Разгледайте нашата селекция от имоти, разположени в курорти и населени места по Северното Черноморско крайбрежие на България, в градовете и курортите в и около областните центрове гр. Варна и гр. Добрич - Златни Пясъци, Албена, Св. Св. Контантин и Елена, Бяла, Шкорпиловци, Каварна, Балчик, Шабла и др.
Предлаганите от нас отделни обекти (жилища, апартаменти, студия в комплекси от затворен тип или отделни апартаментни сгради; вили, редови къщи) са прецизно внимателно от водещи специалисти в областта на недвижимите имоти и инвеститори. Като една от водещите агенции за недвижими имоти в България BULGARIAN PROPERTIES договаря за клиентите си най-изгодните цени и условия за покупка на имот. Купувайки имот на Северното Черноморие именно с нашата компания, вие правите отличен избор и си гарантирате най-голям избор от оферти, най-добри цени, най-изгодни условия за плащане както и редица допълнителни бонуси, отстъпки и безплатни екстри в зависимост от конкретната оферта.
Имоти на Северното Черноморие за продажба и под наем
ПЪРВА ЛИНИЯ
Мезонет в комплекс Варна Саут Бей/Varna South Bay
гр. Варна , кв. "Аспарухово"
Обзаведен апартамент с 2 спални на първа линия
Предлагаме на вашето внимание тристаен мезонет на първа линия море в кв. Аспаруховов. Имотът е част от комплекс Варна Саут Бей/Varna South Bay, разположен на едноминутна разходка до 1 км дълъг плаж, в непосредствена близост до парк, магазини, ресторанти и много други ежедневни
220 000 €(430 282,60 лв.)
(1 117 €/м2) (2 184,18 лв./м2)Площ: 197.00 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Наем
ново
Лукс
Плаж на 50 м
Четиристаен апартамент в комплекс Ла мер с гледка море
гр. Варна , кв. "м-т Ален мак"
Напълно обзаведен апартамент с панорамна гледка и басейн
Предлагаме за наем четиристаен апартамент, разположен в престижния затворен комплекс Ла мер. Апартаментът е напълно обзаведен и предлага уникална панорамна гледка към морето. Намира се в първокласен комплекс, който осигурява сигурност, комфорт и удобства за своите
2 500 €/месец(4 889,58 лв./месец)
(21 €/м2) (40,75 лв./м2)Площ: 120.00 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Наем
ново
Плаж на 3 км
Търговско помещение на две нива до Катедралата във Варна
гр. Варна , кв. "Център"
Магазин с витрина на главен булевард, завършен до ключ и готов за бизнес
Търговско помещение под наем със статут на магазин, разположено в централната част на гр. Варна, в района на Катедралата – една от най-оживените и търсени локации в града, с постоянен човекопоток и отлична видимост.
Имотът е развит на две нива с обща площ около 52 кв. м. и е
Продажба
ново
Плаж на 7 км
Парцел във вилната зона на с. Звездица
Близо до гр. Варна , с. Звездица
Урегулиран имот с отлични параметри за строителство сред спокойствие и зеленина, само на минути от Варна
Атрактивен парцел с площ от 600 кв. м., разположен във вилната зона на с. Звездица – предпочитан район за живеене и отдих в непосредствена близост до Варна. Имотът съчетава тишина, чист въздух и природна среда с удобния и бърз достъп до градската инфраструктура, което го прави
Продажба
ново
Плаж на 1 км
Работещ хостел с ресторант в Евксиноград
гр. Варна , кв. "м-т Евксиноград"
Голям бизнес имот с възможности за разширяване на 1 км от плажа
Представяме на вашето внимание атрактивен имот с действащ бизнес – хостел с ресторантска част, разположен в една от най-престижните и търсени зони край Варна – местност Евксиноград. Имотът е разположен върху равен парцел с площ от 1300 кв.м, а разгънатата застроена площ е
Продажба
ново
За частни лица
Парцел за частна къща с гледка към морето в м-т „Сълзица“
гр. Варна , кв. "м-т Сълзица"
Парцел в една от най-хубавите и близки вилни зони на гр. Варна
Предлагаме парцел в регулация в една от най-хубавите и близки вилни зони на гр. Варна само на 5 км от центъра на града. Районът на м-т „Сълзица“ се характеризира с нискоетажно строителство и множество озеленени парцели.
