Представяме ви нов жилищен проект включващ 2 сгради в кв. Дружба 2, гр. София. Качествено строителство, функционални жилища и отлично местоположение в един от най-предпочитаните квартали в източната част на столицата. Районът предлага удобен достъп до центъра на града, летището, бизнес зоните и основни пътни артерии, което прави имотите тук отличен избор както за лично ползване, така и за инвестиция.
Отлично местоположение в близост до супермаркет Lidl, магазин Jumbo и бул. „Цариградско шосе“, което осигурява бърза връзка с различни точки на София и лесен достъп до ежедневни удобства. Проектът е създаден с идея за модерен градски живот, в който комфортът, функционалността и добрата среда вървят ръка за ръка.
Апартаментите ще бъдат издадени на шпакловка и замазка, с включени 5-камерна PVC дограма с двоен стъклопакет, блиндирана входна врата, външна топлоизолация 10 см, отопление на ТЕЦ, електрозахранване за монтаж на външно тяло, както и окабеляване за телефон, кабелна телевизия и интернет. Това дава отлична база за довършване на жилището според вкуса и нуждите на бъдещия собственик.
Архитектурното изпълнение на апартаментите включва стени и тавани с турбозол, подове с циментова замазка, качествена дограма и надеждна входна врата. Конструкцията на сградата е стоманобетонова, с монолитен фундамент, стоманобетонни плочи и колони, както и тухлени вътрешни и външни зидове, което гарантира стабилност и дълготрайност.
Предвидени са напълно изградени електроинсталации, слаботокови системи, ВиК на тапи и вентилация в баните и тоалетните. Общите части ще бъдат изпълнени с луксозни материали и модерна визия – гранитогрес, латекс и LED осветление, които ще създадат представителна и приветлива среда за живущите. Сградата ще разполага също с топлоизолиран покрив, изпълнена обща водопроводна и електрическа инфраструктура, външна дограма със стъклопакет, ограда на дворното място и градинско осветление, съобразено с одобрените проекти.
Допълнително има възможност за закупуване на външни паркоместа и гаражи на партер, което е особено ценно предимство в динамичната градска среда. Предвидена е и гъвкава схема на плащане, която улеснява покупката и позволява по-добро финансово планиране.
Едно от най-силните предимства на проекта е именно локацията. Дружба 2 е добре устроен и предпочитан квартал, предлагащ разнообразие от транспорт, образователни институции, търговски обекти, здравни услуги и зелени площи. В района се намират автобусни линии 5, 7, 8, 88, 204, 304, 404 и N4, тролейбусна линия 6, както и множество удобства за ежедневието. На разположение са ОДЗ 88, ДГ 77 „Ханс Кристиян Андерсен“, ДГ 185 „Звездичка“, ЧДГ „Смърфовете“, 150 ОУ „Цар Симеон Първи“, 163 ОУ „Черноризец Храбър“, 68 СУ „Акад. Н. Обрешков“, както и супермаркети Lidl, Kaufland, Фантастико, СВА, Т-Маркет, ДКЦ „Д-р Грийнберг“, Ветеринарна клиника „Дружба“, ресторант Ниагара, Речен парк „Искър“ и Парк „Дружба“.
Този проект е отличен избор за хора, които търсят нов апартамент в добре уреден столичен квартал, с качествено строителство, добра транспортна свързаност и всички необходими удобства за комфортен живот. Подходящ е както за семейства, така и за инвеститори, които търсят сигурна покупка в перспективен район.
Оглед на имота
Можем да организираме оглед на имота спрямо нашия график и възможностите за достъп до него. Заявете вашето желание за оглед, като се свържете с отговорния за офертата брокер по имейл или телефон.
Резервация на имота
Имотът може да бъде резервиран и свален от продажба със заплащане на депозит, след което се прекратява провеждането на огледи с други купувачи и започва подготовка на документите за сключване на предварителен и окончателен договор. Свържете се с отговорния брокер за подробна информация относно процедурата на покупка и начините за плащане.
