Анна Ицова
Брокер
Контакти
бул. "Владислав Варненчик" 110, етаж 2, офис 4, Варна 9000
Изпратете имейл на Анна Ицова
Продажба
-9%
За частни лица
Дизайнерски двустаен апартамент в центъра на кв. Виница
гр. Варна , кв. "Виница"
Луксозен слънчев апартамент до магазин Макао, автобусна спирка, детска градина и училище
Представяме на вашето внимание дизайнерски завършен, изключителен светъл, изцяло източен двустаен апартамент в идеален център на ж-к Виница, срещу магазин Макао, на 1 минута от спирка, до детска градина и училище, на 5 минути с кола до комплекс Св. Константин и Елена и плажната
155 000 €171 000 €303 153,65 лв.334 446,93 лв.
(2 153 €/м2) (4 210,47 лв./м2)Площ: 72.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
За частни лица
Етаж от къща с дворно място в кв. Трошево
гр. Варна , кв. "Трошево"
Поддържан имот в близост до детска градина, училище, хипермаркети и автобусна спирка
Представяме ви очарователно жилище, разположено в сърцето на квартал Трошево, гр. Варна! Този етаж от къща е идеален както за семейства, така и за тези, които търсят тих и спокоен дом. Този поддържан имот се намира в близост до популярни удобства, включително детска градина,
162 000 €(316 844,46 лв.)
(1 800 €/м2) (3 520,49 лв./м2)Площ: 90.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Наем
Луксозно южно студио в топ центъра на Варна
гр. Варна , кв. "Център"
Компактен модерен апартамент до Галерия Графити и Икономически университет
Предлагаме под наем едностаен апартамент в идеалния център на морската столица – Варна, до Графити бар, Градска художествена галерия, Севастопол, бул. 8-ми Приморски полк, бул. Княз Борис 1-ви, Икономически университет, хотел Черно море, Морската градина, магазини, заведения и
450 €/месец(880,12 лв./месец)
(13 €/м2) (24,45 лв./м2)Площ: 36.00 м2
гр. Варна , кв. "Център"
Обзаведен апартамент в поддържана сграда с отлична локация в гр. Варна
Предлагаме тристаен апартамент с централна локация в гр. Варна. Жилището е подходящо както за живеене така и за инвестиция, предлагайки в удобна близост всички ежедневни удобства и услуги.
Имотът се намира на пети етаж с площ 150.00 м2 (чиста площ 130 м2 плюс общи части 20.00
600 000 €(1 173 498 лв.)
(4 000 €/м2) (7 823,32 лв./м2)Площ: 150.00 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Наем
Тристаен апартамент в района на Медицински университет – Варна
гр. Варна , кв. "Център"
Обзаведен апартамент на пешеходна разстояние от идеалния център на града
Представяме на вашето внимание просторен и функционален тристаен апартамент, разположен в една от най-предпочитаните локации на град Варна – в непосредствена близост до Медицинския университет. Имотът е част от завършена през 2016 г. сграда с отлично поддържани общи
715 €/месец(1 398,42 лв./месец)
(7,53 €/м2) (14,72 лв./м2)Площ: 95.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Наем
-12%
Резервиран
Обзаведен тристаен апартамент до Икономически университет-Варна
гр. Варна , кв. "Център"
Отлично жилище в района на Червен площад с морска гледка
Предлагаме под наем готов за нанасяне тристаен апартамент с комуникативна централна локация до бул. Цар Освободител, ВИНС, Червен площад, Младежки дом Орбита, галерии, музеи, магазини, кафенета и ресторанти, главна спирка на редовния градски транспорт за връзка с разнообразие от
570 €/месец650 €1 114,82 лв./месец1 271,29 лв.
(6,33 €/м2) (12,39 лв./м2)Площ: 90.00 м2 Етаж: 9
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
Имот с прекрасна панорама в местност Старите лозя, край Варна
гр. Игнатиево , м. Старите лозя
Парцел с потенциал за жилищно строителство
Предлагаме за продажба земя с площ 2 135 кв.м, разположена в местност „Старите лозя“, в близост до гр. Игнатиево и с удобен достъп до гр. Варна. Имотът се намира на около 500 метра от главен път, в район с вече изградени жилищни имоти и вили, което го прави особено подходящ за
49 000 €(95 835,67 лв.)
