Продажба и наем на имоти в Бургас - страница 2
ТЪРСИ
Търсене
Използвайте AI търсене
Продажба
Нов жилищен проект в развиващия се квартал Мадика
гр. Бургас , кв. "Мадика"
Модерна 7-етажна жилищна сграда с отлична локация и условия за комфортен градски живот
Представяме ви модерен жилищен проект, разположен в един от най-бързо развиващите се райони на Бургас – кв. Мадика, в непосредствена близост до болница „Сърце и мозък“, както и до ключови образователни, търговски и административни обекти. Локацията предлага бърз достъп до
от 99 782 €(от 195 156,63 лв.)
(1 400 - 1 500 €/м2)(2 738,16 - 2 933,75 лв./м2)Площ: 69.29 - 104.60 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
Плаж на 100 м
Обзаведено студио с прилежащ двор в кв. Крайморие
гр. Бургас , кв. "Крайморие"
Партерно студио с Акт 16 и самостоятелен вход на 100 метра от плажа
Обзаведен и оборудван едностаен апартамент в жилищна сграда в кв. Крайморие. Имотът е с Акт 16 и се намира едва на 100 метра от брега на морето. Крайморие е курортно селище, разположено в залива Ченгене скеле на Черно море, териториално и административно обособено като квартал на
74 000 €(144 731,42 лв.)
(1 769 €/м2) (3 460,82 лв./м2)Площ: 41.82 м2 Партер
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
Парцел с отлична локация близо до Бургас
Близо до гр. Бургас , с. Черни връх
Имот със сменен статут за строителство – само на 150 м от главния път Бургас–Средец
Просторен парцел с площ от 9999 кв. м., разположен в района на пътя Бургас – Средец, само на 150 метра от главното трасе, което осигурява бърз, лесен и удобен достъп през цялата година.
Имотът е със сменен статут, което го прави изключително подходящ за жилищно строителство,
Продажба
-3%
Лукс
Двустаен апартамент в предпочитан комплекс в Бургас
гр. Бургас , кв. "Славейков"
Луксозен имот до ключ с готова баня в кв. Славейков
Представяме ви двустаен апартамент в Central Park, кв. Славейков, гр. Бургас – отлична възможност за покупка на нов дом или инвестиционен имот в един от най-предпочитаните и динамично развиващи се райони на града. Жилището се намира в сграда 4 с издаден Акт 16, което позволява
169 000 €174 000 €330 535,27 лв.340 314,42 лв.
(2 139 €/м2) (4 183,99 лв./м2)Площ: 79.00 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
гарантиран наем
Обзаведен двустаен партерен апартамент в гр. Средец
гр. Средец , гр. Бургас
Удобно жилище в добре уреден район на града
Предлагаме за продажба обзаведен двустаен апартамент, разположен на партерно ниво в спокоен и добре уреден район на гр. Средец.
Жилището предлага практично разпределение и удобство за ежедневен живот, като е подходящо както за постоянно обитаване, така и за
50 200 €(98 182,67 лв.)
(1 091 €/м2) (2 134,41 лв./м2)Площ: 46.00 м2 Партер
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
Лукс
Луксозно обзаведена къща в местност Лахана
Близо до гр. Бургас , гр. Поморие
Готов за нанасяне семеен дом с модерни удобства между град Поморие и район Сарафово
Имаме удоволствието да представим на вашето внимание модерна двуетажна къща с малък двор в местността Лахана, между град Поморие и район Сарафово.
Къщата (143 кв.м.) практично се разпределя между:
• Етаж 1 - коридор, баня с тоалетна, хол с трапезария и кухня, килер.
• Етаж
Продажба
Лукс
ПЪРВА ЛИНИЯПлаж на 50 м
Тристаен апартамент с фронтална морска гледка на първа линия в Сарафово
гр. Бургас , кв. "Сарафово"
Апартамент с южно изложение в малък комплекс на брега на морето, на 15 метра надморска височина
Представяме ви изключителен тристаен апартамент с фронтална гледка към морето, разположен на първа линия в един от най-впечатляващите нови комплекси в кв. Сарафово. Имотът е с площ от 108 кв. м., разположен на трети етаж в елегантна четириетажна сграда с асансьор, изпълнена по
249 990 €(488 937,94 лв.)
(2 315 €/м2) (4 527,20 лв./м2)Площ: 108.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Георги Иванов
Брокер, Бургас
Продажба
Вила за сезонно ползване в Банево
гр. Бургас , кв. "Банево"
Едноетажна къща с поддържана градина и лозе във вилна зона до парк
Ново предложение от пазара за недвижими имоти – едноетажна тухлена вила с много добра локация до парка във вилна зона Боровете на кв. Банево.