Жилищен кредит
Ние си партнираме с водещите български банки и можем да ви свържем с техните консултанти за информация и кандидатстване за кредит.
- Описание
- Характеристики
- Галерия
- Местоположение
- Ценова листа
Характеристики на имота
Тип на имота
Апартаменти (различни типове), Едностайни апартаменти, Двустайни апартаменти, Тристайни апартаменти, Гаражи, Паркоместа
Реф. номер
Sfb 89836
Площ
50.50 м2 (чиста площ: 43.34 м2 плюс общи части: 7.16 м2)
Спални
1,2
Състояние
БДС (на шпакловка и замазка)
Етаж
1,6 от 6
Асансьор
да
Обзавеждане
Необзаведен
Отопление
Климатици / ТЕЦ
Тип строителство
Стоманобетонна конструкция, Тухла, Ново строителство
Година на построяване
2027
Още информация за Жилищен проект с 2 сгради в търсения кв. Дружба 2:
План на имота
Планове
Ценова листа
Качество на въздуха
Плащане
Снимки от въздуха
Общ план
360° изглед
Инфо пакет
Референтен номер: Sfb 89836
Местоположение
гр. София, кв."Дружба 2"Удобства в района
- Автобусна спирка "УЛ. ДИМИТЪР ПЕШЕВ" на 135 м. (2 мин.) - Автобус No: 88, 204
- Тролейбусна спирка "УЛ. ДИМИТЪР ПЕШЕВ" на 135 м. (2 мин.) - Тролейбус No: 4
- Трамвайна спирка "УЛ. ОБИКОЛНА" на 1.1 км. (14 мин.) - Трамвай No: 23
- Детска градина "88. ОДЗ „Рай“" на 270 м. (4 мин.)
- Училище "150. ОУ „Цар Симеон I“" на 552 м. (7 мин.)
- Училище "163. ОУ „Черноризец Храбър“" на 759 м. (10 мин.)
- Хранителен магазин "Кантона" на 450 м. (6 мин.)
- Супермаркет "Lidl" на 59 м. (1 мин.)
- Супермаркет "Хранителни стоки" на 365 м. (5 мин.)
- Пазар на 309 м. (4 мин.)
- Пекарна на 274 м. (4 мин.)
- Зоо магазин на 464 м. (6 мин.)
- Банка "Инвестбанк" на 1.2 км. (15 мин.)
- Банка "Инвестбанк" на 1.2 км. (15 мин.)
- Аптека "Hera 3" на 310 м. (4 мин.)
- Поща/Куриер "Еконт" на 390 м. (5 мин.)
- Поща/Куриер "Speedy" на 485 м. (6 мин.)
- Химическо чистене "Химическо чистене" на 933 м. (12 мин.)
- Фризьорски салон на 372 м. (5 мин.)
- Ресторант "Короната" на 57 м. (1 мин.)
- Ресторант на 243 м. (3 мин.)
- Фитнес зала на 714 м. (9 мин.)
- Плувен басейн на 324 м. (4 мин.)
- Парк на 1.0 км. (13 мин.)
- Паркинг на 100 м. (2 мин.)
- Бензиностанция "Газпром" на 314 м. (4 мин.)
- Зарядна станция "ProCredit Bank" на 276 м. (4 мин.)
- Автомивка "Aquarama Car Wash" на 254 м. (4 мин.)
- Автосервиз "Нитех" на 406 м. (5 мин.)
ТРАНСПОРТ
УЧЕБНИ ЗАВЕДЕНИЯ
ПАЗАРУВАНЕ
УСЛУГИ
ЗАВЕДЕНИЯ
СПОРТ И СВОБОДНО ВРЕМЕ
ПРИРОДА И ЗАБЕЛЕЖИТЕЛНОСТИ
АВТОМОБИЛНИ УСЛУГИ
Изпратете запитване
91 897 - 197 680 €
(179 734,91 - 386 628,47 лв.)
