Предлагаме за продажба неурегулирана земеделска земя за инвестиция, ситуирана в близост до Северна скоростна тангента в София.
Имотът се радва на отлична видимост и е разположен в индустриална зона с производство и множество представителства на фирми от различни отрасли.
Площта на земята е 1400 кв.м., като на място има водоснабдяване и канализация, а електричество – на 500 м отстояние.
Обектът е достъпен целогодишно, тъй като до него води асфалтиран път, който се поддържа през зимата.
Изключително подходящ за инвестиция и построяването на изложбен салон – на автомобили, мебели, обзавеждане, уреди, за стокова или производствена база с офисна част и обособен паркинг.
Разстоянието до центъра на София е 6 км, а до летището – 15 км.
В региона има ресторанти и кафенета, банкови клонове, както и ЖП гара „Илиянци“. На разположение е и редовен градски транспорт.
Оглед на имота
Можем да организираме оглед на имота в удобно за вас време. За целта, свържете се с отговорния за офертата брокер и му кажете кога бихте искали да направите оглед.
Резервация на имота
Имотът може да бъде резервиран и свален от продажба със заплащане на депозит, след което се прекратява провеждането на огледи с други купувачи и започва подготовка на документите за сключване на предварителен и окончателен договор. Свържете се с отговорния брокер за този имот за подробна информация относно процедурата на покупка и начините за плащане.
Допълнителни услуги и следпродажбено обслужване
Ние сме реномирана компания и ще бъдем с вас не само по време на покупката, но и след това, осигурявайки ви допълнителни услуги по ваше изискване с цел пълноценно и безпроблемно ползване на новозакупения имот. Услугите, които можем да предложим, включват застраховка на движимо и недвижимо имущество, застраховка живот, медицинско и автомобилно застраховане, строителни и ремонтни дейности, обзавеждане, юридически и счетоводни услуги и др.
Характеристики на имота
Тип на имота
Земя, Земеделска земя
Реф. номер
Sfa 71788
Площ
1400.00 м2
Състояние
прочетете текста
Двор
не
Още информация за Земя за инвестиция до Северна скоростна тангента:
План на имота
Снимки от въздуха
Общ план
360° изглед
Инфо пакет
Референтен номер: Sfa 71788
Местоположение
гр. София, кв."Илиянци"Удобства в района
- Автобусна спирка "УЛ. ДЖЕРМАН - ПО ЖЕЛАНИЕ" на 297 м. (4 мин.) - Автобус No: 27, 26, 29
- Трамвайна спирка "КВ. ИЛИЯНЦИ" на 499 м. (7 мин.) - Трамвай No: 11, 12
- Детска градина "ДГ №83 Славейче" на 316 м. (4 мин.)
- Училище "98 НУ Кирил и Методи" на 541 м. (7 мин.)
- Хранителен магазин на 565 м. (7 мин.)
- Поща/Куриер "ПТТС София 71-1271" на 550 м. (7 мин.)
- Поща/Куриер "Поща 1271" на 608 м. (8 мин.)
- Ресторант "Механа Илиянци" на 631 м. (8 мин.)
- Парк "Парк Илиянци" на 877 м. (11 мин.)
- Паркинг на 412 м. (5 мин.)
- Автомивка на 637 м. (8 мин.)
- Манастир "Илиянски манастир "Св. Пророк Илия"" на 684 м. (9 мин.)
Изпратете запитване
140 000 €
(273 816,20 лв.)
- €
- $
- £
Дължима комисиона
*/ ?>
ЗА ПОВЕЧЕ ИНФОРМАЦИЯ
Реф. номер: Sfa 71788
При обаждане, моля цитирайте референтния номер на имота.
Изпратете запитване
Още имоти в кв. Илиянци
Продажба
За частни лица
Регулиран парцел за производство или складове в квартал Илиянци
гр. София , кв. "Илиянци"
Промишлен парцел близо до жп гара и складове Илиянци
Регулиран парцел за производство или складове в квартал Илиянци - Промишлен парцел близо до жп гара и складове Илиянци
Продажба
Парцел в регулация близост до Северна скоростна тангента
гр. София , кв. "Илиянци"
Парцел с отлична локация за застрояване на 10 км от София
Парцел в регулация близост до Северна скоростна тангента - Парцел с отлична локация за застрояване на 10 км от София
Продажба
Ексклузивно
ИНВЕСТИЦИОНЕН ПРОЕКТ
Самостоятелна сграда с Акт 16 на бул. Рожен
гр. София , кв. "Илиянци"
Имот с апартаменти, двор, подземни и наземни паркоместа и магазин
Самостоятелна сграда с Акт 16 на бул. Рожен - Имот с апартаменти, двор, подземни и наземни паркоместа и магазин
Още имоти в гр. София
Продажба
ЕксклузивноХит
Central Park - 7 сгради с 12 дка парк. Сгради А, Б и В са с АКТ 16, а Е и Ж - с АКТ 14!
