Цветанка Парапунова
Брокер
Цветанка Парапунова е част от екипа на BULGARIAN PROPERTIES в Банско от 2022 г. Само за кратко време тя успява да се наложи като един от водещите консултанти в региона, благодарение на своята отдаденост, търговски усет и индивидуален подход към всеки клиент.
Офисът в Банско, в който Цветанка е ключова фигура, печели отличието за „Най-голям ръст в продажбите“ две поредни години – през 2023 и 2024 г., което е резултат от успешната ѝ работа и силната връзка с клиентите, изградена върху доверие и професионализъм.
Предишният ѝ опит в сферата на туризма ѝ помага отлично да разбира нуждите на купувачите на ваканционни имоти, като съчетава гостоприемство, добра комуникация и внимание към детайла в целия процес на обслужване.
Контакти
Отзиви от клиенти за Цветанка Парапунова
643
Симона Цонева
Велико Търново , 08 Септември 2025
642
Гергана Бешева
Велико Търново , 13 Октомври 2024
641
Стоян Русев
София, 08 Октомври 2024
640
Кунчеви
София, 28 Август 2024
639
Олег
Банско, 19 Август 2024
Изпратете имейл на Цветанка Парапунова
Продажба
ново
Ски лифт на 200 м
Двустаен апартамент в Belvedere Holiday Club – на 200 метра от лифта в Банско
гр. Банско
Стилен ваканционен имот с източно изложение и гледка към външен басейн
Представяме ви изключителна възможност за покупка на уютен и напълно обзаведен двустаен апартамент в един от най-търсените комплекси в Банско – Belvedere Holiday Club. Разположен само на 200 метра от кабинковия лифт, този имот съчетава комфорт, престижна локация и отличен
110 250 €(215 630,26 лв.)
(1 918 €/м2) (3 750,74 лв./м2)Площ: 57.49 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Цветанка Парапунова
Брокер, Банско
Наем
ново
изгодно
Ски лифт на 700 м
Студио с панорамна гледка към Пирин в гр. Банско
гр. Банско , кв. "Грамадето"
Обзаведено жилище под наем с уникална комбинирана оферта – планина и море
Предлагаме под наем уютно студио с прекрасна гледка към върховете на Пирин, разположено в един от най-предпочитаните планински курорти – Банско. Имотът съчетава спокойствие, чист въздух и удобна локация в близост до планината.
Жилището е разположено на трети етаж в сграда с
250 €/месец(488,96 лв./месец)
(5,61 €/м2) (10,98 лв./м2)Площ: 44.55 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Цветанка Парапунова
Брокер, Банско
Наем
ново
Ски лифт на 1 км
Двустаен апартамент с перфектна локация в гр. Банско
гр. Банско
Едноспален апартамент в жилищна сграда с изба в ски курорт
Обзаведен и готов за нанасяне апартамент под наем в близост както до центъра, така и до начална станция на кабинков лифт в планински град Банско. Имотът се намира на 3/5 етаж в жилищната сграда, разположена в тих и спокоен квартал, в близост до детски градини, училища,
350 €/месец(684,54 лв./месец)
(5,86 €/м2) (11,46 лв./м2)Площ: 59.73 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Цветанка Парапунова
Брокер, Банско
Продажба
Ски лифт на 800 м
Нива 7 категория в местността Герачни улици
гр. Банско
Парцел без денивелация на границата с урбанизираната зона
Предлагаме на вашето внимание земеделска земя с площ 908 кв.м. Теренът е равен и с лесен достъп. Сгушен в подножието на планината, районът е предпочитана туристическа дестинация за български и чуждестранни туристи през цялата година. Еднакво атрактивен през четирите сезона на
Продажба
изгодно
Ски лифт на 8 км
Двустаен апартамент в комплекс Redenka близо до Банско
Близо до гр. Банско , гр. Банско
Уютен планински дом с източно изложение и отлични условия за отдих и инвестиция
Предлагаме за продажба напълно оборудван двустаен апартамент, разположен в затворен комплекс с охрана в района на Банско, сред тишината и красотата на Пирин планина. Имотът е отличен избор както за ваканционно ползване, така и за инвестиция с цел отдаване под
52 000 €(101 703,16 лв.)
