Имоти и апартаменти в Сграда на 2-ра линия в Поморие , гр. Поморие, кв. , за продажба и под наем
ново
Плаж на 100 м
Тристаен апартамент в Сграда на 2-ра линия в Поморие
гр. Поморие
апартамент 4
Последни налични апартаменти в атрактивна сграда на метри от плажа
Предлагаме на вашето внимание апартаменти ново строителство в Поморие.
Отлично местоположение на 100 м от плажа в прекрасния морски град. В непосредствена близост се намират супермаркети Лидъл и Билла, Музей на солта, кални бани и други градски удобства.
Проектът на
95 310 €(186 410,16 лв.)
(1 500 €/м2) (2 933,75 лв./м2)Площ: 63.54 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Георги Иванов
Брокер, Бургас
Продажба
ново
Плаж на 100 м
Тристаен апартамент в Сграда на 2-ра линия в Поморие
гр. Поморие
апартамент 32
Проектът на
191 160 €(373 876,46 лв.)
(1 709 €/м2) (3 342,51 лв./м2)Площ: 111.79 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Георги Иванов
Брокер, Бургас