(23 €/м2) (44,89 лв./м2)Площ: 2 135.00 м2
Тип на имота:
Парцел за инвестиция
Анна Ицова
Брокер, Варна
Наем
Плаж на 2 км
ОТДАДЕН
Обзаведено студио в района на Колхозен пазар, Варна
гр. Варна , кв. "Колхозен пазар"
Компактно жилище на партер, на 10 минути пеша от Катедралата
Предлагаме под наем напълно обзаведено студио, разположено в района на Колхозен пазар в Варна. Имотът се намира на около 10 минути пеша от Катедралата Успение Богородично, което осигурява бърз достъп до централната част на града, магазини, спирки на градски транспорт и множество
260 €/месец(508,52 лв./месец)
(10 €/м2) (19,56 лв./м2)Площ: 26.00 м2 Партер
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
изгодно
Плаж на 1 км
Обзаведена къща на два етажа близо до морето в кв. Аспарухово
гр. Варна , кв. "Аспарухово"
Предлагаме за продажба имот, разположен в един от предпочитаните квартали на гр. Варна – Аспарухово. Районът се отличава със своята спокойна атмосфера, близост до морето и удобна връзка с централната част на града, което го прави подходящ както за постоянно живеене, така и за
Продажба
Партерен офис/търговско помещение в топ центъра на Варна
гр. Варна , кв. "Център"
Бизнес имот с два входа и дворно място близо до Общината на морската столица
Разгледайте нашето ново предложение от пазара за недвижими имоти - обзаведено офис помещение на главен булевард в идеалния център на Варна, до Общината, с удобен достъп до Катедралата, Морската градина, Градската галерия, музей, театър, магазини, офиси и други градски удобства.
Продажба
Мезонет с 4 спални и търговско помещение в м-т Акчелар
гр. Варна , кв. "м-т Акчелар"
Просторен имот с гледка към Варненския залив
Представяме на вашето внимание просторен мезонет с невероятна гледка към Варненския залив, разположен в един от най-престижните райони на Варна – кв. Бриз, м. Акчелар. Този имот предлага комфорт и лукс, съчетани с функционално разпределение и удобства за цялото
320 000 €(625 865,60 лв.)
(1 569 €/м2) (3 067,97 лв./м2)Площ: 204.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Мезонет
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
Регулиран парцел в района на м. Боровец-юг
гр. Варна , кв. "м-т Боровец - юг"
Парцел за строеж на ваканционен имот с морска гледка
Предлагаме за продажба регулиран парцел с изготвен ПУП, който е на последна фаза за одобрение, походящ за строеж на две двуетажни къщи с трети тавански етаж и живописна локация в района на м. Боровец-юг, на 900 м от главния път в района на дървената борса. Характеризира се с лека
Наем
Лукс
ПЪРВА ЛИНИЯ
Луксозен апартамент с панорамна морска гледка в комплекс на първа линия в м. Кабакум
гр. Варна , кв. "Чайка"
Просторен и стилно обзаведен имот с три спални в топ комплекс
Предлагаме под наем изключително стилен и напълно обзаведен четиристаен апартамент с невероятна фронтална морска гледка, разположен в луксозен комплекс на първа линия в местност Кабакум – един от най-предпочитаните райони в близост до Варна.
Жилището се намира на четвърти етаж
2 000 €/месец(3 911,66 лв./месец)
(11 €/м2) (21,73 лв./м2)Площ: 180.00 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
Ексклузивно
Лукс
Изискан тристаен апартамент в централния квартал Гръцка Махала
гр. Варна , кв. "Гръцка махала"
Луксозно обзаведен нов апартамент на пешеходно разстояние до Морска гара
Предлагаме за продажба луксозно обзаведен тристаен апартамент в нова тухлена сграда с Акт 16 от 2020 г. в престижния квартал Гръцка махала. Имотът има топ централна локация в близост до пешеходната зона на град Варна и Морската градина, Операта и централния площад Шадраваните,
255 000 €(498 736,65 лв.)
(2 684 €/м2) (5 249,86 лв./м2)Площ: 95.00 м2 Партер
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
Промишлен парцел до магистрала Хемус и на 20 минути от гр. Варна
Близо до гр. Варна , с. Повеляново
80 дка терен със сменено предназначение за промишлени и логистични цели
Голям индустриален парцел с площ от 80 декара, разположен в стратегическа зона в близост до магистрала „Хемус“, в района на село Повеляново, област Варна. Имотът е със сменено предназначение от земеделска земя в земя за промишлени цели, което позволява реализиране на мащабни
2 400 000 €(4 693 992 лв.)
(30 €/м2) (58,67 лв./м2)Площ: 80 000.00 м2
Тип на имота:
Парцел за инвестиция
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
Плаж на 500 м
Нов жилищен проект в престижния квартал Гръцка махала
гр. Варна , кв. "Гръцка махала"
Луксозна сграда с модерна архитектура и морска панорама
Представяме ви нов жилищен проект в една от най-престижните и търсени части на град Варна – кв. Гръцка махала. Сградата съчетава модерна архитектура, висококачествени материали и отлична локация в непосредствена близост до морето и централната градска част.
Проектът е в
от 136 000 €(от 265 992,88 лв.)
(2 002 - 2 700 €/м2)(3 915,57 - 5 280,74 лв./м2)Площ: 56.76 - 98.90 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Анна Ицова
Брокер, Варна
Наем
Лукс
Двустаен апартамент с хубава морска гледка в кв. Чайка
гр. Варна , кв. "Чайка"
Обзаведен имот в луксозна сграда до к.к. Златни пясъци
Предлагаме двустаен апартамент в луксозна сграда в кв. Чайка, в екологично чист крайградски район на Варна, с красива морска гледка.
Жилището се намира на на 10-ти етаж с площ 65 кв.м. Състои се от:
• голяма дневна с кухненски бокс (ел. оборудване от висок клас, климатик)
•
1 500 €/месец(2 933,75 лв./месец)
(23 €/м2) (45,13 лв./м2)Площ: 65.00 м2 Етаж: 10
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
Голям парцел до главен път в местност Прибой
гр. Варна , кв. "м-т Прибой"
Парцел, подходящ за промишлено или жилищно строителство, къмпинг и др.
Представяме за продажба нерегулиран парцел с площ от 2866 кв.м. в местност Прибой, на 5 м от главния път. Вилната зона е предпочитано място за живеене от варненци, тъй като предлага тишина и спокойствие, едва на 12 км от центъра на развития град, с лесен достъп до разнообразие от
Наем
Плаж на 200 м
Етаж от къща под наем в м-т Евксиноград
гр. Варна , кв. "м-т Евксиноград"
Обзаведен едностаен имот на 200 м от плажа
Обзаведен имот под наем - част от къща с добре поддържано дворно място в местност Евксиноград. Наличието на всички съвременни комуникации, лесният и бърз достъп посредством магистралата Варна - Златни пясъци и непосредствената близост на комплекс Св. Св. Константин и Елена и
460 €/месец(899,68 лв./месец)
(9,20 €/м2) (17,99 лв./м2)Площ: 50.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Наем
-11%
Обзаведен четиристаен апартамент в кв. Аспарухово –до главен булевард
гр. Варна , кв. "Аспарухово"
Жилище в поддържана сграда с отлична локация във Варна
Четиристаен апартамент разположен в поддържана сграда с асансьор в кв. Аспарухово. Районът е изключително удобен за семейно живеене – в непосредствена близост се намират Варненски свободен университет, спирки на градския транспорт, хранителни магазини и услуги.
Жилището е
400 €/месец450 €782,33 лв./месец880,12 лв.
(6,08 €/м2) (11,90 лв./м2)Площ: 65.75 м2 Етаж: 5
ПЪРВА ЛИНИЯ
Мезонет в комплекс Варна Саут Бей/Varna South Bay
гр. Варна , кв. "Аспарухово"
Обзаведен апартамент с 2 спални на първа линия
Предлагаме на вашето внимание тристаен мезонет на първа линия море в кв. Аспаруховов. Имотът е част от комплекс Варна Саут Бей/Varna South Bay, разположен на едноминутна разходка до 1 км дълъг плаж, в непосредствена близост до парк, магазини, ресторанти и много други ежедневни
220 000 €(430 282,60 лв.)
(1 117 €/м2) (2 184,18 лв./м2)Площ: 197.00 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
Плаж на 1 км
Нов проект с апартаменти в кв. „Христо Ботев“
гр. Варна , кв. "Христо Ботев"
Двустайни и тристайни жилища, завършени по БДС, на 10 минути от Катедралата
Представяме нова бутикова жилищна сграда в района на кв. „Христо Ботев“, в централната част на Варна. Локацията предлага отлична градска свързаност и пешеходен достъп, само на около 10 минути от емблематичния Катедрален храм Успение Богородично.
Сградата е малка и функционално
от 99 000 €(от 193 627,17 лв.)