(933 €/м2) (1 824,93 лв./м2)Площ: 55.73 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Цветанка Парапунова
Брокер, Банско
Продажба
Ски лифт на 11 км
Необзаведено студио с Акт 16 в комплекс Silver Mountain
Близо до гр. Разлог , гр. Банско
Отлична възможност за ваканционен имот или инвестиция близо до Банско и Пирин голф
Предлагаме за продажба необзаведено студио с Акт 16, разположено в комплекс Silver Mountain, в близост до Банско и Разлог – район, предпочитан както за зимен, така и за целогодишен туризъм. Комплексът разполага с външен басейн и спокойна среда, съчетаваща чист планински въздух и
35 000 €(68 454,05 лв.)
(860 €/м2) (1 681,92 лв./м2)Площ: 40.70 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Цветанка Парапунова
Брокер, Банско
Продажба
Парцел в регулация в прегръдките на Пирин Планина
Близо до гр. Банско , гр. Банско
Индивидуален терен за строителство – идеално място за вашия бъдещ дом до Банско
Предлагаме за продажба изключително привлекателен парцел с площ от 1 082 кв. м., разположен в живописен район в подножието на Пирин планина – локация, която впечатлява с тишина, чист въздух и неподправена природна красота. Това е място, в което можете да реализирате своя мечтан
162 300 €(317 431,21 лв.)
(150 €/м2) (293,37 лв./м2)Площ: 1 082.00 м2
Тип на имота:
Парцел в регулация
Цветанка Парапунова
Брокер, Банско
Продажба
Лукс
Ски лифт на 8 км
Комфортен апартамент близо до „Пирин Голф и Кънтри клуб“
Близо до гр. Банско , Pirin Golf & Country Club
Напълно обзаведен и готов за живеене апартамент в отличен комплекс
Обзаведено апартамент в целогодишно работещия комплекс „Аспен Голф“, част от апартаментен комплекс „Аспен Ризорт Голф, Ски и Спа“, построен в местността Бетеловото, в живописната Разложка долина, на 500 метра от 5* Pirin Golf & Country Club (10 минути от голф игрището) и само на
89 900 €(175 829,12 лв.)
(1 259 €/м2) (2 463,28 лв./м2)Площ: 71.38 м2 Партер
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Цветанка Парапунова
Брокер, Банско
Продажба
Ски лифт на 2 км
Комфортно студио с паркомясто в близост до центъра на Банско
гр. Банско , кв. "Център"
Готово за нанасяне студио, разположено в тих и спокоен район на популярния планински курорт
Уютно студио, разположено в тих и спокоен район на Банско, в близост до централната част на града и на около 2 км от началната станция на кабинковия лифт. Имотът се намира в жилищна кооперация, като предлага възможност за ползване на закрит подземен гараж.
Жилището (37.12
42 000 €(82 144,86 лв.)
(1 131 €/м2) (2 212,95 лв./м2)Площ: 37.12 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Цветанка Парапунова
Брокер, Банско
Продажба
Лукс
Ски лифт на 2 км
Обзаведено студио в апарт-хотел Лъки Банско
гр. Банско , кв. "Център"
Южно студио в целогодишен затворен комплекс с вътрешен и външен басейн
Днешното ни предложение включва светло, южно студио в апарт-хотел Лъки Банско, с гледка към Пирин Планина. Хотелът предлага целогодишно всички удобства и услуги за пълноценна почивка, 5-звездно обслужване, включително превоз до ски съоръженията по време на ски сезона или летни
47 000 €(91 924,01 лв.)
(1 134 €/м2) (2 217,71 лв./м2)Площ: 41.45 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Цветанка Парапунова
Брокер, Банско
Продажба
Ексклузивно
изгодно
Ски лифт на 9.8 км
Просторно студио с гледка към Пирин в близост до Банско
Близо до гр. Банско , гр. Банско
Обзаведен имот с потенциал за преустройство и отлична локация в подножието на Пирин
Предлагаме за продажба светло и просторно студио, разположено в затворен комплекс в близост до Банско и Разлог – район, който съчетава тишина, чист въздух и бърз достъп до ски съоръжения и планински маршрути.