Парцелът е с площ 867 кв. м.,има 20 кв. м. нанесена
Продажба
ново
За частни лица
Плаж на 100 м
Уютно студио с просторна веранда на 100 метра от плажа в Шкорпиловци
с. Шкорпиловци
Напълно обзаведен ваканционен имот в целогодишно обитаем комплекс със спокойна локация в Шкорпиловци
Уютно и напълно обзаведено студио с просторна веранда, разположено само на 100 метра от плажа в Шкорпиловци – едно от най-спокойните и предпочитани места по българското Черноморие, известно с широката си плажна ивица, чист въздух и природна красота.
Жилището е отличен избор
56 000 €(109 526,48 лв.)
(1 167 €/м2) (2 281,80 лв./м2)Площ: 48.00 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Юлияна Куртева
Старши брокер, Варна
Продажба
Напълно обзаведен апартамент с великолепна гледка в гр. Варна
гр. Варна , кв. "Галата"
Двустаен апартамент в нова сграда в кв. Галата
Напълно обзаведен и оборудван двустаен апартамент в малка сграда, качествено строителство до хотел Людо. Район с удобен автобусен транспорт до центъра, пешеходен достъп до плаж, детска градина, училище, хипермаркети, до автобусна спирка. Намира се в м. Зеленика, до кв.
198 000 €(387 254,34 лв.)
(3 414 €/м2) (6 676,80 лв./м2)Площ: 58.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Наем
-6%
Ексклузивно
Готово за нанасяне студио с паркомясто до Майчин дом в кв. Виница
гр. Варна , кв. "Виница"
Нов апартамент с частична морска гледка до учебни заведения, възлов булевард, зеленина
Разгледайте нашето ексклузивно предложение за изцяло обзаведен и оборудван едностен апартамент, ново строителство в кв. Виница, в близост до детска градина, училище, хипермаркети, бул. Цар Борис III, автобусна спирка, Майчин дом, на 16 км от летище Варна, на 6 км от центъра на
330 €/месец350 €645,42 лв./месец684,54 лв.
(7,02 €/м2) (13,73 лв./м2)Площ: 47.01 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
-6%
За частни лица
Плаж на 15 км
Парцел в регулация със стара къща близо до Варна
Близо до гр. Варна , с. Куманово
Имот разположен в едно от най-предпочитаните села в близост до Варна – китното с. Куманово
Предлагаме Ви поземлен имот с площ от 643 кв.м, разположен в едно от най-предпочитаните села в близост до Варна – китното с. Куманово, известно със спокойната си атмосфера, чист въздух и отлична транспортна връзка с града.
Имотът се намира само 350 метра от главния път и
78 000 €83 000 €152 554,74 лв.162 333,89 лв.
(121 €/м2) (237,25 лв./м2)Площ: 643.00 м2
Тип на имота:
Парцел в регулация
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
Плаж на 8 км
Едноетажна къща с басейн на 5 км от град Балчик
Близо до гр. Балчик , с. Соколово
Напълно обзаведен имот с гараж, басейн, сауна, фитнес на 8 км от морето и плажа
Прекрасна възможност за покупка на модерна едноетажна къща, разположена в добре развито и спокойно село, само на 8 км от плажа и на 5 км от Балчик. Имотът включва красиво поддържан двор с площ от 739 кв.м, къща 128 кв.м, гараж 35 кв.м. Имотът е подходящ за целогодишно
Продажба
Производствен цех за продажба в община Вълчи дол
с. Стефан Караджа
Функционирало производствено предприятие с двор и потенциал за развитие
Предлагаме за продажба производствено-преработвателно предприятие с обща застроена площ от 650 кв.м, разположено в село Стефан Караджа, община Вълчи дол, област Варна. Имотът се намира на около 45 км от град Варна и 23 км от Вълчи дол, с удобен целогодишен достъп и отлични
Продажба
Плаж на 2 км
Парцел с уникална морска панорама над Албена и Кранево
Близо до гр. Добрич , с. Рогачево
Голям инвестиционен имот с ПУП в живописен район
Представяме за продажба впечатляващ поземлен имот с площ от 7 800 кв.м, разположен в землището на с. Рогачево – една от най-предпочитаните локации по Северното Черноморие, известна със своите панорамни гледки и спокойна атмосфера.
Имотът е ситуиран на стратегическа позиция над
117 000 €(228 832,11 лв.)
(15 €/м2) (29,34 лв./м2)Площ: 7 800.00 м2
Тип на имота:
Парцел в регулация
Николай Витанов
Брокер, Варна
Наем
За частни лица
ПЪРВА ЛИНИЯПлаж на 40 м
Тристаен апартамент с прекрасна гледка към морето на първа линия от плажа в кв. Аспарухово
гр. Варна , кв. "Аспарухово"
Жилище с две спални и южно изложение в комплекс Варна Саут Бей/Varna South Bay
Отлично обзаведен апартамент в комплекс „Варна Саут Бей“ / Varna South Bay, уникален по рода си затворен комплекс с луксозни апартаменти, който предлага високо качество на живот, множество екстри и удобства, както и прекрасно местоположение. Комплексът се намира на първа линия от
900 €/месец(1 760,25 лв./месец)
(11 €/м2) (22 лв./м2)Площ: 80.00 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
Комплекс от две сгради в кв. Виница
гр. Варна , кв. "Виница"
Модерен морски дом с панорамна гледка, стилна архитектура и комфортна среда за живот
Представяме Ви нов жилищен комплекс разположен на тихо, зелено място във варненския квартал Виница – един от най-предпочитаните райони за съвременен и спокоен начин на живот. Комплексът съчетава модерна архитектура, функционален дизайн и красота, като предлага впечатляваща гледка
от 191 539 €(от 374 617,72 лв.)
(1 700 - 1 800 €/м2)(3 324,91 - 3 520,49 лв./м2)Площ: 112.67 - 146.03 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
Плаж на 3 км
Инвестиционен парцел с разкошна морска панорама близо до Албена
Близо до к.к. Албена , с. Рогачево
Голям парцел подходящ за изграждане на вилно селище, комплекс от къщи и други
Просторен парцел с площ 19 000 кв. м., разположен в едно от най-живописните места над курортите Албена и Кранево. Имотът разкрива широка, открита морска панорама, която обхваща целия залив и околните хълмове.
Парцелът граничи с вилно селище „Панорама“, което осигурява отлична
285 000 €(557 411,55 лв.)
(15 €/м2) (29,34 лв./м2)Площ: 19 000.00 м2
Тип на имота:
Парцел в регулация
Николай Витанов
Брокер, Варна
Продажба
Парцел с ПУП в тиха и обитаема част на с. Климентово
Близо до гр. Варна , с. Климентово
Отличен избор за изграждане на собствен дом и за инвестиционен проект близо до Варна
Предлагаме за продажба регулиран парцел с площ 1 499 кв.м, разположен в с. Климентово, община Аксаково, само на около 25 км северно от Варна. Имотът се намира в тиха и обитаема част на селото, заобиколен от къщи с постоянно живеещи, което го прави отличен избор както за
Продажба
За частни лица
Лукс
Плаж на 2 км
Къща с гараж, работилница и пълно обзавеждане във вилната зона на Балчик
гр. Балчик
Отлична възможност за дом или ваканционен имот близо до морето
Предлагаме за продажба уютен, стилно обзаведен и напълно завършен имот, разположен във вилната зона на Балчик, само на около 2 км от крайбрежната алея и морето. Районът е предпочитан заради тишината, чистия въздух и зеленината, а самият град е известен със своята романтична
Наем
-11%
Лукс
ПЪРВА ЛИНИЯ
Тристаен апартамент с гледка към морето в комплекс Кабакум Бийч Резиденс / Cabacum Beach Residence
гр. Варна , кв. "к.к. Чайка"
Напълно обзаведен апартамент с две спални на 100 метра от плажа
Панорамен, тристаен апартамент в комплекс Кабакум Бийч Резиденс / Cabacum Beach Residence, на 100 метра до плажа (първа линия), в близост до комплекси с минерална вода, на 20 км от летище Варна (с целогодишен автобусен транспорт до морската столица), в близост до автобусна
800 €/месец900 €1 564,66 лв./месец1 760,25 лв.