1 820 - 1 985 €/м2
(3 559,61 - 3 882,32 лв./м2)
- €
- $
- £
В процес на строителство
Планирано завършване: 30.12.2027 г
Без комисионна
Ценова листа
*/ ?>
ЗА ПОВЕЧЕ ИНФОРМАЦИЯ
Реф. номер: Sfb 89836
При обаждане, моля цитирайте референтния номер на имота.
Налични имоти в комплекса
7
имота
5
свободни
2
продадени
0
резервирани
Изпратете запитване
Още имоти в кв. Дружба 2
Продажба
ЕксклузивноХит
изгодно
Amsterdam Residence - нов градски комплекс в ж.к. Дружба 2
гр. София , кв. "Дружба 2"
Модерни жилища в търсен столичен район недалеч от парк Дружба и метро
Amsterdam Residence - нов градски комплекс в ж.к. Дружба 2 - Модерни жилища в търсен столичен район недалеч от парк Дружба и метро
от 121 500 €(от 237 633,35 лв.)
(1 700 €/м2 - 2 402 €/м2)(3 324,91 лв./м2 - 4 697,90 лв./м2)Площ: 58.67 - 129.35 м2
Кирил Календерски
Брокер, София
Продажба
За частни лица
Новострояща се жилищна сграда в комуникативния кв. Дружба 2
гр. София , кв. "Дружба 2"
Просторен градски дом до супермаркет Лидъл, магазин Джъмбо, бул. Цариградско шосе
Новострояща се жилищна сграда в комуникативния кв. Дружба 2 - Просторен градски дом до супермаркет Лидъл, магазин Джъмбо, бул. Цариградско шосе
от 108 830 €(от 212 852,98 лв.)
(2 145 €/м2 - 2 824 €/м2)(4 195,26 лв./м2 - 5 523,26 лв./м2)Площ: 50.74 - 139.47 м2
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
Четиристаен апартамент в близост до парк „Врана“
гр. София , кв. "Дружба 2"
Просторен имот с много подобрения в кв. Дружба 2
Четиристаен апартамент в близост до парк „Врана“ - Просторен имот с много подобрения в кв. Дружба 2
Продажба
За частни лица
Лукс
Луксозен жилищен комплекс с модерна визия в София
гр. София , кв. "Дружба 2"
Апартаменти с 1, 2 или 3 спални и впечатляващи мезонети, разположени в сграда с луксозни общи части и отлична локация
Луксозен жилищен комплекс с модерна визия в София - Апартаменти с 1, 2 или 3 спални и впечатляващи мезонети, разположени в сграда с луксозни общи части и отлична локация
от 182 735 €(от 357 398,60 лв.)
