Контакти Контакти
0
Здравейте,
Любими имоти (0)
Запазени търсения
Избрани за Вас
Известия
Абонаменти
Настройки
Изход
Затвори

Вдигат 34 етажа на бул. “Тодор Александров”

2008-09-26   |  Телеграф, 25.09.08

Небостъргач на 34 етажа ще изникне и на бул. “Тодор Александров" срещу кино "Арена" в столицата, научи "Телеграф".

Според проекта се предвижда там да има бизнес комплекс с работното име "РМС Тауър" (от английски "Кула"). Сградите са разположени в парцел от 7 042 кв. м с точен адрес бул. "Тодор Александров" 99, ул. "Хисар" и ул. "Найчо Цанов" в жк "Илинден".

Административният център е проектиран с две тела - високо и ниско. Партерните нива в комплекса са предвидени с търговски и изложбени площи. Следващите етажи разполагат с офис помещения. Завършването на сградите се предвижда за края на 2010 година. Идейната фаза на проекта е готова. Малката сграда се предвижда да е 7 етажа, а голямата - 34, запланувани са и 660 паркоместа.

Разгледайте нашите оферти в София

  Още новини

Сподели
Central Park - уникален комплекс в София, кв. Банишора. Налични апартаменти в сгради А, Б и В - с АКТ 16
Напредват строителството и продажбите в Central Park - един от най-мащабните комплекси ново строителство в София! Уникален затворен комплекс, пресъздаващ стила и атмосферата на едноименния парк в Ню Йорк и заобикалящите го сгради. Модерни сгради, простор, зеленина и гледки, които ви оставят без дъх! Един проект, който ще внесе нов стандарт за качество на живот. Изберете своето жилище сега!
Вижте още
Офиси в София за продажба и под наем
Да изберем заедно новия дом за вашия бизнес! Разгледайте нашите предложения за офиси за продажба и под наем. Те са в разнообразни класове сгради и райони на София.
Вижте още

Още Новини

Медиите за нас
Forbes: Новата фаза на жилищния пазар в София

Жилищният пазар в София преминава от период на еуфория и ускорен ръст към по-умерена и предпазлива динамика. Това показва анализ на пазара през третото тримесечие на 2025 г., изготвен от Bulgarian Properties. Според него ключовият фактор за тази промяна е официалното решение България да се присъедини към еврозоната от 1 януари 2026 г.

КЛЮЧОВИ ФАКТИ

• Първата половина ...

04 Декември, 2025
Фирмени
Брокери на месец декември 2025 🏆🎄

Завършваме годината с увереност, професионализъм и нова технологична ера!

Ноември оформи финалната картина за 2025 г. – силен, динамичен месец с активен пазар в очакване на еврото и важна иновация: представихме нашата смарт търсачка с изкуствен интелект, която вече помага на купувачи и продавачи да се намират още по-лесно!

Тествайте я тук.

В тази сред...

02 Декември, 2025
Медиите за нас
Полина Стойкова в “Твоят ден” по NOVA NEWS за жилищния пазар в София

Самото влизане в еврозоната не предполага ръстове на цените на имотите. Факт е обаче, че всички останали фактори също допринасят за положителното развитие на цените и на пазара. Това каза в ефира на “Твоят ден” по NOVA NEWS изпълнителният директор на компания за недвижими имоти Полина Стойкова.

“Замръзване спрямо пазара на имотите е много силна дума. Това, което наблюдаваме, е охла...

27 Ноември, 2025
последни новини
📊 Жилищният пазар в София през 3-тото тримесечие на 2025 г. - анализ на BULGARIAN PROPERTIES

След няколко години на динамичен ръст на цените, недостиг на предлагане и силен интерес от страна на купувачите, жилищният пазар в София навлиза в нов етап от своето развитие.

В основата на променената картина стои едно ключово събитие – официалното решение България да се присъедини към еврозоната от 1 януари 2026 г. Очакването това да се случи предизвика еуфория, коя...

26 Ноември, 2025

Изпратете запитване