Продажба и наем на имоти в София - страница 12
ТЪРСИ
Търсене
Използвайте AI търсене
Продажба
Ексклузивно
ИНВЕСТИЦИОНЕН ПРОЕКТ
Самостоятелна сграда с Акт 16 на бул. Рожен
гр. София , кв. "Илиянци"
Имот с апартаменти, двор, подземни и наземни паркоместа и магазин
Предлагаме за продажба сграда с Акт 16 на бул. Рожен на много комуникативно място в столицата. Имотът се намира близо до стадион „Локомотив“ на 200 метра от Стоков Базар Илиянци. В региона има ресторанти и кафенета, банкови клонове, както и ЖП гара. На разположение е и редовен
Наем
Офисни площи под наем в бизнес сграда
гр. София , кв. "Левски В"
Персонализирани офис пространства в София
Предлагаме на вашето внимание офисни площи под наем в София в кв. Левски В. Първокласно местоположение с бърз достъп до Околовръстен път, магистрали,
и Летище София, само на 10 минути с кола от центъра на столицата.
Районът осигурява безпроблемна свързаност с обществен
11 550 €/месец(22 589,84 лв./месец)(без ДДС)
(11 €/м2) (21,51 лв./м2)Площ: 1 050.00 м2 Етаж: 3
гр. София , кв. "Център"
Функционални жилища до емблематичната ул. Г.С.Раковски
Изберете нов дом, построен и съобразен с най-съвременните интериорни и функционални решения в света на строителството. Сградата се намира в централната част на София, пресечка с ул. Г.С. Раковски, на кратко пешеходно разстояние до всичко най-важно в централната градска част,
от 290 000 €(от 567 190,70 лв.)
(2 634 €/м2) (5 151,13 лв./м2)Площ: 110.11 - 110.11 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Николай Попов
Старши брокер, София
Продажба
Парцел в регулация близо до ул. Бойчо Бойчев и Околовръстен път
гр. София , кв. "Горна баня"
УПИ с много добра локация в кв. Горна баня
Предлагаме за продажба урегулиран парцел с отличен потенциал за развитие. Имотът се намира между в кв. Горна баня близо до ул. Бойчо Бойчев и Околовръстен път.
Парцелът е с площ 1833 кв. м. и всички комуникации са изградени - ток, вода, канал и асфалтов достъп.
Попада в
1 400 000 €(2 738 162 лв.)
(764 €/м2) (1 493,81 лв./м2)Площ: 1 833.00 м2
Тип на имота:
Парцел в регулация
Иван Каменов
Старши брокер, София
Наем
Лукс
ОТДАДЕН
Луксозен тристаен апартамент под наем до площад Хелзинки
гр. София , кв. "Лозенец"
Стилен и просторен имот в кв. Лозенец
Предлагаме под наем луксозен и стилно обзаведен тристаен апартамент, разположен на тиха улица в един от най-предпочитаните квартали на гр. София – кв. Лозенец, в непосредствена близост до площад Хелзинки и на минути от Метростанция Европейски съюз и Южен парк.
Жилището се
950 €/месец(1 858,04 лв./месец)
(9,69 €/м2) (18,96 лв./м2)Площ: 98.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Стойчо Бугов
Старши брокер, София
Продажба
ПРОДАДЕН
Поддържан тристаен апартамент с комуникативна локация до бул. България
гр. София , кв. "Борово"
Слънчево жилище с кухненски шкафове в района на България Мол
Светъл и просторен тристаен апартамент в кв. Борово, до възловия булевард България, близо до фитнес, спирки на тролеи и автобуси, училища и детски градини, големи вериги магазини, България Мол, разнообразие от други ежедневни удобства и услуги, с удобен достъп до големи столични
275 000 €(537 853,25 лв.)