(2 200 €/м2 - 2 350 €/м2)(4 302,83 лв./м2 - 4 596,20 лв./м2)Площ: 79.30 - 200.24 м2
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Наем
Ексклузивно
Лукс
Офис под наем в бизнес-комплекс клас „А“
гр. София , кв. "Дружба 2"
Стилно бизнес помещение с уникална гледка, до метростанция "Дружба"
Офис под наем в бизнес-комплекс клас „А“ - Стилно бизнес помещение с уникална гледка, до метростанция "Дружба"
Продажба
Отличен парцел за застрояване в кв. Дружба 2
гр. София , кв. "Дружба 2"
Парцел, подходящ за производствени, складови, административни, търговски сгради на втора линия до бул. Проф. Цветан Лазаров
Отличен парцел за застрояване в кв. Дружба 2 - Парцел, подходящ за производствени, складови, административни, търговски сгради на втора линия до бул. Проф. Цветан Лазаров
Продажба
Парцел за промишлено строителство на бул. Проф. Цветан Лазаров
гр. София , кв. "Дружба 2"
Поземлен имот в кв. Дружба 2
Парцел за промишлено строителство на бул. Проф. Цветан Лазаров - Поземлен имот в кв. Дружба 2
Наем
Ексклузивно
Лукс
Модерен офис до бул. Цариградско шосе, на 10 минути от летището
гр. София , кв. "Дружба 2"
Просторен офис в модерна сграда в кв. Дружба 2
Модерен офис до бул. Цариградско шосе, на 10 минути от летището - Просторен офис в модерна сграда в кв. Дружба 2
Наем
Лукс
Просторни офиси в кв. Дружба 2 на пешеходно разстояние до метростанции
гр. София , кв. "Дружба 2"
Модерни офиси до бул. Цариградско шосе, на 10 минути от летището
Просторни офиси в кв. Дружба 2 на пешеходно разстояние до метростанции - Модерни офиси до бул. Цариградско шосе, на 10 минути от летището
Наем
Лукс
Просторен офис в 16-етажна луксозна офис сграда с отлична локация в кв. Дружба 2
гр. София , кв. "Дружба 2"
Офис в модерна сграда на бул. Брюксел
Просторен офис в 16-етажна луксозна офис сграда с отлична локация в кв. Дружба 2 - Офис в модерна сграда на бул. Брюксел
Наем
Офис под наем в бизнес комплекс „Sofia Airport Center”
гр. София , кв. "Дружба 2"
Елитен офис под наем в сграда клас „A”
Офис под наем в бизнес комплекс „Sofia Airport Center” - Елитен офис под наем в сграда клас „A”
Наем
Лукс
Офис в модерна бизнес сграда с лесен достъп до летище София
гр. София , кв. "Дружба 2"
Офис с голяма площ до бул. Цариградско шосе в кв. Дружба 2
Офис в модерна бизнес сграда с лесен достъп до летище София - Офис с голяма площ до бул. Цариградско шосе в кв. Дружба 2
Още имоти в гр. София
Продажба
ЕксклузивноХит
Central Park - 7 сгради с 12 дка парк. Сгради А, Б и В са с АКТ 16, а Е и Ж - с АКТ 14!
гр. София , кв. "Банишора"
Уникален комплекс, пресъздаващ стила и атмосферата на едноименния парк в Ню Йорк. Най-продаван комплекс за 2022, 2023, 2024 и 2025 г.!
Central Park - 7 сгради с 12 дка парк. Сгради А, Б и В са с АКТ 16, а Е и Ж - с АКТ 14! - Уникален комплекс, пресъздаващ стила и атмосферата на едноименния парк в Ню Йорк. Най-продаван комплекс за 2022, 2023, 2024 и 2025 г.!
от 185 874 €(от 363 537,95 лв.)
(2 200 €/м2 - 2 800 €/м2)(4 302,83 лв./м2 - 5 476,32 лв./м2)Площ: 71.49 - 187.57 м2
инж. Иван Крумов
Старши брокер, София
Продажба
ЕксклузивноХит
Имот на седмицата
Лукс
SKY TOWERS by AMur — новият стандарт за лукс в София
гр. София , кв. "Манастирски ливади"
Луксозен комплекс с панорамни гледки, топ локация и впечатляващ силует разположен между градската динамика и планината
SKY TOWERS by AMur — новият стандарт за лукс в София - Луксозен комплекс с панорамни гледки, топ локация и впечатляващ силует разположен между градската динамика и планината
от 252 160 €(от 493 182,09 лв.)
(3 360 €/м2 - 5 688 €/м2)(6 571,59 лв./м2 - 11 124,76 лв./м2)Площ: 67.92 - 314.59 м2
Магдалена Тошева
Старши брокер, София
Продажба
ЕксклузивноХит
Лукс
SYNERA Residence - качество и стил в Манастирски ливади - изток
гр. София , кв. "Манастирски ливади"
Жилищен проект, създаден за модерен градски живот. Напредващо строителство, получен Акт 14!