Площта от 20 кв.м. се разпределя между една стая и коридор за ремонт. Имотът е снабден с електричество и вода.
Дворното място (605
Продажба
Бизнес помещение в центъра на града до Съдебната палата
гр. Бургас , кв. "Център"
Офис с отлична локация в Бургас
Предлагаме офис с отлична локация – в самия център на града, в непосредствена близост до Съдебната палата и ключови институции. Имотът е разположен на 3-ти етаж в тухлена сграда с асансьор, което осигурява удобство и лесен достъп за служители и клиенти.
Характеристики на
Продажба
Четиристаен апартамент в историческа сграда с морска гледка
гр. Бургас , кв. "Център"
Апартамент в сграда обявена за културно наследство
Представяме ви рядка находка на пазара на недвижими имоти в Бургас – четиристаен апартамент, разположен на последния етаж в една от емблематичните исторически сгради в идеалния център, построена през 1913 г. и обявена за културно наследство. Локацията е безкомпромисна – само на
149 000 €(291 418,67 лв.)
(1 693 €/м2) (3 311,58 лв./м2)Площ: 88.00 м2 Етаж: 4
гр. Бургас , кв. "Сарафово"
Осем новостроящи се къщи в Лахана Сарафово
Представяме ви изключителен комплекс от градски къщи, разположен в престижна и тиха зона в непосредствена близост до Majestic Sea Village. Локацията съчетава спокойствие, морска панорама и отлична достъпност, превръщайки проекта в рядка възможност на пазара.
Комплексът включва
Продажба
Двустаен апартамент ново строителство в кв. Азимут, Бургас
гр. Бургас , кв. "Хоризонт"
Модерен дом в най-бързо развиващата се зона на града на 5 минути от морето
Представяме Ви изключителен двустаен апартамент в ново строителство, разположен в квартал „Азимут“ – новото модерно лице на Бургас и една от най-перспективните градски зони. Локацията е отлично позиционирана – само на 5 км от морето, с бърз и удобен достъп до основните пътни
90 640 €(177 276,43 лв.)
(1 482 €/м2) (2 897,62 лв./м2)Площ: 61.18 м2 Етаж: 6
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Георги Иванов
Брокер, Бургас
Продажба
Двустаен апартамент в ж.к Славейков в близост до парка
гр. Бургас , кв. "Славейков"
Топло жилище с частично обзавеждане в поддържан вход
Търсите вашия нов дом в предпочитания квартал Славейков в гр. Бургас? Разгледайте нашето предложение за двустаен панелен апартамент в близост до парк Света Троица, детска градина, училище, магазини и мол, възлови булеварди и други градски удобства.
Апартаментът (чиста площ -
107 900 €(211 034,06 лв.)
(2 698 €/м2) (5 275,85 лв./м2)Площ: 40.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Георги Иванов
Брокер, Бургас
Продажба
изгодно
Плаж на 1 км
Просторно партерно помещение с лице към улица в центъра на Бургас
гр. Бургас , кв. "Център"
Многофункционален бизнес имот на метри от ул. „Александровска“ в гр. Бургас
Предлагаме за продажба просторно търговско помещение с отлична локация в централната част на гр. Бургас – само на около 50 метра от пешеходната ул. „Александровска“, в район с постоянен поток от хора и отлична видимост.
Имотът е разположен на партерно ниво и е с площ от 153
Продажба
изгодно
Комплекс „Диаманд“ – нов стандарт за градски живот в Бургас
гр. Бургас , кв. "Братя Миладинови"
Модерна сграда с впечатляваща архитектура и отлична локация на границата между кв. Възраждане и кв. Братя Миладинови
Представяме ви жилищен комплекс „Диаманд“ – съвременен проект, който задава нов стандарт за живот в Бургас, разположен в изключително комуникативна зона – на границата между кварталите „Възраждане“ и „Братя Миладинови“. Локацията съчетава спокойствието с динамиката на града и
от 105 065 €(от 205 489,28 лв.)
(1 800 - 2 430 €/м2)(3 520,49 - 4 752,67 лв./м2)Площ: 43.24 - 113.48 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Мариян Димитров
Брокер, Бургас
Продажба
Нов жилищен комплекс в жк Меден Рудник
гр. Бургас , кв. "Меден рудник - зона В"
Модерни апартаменти с отлична локация и инвестиционен потенциал в района на бившия битак
Представяме Ви нов жилищен проект, разположен в динамично развиващия се ж.к. Меден рудник в Бургас, в района на бившия битак. Локацията е изключително комуникативна, с директен достъп до основни транспортни артерии и удобства от първа необходимост.
