Продажба и наем на имоти в София - страница 9
ТЪРСИ
Търсене
Използвайте AI търсене
Наем
ОТДАДЕН
Обзаведено ателие с панорамна тераса в Манастирски ливади
гр. София , кв. "Манастирски ливади"
Комфортно градско жилище с голяма тераса и модерно обзавеждане
Предлага се под наем стилно обзаведено ателие, разположено в една от най-предпочитаните части на кв. Манастирски ливади. Имотът се намира в нова луксозна сграда с представителни общи части, контролиран достъп и поддържан вътрешен двор, което осигурява спокойна и сигурна жилищна
520 €/месец(1 017,03 лв./месец)
(15 €/м2) (29,06 лв./м2)Площ: 35.00 м2 Етаж: 7
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Кирил Календерски
Брокер, София
Продажба
Лукс
гарантиран наем
Прекрасен инвестиционен имот с гарантиран наем на бул. Мадрид
гр. София , кв. "Център"
Партерен магазин с отличен инвестиционен потенциал в централен столичен район
Имаме удоволствието да представим на вашето внимание партерно търговско помещение с изключителен инвестиционен потенциал и централна локация на бул. Мадрид, само на метри от ул. „Черковна“ – една от най-оживените градски локации в столицата, с постоянен поток от хора, близо до
Продажба
-2%
Просторен и светъл двустаен апартамент в кв. Левски В
гр. София , кв. "Левски В"
Имот с потенциал, нуждаещ се от освежителен ремонт, в близост до бъдеща метростанция
Просторен двустаен апартамент в един от спокойните и зелени квартали на София – Левски В.
Жилището се намира в поддържан панелен блок от 1992 година, разположен на втори етаж от общо шест. Апартаментът е изцяло среден, с площ от 72.39 кв. м. и впечатлява с големината и
167 000 €170 000 €326 623,61 лв.332 491,10 лв.
(2 307 €/м2) (4 512 лв./м2)Площ: 72.39 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Михаил Кръстев
Брокер , София
Продажба
Ексклузивно
Просторен тристаен апартамент пред Акт 16 в кв. Малинова долина
гр. София , кв. "Малинова долина"
Функционално жилище с южна дневна и две спални в нова сграда
Тристаен апартамент в новострояща се сграда в кв. Малинова долина – район с активно развитие, модерна среда и удобен достъп до бул. „Симеоновско шосе“, Околовръстен път, университети и бъдещи инфраструктурни проекти. Имотът е подходящ както за собствен дом в развиващ се столичен
271 272 €(530 561,92 лв.)
(2 400 €/м2) (4 693,99 лв./м2)Площ: 113.03 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Магдалена Цоклинова
Старши брокер, София
Наем
Офис под наем в центъра на София
гр. София , кв. "Център"
Представително пространство с функционално разпределение в престижна локация
Предлагаме под наем офис с площ от 100 кв.м, разположен на първи етаж в добре поддържана сграда в топ центъра на София. Локацията осигурява отлична видимост, удобен достъп до градски транспорт, административни институции, банки, съдебни и бизнес центрове – ключово предимство за
1 200 €/месец(2 347 лв./месец)(без ДДС)
(12 €/м2) (23,47 лв./м2)Площ: 100.00 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Офис
Иван Каменов
Старши брокер, София
Продажба
Ремонтиран тристаен апартамент с отлична локация в кв. Люлин 3
гр. София , кв. "Люлин 3"
Уютен апартамент с две спални в поддържана сграда близо до всички удобства
Предлагаме за продажба просторен тристаен апартамент с площ 84 кв. м., разположен на първи етаж в осеметажна сграда с асансьор в квартал Люлин 3. Булевардите Околовръстен път, „Добринова скала”, „Царица Йоана” и „Панчо Владигеров” осигуряват лесна комуникация с множество точки в
198 900 €(389 014,59 лв.)