(2 099 €/м2) (4 105,75 лв./м2)Площ: 131.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Иван Каменов
Старши брокер, София
Продажба
ПРОДАДЕН
Обзаведен двустаен апартамент в кв. Полигона
гр. София , кв. "Полигона"
Комфортен семеен дом до The Mall и бул. „Цариградско шосе“
Предлагаме за продажба обзаведен двустаен апартамент, разположен в един от най-комуникативните райони на София – кв. Полигона. Локацията е изключително удобна, в непосредствена близост до The Mall, бул. „Цариградско шосе“, множество офис сгради, медицински центрове и болнични
216 000 €(422 459,28 лв.)
(2 700 €/м2) (5 280,74 лв./м2)Площ: 80.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Иван Каменов
Старши брокер, София
Продажба
Ексклузивно
ПРОДАДЕН
Парцел във вилна зона в с. Лозен – над Лозен парк
с. Лозен , Лозен парк
Панорамен парцел до гора с борове в м. Чикерица
Представяме за продажба земеделска земя с площ от 885 кв. м., разположена в живописната местност Чикерица на с. Лозен – една от предпочитаните зони за вилно строителство в близост до София.
Парцелът е с правилна правоъгълна форма, което улеснява бъдещо планиране и застрояване.
88 000 €(172 113,04 лв.)
(99 €/м2) (194,48 лв./м2)Площ: 885.00 м2
Тип на имота:
Парцел за инвестиция
Виктор Вучелийски
Изпълнителен директор "Продажби и операции", София
Наем
ОТДАДЕН
Чисто нов двустаен апартамент до метростанция Мария Луиза
гр. София , кв. "Банишора"
Напълно обновен апартамент в кв. Банишора
Отдаваме под наем изцяло реновиран и неизползван досега двустаен апартамент в тухлена сграда на тиха улица в ж.к. Банишора. Към жилището има прилежащо самостоятелно стълбище, което осигурява повече лично пространство и усещане за независимост. Възможност за свободно паркиране
625 €/месец(1 222,39 лв./месец)
(9,92 €/м2) (19,40 лв./м2)Площ: 63.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Николай Попов
Старши брокер, София
Продажба
ПРОДАДЕН
Голям парцел в регулация с панорамна гледка в село Бистрица
с. Бистрица , гр. София
Парцел за инвестиции с лице на Бистришко шосе, до спирка на градски транспорт
Просторен, регулиран парцел с площ от 4900 кв.м., разположен в предпочитания район на село Бистрица (местност Зли дол). Имотът предлага удобен достъп до градски транспорт и бърза връзка с града, като същевременно е заобиколен от тишина, спокойствие и чист въздух. Предназначен е
735 000 €(1 437 535,05 лв.)
(150 €/м2) (293,37 лв./м2)Площ: 4 900.00 м2
Тип на имота:
Парцел в регулация
Стойчо Бугов
Старши брокер, София
Наем
ОТДАДЕН
Търговско помещение с отлична видимост в голям комплекс в кв. Банишора
гр. София , кв. "Банишора"
Магазин под наем в нов жилищен комплекс с около 1000 апартамента
Отлична възможност за наем на търговски обект с площ от 61 кв. м, разположен в съвременен жилищен комплекс от ново поколение. Проектът включва около 1000 апартамента, като още до края на годината предстои въвеждане в експлоатация на първите 400 жилища и търговски обекти. Това
1 117 €/месец(2 184,66 лв./месец)(без ДДС)
(18 €/м2) (35,81 лв./м2)Площ: 61.00 м2 Партер
Тип на имота:
Магазин
Иван Каменов
Старши брокер, София
Наем
-7%
ОТДАДЕН
Двустаен апартамент под наем в кв. Банишора в Kenar Residence
гр. София , кв. "Банишора"
Модерно обзаведено жилище с отлична локация и висок клас изпълнение
Предлагаме под наем стилен и напълно обзаведен двустаен апартамент в престижния комплекс Kenar Residence, разположен в кв. Банишора – един от комуникативните и предпочитани райони на столицата.
Жилището е с площ от 66 кв.м и впечатлява с практично и функционално разпределение:
650 €/месец700 €1 271,29 лв./месец1 369,08 лв.