Проектът се намира на
от 64 454 €(от 126 061,07 лв.)
(721 - 1 000 €/м2)(1 410,15 - 1 955,83 лв./м2)Площ: 64.45 - 177.36 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
Търговско помещение за продажба в ж.к. Меден рудник – зона В
гр. Бургас , кв. "Меден рудник - зона В"
Готов бизнес имот с оборудване и отлична функционалност в гр. Бургас
Предлагаме за продажба търговско помещение в ж.к. Меден рудник – зона В, разположено в оживен район с добра достъпност и потенциал за развитие на различни бизнес дейности.
Имотът е с площ от 51 кв.м и се намира в сграда ново строителство от 2020 г., като предлага практично
Продажба
Нова жилищна сграда в кв. Меден Рудник
гр. Бургас , кв. "Меден рудник - зона Б"
Просторни апартаменти с функционални разпределения, качествено строителство
Изберете своя нов дом в модерна жилищна сграда, комбинация от удобство, комфорт и стил, с отлична локация в Меден рудник - в най-развитата и предпочитана част на квартала, на крачка от магазин Jysk, както и множество училища, детски градини и паркове. Районът е тих и спокоен, с
от 43 843 €(от 85 749,45 лв.)
(950 - 980 €/м2)(1 858,04 - 1 916,71 лв./м2)Площ: 46.15 - 92.98 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
Плаж на 3.5 км
Едноетажна къща във вилно селище до с. Баня
Близо до гр. Бургас , с. Баня
Модерна къща с функционално разпределение, веранда и двор
Търсите нов дом, който съчетава спокойствие, природа и комфорт, но същевременно предлага лесен достъп до морето и курортите? Представяме ви едноетажна къща във вилно селище в близост до с. Баня.
Имотът е с модерна визия, добре обмислено разпределение и усещане за простор.
Продажба
изгодно
Просторна къща с голям двор в предпочитано село
Близо до гр. Бургас , с. Горица
Готов за нанасяне имот с двор, механа и отлична локация на 30 минути от морето
Търсите нов дом в спокойно село с бърз достъп до морето и всички необходими удобства за ежедневието? Представяме ви поддържана и напълно завършена къща в с. Горица.
Имотът е разположен на метри от центъра на селото, което осигурява лесен достъп до магазини, услуги и транспорт,
Продажба
-7%
Плаж на 200 м
Обзаведено студио на бул. Алеко Богориди в Бургас
гр. Бургас , кв. "Център"
Едностаен апартамент с отделна кухня в топ центъра на града и на 200 м от плажа
Предлагаме за продажба готов за нанасяне едностаен апартамент с отделна кухня и топ локация в сърцето на Бургас, на 200 метра от плажа, на пешеходно разстояние до Морската градина, музеи, банки, държавни учреждения и ключови инфраструктурни обекти, магазини, ресторанти, аптеки и
120 000 €129 000 €234 699,60 лв.252 302,07 лв.
(3 333 €/м2) (6 519,43 лв./м2)Площ: 36.00 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
изгодно
Функционални апартаменти в кв. Меден рудник-зона А
гр. Бургас , кв. "Меден рудник - зона А"
Модерна жилищна сграда с магазини, подземен паркинг, иновативна детска площадка, дъбова горичка
Новострояща се жилищна сграда с 13 етажа и комуникативна локация в кв. Меден рудник-зона А, близо до супермаркети Кауфланд, Била, Лидъл и други магазини, бензиностанция, училища, поща, полицейски участък, МБАЛ Бургасмед, редица други ежедневни удобства и услуги, с бърз достъп до
от 46 350 €(от 90 652,72 лв.)
(1 053 - 1 073 €/м2)(2 059,49 - 2 098,61 лв./м2)Площ: 43.18 - 102.00 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
Плаж на 1 км
Многостаен апартамент в к-с Възраждане в гр. Бургас
гр. Бургас , кв. "Възраждане"
Многостаен апартамент на пешеходно разстояние от ул. Александровска
Представяме Ви отлична възможност за покупка на многостаен апартамент, разположен в един от най-търсените жилищни квартали на гр. Бургас – комплекс „Възраждане“. Имотът се намира на спокойно място, на пешеходно разстояние от ул. „Александровска“ и централната градска част, като
230 000 €(449 840,90 лв.)
