Двустайни апартаменти в София за продажба и под наем - страница 3
За частни лица
Новострояща се жилищна сграда в кв. Зона Б-19
гр. София , кв. "Зона Б-19"
Модерен градски дом до парк и възлови булеварди
Изберете своя нов семеен дом, съчетаващ по прекрасен начин динамиката и удобствата на големия град с близост до зеленина и пешеходен достъп до основните удобства на София. Намира се в централния столичен район Зона Б-19, до парк Св. Св. Петър и Павел, булеварди Константин
от 115 224 €(от 225 358,56 лв.)
(2 022 €/м2) (3 954,35 лв./м2)Площ: 56.99 - 133.60 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Наем
Обзаведен двустаен апартамент след ремонт в кв. Слатина
гр. София , кв. "Слатина"
Стилен и уютен апартамент с комфортна и спокойна жилищна среда и панорамни гледки
Предлагаме на вашето внимание стилен и функционален двустаен апартамент, разположен в нова сграда с контролиран достъп и отлично поддържани общи части в зеления и предпочитан квартал Слатина. Локацията е изключително удобна – в близост до Висшето транспортно училище, други учебни
620 €/месец(1 212,61 лв./месец)
(9,12 €/м2) (17,83 лв./м2)Площ: 68.00 м2 Етаж: 7
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Стойчо Бугов
Старши брокер, София
Продажба
-6%
Напълно обзаведен апартамент с Акт 16, топ локация в Малинова долина
гр. София , кв. "Малинова долина"
Стилен двустаен апартамент в бутикова сграда на минути от НСА
Предлагаме за продажба стилен и напълно обзаведен двустаен апартамент с Акт 16, разположен в една от най-предпочитаните и спокойни части на кв. Малинова долина в гр. София, на минути от Национална спортна академия „Васил Левски“.
Локацията е изключително удобна, само на 2
169 900 €179 900 €332 295,52 лв.351 853,82 лв.
(3 776 €/м2) (7 384,34 лв./м2)Площ: 45.00 м2 Етаж: 1
Промо
Апартаменти в луксозен комплекс с ресторант, градина и детска площадка
гр. София , кв. "Сердика"
Ново строителство в близост до Mall of Sofia и парк Възраждане
Търсите имот без компромис с качеството с централна столична локация с добри транспортни връзки в всички райони на София? Не пропускайте тази оферта - първокласни апартаменти в модерен жилищен комплекс от затворен тип в широкия център на София на тиха улица. На пешеходно
от 215 942 €(от 422 345,84 лв.)(без ДДС)
(1 610 - 3 205 €/м2)(3 148,89 - 6 268,44 лв./м2)Площ: 104.74 - 303.40 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Магдалена Цоклинова
Старши брокер, София
Продажба
-11%
гарантиран наем
Двустаен апартамент с панорамна гледка до бъдеща метростанция
гр. София , кв. "Студентски град"
Инвестиционен апартамент с наемател, отлична локация
Предлагаме за продажба двустаен апартамент с панорамна гледка, разположен в сърцето на Студентски град, на изключително комуникативна и перспективна локация – непосредствено до бъдещата метростанция на бул. „Симеоновско шосе“ и ул. „Проф. д-р Иван Странски“.
Районът е в
210 000 €237 000 €410 724,30 лв.463 531,71 лв.
(2 442 €/м2) (4 775,86 лв./м2)Площ: 86.00 м2 Етаж: 9
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Кирил Календерски
Брокер, София
Продажба
Лукс
Сграда ново строителство с паркоместа и гаражи в кв. Хаджи Димитър
гр. София , кв. "Хаджи Димитър"
Жилища с Акт 14 до градски удобства, център, метростанция
Не пропукайте новото ни предложение за самостоятелна жилищна сграда с два отделни входа в кв. Хаджи Димитър. Благодарение на добре организираната инфраструктура, придвижването от квартала е безпроблемно. Транспортната инфраструктура е отлична - на 350 м от метростанция „Хаджи
от 199 000 €(от 389 210,17 лв.)