(2 368 €/м2) (4 631,13 лв./м2)Площ: 84.00 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Магдалена Цоклинова
Старши брокер, София
Наем
Двустаен апартамент с гараж и паркомясто в кв. Лозенец
гр. София , кв. "Лозенец"
Комфортно обзаведено жилище до Южен парк с удобен достъп до метростанция „Джеймс Баучер“
Предлагаме на вашето внимание двустаен апартамент с площ 45 кв.м., разположен в един от най-предпочитаните и престижни райони на столицата Лозенец, в близост до Южен парк, Кошарите, бул. „Никола Й. Вапцаров“ и бул. „Черни връх“, магазини, ресторанти, Посолството на САЩ и др.
700 €/месец(1 369,08 лв./месец)
(16 €/м2) (30,42 лв./м2)Площ: 45.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Иван Каменов
Старши брокер, София
Наем
Обзаведен офис близо до Serdika Center
гр. София , кв. "Оборище"
Просторен офис подходящ за различен тип дейност в кв. Оборище
Предлагаме под наем офис, част от тухлена сграда (2007 г.) с отлична локация в кв. Оборище. Разположението е изключително удобно и предлага тишина и спокойствие и в същото време непосредствена близост до възлови места за столицата. На пешеходно разстояние има спирки на градски
1 250 €/месец(2 444,79 лв./месец)
(6,94 €/м2) (13,58 лв./м2)Площ: 180.00 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Офис
Иван Каменов
Старши брокер, София
Продажба
Лукс
Изискан многостаен апартамент до Народния театър
гр. София , кв. "Център"
Аристократичен просторен имот в сърцето на София
Впечатляващо предложение от пазара за недвижими имоти – многостаен апартамент с високи тавани (3.20 м), заемащ цял етаж в престижна, аристократична сграда в сърцето на столицата, на емблематичната ул. Г.С. Раковски, с възможност за паркиране във вътрешния двор. Истинско бижу,
1 100 000 €(2 151 413 лв.)
(5 903 €/м2) (11 545,01 лв./м2)Площ: 186.35 м2 Етаж: 2
гр. София , кв. "Стрелбище"
Просторни жилища с удобен достъп до метростанция „бул. България“ и Южен парк
Отличен семеен дом, висок клас строителство с удобен достъп до метростанция „бул. България“ и Южен парк!
Нов дом с перфектна локация в един от предпочитаните, южни квартали на столицата. Сградата е разположена както до големи, основни булеварди, така и до парк, детски градини
от 535 000 €(от 1 046 369,05 лв.)
(3 812 - 3 848 €/м2)(7 455,62 - 7 526,03 лв./м2)Площ: 140.35 - 140.35 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Николай Попов
Старши брокер, София
Продажба
Двустаен апартамент „до ключ“ с панорамна гледка в кв. Малинова долина
гр. София , кв. "Малинова долина"
Светъл имот на последен етаж с отлична гледка, готов за нанасяне
Представяме ви двустаен апартамент, разположен на последен етаж в тухлена жилищна кооперация с въведена в експлоатация сграда в кв. Малинова долина – район с утвърден инвестиционен потенциал и бързо развиваща се инфраструктура.
Жилището е с площ от 82 кв.м и впечатлява с
178 888 €(349 874,52 лв.)
(2 182 €/м2) (4 266,76 лв./м2)Площ: 82.00 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Магдалена Цоклинова
Старши брокер, София
Продажба
-3%
Лукс
Луксозно обзаведен тристаен апартамент до Руски паметник
гр. София , кв. "Център"
Просторно жилище с две спални и кабинет в престижен централен район на столицата
Представяме ви просторен и дизайнерски завършен апартамент с две спални и кабинет, разположен на метри от Руски паметник, в една от най-престижните и търсени централни зони на София – район „Буката“. Имотът съчетава изключителна локация, функционално разпределение и висок клас
580 000 €600 000 €1 134 381,40 лв.1 173 498 лв.