Имотът е напълно обзаведен и готов за нанасяне, като предлага
41 000 €(80 189,03 лв.)
(640 €/м2) (1 251,39 лв./м2)Площ: 64.08 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Цветанка Парапунова
Брокер, Банско
Продажба
Ексклузивно
Лукс
Ски лифт на 400 м
Луксозен многостаен апартамент с директен достъп до СПА зона и панорама към Пирин
гр. Банско
Обзаведен апартамент с три спални в комплекс Свети Георги Палас / St. George Palace
Напълно обзаведен апартамент, който впечатлява с простор, функционалност и хармония с величествената природа на Пирин планина. Имотът съчетава лукс, уют и усещане за истинска планинска почивка, подходящ както за лично ползване, така и за висок клас ваканционен имот с отличен
173 000 €(338 358,59 лв.)
(1 393 €/м2) (2 724,96 лв./м2)Площ: 124.17 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Многостаен апартамент
Цветанка Парапунова
Брокер, Банско
Наем
Ски лифт на 1.5 км
Готов за нанасяне апартамент под наем в Сейнт Джон Хил/ St. John Hill
гр. Банско , Комплекс Св. Иван Рилски
Партерно студио в поддържан комплекс близо до Кабинковия лифт
Търсите имот под наем в популярния ски курорт Банско? Имаме отлично предложение за вас – напълно обзаведено студио в затворен комплекс Сейнт Джон Хил/ St. John Hill в местността Свети Иван - изключително спокойно и тихо място, в близост до кабинковия лифт, центъра на града и
220 €/месец(430,28 лв./месец)
(6,02 €/м2) (11,77 лв./м2)Площ: 36.56 м2 Партер
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Цветанка Парапунова
Брокер, Банско
Продажба
Двуетажна самостоятелна къща с голям двор в с. Стоб
Близо до гр. Благоевград , с. Стоб
Изцяло оборудвана новопостроена къща готова за живеене
Предлагаме на вашето внимание готова за ползване къща с двор в с. Стоб, известно с едноименния природен феномен Стобски пирамиди, които са туристически обект, обявен за природна забележителност през 1964 г. Готова къща за живеене, оборудвана с всичко необходимо, в близост до
Продажба
Ексклузивно
Ски лифт на 700 м
Многостаен апартамент в жилищна сграда без такса поддръжка в Банско
гр. Банско
Напълно обзаведен имот с три спални в близост до лифта
Многостаен апартамент в жилищна сграда без такса поддръжка в Банско. Градът предлага интересна комбинация между прекрасната природа на Пирин и атмосферата на древния български град. Районът предлага уникални възможности за отдих и почивка целогодишно, ски спортове през зимата -
189 000 €(369 651,87 лв.)
(1 299 €/м2) (2 540,56 лв./м2)Площ: 145.50 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Многостаен апартамент
Цветанка Парапунова
Брокер, Банско
Продажба
изгодно
Ски лифт на 10 км
Земя в близост до Банско и Разлог
Близо до гр. Банско , гр. Разлог
Терен с голям потенциал и възможности
Предлагаме земеделска нива, категория 6, с площ от 2 350 кв.м., разположена на стратегическо място в близост до гр. Разлог и ски съоръженията в Банско.