(2 582 - 2 640 €/м2)(5 049,95 - 5 163,39 лв./м2)Площ: 75.93 - 157.03 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Магдалена Цоклинова
Старши брокер, София
Продажба
За частни лица
Модерен затворен комплекс в кв. Овча купел 2
гр. София , кв. "Овча купел 2"
Съвременен проект в полите на Витоша с отлична локация до метро
Представяме Ви нов модерен жилищен комплекс, разположен в югозападната част на София, в полите на Витоша, в бързо развиващия се квартал Овча купел 2. Комплексът е проектиран като затворена среда с контролиран достъп, предлагаща високо качество на живот, сигурност и комфорт за
от 113 000 €(от 221 008,79 лв.)(без ДДС)
(1 614 - 1 916 €/м2)(3 156,71 - 3 747,37 лв./м2)Площ: 62.33 - 102.23 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
За частни лица
Бутиков жилищен комплекс в кв. Манастирски ливади-изток
гр. София , кв. "Манастирски ливади"
Функционални и просторни апартаменти висок клас строителство сред зеленина до детска градина, с лесен достъп до възлови булеварди
Имаме удоволствието да представим за продажба функционални и просторни апартаменти, 2-ст., 3-ст., 4 стайни с модерни разпределения, съобразени с нуждите на съвременния дом. Бутиковият жилищен комплекс е разположен сред зеленина и тишина, съчетавайки удобства с уютна парковa
от 225 000 €(от 440 061,75 лв.)
(2 608 - 4 275 €/м2)(5 100,80 - 8 361,17 лв./м2)Площ: 82.20 - 202.75 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
-6%
Ексклузивно
изгодно
Резервиран
Напълно реновиран и обзаведен апартамент в близост до метростанция „Хаджи Димитър“
гр. София , кв. "Хаджи Димитър"
Жилище на висок етаж с усвоени пространства и отлична локация в близост до 42 ОУ „Хаджи Димитър“ и спирка на градски транспорт
Предложение, което рядко се среща на пазара и съчетава съвременен дизайн, функционалност и качествено изпълнение. Апартамент, в който всеки детайл е премислен, а всяко пространство е усвоено с идея за максимален комфорт и уют.
Разположен в един от най-комуникативните райони на
139 500 €149 000 €272 838,29 лв.291 418,67 лв.
(2 823 €/м2) (5 520,81 лв./м2)Площ: 49.42 м2 Етаж: 9
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Кирил Календерски
Брокер, София
Продажба
Ексклузивно За частни лица
Апартамент с една спалня в Green View Apartments - кв. Княжево
гр. София , кв. "Княжево"
Двустайно жилище в комплекс от две сгради на тиха улица в зеления кв. Княжево
Предлагаме за продажба просторен двустаен апартамент с площ 72.05 кв.м (чиста площ 59.44 кв.м + 12.61 кв.м общи части), разположен на втория етаж в елегантен нов комплекс с контролиран достъп в един от най-зелените и предпочитани райони на София – Княжево.
Апартаментът се
245 000 €(479 178,35 лв.)
(3 400 €/м2) (6 650,64 лв./м2)Площ: 72.05 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Наем
Ексклузивно За частни лица
Лукс
ОТДАДЕН
Луксозен апартамент с впечатляваща покривна тераса под наем в кв. Драгалевци
гр. София , кв. "Драгалевци"
Дизайнерски обзаведен южен апартамент с панорамни гледки към Витоша и града
Представяме ви изключителен луксозен апартамент под наем, разположен в един от най-престижните и предпочитани квартали на София – Драгалевци, в подножието на Витоша. Имотът впечатлява с простор, светлина, внимание към детайла и внушителна тераса, която го отличава като рядко
1 500 €/месец(2 933,75 лв./месец)
(6,31 €/м2) (12,34 лв./м2)Площ: 237.78 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Двустаен апартамент
инж. Даниела Тотева
Старши брокер, София
Продажба
За частни лица
Новострояща се жилищна сграда в комуникативния кв. Дружба 2
гр. София , кв. "Дружба 2"
Просторен градски дом до супермаркет Лидъл, магазин Джъмбо, бул. Цариградско шосе
Представяме ви нова жилищна сграда в кв. Дружба 2 – район с отлично развита инфраструктура, удобен градски транспорт и бърз достъп до ключови точки на София. Локацията е особено подходяща както за собствено ползване, така и за инвестиция, благодарение на добрата среда за живот,
от 108 830 €(от 212 852,98 лв.)