(6,90 €/м2) (13,49 лв./м2)Площ: 116.00 м2 Етаж: 7
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
Лукс
Плаж на 1.5 км
Новострояща се двуетажна къща в местност Прибой
гр. Варна , кв. "м-т Прибой"
Модерен семеен дом със собствен двор, две паркоместа и нескриваема морска панорама
Разгледайте нашето ново предложение за покупка на новострояща се двуетажна къща с нескриваема морска панорама в местност Прибой, само на 50 м от главния път, в близост до спирка на градския транспорт, на 1.5 км от центъра на кв. Галата и на 10 км от центъра на гр. Варна. Офертата
Наем
Лукс
Плаж на 50 м
Луксозен четиристаен мезонет с морска гледка в комплекс La Mer
гр. Варна , кв. "м-т Ален мак"
Обзаведен апартамент на две нива с просторни тераси, паркомясто и престижна локация до плаж Кабакум
Предлагаме под наем елегантен четиристаен апартамент тип мезонет, разположен в затворения комплекс La Mer в к.к. Чайка, район м-т Ален мак – една от най-желаните крайморски локации край Варна. Това е имот, който впечатлява с луксозно обзавеждане, простор, две големи тераси и
2 000 €/месец(3 911,66 лв./месец)
(15 €/м2) (30,09 лв./м2)Площ: 130.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
Плаж на 1 км
Затворен комплекс Калитея/Calithea с Акт 16
гр. Каварна
Жилища с паркоместа, включени в цената и панорамна локация в курортната зона на гр. Каварна
Изберете своя нов панорамен дом с паркомясто, включено в цената в нова жилищна сграда с Акт 16, построена в курортната зона на гр. Каварна, на високия бряг на Черно море, едва на 1 км от плажа, на 5 минути от центъра на града, на 12 минути от световноизвестни голф игрища, на 20
от 139 000 €(от 271 860,37 лв.)
(2 279 - 2 326 €/м2)(4 457,34 - 4 549,26 лв./м2)Площ: 60.88 - 65.15 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Калин Чернев
Регионален мениджър, Варна
Продажба
Голям парцел с панорамна гледка в с. Топола, общ. Каварна
Близо до гр. Каварна , с. Топола
Отличен терен за жилищен комплекс или инвестиционен проект край морето
Предлагаме за продажба голям урегулиран поземлен имот с площ 5 141 кв.м, разположен в регулацията на село Топола, в един от най-предпочитаните райони по Северното Черноморие. Имотът се отличава с източно и южно изложение и разкрива прекрасна панорамна гледка, което го прави
411 280 €(804 393,76 лв.)
(80 €/м2) (156,47 лв./м2)Площ: 5 141.00 м2
Тип на имота:
Парцел за инвестиция
Калин Чернев
Регионален мениджър, Варна
Продажба
За частни лица
Лукс
Плаж на 2 км
ПРОДАДЕН
Голям апартамент с хубава гледка в ж.к. Чайка
гр. Варна , кв. "Чайка"
Луксозен имот с просторни светли помещения на пешеходно разстояние от плажа
Представете си вашия мечтан дом в престижния квартал Чайка - оживен район на Варна. Предлагаме тристаен тухлен апартамент след основен ремонт, който е готов за незабавно настаняване или отдаване под наем.
Този обзаведен имот предлага комфорт и стил, заема обща площ от 82 кв.м.
264 000 €(516 339,12 лв.)
