Пламен Стоянов
Брокер
Контакти
Изпратете имейл на Пламен Стоянов
Продажба
ИНВЕСТИЦИОНЕН ПРОЕКТ
Имот с потенциал и 12 дка земя, само на 10 мин. от Севлиево
Близо до гр. Габрово , с. Малки Вършец
Обор и две къщи с парцел от 12 000 кв.м.
Предлагаме селски имот с възможности за развитие, разположен само на 15 км от град Севлиево.
Имотът включва голям обор с постройки и навеси, две жилищни сгради – къща (150 кв.м.) в добро състояние и битовка с два двустайни апартамента (137 кв.м.), нуждаещи се от ремонт.
Продажба
Сгради и асфалтова площадка, в село на 10 мин от главен път София-Варна
Близо до гр. Габрово , с. Гостилица
Три сгради и асфалтова площадка
Предлагаме за продажба имот с разнообразни възможности за развитие, разположен в село с удобна локация само на 10 минути от главния път София–Варна. Имотът е подходящ както за жилищно обитаване, така и за бизнес или стопанска дейност, благодарение на централното си местоположение
Продажба
-6%
Парцел с панорамна гледка в сърцето на планината
Близо до гр. Габрово , с. Кръвеник
Парцел с красива гледка и лесен достъп
Представяме на вашето внимание уникален парцел с площ 4 527 кв.м., разположен в живописен район с величествена гледка към връх Ботев и върховете на Стара планина.
Предимства на имота
• Одобрен ПУП – подходящ за изграждане на жилищни сгради.
• Възможност за възстановяване на
32 000 €34 000 €62 586,56 лв.66 498,22 лв.
(7,07 €/м2) (13,83 лв./м2)Площ: 4 527.00 м2
Тип на имота:
Парцел в регулация
Пламен Стоянов
Брокер, Велико Търново
Продажба
Сграда с потенциал в село на 10 км от главен път София-Варна
Близо до гр. Дряново , с. Гостилица
Масивна двуетажна сграда с 3 дка двор близо до Дряново
Предлагаме за продажба масивна сграда на удобно място с асфалтов достъп в комуникативно село само на 10 минути от главен път София-Варна, на 12 км от град Дряново и в непоследстена близост до античен град и крепост "Дискодуратера", достъпни по туристическа пътека.
Сградата е
Продажба
Панорамен парцел с гледка към град Троян и планината
гр. Троян
Просторен регулиран парцел с 360-градусова гледка в сърцето на Троянския Балкан
Предлагаме за продажба уникален парцел ( 2970 м2), разположен в сърцето на Троянския Балкан, на хълм над града.
Имотът е двустепенен - горната част е равна с невероятна гледка към Троян и планината, а долната част е леко стръмна, засадена с овощни дървета. Пътят до имота е
115 000 €(224 920,45 лв.)
(39 €/м2) (75,73 лв./м2)Площ: 2 970.00 м2
Тип на имота:
Парцел в регулация
Пламен Стоянов
Брокер, Велико Търново
Продажба
Етаж от къща в центъра на гр. Севлиево
гр. Севлиево , гр. Велико Търново
Втори етаж от къща със собствен вход и два гаража
Предлага се етаж от къща в централната част на града, на тиха улица с бърз достъп до главен път. В близост има училища, детски градини, магазини и офиси, което прави имота подходящ както за живеене, така и за инвестиция.
Жилището е с площ от 90 кв.м. и разполага със
115 000 €(224 920,45 лв.)
(575 €/м2) (1 124,60 лв./м2)Площ: 200.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Пламен Стоянов
Брокер, Велико Търново
Продажба
Традиционна къща в Предбалкана на 20 мин от главен път София - Варна
с. Лесидрен , гр. Троян
Къща с нов покрив, плевня и малък заграден двор
Предлага се автентична двуетажна къща с малък парцел, ограден с каменен дувар, осигуряващ уединение и спокойствие. Имотът е разположен в живописно балканско дефиле на 500 м надморска височина, в близост до яз. Сопот – чудесно място за риболов и отдих.
Къщата е с нов покрив, но
Продажба
Парцел с малка къща в края на спокойно село в Балкана
Близо до гр. Троян , с. Бели Осъм
Селски имот до река и на 10 км от гр. Троян
Предлагаме за продажба парцел със статут на земеделска земя (3637 кв.м.) с построена малка сграда (45 кв.м.) за земеделски нужди. Намира се край село Бели осъм в едно от ждрелата към планинските върхове, по поречието на река Зеленика. Мястото е изключително тихо и спокойно,
Продажба
изгодно
Къща в голямо село в Предбалкана с удобна локация
с. Дамяново , гр. Габрово
Къща за основен ремонт с малък парцел и постройка
Предлагаме имот построен на терасиран парцел, ограден с масивни каменни дувари. Включва двуетажна къща с лятна кухня и допълнителна стопанска постройка (сайвант).
До имота се стига по асфалтов път, като последните 30 метра са по чакълирана пресечка. Къщата се нуждае от основен
Продажба
Едноетажна къща за ремонт с двор и постройки
Близо до гр. Севлиево , с. Малки Вършец
Малка къща с тиха локация в удобно село близо до Севлиево
Предлагаме селски имот, състоящ се от малка къща със здрава конструкция, нуждаеща се от основен ремонт, кактои двор и стопански постройки. Имотът се намира в с. Малки Вършец, само на 10 минути от гр. Севлиево и главен път София-Варна.
Къщата (150 кв.м.) е в добро
Продажба
-8%
Лукс
Модерна къща със скандинавски дизайн сред борова гора в планината
Близо до гр. Троян , с. Шипково
Луксозна къща сред природата – уникален дом в Балкана
Представяме ви изключителен имот, разположен в спокойното балканско село Шипково, само на 16 км от Троян. С лесен целогодишен достъп по главен път, тази къща предлага уединение и хармония с природата, обградена от борова гора на север и широколистни дървета от останалите страни.