(2 145 - 2 824 €/м2)(4 195,26 - 5 523,26 лв./м2)Площ: 50.74 - 139.47 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
За частни лица
Жилищен проект с 2 сгради в търсения кв. Дружба 2
гр. София , кв. "Дружба 2"
Апартаменти с оптимално разпределение в район с удобен достъп до бул. „Цариградско шосе“
Представяме ви нов жилищен проект включващ 2 сгради в кв. Дружба 2, гр. София. Качествено строителство, функционални жилища и отлично местоположение в един от най-предпочитаните квартали в източната част на столицата. Районът предлага удобен достъп до центъра на града, летището,
от 91 897 €(от 179 734,91 лв.)
(1 820 - 1 985 €/м2)(3 559,61 - 3 882,32 лв./м2)Площ: 50.50 - 76.14 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
За частни лица
Жилищна сграда в процес на строителство в кв. Люлин 10
гр. София , кв. "Люлин 10"
Комуникативни апартаменти в близост до бул. "Сливница" и бул. "Петър Дертлиев"
Представяме Ви нова жилищна сграда в ж.к. Люлин 10, разположена в близост до бул. „Сливница“ и бул. „Петър Дертлиев“ – локация с бърз достъп до основни пътни артерии, градски транспорт, метро, търговски обекти, учебни заведения и зони за отдих. Проектът е отлична възможност както
от 87 487 €(от 171 109,70 лв.)
(1 850 - 2 290 €/м2)(3 618,29 - 4 478,85 лв./м2)Площ: 47.29 - 123.20 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Наем
Ексклузивно За частни лица
Апартамент близо до Южен парк и 73 средно училище „Владислав Граматик“ в кв. Гоце Делчев
гр. София , кв. "Гоце Делчев"
Двустайно жилище с топ локация до детска градина, училище и парк
Представяме на вашето внимание двустаен апартамент под наем разположен в един от най-предпочитаните квартали на София – кв. Гоце Делчев. Имотът се намира в непосредствена близост до 73 средно училище „Владислав Граматик“. На метри от жилището се намират удобни спирки на редовен
650 €/месец(1 271,29 лв./месец)
(10 €/м2) (20,18 лв./м2)Площ: 63.00 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
изгодно
Бутикова сграда до НСА – последни апартаменти на промоционални цени
гр. София , кв. "Малинова долина"
Модерен проект с вече заселени собственици в кв. Малинова долина
В кв. Малинова долина, на метри от Национална спортна академия, се предлага бутикова жилищна сграда с ограничен брой апартаменти, съчетаваща модерна визия, висок клас изпълнение и спокойна жилищна среда.
Локацията е една от най-предпочитаните в южните части на София, с бърз
от 157 920 €(от 308 864,67 лв.)
(2 708 - 3 478 €/м2)(5 296,39 - 6 802,38 лв./м2)Площ: 45.40 - 75.90 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Кирил Календерски
Брокер, София
Продажба
За частни лица
Нова жилищна сграда с подземни гаражи в кв. Дружба 1
гр. София , кв. "Дружба 1"
Функционални апартаменти с комуникативна локация до парк Дружба и езеро
Разнообразие от новостроящи се апартаменти с комуникативна локация до парк Дружба, езеро, 28 ДКЦ, зелени площи, учебни заведения, бул. Искърско шосе, медицински център, църква, магазини, кафенета, ресторанти, супермаркети и търговски представителства на фирми, места за отдих и
от 128 142 €(от 250 623,97 лв.)
(2 520 - 4 200 €/м2)(4 928,69 - 8 214,49 лв./м2)Площ: 50.85 - 128.08 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Николай Попов
Старши брокер, София
Наем
Двустаен апартамент след основен ремонт с тераса
гр. София , кв. "Банишора"
Напълно обзаведено жилище, готово за нанасяне, на висок първи етаж
Предлагаме Ви уютен и функционално обзаведен двустаен апартамент, преминал основен ремонт и готов за незабавно нанасяне. Жилището е разположено на висок първи етаж, което осигурява удобство и комфорт, като същевременно запазва усещането за сигурност и уединение.