SYNERA Residence - качество и стил в Манастирски ливади - изток - Жилищен проект, създаден за модерен градски живот. Напредващо строителство, получен Акт 14!
от 129 000 €(от 252 302,07 лв.)
(2 473 €/м2 - 3 382 €/м2)(4 836,77 лв./м2 - 6 614,62 лв./м2)Площ: 52.17 - 152.08 м2
инж. Даниела Тотева
Старши брокер, София
Продажба
ЕксклузивноХит
изгодно
Amsterdam Residence - нов градски комплекс в ж.к. Дружба 2
гр. София , кв. "Дружба 2"
Модерни жилища в търсен столичен район недалеч от парк Дружба и метро
Amsterdam Residence - нов градски комплекс в ж.к. Дружба 2 - Модерни жилища в търсен столичен район недалеч от парк Дружба и метро
от 121 500 €(от 237 633,35 лв.)
(1 700 €/м2 - 2 402 €/м2)(3 324,91 лв./м2 - 4 697,90 лв./м2)Площ: 58.67 - 129.35 м2
Кирил Календерски
Брокер, София
Продажба
ЕксклузивноХит
Апартаменти и надземни гаражи в нова сграда близо до НСА
гр. София , кв. "Малинова долина"
Последни жилища в нова сграда с Акт 15 и топ локация в кв. Малинова долина
Апартаменти и надземни гаражи в нова сграда близо до НСА - Последни жилища в нова сграда с Акт 15 и топ локация в кв. Малинова долина
от 169 344 €(от 331 208,08 лв.)
(1 756 €/м2 - 2 400 €/м2)(3 434,44 лв./м2 - 4 693,99 лв./м2)Площ: 70.56 - 113.03 м2
Магдалена Цоклинова
Старши брокер, София
Продажба
За частни лица
Жилища с централна локация на бул. Сливница с Акт 15
гр. София , кв. "Център"
Апартаменти с 1, 2 или 3 спални в луксозна 9-етажна сграда
Жилища с централна локация на бул. Сливница с Акт 15 - Апартаменти с 1, 2 или 3 спални в луксозна 9-етажна сграда
от 173 652 €(от 339 633,79 лв.)
(2 550 €/м2 - 2 900 €/м2)(4 987,37 лв./м2 - 5 671,91 лв./м2)Площ: 59.88 - 170.01 м2
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
За частни лица
Нови жилища до Бизнес Парк София и метро
гр. София , кв. "Младост 4"
Апартаменти с 1, 2 и 3 спални в нов комплекс с отлична локация в кв. Младост 4
Нови жилища до Бизнес Парк София и метро - Апартаменти с 1, 2 и 3 спални в нов комплекс с отлична локация в кв. Младост 4
от 223 341 €(от 436 817,03 лв.)
(2 350 €/м2 - 2 753 €/м2)(4 596,20 лв./м2 - 5 384,40 лв./м2)Площ: 87.80 - 202.38 м2
Николай Попов
Старши брокер, София
Продажба
За частни лица
Нова сграда със само 16 апартамента в кв. Манастирски ливади – изток
гр. София , кв. "Манастирски ливади"
Апартаменти с 2 или 3 спални в близост до Витоша и с удобни връзки с центъра на столицата
Нова сграда със само 16 апартамента в кв. Манастирски ливади – изток - Апартаменти с 2 или 3 спални в близост до Витоша и с удобни връзки с центъра на столицата
от 281 104 €(от 549 791,64 лв.)
(2 454 €/м2)(4 800 лв./м2)Площ: 114.54 - 201.08 м2
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
ЕксклузивноХит
Vitosha View – емблематичен комплекс в кв. Кръстова вада
гр. София , кв. "Кръстова вада"
Последни налични жилища в най-новите сгради!
Vitosha View – емблематичен комплекс в кв. Кръстова вада - Последни налични жилища в най-новите сгради!
от 429 000 €(от 839 051,07 лв.)