(5 043 €/м2) (9 864,19 лв./м2)Площ: 115.00 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Даниел Тонев
Старши брокер, София
Продажба
За частни лица
Нов жилищен комплекс в кв. Малинова долина
гр. София , кв. "Малинова долина"
Качествено строителство и стилна визия до Околовръстен път и София Ринг мол
Качествено строителство, уединение и спокойствие на едно място! Имаме удоволствието да предложим за продажба нов жилищен комплекс в перспективен, развиващ се и предпочитан за живеене район – кв. Малинова долина, в близост до Ринг мол, до изграждащия се нов ритейл парк с търговски
от 112 500 €(от 220 030,88 лв.)
(1 766 - 2 202 €/м2)(3 454 - 4 306,74 лв./м2)Площ: 51.08 - 105.15 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
-3%
Ексклузивно
Лукс
Дизайнерски четиристаен апартамент до Руски паметник
гр. София , кв. "Център"
Ексклузивен луксозно обзаведен имот в централната част на София
Представяме ви просторен и изцяло завършен четиристаен апартамент, разположен на метри от Руски паметник, в една от най-престижните и търсени локации на столицата – централния район „Буката“. Имотът съчетава отлична градска позиция, функционално разпределение и висок клас
580 000 €600 000 €1 134 381,40 лв.1 173 498 лв.
(5 043 €/м2) (9 864,19 лв./м2)Площ: 115.00 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Даниел Тонев
Старши брокер, София
Наем
Просторен офис в модерен бизнес център на бул. България
гр. София , кв. "Манастирски ливади"
Бизнес имот с хубава гледка и отлична локация в кв. Манастирски ливади
Търсите решение за Вашия бизнес с комуникативна локация и бърз достъп до всички удобства? Предлагаме ви прекрасна възможност да наемете офис намиращ се в поддържана, бизнес сграда на бул. България, в близост до МБАЛ „Св. София“ и Околовръстен път за удобна връзка с всяка част на
4 257 €/месец(8 325,97 лв./месец)(без ДДС)
(11 €/м2) (21,51 лв./м2)Площ: 387.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Офис
Иван Каменов
Старши брокер, София
Продажба
Лукс
Премиум апартаменти в нова бутикова сграда с Акт 14 в кв. Оборище
гр. София , кв. "Оборище"
Лукс, комфорт и локация. Живот на метри от парк „Заимов“ и метростанция „Театрална“
Престижна локация • Модерна архитектура • Висок клас строителство • Инвестиция с дългосрочна стойност.
Сградата е с получен Акт 14!
Представяме ви изключителен жилищен проект, разположен на една от най-желаните и устойчиви локации в София – на крачки от ул. „Черковна“ и
от 223 000 €(от 436 150,09 лв.)
(2 658 - 3 000 €/м2)(5 198,60 - 5 867,49 лв./м2)Площ: 79.67 - 203.88 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Кирил Календерски
Брокер, София
Наем
Магазин с топ локация и лице на бул. Княгиня Мария-Луиза
гр. София , кв. "Център"
Отличен бизнес имот с централна локация в столицата
Предлагаме под наем търговско помещение с отлична локация в столицата. Магазинът е с изключително комуникативно местоположение с постоянен човекопоток, в близост до търговска част на града, на метри от Централни хали и метростанция Сердика. Имотът е с лице на бул. Княгиня
3 500 €/месец(6 845,41 лв./месец)(без ДДС)
(25 €/м2) (48,21 лв./м2)Площ: 142.00 м2 Партер
Тип на имота:
Магазин
Стойчо Бугов
Старши брокер, София
Наем
Паркомясто под наем в гр. София
гр. София , кв. "Кръстова вада"
Открито паркомясто във вътрешен двор – кв. Кръстова вада
Предлагаме на вашето внимание открито паркомясто с площ 12 кв.м., разположено във вътрешния двор на модерна жилищна сграда в един от най-предпочитаните райони на София – кв. Кръстова вада.
