влизането на еврото в България имотният пазар малко ще се успокои. Прогнозата направи Александър Бочев - бивш председател на Националното сдружение за недвижими имоти, а сега член на кон...

15 Декември, 2025
Медиите за нас
Forbes: Новата фаза на жилищния пазар в София

Жилищният пазар в София преминава от период на еуфория и ускорен ръст към по-умерена и предпазлива динамика. Това показва анализ на пазара през третото тримесечие на 2025 г., изготвен от Bulgarian Properties. Според него ключовият фактор за тази промяна е официалното решение България да се присъедини към еврозоната от 1 януари 2026 г.

КЛЮЧОВИ ФАКТИ

• Първата половина ...

04 Декември, 2025
Фирмени
Брокери на месец декември 2025 🏆🎄

Завършваме годината с увереност, професионализъм и нова технологична ера!

Ноември оформи финалната картина за 2025 г. – силен, динамичен месец с активен пазар в очакване на еврото и важна иновация: представихме нашата смарт търсачка с изкуствен интелект, която вече помага на купувачи и продавачи да се намират още по-лесно!

Тествайте я тук.

В тази сред...

02 Декември, 2025
Медиите за нас
Полина Стойкова в “Твоят ден” по NOVA NEWS за жилищния пазар в София

Самото влизане в еврозоната не предполага ръстове на цените на имотите. Факт е обаче, че всички останали фактори също допринасят за положителното развитие на цените и на пазара. Това каза в ефира на “Твоят ден” по NOVA NEWS изпълнителният директор на компания за недвижими имоти Полина Стойкова.

“Замръзване спрямо пазара на имотите е много силна дума. Това, което наблюдаваме, е охла...

27 Ноември, 2025

Изпратете запитване