(2 618 €/м2 - 3 374 €/м2)(5 120,36 лв./м2 - 6 598,97 лв./м2)Площ: 128.94 - 167.84 м2
Магдалена Тошева
Старши брокер, София
Продажба
Лукс
Reina Sofia Residence - висок клас сграда енергиен клас А близо до Зоопарк София и Ловен парк
гр. София , кв. "Кръстова вада"
Последни апартаменти в комплекс със зелени площи и получен Акт 16
Reina Sofia Residence - висок клас сграда енергиен клас А близо до Зоопарк София и Ловен парк - Последни апартаменти в комплекс със зелени площи и получен Акт 16
от 261 000 €(от 510 471,63 лв.)
(3 356 €/м2 - 4 189 €/м2)(6 563,77 лв./м2 - 8 192,97 лв./м2)Площ: 76.31 - 139.88 м2
Магдалена Тошева
Старши брокер, София
Продажба
ЕксклузивноХит
Нов жилищен проект в кв. Малинова долина с Акт 15
гр. София , кв. "Малинова долина"
Последни апартаменти с удобна локация в нова сграда качествено строителство
Нов жилищен проект в кв. Малинова долина с Акт 15 - Последни апартаменти с удобна локация в нова сграда качествено строителство
от 310 000 €(от 606 307,30 лв.)
(1 863 €/м2 - 2 042 €/м2)(3 643,71 лв./м2 - 3 993,80 лв./м2)Площ: 151.80 - 191.62 м2
Магдалена Цоклинова
Старши брокер, София
Продажба
Ексклузивно
Стилен нов проект в Малинова долина – модерно жилище в приятна жилищна зона
гр. София , кв. "Малинова долина"
Съвременен комфорт и инвестиционна сигурност в сърцето на Малинова долина
Стилен нов проект в Малинова долина – модерно жилище в приятна жилищна зона - Съвременен комфорт и инвестиционна сигурност в сърцето на Малинова долина
от 160 872 €(от 314 638,28 лв.)
(2 400 €/м2)(4 693,99 лв./м2)Площ: 67.03 - 143.95 м2
Магдалена Цоклинова
Старши брокер, София
Продажба
ново
Просторен тристаен апартамент в кв. „Красна поляна 1“
гр. София , кв. "Красна поляна 1"
Обзаведен имот с отлична локация и функционално разпределение
Просторен тристаен апартамент в кв. „Красна поляна 1“ - Обзаведен имот с отлична локация и функционално разпределение
Продажба
ново
изгодно
Двустаен апартамент с Акт 16 на пешеходно разстояние от метростанция „Мизия“
гр. София , кв. "Овча купел 1"
Партерен апартамент в бутикова сграда с цена без аналог
Двустаен апартамент с Акт 16 на пешеходно разстояние от метростанция „Мизия“ - Партерен апартамент в бутикова сграда с цена без аналог
Продажба
ново
изгодно
Светло и функционално ателие с отлична локация в кв. Овча купел 1
гр. София , кв. "Овча купел 1"
Партерно жилище в малка семейна сграда с Акт 16 в близост до метростанция „Мизия/НБУ“
Светло и функционално ателие с отлична локация в кв. Овча купел 1 - Партерно жилище в малка семейна сграда с Акт 16 в близост до метростанция „Мизия/НБУ“
Наем
ново
Лукс
Тристаен апартамент под наем в кв. Слатина до парк „Гео Милев“
гр. София , кв. "Слатина"
Напълно обзаведен апартамент с две спални, отлична локация и южно изложение в един от предпочитаните райони на София
Тристаен апартамент под наем в кв. Слатина до парк „Гео Милев“ - Напълно обзаведен апартамент с две спални, отлична локация и южно изложение в един от предпочитаните райони на София
Продажба
ново
За частни лица
Малка бутикова сграда пред Акт 15 в район Студенски
гр. София , кв. "Малинова долина"
Последни двустайни апартаменти със съвременен дизайн и хубава локация
Малка бутикова сграда пред Акт 15 в район Студенски - Последни двустайни апартаменти със съвременен дизайн и хубава локация
от 192 500 €(от 376 497,28 лв.)