(9,85 €/м2) (19,26 лв./м2)Площ: 66.00 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Иван Каменов
Старши брокер, София
Наем
ОТДАДЕН
Луксозен офис с 3 работни помещения в кв. Лозенец
гр. София , кв. "Лозенец"
Комуникативен офис до Американското посолство и парк
Предлагаме под наем представителен офис с площ 110 кв.м., разположен на 3/10 етаж в модерна офис сграда с асансьор и добре поддържани общи части.
Имотът се намира в престижен и комуникативен район – в близост до парк, Американското посолство, бул. „Никола Й. Вапцаров“, бул.
1 250 €/месец(2 444,79 лв./месец)(без ДДС)
(11 €/м2) (22,23 лв./м2)Площ: 110.00 м2 Етаж: 3
ПРОДАДЕН
Двустаен апартамент с Акт 16 във „Витоша Вю“ / Vitosha View
гр. София , кв. "Кръстова вада"
Комфортно новопостроено жилище с комуникативна локация в кв. Кръстова вада
Предлагаме на вашето внимание модерен двустаен апартамент с Акт 16 във „Витоша Вю“ / Vitosha View, разположен в един от най-предпочитаните южни райони на София – кв. Кръстова вада, на тиха улица – пряка на бул. „Черни връх“. Локацията осигурява отлична комуникация, бърз достъп
130 920 €(256 057,26 лв.)
(3 000 €/м2) (5 867,49 лв./м2)Площ: 43.64 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Магдалена Тошева
Старши брокер, София
Продажба
ПРОДАДЕН
Едностаен апартамент с панорамна гледка в кв. Банишора
гр. София , кв. "Банишора"
Светъл апартамент с южно изложение и удобен достъп до метростанция
Предлагаме за продажба едностаен апартамент с площ 48.70 кв.м, разположен на 13/16 етаж в масивна ЕПК сграда, построена през 1985 г. Имотът се намира в добре устроената и комуникативна част на кв. Банишора, с бърз достъп до топ центъра на София, метро и основни транспортни
125 000 €(244 478,75 лв.)
(2 567 €/м2) (5 020,10 лв./м2)Площ: 48.70 м2 Етаж: 13
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Николай Попов
Старши брокер, София
Наем
ОТДАДЕН
Търговско помещение под наем в кв. Левски Г
гр. София , кв. "Левски Г"
Бизнес имот разположен на партерно ниво в комплекс от три блока
Предлагаме на вашето внимание компактен, но функционален обект с площ 15 кв. м, разположен на партерно ниво в кв. Левски Г. Локацията е изключително удобна – само на 5 минути от бъдещата метростанция на бул. Владимир Вазов, което гарантира постоянен поток от хора и лесен достъп
Наем
-11%
ОТДАДЕН
Готов за нанасяне двустаен апартамент под наем във Vitosha View
гр. София , кв. "Кръстова вада"
Обзаведено жилище в един от най-предпочитаните столични квартали
Имотът разполага с отлично разпределение, светли и функционални помещения. Напълно обзаведен и оборудван. Сградата се намира на пешеходно разстояние до магазин Фантастико в квартал Драгалевци, с лесен достъп до Околовръстния път на столицата, търговски център „Ring Mall“, мебелен
625 €/месец700 €1 222,39 лв./месец1 369,08 лв.
(9,62 €/м2) (18,81 лв./м2)Площ: 65.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Иван Каменов
Старши брокер, София
Продажба
Лукс
ПРОДАДЕН
Луксозен двустаен апартамент в кв. Малинова Долина
гр. София , кв. "Малинова долина"
Съвременен имот с дизайнерски интериор и висок стандарт на изпълнение
Представяме ви изключително стилен и функционален двустаен апартамент, разположен в сърцето на кв. Малинова долина – едно от най-предпочитаните места за модерен градски живот.
Жилището впечатлява с луксозно обзавеждане по индивидуален проект, което съчетава елегантен дизайн,
229 000 €(447 885,07 лв.)
(3 635 €/м2) (7 109,29 лв./м2)Площ: 63.00 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Кирил Календерски
Брокер, София
Продажба
ново
Просторен четиристаен апартамент с двор до парк „Въртопо“
гр. София , кв. "Младост 2"
Изключителен апартамент в бутикова сграда в кв. Младост 2, до метро
Представяме изключителен четиристаен апартамент в бутикова жилищна сграда от висок клас, разположена в една от най-предпочитаните части на ж.к. Младост 2, непосредствено до парк „Въртопо“, с удобен достъп до метро.
