Имоти и апартаменти в Три Планини, гр. Банско, кв. , за продажба и под наем
ново
изгодно
Тристаен апартамент в целогодишно работещ и добре поддържан Спа Комплекс
Близо до гр. Банско , гр. Банско
Апартамент с отлична гледка към Пирин, близо до Банско, Разлог и Pirin Golf & Country Club
Предлагаме на Вашето внимание просторен и уютен тристаен апартамент, разположен в целогодишно работещ СПА комплекс, сред спокойствието и красивата природа в подножието на Пирин.
Комплексът се намира само на 5 минути с автомобил от Разлог, на 3 минути от Pirin Golf & Country
87 500 €(171 135,13 лв.)
(1 094 €/м2) (2 139,46 лв./м2)Площ: 79.99 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Гергана Сотирова
Брокер, Банско