Предимства на имота:
• Лесен достъп – удобно разположено във вътрешния двор на
Продажба
Двустаен апартамент в бутикова сграда до НСА
гр. София , кв. "Малинова долина"
Модерен апартамент в тиха и развиваща се зона на кв. Малинова долина
Предлагаме за продажба двустаен апартамент, разположен в кв. Малинова долина, на изключително комуникативно място в непосредствена близост до Арката на НСА. Локацията осигурява бърз и лесен достъп до Студентски град, бул. „Климент Охридски“, Околовръстен път и Симеоновско шосе,
205 500 €(401 923,07 лв.)
(2 708 €/м2) (5 295,43 лв./м2)Площ: 75.90 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Кирил Календерски
Брокер, София
Продажба
Двустаен апартамент със западно изложение в бутикова сграда до НСА
гр. София , кв. "Малинова долина"
Отлична инвестиция и модерен градски имот в кв. Малинова долина
Предлагаме за продажба двустаен апартамент с западно изложение, разположен в бутикова нова сграда в един от най-динамично развиващите се и търсени райони на София – кв. Малинова долина, в непосредствена близост до Арката на Националната спортна академия (НСА).
Локацията е сред
207 900 €(406 617,06 лв.)
(2 840 €/м2) (5 554,88 лв./м2)Площ: 73.20 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Кирил Календерски
Брокер, София
Продажба
-2%
Нов двустаен апартамент в кв. Малинова долина до НСА
гр. София , кв. "Малинова долина"
Модерен апартамент с функционално разпределение и отлична локация, подходящ за лично ползване или инвестиция
Предлагаме за продажба нов двустаен апартамент, разположен в кв. Малинова долина, в непосредствена близост до Арката на НСА – една от най-предпочитаните и динамично развиващи се зони на София. Локацията осигурява бърз и удобен достъп до Студентски град, бул. „Климент Охридски“,
179 400 €183 900 €350 875,90 лв.359 677,14 лв.
(2 816 €/м2) (5 508,26 лв./м2)Площ: 63.70 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Кирил Календерски
Брокер, София
Продажба
Двустаен апартамент със западно изложение и гледка към вътрешен двор
гр. София , кв. "Малинова долина"
Жилище с една спалня в нова сграда в кв. Малинова долина
Двустаен апартамент, разположен в един от най-динамично развиващите се райони на София – кв. Малинова долина, на изключително комуникативна локация в непосредствена близост до Арката на Националната спортна академия. Местоположението осигурява бърз и удобен достъп до Студентски
215 200 €(420 894,62 лв.)
(2 940 €/м2) (5 749,93 лв./м2)Площ: 73.20 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Кирил Календерски
Брокер, София
Наем
Заведение под наем до бул. Витоша
гр. София , кв. "Център"
Имот с потенциал с превъзходна централна локация в столицата
Имаме удоволствието да представим на вашето внимание атрактивен имот с топ локация, подходящ за развиване на заведение, кафе-бар, ресторант или друг тип заведение за хранене и развлечение. Имотът се намира на ул. Солунска – една от най-оживените и емблематични улици в сърцето на
3 000 €/месец(5 867,49 лв./месец)(без ДДС)
(12 €/м2) (23,38 лв./м2)Площ: 251.00 м2
Тип на имота:
Заведение
Иван Каменов
Старши брокер, София
Наем
Модерен логистичен център в с. Лозен – стратегическа локация до София
с. Лозен , гр. София
Голям логистичен център подходящ за логистични и дистрибуционни компании, складове за търговия на едро и др.
Представяме модерен логистичен център, разположен в село Лозен, едно от най-предпочитаните и динамично развиващи се населени места в непосредствена близост до гр. София. Локацията съчетава бърз достъп до столицата, основни пътни артерии и отлични условия за развиване на складова,
Продажба
Партерен тристаен апартамент с две спални и Акт 15 в кв. Малинова долина
гр. София , кв. "Малинова долина"
Модерен имот в сграда от висок клас с отлична локация и инвестиционен потенциал
Предлагаме за продажба партерен тристаен апартамент с две спални, разположен в нова модерна сграда с Акт 15 в предпочитания столичен квартал Малинова долина. Имотът е част от съвременен жилищен проект, изпълнен с внимание към детайла, висок клас материали и функционална
180 000 €(352 049,40 лв.)