Имотът се намира на 3 км от гр. Разлог, 10 км от световноизвестния ски курорт Банско, в подножието на южния склон на Рила
Продажба
За частни лица
ИНВЕСТИЦИОНЕН ПРОЕКТСки лифт на 12 км
Свободни парцели за застрояване близо до Pirin Golf & Country Club
гр. Банско , Pirin Golf & Country Club
Вилно селище в полите на Пирин планина
Предлагаме на вашето внимание инвестиционен проект, който може да завършите и превърнете в печеливш бизнес в живописен зимен курорт в България или вашият бъдещ дом. Районът е известен с много възможности за зимни спортове, селски туризъм, планинарство, лов, риболов, спа
Продажба
Ексклузивно
Ски лифт на 22 км
Слънчева двуетажна къща с четири спални и прекрасна гледка – близо до гр. Банско
Близо до гр. Банско , с. Места
Готова за живеене къща на два етажа с хубав двор
Представяме ви уютен и напълно готов за живеене имот, разположен на спокойно място с изключителна панорама към река Места, зелени поляни и планински върхове. Само 20 минути от ски пистите в Банско и 2 часа от плажовете в Гърция, тази къща предлага уникалната възможност да
Продажба
Ексклузивно За частни лица
Ски лифт на 200 м
Двустаен апартамент в затворен комплекс Парклендс / Parklands
гр. Банско , кв. "Кабинков лифт (Гондола)"
Апартамент с подземно паркомясто в близост до началната станция на кабинков лифт
Просторен и много светъл двустаен апартамент, намиращ се в целогодишно работещия затворен комплекс Парклендс / Parklands, с перферктно изложение изток-запад, 2 тераси, подземен гараж (12.38 кв.м.) и 1.07% от земята, върху която е построен комплекса - 4730 м2.
На разположение
84 500 €(165 267,64 лв.)
(655 €/м2) (1 282,04 лв./м2)Площ: 128.91 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Цветанка Парапунова
Брокер, Банско
Наем
Ски лифт на 800 м
Комфортен двустаен апартамент в популярния квартал „Грамадето“
гр. Банско , кв. "Грамадето"
Едноспален апартамент с панорамни гледки в Банско
Представяме ви комфортен двустаен апартамент под наем в популярния квартал „Грамадето“ в Банско – само на 800 метра от началната станция на Кабинковия лифт. Имотът е чудесен избор за всички, които търсят баланса между активната почивка в планината и уютната атмосфера.
Свободен
350 €/месец(684,54 лв./месец)
(6,60 €/м2) (12,92 лв./м2)Площ: 53.00 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Цветанка Парапунова
Брокер, Банско
Наем
Ски лифт на 9 км
Студио в полите на Пирин и Рила планина
Близо до гр. Банско , Pirin Golf & Country Club
Едностаен апартамент в комплекс с паркинг и външен плувен басейн
Предлагаме ви отлично обзаведено студио, разположено в живописен планински район между величествените Пирин и Рила, идеално за бягство от градския шум или като уютен ваканционен дом. Имотът съчетава модерни удобства със спокойствието и свежия въздух на природата, като създава
250 €/месец(488,96 лв./месец)
(5,45 €/м2) (10,66 лв./м2)Площ: 45.85 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Цветанка Парапунова
Брокер, Банско
Продажба
Лукс
Ски лифт на 900 м
Просторен апартамент с невероятна гледка близо до ски съоръжения
гр. Банско
Напълно обзаведен, луксозен апартамент с ниска такса поддръжка в Банско
Предлагаме на вашето внимание впечатляващ апартамент, готов за живеене, разположен сред красотата на Пирин планина и разкриващ изключителни панорамни гледки към Рила и Родопите. Това е имот, който съчетава простор, уют и функционалност в среда, подходяща както за пълноценна
185 000 €(361 828,55 лв.)
(1 335 €/м2) (2 611,73 лв./м2)Площ: 138.54 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Многостаен апартамент
Цветанка Парапунова
Брокер, Банско
Наем
Ски лифт на 1 км
Двустаен апартамент в комплекс със СПА център
гр. Банско
Оборудван едноспален апартамент до планината с тераса
Предлагаме за продажба оборудван двустаен апартамент в затворен комплекс, разположен в непосредствена близост до планинска местност. Имотът е отличен избор за хора, които търсят тишина, спокойствие, уют и красива панорамна среда, подходяща както за лично ползване, така и за
400 €/месец(782,33 лв./месец)
(7,47 €/м2) (14,62 лв./м2)Площ: 53.52 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Цветанка Парапунова
Брокер, Банско
Продажба
Ексклузивно
Ски лифт на 1 км
Работещ хотел с автентичен стил и отлична локация в Банско
гр. Банско , кв. "Център"
Обзаведен поддържан целогодишен имот с 14 помещения, СПА център и ресторант
Представяме ви уникална възможност за инвестиция – напълно работещ и добре поддържан хотел, разположен в сърцето на Банско, в непосредствена близост до стария град и само на 3 минути с автомобил от ски съоръженията. Локацията е стратегическа и гарантира целогодишна заетост, като
Продажба
-7%
Ски лифт на 2 км
Слънчево студио с камина и паркомясто до центъра на Банско
гр. Банско , кв. "Център"
Уютен планински имот в модерна сграда с ниска такса поддръжка
Предлагаме за продажба просторно и светло студио, съчетаващо удобството на съвременното жилище с чара на планинския стил. Имотът е разположен в жилищен комплекс Breeze, само на 5 минути от централните точки на ски курорта Банско, на входа на града откъм София. Локацията е
42 000 €45 000 €82 144,86 лв.88 012,35 лв.