(3 220 €/м2) (6 296,82 лв./м2)Площ: 82.00 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Наем
Напълно обзаведен тристаен апартамент под наем в местност Горна Трака
гр. Варна , кв. "м-т Горна Трака"
Комфортно жилище с морска панорама в комплекс от затворен тип
Напълно обзаведен тристаен апартамент с уникална морска гледка в местност „Траката” – един от най-престижните квартали във Варна. Имотът е част от малък кокетен комплекс, състоящ се от двустайни и тристайни апартаменти, повечето, от които с морска панорама. Живущите могат да се
1 300 €/месец(2 542,58 лв./месец)
(6,70 €/м2) (13,11 лв./м2)Площ: 194.00 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
-6%
Ексклузивно
Плаж на 500 м
Парцел в градската регулация на град Бяла
гр. Бяла (Варна)
Хубав парцел подходящ за строителство на къща
Ексклузивна продажба на регулиран парцел с правилна форма, 16 метра лице, разположен в централната част на град Бяла, обл. Варна. Градът е разположен южно от Варна на 50 км. и е населен целогодишно. Разполага с детска градина, училище със закрит басейн, стадион за международни
32 000 €34 000 €62 586,56 лв.66 498,22 лв.
(49 €/м2) (96,44 лв./м2)Площ: 649.00 м2
Тип на имота:
Парцел в регулация
Юлияна Куртева
Старши брокер, Варна
Продажба
Плаж на 500 м
Тристаен апартамент в затворен комплекс в к.к. Св. Св. Константин и Елена
гр. Варна , кв. "Св. Св. Константин и Елена"
Напълно обзаведен имот с паркоместа и отлична локация близо до морето
Предлагаме за продажба напълно обзаведен тристаен апартамент, разположен в затворен комплекс с богато озеленяване и басейн в курорта Св. Св. Константин и Елена – един от най-престижните и спокойни морски райони край Варна, едва на 500 м от морето.
Жилището е разположено на
299 000 €(584 793,17 лв.)
(2 821 €/м2) (5 516,92 лв./м2)Площ: 106.00 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
За частни лица
Плаж на 3 км
ПРОДАДЕН
Апартамент с две спални в нова сграда пред Акт 16 в кв. Левски 1
гр. Варна , кв. "Левски 1"
Тристайно жилище с отлична локация в град Варна
Предлагаме за продажба отличен тристаен апартамент, който съчетава светлина, простор и функционалност – идеален избор както за семейно жилище, така и за инвестиция.
Имотът е с обща площ от 87.76 кв. м. (чиста 76.99 кв. м. + общи части 10.77 кв. м.) и се намира на 3-ти етаж в
180 900 €(353 809,65 лв.)
(2 061 €/м2) (4 031,56 лв./м2)Площ: 87.76 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
Плаж на 5 км
Тристаен апартамент с гараж в затворен комплекс в м-т Св. Никола
гр. Варна , кв. "м-т Св. Никола"
Модерен имот в сграда със зелени площи в гр. Варна
Предлагаме за продажба просторен тристаен апартамент с гараж, разположен в модерен затворен комплекс в м-т Св. Никола – една от най-предпочитаните и престижни зони на гр. Варна.
Имотът се намира на първи етаж в нова сграда (2025 г.) с Акт 16 и се отличава с функционално
289 000 €(565 234,87 лв.)
(1 727 €/м2) (3 377,16 лв./м2)Площ: 167.37 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
Плаж на 500 м
Обзаведен двустаен апартамент в комплекс Riviera Park 1
к.к. Златни пясъци , гр. Варна
Уютно жилище с отлична локация, ниска такса поддръжка и възможност за целогодишно ползване
Предлагаме за продажба напълно обзаведен апартамент с една спалня, разположен в комплекс Riviera Park 1 – място, което съчетава спокойствие, зеленина и близост до морето, за да ви осигури комфортен живот и пълноценна почивка през всеки сезон.
Жилището се намира на първи висок
105 000 €(205 362,15 лв.)
(1 646 €/м2) (3 218,34 лв./м2)Площ: 63.81 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Калина Иванова
Старши брокер, Варна