(1 756 €/м2) (3 433,96 лв./м2)Площ: 102.52 м2 Партер
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Магдалена Цоклинова
Старши брокер, София
Продажба
Ексклузивно За частни лица
ПРОДАДЕН
Светъл апартамент до метростанция „Жолио Кюри“ и Борисовата градина
гр. София , кв. "Изток"
Функционално жилище с панорама към Витоша и отличен потенциал в един от най‑търсените райони на София
Светъл и функционален двустаен апартамент, разположен на пети етаж в добре поддържана сграда с асансьор, в един от най-престижните и предпочитани райони на столицата – кв. Изток. Локацията е изключително удобна – само на метри от метростанция „Жулио Кюри“ и в непосредствена
260 000 €(508 515,80 лв.)
(3 688 €/м2) (7 212,99 лв./м2)Площ: 70.50 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Кирил Календерски
Брокер, София
Продажба
За частни лица
Лукс
Просторен мезонет с 3 спални в бутикова сграда до Paradise Center и Южен парк
гр. София , кв. "Кръстова вада"
Жилище в новострояща се сграда с 10 апартамента в кв. Кръстова вада
Представяме ви отлична възможност за семеен дом - мезонет с 3 спални в новострояща се бутикова сграда, разположена в престижния столичен квартал Кръстова вада – само на няколко минути от метростанция „Витоша“, Paradise Center и Южен парк.
Локация с всички предимства на
639 000 €(1 249 775,37 лв.)
(3 399 €/м2) (6 647,74 лв./м2)Площ: 188.00 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Многостаен апартамент
Магдалена Цоклинова
Старши брокер, София
Наем
Ексклузивно За частни лица
Просторен и стилно обзаведен тристаен апартамент под наем в кв. Карпузица
гр. София , кв. "Карпузица"
Тристайно жилище в отлично поддържана сграда с удобен излаз на бул. Цар Борис ІІІ
Представяме ви просторен и стилно обзаведен тристаен апартамент под наем, разположен в предпочитания квартал Карпузица. Жилището е с площ от 110 кв. м., намира се на втори етаж в модерна тухлена сграда от 2019 г., с асансьор и контролиран достъп, което осигурява спокойна и
750 €/месец(1 466,87 лв./месец)
(6,82 €/м2) (13,34 лв./м2)Площ: 110.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
За частни лица
Апартаменти и паркоместа до Парадайс Център в кв. Кръстова вада
гр. София , кв. "Кръстова вада"
Двустайни и тристайни апартаменти в модерна сграда на пешеходно разстояние от метростанция Витоша
Нова жилищна сграда със стилен дизайн и внимание към детайла, разположена в предпочитания столичен квартал Кръстова вада, в непосредствена близост до Южен парк и Парадайс център. Районът се характеризира с успешно съчетание от спокойна жилищна среда в близост до планината, с
от 250 000 €(от 488 957,50 лв.)
(3 451 - 4 512 €/м2)(6 749,57 - 8 824,70 лв./м2)Площ: 55.41 - 115.04 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
За частни лица
Жилища с паркоместа в нова сграда в кв. Люлин 5
гр. София , кв. "Люлин 5"
Апартаменти с една, две или три спални в съвременен проект в близост до удобства
Изберете нов дом построен и съобразен с най-съвременните и добри интериорни и функционални решения в света на строителството.
В близост до сградата са разположени детски учебни заведения, плувен басейн, различни големи и квартални супермаркети, както и няколко спирки на
от 192 355 €(от 376 213,68 лв.)
(1 609 - 1 828 €/м2)(3 146,93 - 3 575,26 лв./м2)Площ: 112.27 - 150.22 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Николай Попов
Старши брокер, София