Имоти и апартаменти в Св. Георги Палас, гр. Банско, кв. , за продажба и под наем
ТЪРСИ
Търсене
Използвайте AI търсене
Продажба
-3%
Ексклузивно
Лукс
Ски лифт на 400 м
Луксозен многостаен апартамент с директен достъп до СПА зона и панорама към Пирин
гр. Банско
Обзаведен апартамент с три спални в комплекс Свети Георги Палас / St. George Palace
Напълно обзаведен апартамент, който впечатлява с простор, функционалност и хармония с величествената природа на Пирин планина. Имотът съчетава лукс, уют и усещане за истинска планинска почивка, подходящ както за лично ползване, така и за висок клас ваканционен имот с отличен
168 000 €173 000 €328 579,44 лв.338 358,59 лв.
(1 353 €/м2) (2 646,21 лв./м2)Площ: 124.17 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Многостаен апартамент
Цветанка Парапунова
Брокер, Банско
Продажба
Ски лифт на 400 м
Студио в комплекс Свети Георги Палас / St. George Palace
гр. Банско
Целогодишен апартамент с панорамна гледка - комфорт в сърцето на Пирин
Предлагаме за продажба просторно и напълно обзаведено студио, разположено на втори етаж в престижния комплекс St. George Palace в Банско. Имотът е разположен в изключително привлекателен район – в близост до ски съоръженията и до живописни екопътеки, което го прави подходящ както
55 000 €(107 570,65 лв.)
(1 106 €/м2) (2 162,22 лв./м2)Площ: 49.75 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Иван Пинчов
Брокер, Банско