Продажба
Традиционна възрожденска къща скътана в Дряновския балкан
Близо до гр. Габрово , с. Горни Върпища
Възрожденска къща за реставрация с голям двор
Предлагаме традиционна възрожденска къща в Дряновския балкан. Намира се в с. Горни Върпища, което е скрито в хълмовете между градовете Габрово и Дряново. Местността е известна с живописното си разположение, тишина и спокойствие, многобройните си културни забележителности. Все
Продажба
Двуетажна къща с голям двор и просторна гледка
Близо до гр. Севлиево , с. Агатово
Селски имот за ремонт във високата част в края на селото
Предлагаме за продажба двуетажна къща, намираща се във високата панорамна част на село Агатово, тих и краен имот. В селото живеят целогодишно хора, като има работеща здравна служба, читалище, магазини и постоянен транспорт до гр. Севлиево.
Къщата (90 кв.м.) има нужда от
Продажба
Къща - магазин със стопански постройки и двор на главен път
Близо до с. Торос , торос
Просторен имот с лице на главен път в с. Торос
Представяме ви отлична възможност за придобиване на къща с бизнес имот и стопански постройки, превърнати в работещ магазин за железария и строителни материали. Имотът е разположен в сърцето на село Торос, което се отличава с активен живот и население над 1400 души, този имот
Продажба
Къща с бизнес имот в голямо село в близост до нова магистрала
Близо до с. Торос , с. Торос
Имот с потенциал, търговски обект и дворно място на 20 км от Луковит
Предлагаме имот включващ парцел с изградена закусвалня, която може да се пригоди отново да работи и обитаема къща с допълнителни жилищни постройки. Имотът е изграден като комплекс от постройки, които могат да се пригодят за различно предназначение. Намира се на главната пътна
Продажба
Парцел в регулация с малка къща в тихо планинско село
Близо до гр. Габрово , с. Камещица
Малка къща нужаеща се от ремонт на 15 км от Габрово
Малка къща с потенциал за реновация в планинско село близо до Габрово.
Предлагаме за продажба малка къща в традиционен стил, разположена в живописно планинско село на само 15 минути с кола от град Габрово. Имотът е идеален за тези, които търсят уединение и спокойствие в
Продажба
Къща с плевня и ограден двор на 15 минути от Севлиево
Близо до гр. Севлиево , с. Малки Вършец
Двуетажна къща за ремонт в спокойно село
Предлагаме Ви малка двуетажна къща в тихо село само на 15 минути от гр. Севлиево. Имотът включва още двуетажна плевня и е ограден с каменен зид.
Къщата се намира в парцел (1174 кв.м.), разположен на ъгъл на две улици, почти в края на селото. Състои се от:
• Първи етаж - две
Продажба
Готов за обитаване имот в тихо село близо до гр. Севлиево
Близо до гр. Севлиево , с. Градище
Функционално разпределен селски имот в добро състояние
Разгледайте нашето ново предложение за покупка на просторна къща (187 кв.м.) със стопански постройки и поддържан парцел (1120 кв.м.), оградени с каменен зид и метална ограда, разположени в края на село Градище, на 18 км от гр. Севлиево.
Къщата се състои от:
• Първи етаж -
Продажба
Парцел на асфлалтов път с панорамна гледка над град Априлци
гр. Априлци
Отличен парцел в едно от най-живописните места в България
Представяме ви изключителен поземлен имот, разположен в строителния полигон на град Априлци – едно от най-живописните места в България. Имотът е достъпен чрез асфалтов път, което осигурява лесен и удобен достъп през цялата година. С южно изложение, парцелът разкрива спираща дъха
25 000 €(48 895,75 лв.)
(8,62 €/м2) (16,86 лв./м2)Площ: 2 900.00 м2
Тип на имота:
Парцел за инвестиция
Пламен Стоянов
Брокер, Велико Търново
Продажба
ПЪРВА ЛИНИЯ
Хотел на брега на река в сърцето на Стара планина
Близо до гр. Габрово , с. Стоките
Бивш младежки дом от 80-те с потенциал и нужда от ремонт близо до Габрово, Севлиево и Априлци
Разположен в сърцето на живописното село Стоките, на брега на спокойната река Росица, този имот предлага уникално съчетание от тишина и потенциал. Със застроена площ над 1500 квадратни метра и просторен двор от 1950 квадратни метра, имотът включва и съседен парцел за паркинг от
Продажба
изгодно
Традиционна къща с планинска гледка, на 200 м от главен път към Габрово
Близо до гр. Габрово , с. Драгановци
Малка къща, нуждаеща се от ремонт с хубава гледка
Представяме ви уникална възможност да притежавате имот с автентичен възрожденски стил в живописно село в Габровска област.
Площта на къщата възлиза на 60 кв.м., разпределена в две нива с по три стаи на етаж.
Имотът е традиционен тип "гредоред", подходящ за реставрация или
Продажба
ПРОДАДЕН
Къща с голям двор и допълнителни постройки на 20 км от Севлиево
Близо до гр. Габрово , с. Буря
Къща в добро състояние в тихо село в близост до главен път София-Варна
Очарователен селски имот в тихо село в Предбалкана, в близост до главен път София-Варна
Представяме ви реновирана къща с характер и дух, разположена в китно село – само на 25 км от Габрово и 30 км от Велико Търново. Населеното място се намира едва на 2 км от главния път София
Продажба
ПЪРВА ЛИНИЯ
ПРОДАДЕН
Парцел с асфалтов достъп на брега на река в сърцето на Балкана