Апартаментът
550 €/месец(1 075,71 лв./месец)
(10 €/м2) (19,56 лв./м2)Площ: 55.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Иван Каменов
Старши брокер, София
Продажба
Лукс
Нов жилищен комплекс – модерна архитектура, комфорт и високо качество на изпълнение
гр. София , кв. "Дървеница"
Модерен проект с функционални жилища, качествено строителство и бърз достъп до всичко важно в София
Представи си дом, в който всяко пространство е създадено с мисъл за теб – това е мястото, което си търсил.
Нов жилищен комплекс в кв. Дървеница, който съчетава модерна архитектура, практични разпределения и надеждно изпълнение – проект, създаден с ясна визия за удобен и
от 110 588 €(от 216 291,33 лв.)
(2 200 - 2 755 €/м2)(4 302,83 - 5 388,31 лв./м2)Площ: 49.15 - 129.70 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Михаил Кръстев
Брокер , София
Продажба
Нов жилищен проект в кв. Манастирски ливади-изток
гр. София , кв. "Манастирски ливади"
Модерни жилища с висока енергийна ефективност близо до съвременни удобства
Разгледайте нашето ново предложение за нов жилищен проект във фаза на предварителни продажби, като строителството ще започне през декември 2025 г. Имотът предлага съвременни удобства и висока енергийна ефективност, с предпочитана локация в столичния квартал Манастирски
от 150 243 €(от 293 849,77 лв.)
(2 050 - 2 750 €/м2)(4 009,45 - 5 378,53 лв./м2)Площ: 64.76 - 112.79 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
Двустаен апартамент със собствен двор в кв. Малинова долина
гр. София , кв. "Малинова долина"
Модерен дом с Акт 16, двор и отлична локация до бул. Симеоновско шосе
Двустаен апартамент със собствен двор, разположен в нов комплекс с Акт 16 в един от най-предпочитаните и развиващи се райони на София – кв. Малинова долина. Имотът съчетава удобна градска локация, модерно строителство и спокойствие, което го прави отличен избор както за лично
175 000 €(342 270,25 лв.)
(2 679 €/м2) (5 239,90 лв./м2)Площ: 65.32 м2 Партер
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Магдалена Цоклинова
Старши брокер, София
Продажба
За частни лица
Затворен комплекс от две жилищни сгради в кв. Малинова долина
гр. София , кв. "Малинова долина"
Висок клас строителство на 200 метра от бул. Симеоновско шосе
Нови жилища в затворен комплекс с отлична локация в перспективния район - Малинова долина, на 200 м от бул. Симеоновско шосе, в непосредствена близост до хипермаркети на големи търговски вериги (Кауфланд, Фантастико и други), удобен градски транспорт, планирана метро станция на
от 160 791 €(от 314 479,86 лв.)
(1 800 - 2 679 €/м2)(3 520,49 - 5 239,67 лв./м2)Площ: 71.58 - 122.90 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
Двустаен апартамент с Акт 16 в кв. Малинова долина
гр. София , кв. "Малинова долина"
Партерен апартамент ново строителство със западно изложение и собствен двор
Предлагаме за продажба двустаен апартамент ново строителство с Акт 16, разположен в предпочитания квартал Малинова долина, в непосредствена близост до бул. Симеоновско шосе. Локацията осигурява бърз достъп до центъра на София, както и до ключови търговски обекти, учебни заведения
170 000 €(332 491,10 лв.)
(2 741 €/м2) (5 361,89 лв./м2)Площ: 62.01 м2 Партер
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Магдалена Цоклинова
Старши брокер, София
Продажба
Нов модерен жилищен комплекс в кв. Овча купел
гр. София , кв. "Овча купел"
Апартаменти в сграда от висок клас в столицата, близо до метро и парк
Нов многофункционален жилищен проект, разположен в един от бързо развиващите се райони на София – кв. Овча купел. Локацията съчетава удобна градска инфраструктура, чист въздух и близост до природата, като централната част на града е достъпна за около 20 минути.