(1 544 - 1 668 €/м2)(3 019,80 - 3 262,32 лв./м2)Площ: 59.37 - 128.89 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Анна Ицова
Брокер, Варна
Наем
-28%
Просторна къща с 4 спални под наем в местност Свети Никола
гр. Варна , кв. "м-т Св. Никола"
Модерна къща с морска панорама, градина, съвременни удобства и комфорт
Предлагаме под наем просторна самостоятелна къща с приятно южно изложение и впечатляваща морска панорама, 4 спални, 3 бани, веранда, градина, 3 паркоместа, със спокойна локация в местност Свети Никола, на 5 км от центъра на Варна и на 2.5 км от плажа Св. Константин и Елена или 20
Продажба
-13%
За частни лица
Лукс
Завършени къщи "до ключ" в местност Зеленика, Варна
гр. Варна , кв. "м-т Зеленика"
Просторни самостоятелни къщи с впечатляваща морска и горска панорама на 10 мин от центъра на Варна
Предлагаме за продажба изключително просторни самостоятелни къщи, част от бутиков затворен комплекс от три сгради. Всяка от къщите е с еднакво разпределение и идентична РЗП от 375 кв.м. Две от тях са разположени върху парцели от по 1000 кв.м, а третата – върху парцел от 650 кв.м.
Продажба
Лукс
ПЪРВА ЛИНИЯПлаж на 50 м
Четиристаен апартамент с морска панорама до плаж Кабакум
гр. Варна , кв. "к.к. Чайка"
Луксозно обзаведено жилище с 3 спални в комплекс от затворен тип Cabacum Beach Residence
Предлагаме за продажба комфортен четиристаен апартамент в престижния комплекс Cabacum Beach Residence, разположен в непосредствена близост до плаж Кабакум – един от най-предпочитаните плажове в района на Варна. Жилището се намира на 7-ми етаж от общо 9, с асансьор и отлично
Продажба
Плаж на 1 км
Триетажна къща с панорамна морска гледка в м-т Долна Трака
гр. Варна , кв. "м-т Долна Трака"
Имот с отличен потенциал, просторен двор и хубава тераса с гледка към морето
Триетажна къща, разположена в един от най-тихите и зелени райони на Варна – местност Долна Трака, предпочитана заради спокойствието, близостта до удобства и красивите морски панорами. Имотът е с разгъната застроена площ от 115 кв. м. и разполага с двор от 300 кв. м, гараж и
Продажба
Плаж на 3 км
Тристаен апартамент по БДС в нов проект в кв. Погреби
гр. Варна , кв. "Погреби"
Функционално жилище висок клас строителство с гледка към Варненското езеро
Предлагаме за продажба тристаен апартамент по БДС в новострояща се сграда в кв. Погреби, разположен на шести етаж от общо седем, с асансьор и приятна гледка към езерото.
Имотът е част от съвременен жилищен проект, който се намира в начален етап на строителство, със срок за
148 000 €(289 462,84 лв.)
(1 669 €/м2) (3 265,23 лв./м2)Площ: 88.65 м2 Етаж: 6
гр. Варна , кв. "Погреби"
Модерни и функционални жилища близо до центъра на Варна
Имаме удоволствието да представим на вашето внимание нов жилищен проект в процес на строителство, съобразен с най-новите тенденции. Състои се от 44 апартамента, разпределени на осем етажа в централната част на града, в непосредствена близост до магазини, училища и важни
от 110 500 €(от 216 119,22 лв.)
(1 669 - 1 700 €/м2)(3 264,28 - 3 324,91 лв./м2)Площ: 65.40 - 136.42 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
За частни лица
Плаж на 3 км
Последни апартаменти в новострояща се сграда в кв. Погреби, Варна
гр. Варна , кв. "Погреби"
Малка бутикова сграда с южно изложение и гледка към морето
Предлагаме последни налични апартаменти в новострояща се жилищна сграда в кв. Погреби – Варна, разположена в комуникативен и предпочитан градски район с бърз достъп до центъра, главни булеварди и всички удобства на града.
Строителството е започнало, като към момента обектът е
от 102 570 €(от 200 609,48 лв.)
(1 750 - 2 011 €/м2)(3 422,70 - 3 933,17 лв./м2)Площ: 51.00 - 151.00 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
Атрактивен затворен жилищен комплекс с Акт 16 в кв. Виница
гр. Варна , кв. "Виница"
Нови жилища и паркоместа сред зeлeнинa, чиcт въздyx, мopcĸa пaнopaмa и спокойствие
Изберете вашия нов семеен дом с aтpaĸтивна локация в непосредствена близост до гората и вилната зона на кв. Виница, само на 3 км от плажната ивица и в същото време – c дoбpa тpaнcпopтнa oбeзпeчeнocт, c oтлични ĸoмyниĸaции и нeoбxoдимaтa coциaлнa