(646 €/м2) (1 262,60 лв./м2)Площ: 65.06 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Цветанка Парапунова
Брокер, Банско
Продажба
Къща с много голям двор на 30 километра от Банско
Близо до гр. Банско , с. Градево
Еднофамилна къща с чардак и механа на южния склон на Рила планина
Предлагаме за продажба уникален имот в село Градево, област Благоевград, с прекрасна панорама към Пирин планина. Тази еднофамилна къща е идеалното място за тези, които търсят спокойствие, красота и уединение в сърцето на планината.
Основни характеристики:
• Къщата е гредоред
Наем
Ексклузивно
Ски лифт на 700 м
Двустаен апартамент с паркомясто в жилищна сграда
гр. Банско , кв. "Грамадето"
Изцяло оборудван апартамент в близост до лифта
Просторен, светъл и напълно обзаведен апартамент с югозападно изложение в жилищна сграда в гр. Банско. Апартаментът се отдава дългосрочно, намира се в близост до ски съоръженията и Пирин Планина. Предлага спокойствие, тишина и комфорт .
Жилището е разположено на втори етаж с
450 €/месец(880,12 лв./месец)
(6,93 €/м2) (13,56 лв./м2)Площ: 64.90 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Цветанка Парапунова
Брокер, Банско
Продажба
-5%
изгодно
За частни лица
Ски лифт на 600 м
Просторно студио близо до пистите в Банско
гр. Банско
Студио в целогодишен комплекс със СПА център и външен басейн
Предлагаме за продажба просторно и напълно обзаведено студио, разположено в подножието на Пирин планина, в целогодишно работещия и отлично поддържан комплекс Green Life в гр. Банско. Имотът съчетава удобствата на модерен ваканционен комплекс с усещането за уют, спокойствие и чист
57 000 €59 900 €111 482,31 лв.117 154,22 лв.
(1 141 €/м2) (2 231,88 лв./м2)Площ: 49.95 м2 Партер
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Цветанка Парапунова
Брокер, Банско
Наем
Комфортно източно студио между Банско и село Баня
Близо до гр. Банско , гр. Банско
Обзаведено студио с идеална локация, съчетаваща планина и топли минерални басейни
Днешното ни предложение включва напълно обзаведено и оборудвано студио с източно изложение в сграда "Александър", намираща се на еднакво разстояние от ски пистите в Банско и топлите минерални басейни в село Баня. Офертата включва възможност за паркиране на общ паркинг и ползване
250 €/месец(488,96 лв./месец)
(7,41 €/м2) (14,50 лв./м2)Площ: 33.73 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Цветанка Парапунова
Брокер, Банско
Продажба
За частни лица
Ски лифт на 2 км
Изцяло реновирано студио с ниска такса в Банско
гр. Банско
Комфортно обзаведено студио с камина и закрит паркинг
Предлагаме за продажба уютно, просторно и комфортно студио, разположено в популярния планински курорт Банско. Имотът се намира на около 15 минути от центъра на града и предлага спокойна атмосфера, съчетана с удобен достъп до всички градски удобства.
Жилището е подходящо както
52 500 €(102 681,08 лв.)
(809 €/м2) (1 581,90 лв./м2)Площ: 64.91 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Цветанка Парапунова
Брокер, Банско