гр. София , кв. "Банишора"
Уникален комплекс, пресъздаващ стила и атмосферата на едноименния парк в Ню Йорк. Най-продаван комплекс за 2022, 2023, 2024 и 2025 г.!
Central Park - 7 сгради с 12 дка парк. Сгради А, Б и В са с АКТ 16, а Е и Ж - с АКТ 14! - Уникален комплекс, пресъздаващ стила и атмосферата на едноименния парк в Ню Йорк. Най-продаван комплекс за 2022, 2023, 2024 и 2025 г.!
от 185 874 €(от 363 537,95 лв.)
(2 200 €/м2 - 2 800 €/м2)(4 302,83 лв./м2 - 5 476,32 лв./м2)Площ: 71.49 - 187.57 м2
инж. Иван Крумов
Старши брокер, София
Продажба
ЕксклузивноХит
Лукс
SKY TOWERS by AMur — новият архитектурен символ на София
гр. София , кв. "Манастирски ливади"
Луксозен комплекс с панорамни гледки, топ локация и впечатляващ силует разположен между градската динамика и планината
SKY TOWERS by AMur — новият архитектурен символ на София - Луксозен комплекс с панорамни гледки, топ локация и впечатляващ силует разположен между градската динамика и планината
от 244 894 €(от 478 971,03 лв.)
(3 360 €/м2 - 5 688 €/м2)(6 571,59 лв./м2 - 11 124,76 лв./м2)Площ: 65.38 - 314.59 м2
Магдалена Тошева
Старши брокер, София
Продажба
Ексклузивно
Лукс
SYNERA Residence - най-новият комплекс в кв. Манастирски ливади - Изток
гр. София , кв. "Манастирски ливади"
Жилищен проект, създаден за модерен градски живот
SYNERA Residence - най-новият комплекс в кв. Манастирски ливади - Изток - Жилищен проект, създаден за модерен градски живот
от 130 000 €(от 254 257,90 лв.)
(2 492 €/м2 - 3 382 €/м2)(4 873,93 лв./м2 - 6 614,62 лв./м2)Площ: 52.17 - 152.08 м2
инж. Даниела Тотева
Старши брокер, София
Продажба
Ексклузивно
Нов ексклузивен жилищен проект в София – Corner Park, кв. Сухата река
гр. София , кв. "Сухата река"
Съвременен дизайн, отлична локация и гъвкави схеми на плащане
Нов ексклузивен жилищен проект в София – Corner Park, кв. Сухата река - Съвременен дизайн, отлична локация и гъвкави схеми на плащане
от 152 820 €(от 298 889,94 лв.)
(1 850 €/м2 - 2 500 €/м2)(3 618,29 лв./м2 - 4 889,58 лв./м2)Площ: 67.92 - 249.28 м2
Иван Каменов
Старши брокер, София
Продажба
Ексклузивно
Стилен нов проект в Малинова долина – модерно жилище в приятна жилищна зона
гр. София , кв. "Малинова долина"
Съвременен комфорт и инвестиционна сигурност в сърцето на Малинова долина
Стилен нов проект в Малинова долина – модерно жилище в приятна жилищна зона - Съвременен комфорт и инвестиционна сигурност в сърцето на Малинова долина
от 160 872 €(от 314 638,28 лв.)
(2 400 €/м2)(4 693,99 лв./м2)Площ: 67.03 - 143.95 м2
Магдалена Цоклинова
Старши брокер, София
Продажба
ЕксклузивноХит
Апартаменти и надземни гаражи в нова сграда близо до НСА
гр. София , кв. "Малинова долина"
Последни жилища в нова сграда с Акт 15 и топ локация в кв. Малинова долина
Апартаменти и надземни гаражи в нова сграда близо до НСА - Последни жилища в нова сграда с Акт 15 и топ локация в кв. Малинова долина
от 176 400 €(от 345 008,41 лв.)
(1 756 €/м2 - 2 500 €/м2)(3 434,44 лв./м2 - 4 889,58 лв./м2)Площ: 70.56 - 113.03 м2
Магдалена Цоклинова
Старши брокер, София
Продажба
ново
Ексклузивно За частни лица
Луксозен комплекс от две сгради Green View Apartments в кв. Княжево - с АКТ 16
гр. София , кв. "Княжево"
Двустайни и тристайни апартаменти висококачествено строителство
Луксозен комплекс от две сгради Green View Apartments в кв. Княжево - с АКТ 16 - Двустайни и тристайни апартаменти висококачествено строителство
от 220 000 €(от 430 282,60 лв.)