Имотът впечатлява с внушителна обща площ от 166.34 кв.м и
410 844 €(803 541,02 лв.)
(2 470 €/м2) (4 830,71 лв./м2)Площ: 166.34 м2 Партер
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Михаил Кръстев
Брокер , София
Продажба
ново
За частни лица
Нов жилищен проект в кв. Люлин 10 до Западен парк
гр. София , кв. "Люлин 10"
Модерна архитектура, висок стандарт на строителство и отлична градска локация
Нова съвременна жилищна сграда, разположена в един от обре уредените и търсени райони на столицата – ж.к. Люлин 10, в близост до бул. Сливница. Проектът съчетава модерна архитектурна визия, функционално проектирани жилища и спокойна жилищна среда, с бърз и удобен достъп до
от 150 000 €(от 293 374,50 лв.)
(1 747 - 1 794 €/м2)(3 416,84 - 3 508,76 лв./м2)Площ: 83.61 - 116.58 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
ново
Нов жилищен проект до метростанция „Бели Дунав“
гр. София , кв. "Надежда 4"
Модерни апартаменти в тихата част на кв. Надежда 4
Представяме ви нов жилищен проект, разположен на тиха и спокойна улица в кв. Надежда 4, на пешеходно разстояние от метростанция „Бели Дунав“. Локацията съчетава удобството на бързия градски транспорт с наличието на зелени площи, спокойна жилищна среда и отлична инфраструктура,
от 138 450 €(от 270 784,66 лв.)
(2 300 - 2 609 €/м2)(4 498,41 - 5 102,76 лв./м2)Площ: 60.20 - 120.88 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
ново
За частни лица
Лукс
Затворен комплекс с апартаменти Манастирски ливади-Изток
гр. София , кв. "Манастирски ливади"
Апартаменти с 1, 2 или 3 спални в търсен столичен район
Открийте сграда, която олицетворява модерното разбиране за дом – пространство, създадено с внимание към всеки детайл и с мисъл за хората, които ще живеят в него. Тук стилната архитектура се вплита хармонично с природата, а уюта и сигурността са водещи приоритети.
Разположена в
от 188 320 €(от 368 321,91 лв.)
(2 780 - 2 978 €/м2)(5 437,21 - 5 824,46 лв./м2)Площ: 63.24 - 115.72 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
ново
Лукс
Нова модерна сграда, съчетаваща престиж и спокойствие в кв. Манастирски ливади
гр. София , кв. "Манастирски ливади"
Емблематичен проект съчетаващ архитектура, комфорт и добра локация в полите на Витоша
Най-новият и впечатляващ проект на доказан инвеститор, създаден като естествено продължение на успешна концепция от сгради и издигащ модерното градско живеене на изцяло ново ниво.
Това не е просто жилищна сграда. Това е внимателно изградена философия за живот – пространство,
от 299 000 €(от 584 793,17 лв.)
(1 965 - 2 959 €/м2)(3 843,21 - 5 787,30 лв./м2)Площ: 118.49 - 218.84 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
инж. Даниела Тотева
Старши брокер, София
Продажба
ново
Лукс
Модерна сграда с Акт 16 до парк Възраждане и Mall Of Sofia
гр. София , кв. "Зона Б-5"
Луксозно завършени и обзаведени жилища - едностайни апартаменти и ателиета, магазини, офиси и гаражи в централен столичен район
Предлагаме модерно завършени и обзаведени висок клас апартаменти и ателиета в нова жилищна сграда с Акт 16, разположена в бързо развиваща се и комуникативна част на столицата. Сградата се намира в непосредствена близост до парк Възраждане, Mall of Sofia, новооткрития аквапарк и
от 149 200 €(от 291 809,84 лв.)