(2 300 €/м2) (4 498,41 лв./м2)Площ: 100.00 м2 Етаж: 7
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
Нов жилищен проект в к-с Меден рудник, зона Д
гр. Бургас , кв. "Меден рудник - зона Д"
Модерен комплекс с отличен инвестиционен потенциал до бул. „Захари Стоянов“
Представяме Ви нов съвременен жилищен и търговски проект, разположен в зона Д на к-с Меден рудник – една от най-бързо развиващите се части на Бургас. Локацията е стратегическа – на метри от бул. „Захари Стоянов“, с бърз достъп до всички ключови точки на града и удобна
от 53 800 €(от 105 223,65 лв.)
(720 - 1 163 €/м2)(1 408,20 - 2 274,63 лв./м2)Площ: 47.76 - 205.69 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
Лукс
Плаж на 1 км
Функциониращ апарт-хотел в сърцето на град Бургас
гр. Бургас , кв. "Център"
Модерен хотел с представителни общи части, вътрешен двор и открит басейн за летния сезон
Предлагаме за продажба работещ апарт-хотел в самото сърце на град Бургас с разгъната застроена площ от 1 048 кв.м и разрешение за ползване от 2018 г. Сградата е модерно построена, с представителни общи части. Предлага редки за централната градска част удобства: уютен вътрешен
Продажба
Плаж на 2.2 км
Нов жилищен проект в ж.к. Меден рудник – зона В, гр. Бургас
гр. Бургас , кв. "Меден рудник - зона В"
Модерна сграда с отлични разпределения, до нов спортен комплекс и с бърз достъп до центъра и морето
Представяме ви нов жилищен проект в ж.к. Меден рудник – зона В, който съчетава съвременна архитектура, функционални разпределения и отлично местоположение – перфектен избор както за собствен дом, така и за инвестиция с потенциал за покачване на стойността. Проектът предлага
от 52 000 €(от 101 703,16 лв.)
(1 031 - 1 169 €/м2)(2 016,46 - 2 286,37 лв./м2)Площ: 44.50 - 96.00 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Георги Иванов
Брокер, Бургас
Продажба
Плаж на 6 км
Урегулиран парцел до сервиз „Ситроен“, район Пети километър – Бургас
гр. Бургас , кв. "Пети километър"
Парцел на първа линия с одобрен ПУП, отлична видимост и стратегическа локация до Северния обход
Урегулиран поземлен имот с площ 4004 кв. м., разположен в гр. Бургас, район „Пети километър“, местност Келева нива – зона с бързо развитие и отлична инфраструктура, предпочитана за бизнес и инвестиции.
Парцелът е с равен терен и правилна форма, позициониран на първа линия с
609 000 €(1 191 100,47 лв.)
(152 €/м2) (297,48 лв./м2)Площ: 4 004.00 м2
Тип на имота:
Парцел в регулация
Георги Иванов
Брокер, Бургас
Продажба
Лукс
Плаж на 2 км
Луксозен двустаен апартамент в комплекс Централ Парк, Бургас
гр. Бургас , кв. "Славейков"
Модерно обзаведен, чисто нов апартамент с Акт 16
Представяме ви изключително стилен и функционален двустаен апартамент, разположен в един от най-престижните комплекси в Бургас – Central Park. Имотът съчетава модерна визия, комфорт и стратегическа локация, което го прави отличен избор както за лично ползване, така и за
189 900 €(371 412,12 лв.)
(3 113 €/м2) (6 088,72 лв./м2)Площ: 61.00 м2 Етаж: 14
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Мариян Димитров
Брокер, Бургас
Продажба
Трапезица Резидънс - нов жилищен комплекс с прекрасни гледки в Бургас
гр. Бургас , кв. "Братя Миладинови"
Студиа, жилища с 1, 2 или 3 спални с лесен достъп до централните части на Бургас
Трапезица Резидънс – новаторски проект със смесено предназначение, който задава висок стандарт на съвременното градско строителство в Бургас. Това е топ локация и отлична възможност за покупка на жилище в комплекс, който съчетава модерна архитектура, функционалност и
от 81 504 €(от 159 407,97 лв.)
(1 650 - 2 837 €/м2)(3 227,12 - 5 548,69 лв./м2)Площ: 42.89 - 138.85 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
Лукс
Piccadilly Residence — Новото лице на градския лукс и модерен живот
гр. Бургас , кв. "Зорница"
Топ проект с впечатляваща визия, високо качество и стратегическа локация
Piccadilly Residence – когато домът е повече от място за живеене.
Един от най-мащабните и амбициозни жилищни проекти в града, създаден да зададе нов стандарт за комфорт, стил и качество на живот. Това е модерен комплекс от ново поколение, който съчетава градска елегантност,
от 126 900 €(от 248 194,83 лв.)
(1 799 - 16 344 €/м2)(3 518,54 - 31 966,09 лв./м2)Площ: 15.48 - 225.56 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Георги Иванов
Брокер, Бургас