(2 549 €/м2)(4 986,06 лв./м2)Площ: 75.51 - 75.51 м2
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
ново
Вила на три нива с терасиран двор в село Бистрица
с. Бистрица
Имот с красива панорама в полите на Витоша
Вила на три нива с терасиран двор в село Бистрица - Имот с красива панорама в полите на Витоша
Продажба
ново
Двустаен апартамент в Сентрал Парк / Central Park
гр. София , кв. "Банишора"
Светъл имот с панорама към града
Двустаен апартамент в Сентрал Парк / Central Park - Светъл имот с панорама към града
Продажба
ново
Двустаен апартамент в Сентрал Парк / Central Park
гр. София , кв. "Банишора"
Светъл апартамент с гледки в комплекс с паркова среда
Двустаен апартамент в Сентрал Парк / Central Park - Светъл апартамент с гледки в комплекс с паркова среда
Продажба
ново
Двустаен апартамент с прекрасна панорама в Central Park, София
гр. София , кв. "Банишора"
Ново жилище с удобна градска локация близо до метро
Двустаен апартамент с прекрасна панорама в Central Park, София - Ново жилище с удобна градска локация близо до метро
Наем
ново
изгодно
Светъл и стилно обзаведен четиристаен апартамент в кв. Лагера
гр. София , кв. "Лагера"
Готов за нанасяне модерен апартамент срещу 25 ОУ „Д-р Петър Берон“
Светъл и стилно обзаведен четиристаен апартамент в кв. Лагера - Готов за нанасяне модерен апартамент срещу 25 ОУ „Д-р Петър Берон“
Наем
ново
Просторен тристаен апартамент в кв. Борово
гр. София , кв. "Борово"
Комфортно обзаведен апартамент близо до бул. България
Просторен тристаен апартамент в кв. Борово - Комфортно обзаведен апартамент близо до бул. България
Продажба
ново
Лукс
Жилища в луксозна бутикова сграда с Aкт 16 на входа на Борисовата градина
гр. София , кв. "Изток"
Изискан дом в зелен оазис в престижния кв. Изток, до метростанция Жолио Кюри с Aкт 16
Жилища в луксозна бутикова сграда с Aкт 16 на входа на Борисовата градина - Изискан дом в зелен оазис в престижния кв. Изток, до метростанция Жолио Кюри с Aкт 16
от 515 000 €(от 1 007 252,45 лв.)
(4 505 €/м2 - 4 701 €/м2)(8 811,01 лв./м2 - 9 194,36 лв./м2)Площ: 109.73 - 314.22 м2
инж. Даниела Тотева
Старши брокер, София
Продажба
ново
Лукс
Апартаменти в бутикова сграда с модерна визия в кв. Банишора
гр. София , кв. "Банишора"
Малка сграда, премиум изпълнение с отлична централна локация
Апартаменти в бутикова сграда с модерна визия в кв. Банишора - Малка сграда, премиум изпълнение с отлична централна локация
от 204 526 €(от 400 018,09 лв.)
(2 333 €/м2 - 3 592 €/м2)(4 562,95 лв./м2 - 7 025,34 лв./м2)Площ: 77.51 - 131.93 м2
Михаил Кръстев
Брокер , София
Вижте още имоти в кв. "Дружба 2" в град София:
- Апартаменти (различни типове) в кв. "Дружба 2"
- Къщи в кв. "Дружба 2"
- Офиси в кв. "Дружба 2"
- Магазини в кв. "Дружба 2"
- Земи в кв. "Дружба 2"
- Всички имоти в кв. "Дружба 2"
Вижте още имоти в град София:
Абонирайте се за нашия канал