Комплексът е
от 154 000 €(от 301 197,82 лв.)
(1 948 - 3 005 €/м2)(3 809,96 - 5 877,27 лв./м2)Площ: 68.43 - 253.56 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
За частни лица
Последни апартаменти пред Акт 15 в кв. Малинова долина
гр. София , кв. "Малинова долина"
Изберете жилище в комплекс от две сгради с отлична цена и локация
Модерен жилищен комплекс пред Акт 15, състоящ се от две сгради с четири входа върху имот с площ от над 5300 кв. м., от които голяма част ще останат озеленени. Отличава се с бърз и лесен достъп до центъра на града, летището и околовръстния път. Намира се до главния булевард
от 110 000 €(от 215 141,30 лв.)
(2 775 - 3 661 €/м2)(5 427,43 - 7 160,29 лв./м2)Площ: 36.64 - 108.09 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
За частни лица
Лукс
Последни апартаменти в сграда с Акт 14 на бул. Александър Малинов
гр. София , кв. "Младост 1А"
Жилища и магазини в нова сграда в близост до метростанция, градски транспорт, супермаркети и търговски център
Отличен нов дом в кв. Младост 1А!
Сградата е добре позиционирана с лице на бул. Александър Малинов и в близост до метростанция, градски транспорт, супермаркети, търговски център, детски градини и училища. Проектът се отличава със стилна визия, функционални и просторни
от 205 000 €(от 400 945,15 лв.)
(2 500 - 3 276 €/м2)(4 889,58 - 6 407,30 лв./м2)Площ: 62.57 - 126.39 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
За частни лица
Лукс
Южен двустаен апартамент в кв. Кръстова вада
гр. София , кв. "Кръстова вада"
Модерно жилище в нова сграда близо до Paradise Center и метростанция
Предлагаме за продажба функционален двустаен апартамент в новострояща се модерна сграда, разположена в един от най-предпочитаните райони на София – кв. Кръстова вада. Локацията предлага отличен баланс между спокойна жилищна среда и удобен достъп до ключови точки на
220 000 €(430 282,60 лв.)(без ДДС)
(3 336 €/м2) (6 525,37 лв./м2)Площ: 65.94 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Магдалена Цоклинова
Старши брокер, София
Продажба
За частни лица
Апартаменти в сграда ново строителство в квартал Славия
гр. София , кв. "Славия"
Жилища с добри разпределения в район недалеч от парк Славия
Апартаменти в нова жилищна сграда в строеж в квартал „Славия”, в близост до улица „Житница” и булевард „Цар Борис III”. Районът е спокоен, с добре изградена инфраструктура и удобен достъп до центъра на града. В непосредствена близост се намира зеленината на парк „Овча купел”,
от 165 872 €(от 324 417,43 лв.)
(2 022 €/м2) (3 954,86 лв./м2)Площ: 82.03 - 133.28 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Наем
Слънчев двустаен апартамент ново строителство в кв. Витоша
гр. София , кв. "Витоша"
Луксозно обзаведен апартамент с удобна връзка с бул. Симеоновско шосе
Разгледайте нашето ново предложение за наем на луксозен, слънчев и стилен двустаен апартамент, разположен в нова сграда с отлично подържани общи части, контрол на достъпа, собствен ограден двор, на тиха и спокойна улица в кв. Витоша, заобиколен от разнообразие от ежедневни
650 €/месец(1 271,29 лв./месец)
(11 €/м2) (21,19 лв./м2)Площ: 60.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Стойчо Бугов
Старши брокер, София
Продажба
Двустаен апартамент пред Акт 16 в кв. Малинова долина
гр. София , кв. "Малинова долина"
Функционален апартамент в нова модерна сграда с предпочитана локация
Функционално разпределен апартамент с една спалня и североизточно изложение в нова висок клас сграда пред Акт 16 в предпочитания квартал Малинова долина – отличен избор както за собствен дом, така и за инвестиция с висока доходност.
Имотът е проектиран с внимание към всеки
176 400 €(345 008,41 лв.)
(2 500 €/м2) (4 889,58 лв./м2)Площ: 70.56 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Магдалена Цоклинова
Старши брокер, София