(2 009 €/м2 - 3 539 €/м2)(3 929,26 лв./м2 - 6 921,68 лв./м2)Площ: 68.83 - 268.82 м2
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
За частни лица
Жилищна сграда с Акт 15 до Национална Спортна Академия
гр. София , кв. "Малинова долина"
Нови апартаменти с отлична локация в полите на Витоша
Жилищна сграда с Акт 15 до Национална Спортна Академия - Нови апартаменти с отлична локация в полите на Витоша
от 134 461 €(от 262 982,86 лв.)
(2 500 €/м2 - 3 000 €/м2)(4 889,58 лв./м2 - 5 867,49 лв./м2)Площ: 50.74 - 160.33 м2
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
За частни лица
Жилища с централна локация на бул. Сливница с Акт 14
гр. София , кв. "Център"
Апартаменти с 1, 2 или 3 спални в луксозна 9-етажна сграда
Жилища с централна локация на бул. Сливница с Акт 14 - Апартаменти с 1, 2 или 3 спални в луксозна 9-етажна сграда
от 173 652 €(от 339 633,79 лв.)
(2 550 €/м2 - 2 900 €/м2)(4 987,37 лв./м2 - 5 671,91 лв./м2)Площ: 59.88 - 170.01 м2
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
Имот на седмицата
За частни лица
Нови жилища до Бизнес Парк София и метро
гр. София , кв. "Младост 4"
Апартаменти с 1, 2 и 3 спални в нов комплекс с отлична локация в кв. Младост 4
Нови жилища до Бизнес Парк София и метро - Апартаменти с 1, 2 и 3 спални в нов комплекс с отлична локация в кв. Младост 4
от 223 341 €(от 436 817,03 лв.)
(2 350 €/м2 - 2 705 €/м2)(4 596,20 лв./м2 - 5 290,52 лв./м2)Площ: 87.80 - 202.38 м2
Николай Попов
Старши брокер, София
Продажба
За частни лица
Нова сграда със само 16 апартамента в кв. Манастирски ливади – изток
гр. София , кв. "Манастирски ливади"
Апартаменти с 2 или 3 спални в близост до Витоша и с удобни връзки с центъра на столицата
Нова сграда със само 16 апартамента в кв. Манастирски ливади – изток - Апартаменти с 2 или 3 спални в близост до Витоша и с удобни връзки с центъра на столицата
от 302 386 €(от 591 415,61 лв.)
(2 640 €/м2)(5 163,40 лв./м2)Площ: 114.54 - 201.08 м2
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
ЕксклузивноХит
Vitosha View – емблематичен комплекс в кв. Кръстова вада
гр. София , кв. "Кръстова вада"
Последни налични жилища в най-новите сгради!
Vitosha View – емблематичен комплекс в кв. Кръстова вада - Последни налични жилища в най-новите сгради!
от 429 000 €(от 839 051,07 лв.)
(2 618 €/м2 - 2 715 €/м2)(5 120,36 лв./м2 - 5 310,08 лв./м2)Площ: 163.89 - 163.89 м2
Магдалена Тошева
Старши брокер, София
Продажба
Лукс
Reina Sofia Residence - висок клас сграда енергиен клас А близо до Зоопарк София и Ловен парк
гр. София , кв. "Кръстова вада"
Последни апартаменти в комплекс със зелени площи и получен Акт 16
Reina Sofia Residence - висок клас сграда енергиен клас А близо до Зоопарк София и Ловен парк - Последни апартаменти в комплекс със зелени площи и получен Акт 16
от 261 000 €(от 510 471,63 лв.)
(3 356 €/м2 - 4 189 €/м2)(6 563,77 лв./м2 - 8 192,97 лв./м2)Площ: 76.31 - 139.88 м2
Магдалена Тошева
Старши брокер, София
Продажба
ЕксклузивноХит
Нов жилищен проект в кв. Малинова долина с Акт 15
гр. София , кв. "Малинова долина"
Последни апартаменти с удобна локация в нова сграда качествено строителство
Нов жилищен проект в кв. Малинова долина с Акт 15 - Последни апартаменти с удобна локация в нова сграда качествено строителство
от 310 000 €(от 606 307,30 лв.)
(1 863 €/м2 - 2 042 €/м2)(3 643,71 лв./м2 - 3 993,80 лв./м2)Площ: 151.80 - 191.62 м2
Магдалена Цоклинова
Старши брокер, София
Продажба
ново
Просторен тристаен апартамент в кв. „Красна поляна 1“
гр. София , кв. "Красна поляна 1"
Обзаведен имот с отлична локация и функционално разпределение
Просторен тристаен апартамент в кв. „Красна поляна 1“ - Обзаведен имот с отлична локация и функционално разпределение
Продажба
ново
Просторен двустаен апартамент пред АКТ 16 в кв. Малинова долина
гр. София , кв. "Малинова долина"
Жилище на ТОП цена с отличен инвестиционен потенциал
Просторен двустаен апартамент пред АКТ 16 в кв. Малинова долина - Жилище на ТОП цена с отличен инвестиционен потенциал