Продажба и наем на тристайни апартаменти в Варна - страница 5
Лукс
ПЪРВА ЛИНИЯ
Изключителен дизайнерски апартамент в Св. Св. Константин и Елена
гр. Варна , кв. "Св. Св. Константин и Елена"
Апартамент в комплекс Порт Палас - морето влиза у дома
Предлагаме този дизайнерски апартамент, разположен на деветия етаж на уникалния яхтен комплекс от затворен тип Порт Палас в "Слънчев ден". Тази класическа сграда, изпълнена в средиземноморски стил е не просто първа линия море. Усещането е, че се намирате в луксозен пасажерски
530 000 €(1 036 589,90 лв.)
(3 581 €/м2) (7 003,99 лв./м2)Площ: 148.00 м2 Етаж: 9
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Калин Чернев
Регионален мениджър, Варна
Продажба
Лукс
ПЪРВА ЛИНИЯ
Тристаен апартамент в Ла Мер / La Mer на първа линия
гр. Варна , кв. "к.к. Чайка"
Партерно жилище с паркомясто сред зеленина в луксозен комплекс на брега на морето
Нашето ново предложение от пазара за недвижими имоти включва тристаен апартамент с включено паркомясто в затворен комплекс Ла Мер / La Mer, предлагащ луксозна среда на живот, множество екстри и удобства. Имотът е построен на първа линия до собствен плаж с фин златист пясък в
245 000 €(479 178,35 лв.)
(1 738 €/м2) (3 398,43 лв./м2)Площ: 141.00 м2 Партер
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Калин Чернев
Регионален мениджър, Варна
Продажба
Лукс
Плаж на 2 км
ПРОДАДЕН
Тристаен апартамент в нова сграда в централната част на Варна
гр. Варна , кв. "Център"
Напълно обзаведен имот с възможност за покупка на двойно паркомясто
Предлагаме за продажба напълно обзаведен апартамент с две спални, разположен в новопостроена сграда с Акт 16 в централната част на град Варна. Имотът съчетава простор, висок клас изпълнение и модерни удобства, което го прави отличен избор както за семеен дом, така и за покупка с
398 000 €(778 420,34 лв.)
(2 992 €/м2) (5 852,78 лв./м2)Площ: 133.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Наем
За частни лица
ОТДАДЕН
Обзаведен апартамент в поддържана сграда с отлична локация в гр. Варна
гр. Варна , кв. "Център"
Четиристайно жилище до Община - Варна
Предлагаме четиристаен апартамент с централна локация в гр. Варна. Не пропускайте да се възползвате от тази фантастична възможност да наемете просторен апартамент в сърцето на Варна. Със своята отлична локация, желани характеристики и отлично състояние, този имот със сигурност ще
1 400 €/месец(2 738,16 лв./месец)
(9,33 €/м2) (18,25 лв./м2)Площ: 150.00 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Наем
ОТДАДЕН
Модерен апартамент с две спални и отлична локация във Варна
гр. Варна , кв. "Център"
Обзаведено жилище в нова сграда до хотел „Черно море“
Модерен тристаен апартамент с отлична локация – само на няколко крачки от хотел „Черно море“ и входа на Морската градина във Варна. Жилището се намира в нова, луксозна сграда (2021 г.) в топ центъра на града, с контролиран достъп и асансьор, и предлага изключителен комфорт, стил
766 €/месец(1 498,17 лв./месец)
(7,66 €/м2) (14,98 лв./м2)Площ: 100.00 м2 Етаж: 1
гр. Варна , кв. "Гръцка махала"
Луксозен имот с високи тавани до Морската градина и басейн Приморски
Днешното ни предложение включва готов за нанасяне обзаведен тристаен апартамент със стилен интериор. Луксозен имот на 50 метра от Морската градина във Варна. Дизайнът на жилището е изпълнен по перфектен начин.
Аристократичната височина на помещенията от 3.20 метра създава
189 900 €(371 412,12 лв.)
(2 499 €/м2) (4 887 лв./м2)Площ: 76.00 м2
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна