zabolekarski kabineti в София за продажба и под наем - страница 12
За частни лица
Едностаен апартамент с удобен достъп до метростанция „Горна баня“
гр. София , кв. "Овча купел 2"
Обзаведено жилище до Т-маркет и пазар в кв. Овча купел 2
Едностаен апартамент с площ от 45 кв. м., разположен в жилищен район „Овча купел 2“, в близост до метростанция „Горна баня“, супермаркет Т-Маркет, пазар и спирки на градския транспорт.
Свободен за наемане от 01.06.2026г.
Жилището се намира на първи етаж в девететажна сграда
350 €/месец(684,54 лв./месец)
(7,78 €/м2) (15,21 лв./м2)Площ: 45.00 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Наем
ново
За частни лица
Тристаен апартамент с отлична локация в кв. Надежда 4
гр. София , кв. "Надежда 4"
Комфортно обзаведен апартамент близо до метростанция Бели Дунав и Северен парк
Предлагаме под наем стилно обзаведен тристаен апартамент, разположен в кв. Надежда 4 – комуникативен и добре устроен район с бърз достъп до ключови градски удобства. Имотът се намира в непосредствена близост до метростанция „Бели Дунав“, спирки на редовния градски транспорт, бул.
850 €/месец(1 662,46 лв./месец)
(10 €/м2) (19,56 лв./м2)Площ: 85.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Наем
ново
За частни лица
Престижен офис до ключ с Акт 16 в кв. Бъкстон
гр. София , кв. "Бъкстон"
Комуникативен бизнес имот в нискоенергийна сграда висок клас строителство до посолство и възлов булевард
Търсите да наемете помещение за вашия бизнес с комуникативна локация в столицата? Имаме отлично предложение за вас – висок клас офис с Акт 16 от ноември, 2025 година и топ локация в кв. Бъкстон, срещу Посолството на Кралство Саудитска Арабия, в близост до бул. Братя Бъкстон, ул.
2 500 €/месец(4 889,58 лв./месец)(без ДДС)
(14 €/м2) (27,25 лв./м2)Площ: 179.41 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Офис
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Наем
ново
Едностаен апартамент под наем в Люлин 10
гр. София , кв. "Люлин 10"
Топъл и уютен едностаен апартамент с мазе
Предлагаме на вашето внимание едностаен апартамент с площ 39 кв.м. под наем в ЕПК сграда в Люлин 10 - един от най-спокойните и комуникативни квартали на столицата. В непосредствена близост до жилищната сграда има училище, детска градина, хранителни магазини. На пешеходно
370 €/месец(723,66 лв./месец)
(9,58 €/м2) (18,74 лв./м2)Площ: 38.62 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Николай Попов
Старши брокер, София
Продажба
ново
За частни лица
Последен комуникативен офис в нова сграда с Акт 16 в кв. Бъкстон
гр. София , кв. "Бъкстон"
Просторен офис до ключ в нискоенергийна сграда висок клас строителство до посолство и възлов булевард
Последен наличен просторен офис с комуникативна локация в кв. Бъкстон срещу Посолството на Кралство Саудитска Арабия, в близост до бул. Братя Бъкстон, ул. Тодор Каблешков, Джъмбо, Мол България, супермаркет Лидъл, детски градини и училища, бул. Цар Борис III, парк Славия,
от 500 000 €(от 977 915 лв.)(без ДДС)
(2 787 €/м2) (5 450,73 лв./м2)Площ: 179.41 - 179.41 м2
Тип на имота:
Офиси
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
ново
За частни лица
Жилищна сграда с Акт 15 и централна локация в София
гр. София , кв. "Банишора"
Апартаменти до бул. Сливница, медицински и учебни заведения
Не пропускайте възможността да придобиете апартамент с централна локация на ключово за града място, с отлично развити комуникации, недалеч от метростанция Опълченска и Mall of Sofia, в близост до бул. Сливница, Женския пазар, парк Св. Никола, училища и детски градини, магазини и
от 166 025 €(от 324 716,68 лв.)
(2 500 €/м2) (4 889,58 лв./м2)Площ: 66.41 - 135.16 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
ново
За частни лица
Бутикова жилищна сграда във Връбница 1 – последни апартаменти
гр. София , кв. "Връбница 1"
Модерен дом с комфорт, качество и отлична локация в северната част на София
Елегантна и съвременна жилищна сграда, създадена с ясна визия за качествен градски живот. Разположена в динамично развиващия се квартал Връбница 1, тя съчетава спокойствието на жилищна среда с бърз и удобен достъп до всички ключови точки на столицата. Проектът е ориентиран към
от 146 000 €(от 285 551,18 лв.)
(2 159 - 2 448 €/м2)(4 222,64 - 4 787,87 лв./м2)Площ: 60.47 - 99.60 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
ново
За частни лица
Лукс
Последен апартамент в модерна сграда с Акт 16 до бул. България
гр. София , кв. "Манастирски ливади"
Жилище с три спални и кабинет в престижна сграда с детска ясла и цялостна модерна визия
Имаме изключително предложение за вас – жилище в луксозна сграда с Акт 16, със смесено предназначение, представляваща съвкупност от модерен дизайн, изтънчен вкус и внимание към детайла. Тя ви дава възможност за живот или работа в комуникативната и модерна част на бул. България,
от 540 000 €(от 1 056 148,20 лв.)
(2 832 €/м2) (5 538,56 лв./м2)Площ: 190.69 - 190.69 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Наем
ново
За частни лица
Комфортен двустаен апартамент в кв. Манастирски ливади
гр. София , кв. "Манастирски ливади"
Обзаведено жилище близо до Южен парк, училище „Владислав Граматик“, детска градина
Разгледайте нашето ново предложение за наем на готов за ползване двустаен апартамент в непосредствена близост до 73 СУ „Владислав Граматик“, удобни спирки на редовния градски транспорт, детска градина, Южен парк, с удобен достъп до бул. България.
Апартаментът (63 кв.м.) е
650 €/месец(1 271,29 лв./месец)
(10 €/м2) (20,18 лв./м2)Площ: 63.00 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
ново
За частни лица
Лукс
Луксозен жилищен комплекс с модерна визия в София
гр. София , кв. "Дружба 2"
Апартаменти с 1, 2 или 3 спални и впечатляващи мезонети, разположени в сграда с луксозни общи части и отлична локация
Нов луксозен жилищен комплекс, създаден с ясна визия – да предложи висок стандарт на живот, модерна архитектура и усещане за престиж още от първата крачка във входа. Естествено продължение след силния интерес и успешната реализация на предходни проекти на
от 182 735 €(от 357 398,60 лв.)(без ДДС)
(2 200 - 2 350 €/м2)(4 302,83 - 4 596,20 лв./м2)Площ: 79.30 - 200.24 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
Поземлен имот в Бистрица в зона за нискоетажно строителство
с. Бистрица , гр. София
Парцел с отлични параметри и природна среда в полите на Витоша
Представяме за продажба поземлен имот, разположен в една от най-предпочитаните зони край София – в близост до с. Бистрица, в местността „Богдана“.
Локацията се отличава със спокойствие, чист въздух и красиви природни гледки, като същевременно предлага бърз достъп до града.
526 000 €(1 028 766,58 лв.)
(250 €/м2) (488,96 лв./м2)Площ: 2 104.00 м2
Тип на имота:
Парцел за инвестиция
Стойчо Бугов
Старши брокер, София
Продажба
За частни лица
Модерен комплекс от две сгради в подножието на Витоша
гр. София , кв. "Малинова долина"
Последни двустаен и тристаен апартаменти с отлична локация в кв. Малинова долина
Луксозно изпълнение, модерен дизайн и отлични разпределения! Изберете дом в комплекс от затворен тип, състоящ се от две сгради с отлична локация в кв. Малинова долина.
Комплексът се състои от две сгради всяка на 4 етажа. За покупка се предлагат двустайни и тристайни жилища,
от 258 000 €(от 504 604,14 лв.)
(2 037 - 2 179 €/м2)(3 984,03 - 4 261,75 лв./м2)Площ: 118.39 - 164.95 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
ПРОДАДЕН
Тристаен апартамент с южно изложение до езерото в Дружба 1
гр. София , кв. "Дружба 1"
Жилище с отлична локация, пред Акт 14 – идеално за семейство или инвестиция
Предлагаме за продажба просторен тристаен апартамент в един от най-зелените и добре уредени квартали на София – Дружба 1, в непосредствена близост до езерото, метростанция, детски градини, магазини и спирки на градски транспорт. Локацията съчетава спокойствието на паркова среда с
230 000 €(449 840,90 лв.)
(2 054 €/м2) (4 016,44 лв./м2)Площ: 112.00 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Михаил Кръстев
Брокер , София
Продажба
За частни лица
Тристаен апартамент с паркомясто в нова сграда с Акт 14 в кв. Бояна
гр. София , кв. "Бояна"
Жилище с две спални и четири тераси в малка бутикова сграда
Апартамент с две спални и паркомясто в кв. Бояна – един от най-предпочитаните райони на София, известен със своята спокойна атмосфера, чист въздух и висок стандарт на живот. Имотът е отличен избор за семейство, което търси простор, комфорт и качествена жилищна среда.
Сградата
216 900 €(424 219,53 лв.)
(2 060 €/м2) (4 028,68 лв./м2)Площ: 105.30 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
Парцел с изградени основи за къща във в.з. „Терасите“, с. Герман
с. Герман , гр. София
Имот с лице на две улици, отлични параметри за застрояване и красива панорама сред зеленина
Предлагаме за продажба поземлен имот с площ от 617 кв. м., разположен във вилна зона „Терасите“, с. Герман – район, предпочитан заради спокойствието, чистия въздух и близостта до София.
Парцелът се отличава с правоъгълна форма и лека денивелация, която предоставя възможност за
140 080 €(273 972,67 лв.)
(227 €/м2) (444,04 лв./м2)Площ: 617.00 м2
Тип на имота:
Парцел за инвестиция
Стойчо Бугов
Старши брокер, София
Наем
Ексклузивно За частни лица
ОТДАДЕН
Двустаен апартамент под наем в нова сграда
гр. София , кв. "Овча купел"
Отлично жилище с удобно разпределение в хубав район
Ако търсите да наемете просторен имот до парк в хубава част на Овча купел - днешната ни оферта ви очаква. Напълно готово и обзаведено жилище в хубав район, с лесен достъп до метростанция от третия диаметър на метрото, парк „Овча купел“ и спортните терени на стадион Славия.
500 €/месец(977,92 лв./месец)
(7,14 €/м2) (13,97 лв./м2)Площ: 70.00 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
Тристаен апартамент с гледка към планината в кв. Витоша
гр. София , кв. "Витоша"
Светъл и просторен апартамент в модерна, енергийно ефективна сграда с Акт 16, на пешеходно разстояние от метро и Paradise Center
Разгледайте нашето ново предложение за тристаен апартамент, впечатляващ с функционално разпределение, естествена светлина и усещане за простор – дом, създаден за пълноценен начин на живот в динамичната градска среда на южна София. Имотът е част от съвременна сграда с Акт 16 от
438 000 €(856 653,54 лв.)
(3 369 €/м2) (6 589,64 лв./м2)Площ: 130.00 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Магдалена Тошева
Старши брокер, София
Продажба
Поземлен имот сред борова гора във вилна зона „Терасите“, с. Герман
с. Герман , гр. София
Парцел с отлични параметри за застрояване, панорамни гледки и спокойна локация до София
Предлагаме за продажба поземлен имот, разположен във вилна зона „Терасите“, с. Герман – една от най-предпочитаните зони за изграждане на къщи в близост до София. Имотът се отличава с тишина, чист въздух и живописна среда, заобиколен от борова гора и красиви гледки.
Парцелът
70 349 €(137 590,68 лв.)
(103 €/м2) (201,45 лв./м2)Площ: 683.00 м2
Тип на имота:
Парцел за инвестиция
Стойчо Бугов
Старши брокер, София
Наем
-5%
Просторен апартамент с топ локация в района на НДК
гр. София , кв. "Център"
Стилен дом с две спални, вътрешен двор и отлична градска среда до бул. „Евлоги и Христо Георгиеви“
Предлагаме под наем елегантен и функционален апартамент, разположен в една от най-предпочитаните централни части на София – в непосредствена близост до бул. „Евлоги и Христо Георгиеви“ и на пешеходно разстояние от НДК.
Имотът (87 кв.м.) се намира на 2/6 етаж в добре поддържана
750 €/месец790 €1 466,87 лв./месец1 545,11 лв.
(8,62 €/м2) (16,86 лв./м2)Площ: 87.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Стойчо Бугов
Старши брокер, София
Продажба
Инвестиционен парцел сред тишина, борова гора и новопостроени вили
с. Герман , гр. София
Перфектна възможност за изграждане на дом във вилна зона на село Герман, близо до София
Предлагаме за продажба поземлен имот, разположен във вилна зона „Терасите“ на с. Герман – една от най-предпочитаните и бързо развиващи се зони в близост до София. Районът се отличава с тишина, чист въздух и красива природна среда, заобиколен от борова гора и новоизградени модерни
108 180 €(211 581,69 лв.)
(93 €/м2) (181,30 лв./м2)Площ: 1 167.00 м2
Тип на имота:
Парцел за инвестиция
Стойчо Бугов
Старши брокер, София
Продажба
-6%
За частни лица
Лукс
Тристаен апартамент в модерна жилищна сграда в кв. Манастирски ливади
гр. София , кв. "Манастирски ливади"
Премиум качество, функционално разпределение и отлична локация
Тристаен апартамент с обща площ от 97.99 кв.м. (80.44 кв. м. чиста площ + 17.55 кв. м. общи части), разположен в нова модерна жилищна сграда в един от най-предпочитаните южни квартали на София – Манастирски ливади.
Апартаментът е проектиран с акцент върху комфорта и
294 000 €313 568 €575 014,02 лв.613 285,70 лв.
(3 000 €/м2) (5 868,09 лв./м2)Площ: 97.99 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Михаил Кръстев
Брокер , София
Продажба
За частни лица
Модерен жилищен комплекс с Акт 14 в кв. Витоша
гр. София , кв. "Витоша"
Начин на живот с перспектива - енергиен клас А, комфорт, устойчивост и инвестиционен потенциал
Изберете своя нов дом в южната част на София, разположен в район с ниско застрояване и усещане за простор. Сградата е с издаден Акт 14, което гарантира сигурност за бъдещите собственици и инвеститори. Големите прозорци и озеленените външни пространства създават светла и спокойна
от 109 362 €(от 213 893,48 лв.)
(2 064 - 5 000 €/м2)(4 036,83 - 9 779,15 лв./м2)Площ: 49.71 - 153.15 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
Лукс
Модерен градски силует в широк център, на минути от метростанция и парк
гр. София , кв. "Зона Б-5"
Премиум жилища, зелени пространства и отлична локация в една впечатляваща сграда
Представяме ви един впечатляващ нов проект в централната градска част на София – съвременна жилищна сграда, която обединява лукс, архитектурна естетика и изключителна функционалност. Проектирана до последния детайл, тя предлага рядко срещана комбинация от просторни жилища,
от 316 576 €(от 619 168,84 лв.)
(2 300 - 3 204 €/м2)(4 498,41 - 6 266,48 лв./м2)Площ: 115.06 - 308.60 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Даниел Тонев
Старши брокер, София
Продажба
Равен парцел с правоъгълна форма във вилна зона до с. Лозен
с. Лозен , гр. София
Имот с отлични параметри за застрояване в тиха и зелена среда, заобиколен от нови къщи
Предлагаме за продажба равен поземлен имот с правилна правоъгълна форма, разположен в местност Четарлъка, в непосредствена близост до село Лозен – един от най-предпочитаните райони за жилищно и вилно строителство край София.
Парцелът попада в устройствена зона Жв (вилна зона)
56 000 €(109 526,48 лв.)
(103 €/м2) (200,60 лв./м2)Площ: 546.00 м2
Тип на имота:
Парцел за инвестиция
Стойчо Бугов
Старши брокер, София
Наем
ОТДАДЕН
Магазин под наем с отлична локация на бул. „Джеймс Баучер“, кв. Лозенец
гр. София , кв. "Лозенец"
Рядка възможност за премиум бизнес на една от най-престижните локации в София
Изключително представителен търговски обект в гр. София, кв. Лозенец, разположен на бул. „Джеймс Баучер“ – локация, в която предложенията са изключително ограничени, а търсенето от страна на утвърдени брандове и висок клас бизнеси е постоянно.
Имотът е с площ от 175 кв. м. и
3 100 €/месец(6 063,07 лв./месец)
(18 €/м2) (34,65 лв./м2)Площ: 175.00 м2 Партер
Тип на имота:
Магазин
Стойчо Бугов
Старши брокер, София
Продажба
Лукс
Тристаен апартамент в нова сграда в кв. Хаджи Димитър
гр. София , кв. "Хаджи Димитър"
Модерен дом с отлична локация до метро и бърз достъп до центъра на София
Предлагаме за продажба тристаен апартамент в новострояща се сграда в кв. Хаджи Димитър, разположен в една от най-предпочитаните зони на столицата, съчетаваща удобна комуникация, зелена среда и бърз достъп до централните части на града.
Жилището е с обща площ 107.94 кв. м.
285 000 €(557 411,55 лв.)
(2 640 €/м2) (5 164,09 лв./м2)Площ: 107.94 м2 Етаж: 7
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Магдалена Цоклинова
Старши брокер, София
Наем
Лукс
Луксозен четиристаен апартамент с паркомясто близо до посолството на САЩ
гр. София , кв. "Лозенец"
Престижно жилище в 4-етажна тухлена сграда ново строителство
Изключително просторен, цялостно реновиран и стилно завършен многостаен апартамент с 3 спални, ситуиран в предпочитания кв. Лозенец, само на 2 км от центъра на града.
Жилището се отличава с големи, приветливи и светли помещения, стилно обзавеждане, комфорт и
2 100 €/месец(4 107,24 лв./месец)
(9,13 €/м2) (17,86 лв./м2)Площ: 230.00 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Кирил Календерски
Брокер, София
Продажба
Лукс
Луксозен комплекс от 13 сгради с 30 дка зелени площи, 9 детски площадки и 18 търговски обекта
гр. София , кв. "ПЗ Хладилника"
Модерни градски жилища до Ловен парк, с удобен достъп до метростанция Витоша
Kомплекс, хармонично вписан в средата, в която е ситуиран, разположен в една от най-съвременните зони на гр. София – район Лозенец. Елегантните, изчистени обеми и естествените материали, дават възможност на всеки да се потопи в атмосферата на комплекса.
В комплекса са
от 280 000 €(от 547 632,40 лв.)(без ДДС)
(2 492 - 5 866 €/м2)(4 873,93 - 11 472,90 лв./м2)Площ: 76.08 - 308.09 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Магдалена Цоклинова
Старши брокер, София
Продажба
Лукс
Просторен четиристаен апартамент с Акт 14 в кв. Хаджи Димитър
гр. София , кв. "Хаджи Димитър"
Висок клас строителство на 350 м от метро и на пешеходно разстояние от идеалния център на столицата
Отлично предложение за четиристаен апартамент с Акт 14 в нова жилищна сграда с два отделни входа в кв. Хаджи Димитър, на пешеходно разстояние от идеалния център на столицата, в близост до градски удобства, на 350 м от метростанция „Хаджи Димитър“ и на 120 м от автобусна и
410 000 €(801 890,30 лв.)
(2 611 €/м2) (5 106,61 лв./м2)Площ: 157.03 м2 Етаж: 8
Резервиран
Тристаен апартамент до Северен парк в кв. Свобода
гр. София , кв. "Свобода"
Голям апартамент с отделна кухня и две спални до парк и удобен транспорт
Предлагаме за продажба просторен и отлично поддържан тристаен апартамент, разположен в един от най-зелените и спокойни райони на гр. София – кв. Свобода, в непосредствена близост до Северен парк.
Жилището се намира на пети етаж в добре поддържана сграда и предлага комфортна
179 500 €(351 071,49 лв.)
(2 030 €/м2) (3 970,05 лв./м2)Площ: 88.43 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Михаил Кръстев
Брокер , София