(2 899 - 3 734 €/м2)(5 669,95 - 7 303,07 лв./м2)Площ: 45.61 - 110.18 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
инж. Даниела Тотева
Старши брокер, София
Наем
ново
За частни лица
Едностаен апартамент с удобен достъп до метростанция „Горна баня“
гр. София , кв. "Овча купел 2"
Обзаведено жилище до Т-маркет и пазар в кв. Овча купел 2
Едностаен апартамент с площ от 45 кв. м., разположен в жилищен район „Овча купел 2“, в близост до метростанция „Горна баня“, супермаркет Т-Маркет, пазар и спирки на градския транспорт.
Свободен за наемане от 01.06.2026г.
Жилището се намира на първи етаж в девететажна сграда
350 €/месец(684,54 лв./месец)
(7,78 €/м2) (15,21 лв./м2)Площ: 45.00 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Наем
ново
Лукс
Луксозен тристаен апартамент под наем на бул. България
гр. София , кв. "Манастирски ливади"
Дизайнерски апартамент с панорамна гледка към Витоша в комплекс – носител на „Сграда на годината“
Предлагаме под наем изключителен тристаен апартамент, изпълнен по индивидуален дизайнерски проект и разположен в престижния комплекс A3 – Advanced Architecture Apartments, отличен с наградата „Сграда на годината“ за 2017 г. Имотът се намира на бул. „България“, в район с отлична
1 600 €/месец(3 129,33 лв./месец)
(11 €/м2) (21,29 лв./м2)Площ: 147.00 м2 Етаж: 8
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Магдалена Тошева
Старши брокер, София
Продажба
ново
За частни лица
Ограничен брой висок клас апартаменти в кв. Банишора
гр. София , кв. "Банишора"
Бутикова 7-етажна сграда в широкия градски център
Представяме ви бутиков проект с ограничен брой висококачествени апартаменти в седеметажна сграда, разположена в един от перспективните столични райони в широкия градски център – кв. Банишора. Сградата се намира на пешеходно разстояние до метростанция „Мария Луиза“ и 5-та градска
от 228 256 €(от 446 429,93 лв.)
(2 700 - 2 800 €/м2)(5 280,74 - 5 476,32 лв./м2)Площ: 81.52 - 164.34 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Наем
ново
Ексклузивно За частни лица
Магазин под наем в нова сграда
гр. София , кв. "Овча купел"
Бизнес помещение в хубав район в ж.к. Овча Купел
Ако търсите да наемете бизнес имот до парк в хубава част на Овча купел - днешната ни оферта ви очаква. Имотът е подходящ за офис, адвокатска кантора, магазин, студио за красота и други дейности. Отлично местоположение с лесен достъп до метростанция от третия диаметър на метрото,
Наем
ново
Ексклузивно
изгодно
Прекрасен офис на партерен етаж до бул. Симеоновско шосе
гр. София , кв. "Витоша"
Просторен и светъл офис с лесен достъп и включени паркоместа
Имаме удоволствието да Ви представим този просторен офис на партерен етаж в кв. Витоша в непосредствена близост до бул. Симеоновско шосе.
Офисът е с площ от 250 кв.м. и се състои от:
• Конферентна зала и преддверие
• Помещение с кухненски бокс
• 4 просторни помещения с
1 750 €/месец(3 422,70 лв./месец)(без ДДС)
(7 €/м2) (13,69 лв./м2)Площ: 250.00 м2
Тип на имота:
Офис
Виктор Вучелийски
Изпълнителен директор "Продажби и операции", София
Наем
За частни лица
Тристаен апартамент с отлична локация в кв. Надежда 4
гр. София , кв. "Надежда 4"
Комфортно обзаведен апартамент близо до метростанция Бели Дунав и Северен парк
Предлагаме под наем стилно обзаведен тристаен апартамент, разположен в кв. Надежда 4 – комуникативен и добре устроен район с бърз достъп до ключови градски удобства. Имотът се намира в непосредствена близост до метростанция „Бели Дунав“, спирки на редовния градски транспорт, бул.
850 €/месец(1 662,46 лв./месец)
(10 €/м2) (19,56 лв./м2)Площ: 85.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон