Двустайни апартаменти в София за продажба и под наем - страница 6
Лукс
Луксозен комплекс от 13 сгради с 30 дка зелени площи, 9 детски площадки и 18 търговски обекта
гр. София , кв. "ПЗ Хладилника"
Модерни градски жилища до Ловен парк, с удобен достъп до метростанция Витоша
Kомплекс, хармонично вписан в средата, в която е ситуиран, разположен в една от най-съвременните зони на гр. София – район Лозенец. Елегантните, изчистени обеми и естествените материали, дават възможност на всеки да се потопи в атмосферата на комплекса.
В комплекса са
от 280 000 €(от 547 632,40 лв.)(без ДДС)
(2 492 - 5 866 €/м2)(4 873,93 - 11 472,90 лв./м2)Площ: 76.08 - 308.09 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Магдалена Цоклинова
Старши брокер, София
Продажба
Модерна жилищна сграда в кв. Манастирски ливади-изток
гр. София , кв. "Манастирски ливади"
Качествени апартаменти с просторна и комфортна жилищна площ до градски удобства
Изберете своя нов дом в луксозна жилищна сграда на шест надземни и един подземен етаж в кв. Манастирски Ливади-Изток, с удобен достъп до бул. България, бул. Тодор Александров, Околовръстен път, България Мол, МБАЛ Св. София, ресторанти, магазини и други градски удобства.
В
от 199 500 €(от 390 188,09 лв.)(без ДДС)
(2 445 - 3 726 €/м2)(4 782 - 7 287,42 лв./м2)Площ: 81.61 - 180.64 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
За частни лица
Нова жилищна сграда в ж.к. Люлин 10
гр. София , кв. "Люлин 10"
Модерен проект с комфортни жилища, качествено строителство и отлична локация до бул. „Сливница“
Представяме Ви нова жилищна сграда в ж.к. Люлин 10, разположена в близост до бул. „Сливница“ и бул. „Петър Дертлиев“. Локацията осигурява удобен достъп до основни пътни артерии, градски транспорт, магазини и всичко необходимо за съвременния градски начин на живот. Проектът е
от 122 174 €(от 238 951,57 лв.)
(1 850 €/м2) (3 618,29 лв./м2)Площ: 66.04 - 113.00 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
West Residence – висок стандарт на модерния градски живот в кв. Левски
гр. София , кв. "Левски"
Модерна архитектура, добра локация и ограничен брой апартаменти в сърцето на развиващ се район в столицата
West Residence не е просто нова сграда – това е внимателно създадена концепция за съвременен живот, в която архитектура, комфорт и локация се срещат в перфектен баланс.
Дом, който се усеща различно за хора търсещи нещо повече от квадратни метри – качество, спокойствие и
от 175 362 €(от 342 978,26 лв.)
(1 600 - 2 400 €/м2)(3 129,33 - 4 693,99 лв./м2)Площ: 79.71 - 208.29 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Магдалена Цоклинова
Старши брокер, София
Продажба
Нова сграда с Акт 14 в близост до парк и езеро в кв. Дружба 1
гр. София , кв. "Дружба 1"
Комфортни жилища с пешеходен достъп до метростанция, болница, училище
Нов жилищен комплекс с Акт 14 в интензивно обновяващия се район – жк Дружба 1, с отлична локация в близост до парк с езеро, много зелени площи, 28-ми ДКЦ, детски градини, училища, метростанция Искърско шосе, други удобни спирки на редовния градски транспорт, магазини, кафенета,
от 283 104 €(от 553 703,30 лв.)
(1 944 €/м2) (3 802,12 лв./м2)Площ: 145.63 - 145.63 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Николай Попов
Старши брокер, София
Продажба
-2%
Двустаен апартамент до метро, парк и West Mall Sofia
гр. София , кв. "Люлин 10"
Функционално жилище с просторна гледка и отлична комуникация до Западен парк в кв. Люлин 10
Предлагаме за продажба двустаен апартамент с удобна и изключително комуникативна локация в кв. Люлин 10, в непосредствена близост до метростанция „Западен парк“ и търговския център West Mall Sofia, парк, бул. Царица Йоанна, болница, супермаркет, детска градина и др. Районът
162 000 €165 000 €316 844,46 лв.322 711,95 лв.
(2 300 €/м2) (4 498,71 лв./м2)Площ: 70.43 м2 Етаж: 14
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Николай Попов
Старши брокер, София
Наем
Лукс
ОТДАДЕН
Луксозен двустаен апартамент под наем до НСА в кв. Малинова долина
гр. София , кв. "Малинова долина"
Дизайнерски обзаведено жилище с висок клас оборудване и възможност за подземен гараж
Предлагаме под наем изключително стилен двустаен апартамент, разположен в предпочитаната част на кв. Малинова долина, в непосредствена близост до Национална спортна академия (НСА). Имотът впечатлява с висок стандарт на изпълнение, модерна визия и внимателно подбран интериор,
700 €/месец(1 369,08 лв./месец)
(11 €/м2) (21,73 лв./м2)Площ: 63.00 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Кирил Календерски
Брокер, София
Продажба
Нова жилищна сграда в кв. Младост 1
гр. София , кв. "Младост 1"
Модерна архитектура, високо качество на изпълнение и отлична градска локация
Представяме нов жилищен проект в един от най-предпочитаните райони на столицата – кв. Младост 1 в София. Отлично съчетание от модерна визия, функционални жилища и висок клас строителство, осигуряващи комфортна среда за живот и отлична инвестиционна стойност.
Сградата е
от 175 000 €(от 342 270,25 лв.)
(3 079 - 3 266 €/м2)(6 022 - 6 387,74 лв./м2)Площ: 55.58 - 147.95 м2
гр. София , кв. "Банишора"
Модерен проект с ограничен брой апартаменти и отлична градска локация
Представяме нов жилищен проект – малка сграда с апартаменти, разположена в един от комуникативните райони на София – кв. Банишора. Проектът предлага модерна архитектура, висококачествени материали и ограничен брой жилища, което осигурява спокойна и комфортна среда за
от 215 825 €(от 422 117,01 лв.)
(2 500 €/м2) (4 889,58 лв./м2)Площ: 86.33 - 202.87 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Даниел Тонев
Старши брокер, София
Продажба
ЕксклузивноХит
Жилищна сграда в Малинова долина близо до НСА
гр. София , кв. "Малинова долина"
Слънчеви апартаменти в оформяща се приятна жилищна зона с Акт 15. Последни двустайни апартаменти!
Представяме на вашето внимание последни двустайни апартаменти в нова сграда с Акт 15 и модерна визия в бързоразвиващия се кв. Малинова долина, проектирана с два входа - вход „А“ и вход „Б“, които се състоят от шест надземни етажа и един подземен етаж, с красиво аранжиран вътрешен
от 175 000 €(от 342 270,25 лв.)
(2 597 €/м2) (5 079,70 лв./м2)Площ: 67.38 - 67.38 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Магдалена Цоклинова
Старши брокер, София
Продажба
За частни лица
Нова жилищна сграда до метростанция Сливница
гр. София , кв. "Люлин 8"
Качествени градски жилища с комуникативна локация в кв. Люлин 8
Новострояща се жилищна сграда, разположена в северозападната част на София, в ж.к. Люлин 8 – микрорайон от един от най-големите и добре развити жилищни комплекси в столицата. Локацията осигурява отлична свързаност с ключови пътни артерии като бул. „Сливница“, бул. „Пенчо
от 155 000 €(от 303 153,65 лв.)
(2 012 - 2 151 €/м2)(3 935,13 - 4 206,99 лв./м2)Площ: 77.04 - 103.22 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
Прекрасен източен апартамент със собствен двор в Лукс Билдинг 4
гр. София , кв. "Малинова долина"
Двустаен апартамент с довършителни работи и Акт 16 в кв. Малинова Долина
Разгледайте нашето ново атрактивно предложение за покупка на двустаен апартамент, завършен до ключ с оборудвана баня в качествена модерна сграда с Акт 16 в кв. Малинова долина, с лесен достъп до бул. Симеоновско шосе и Околовръстен път за бърза връзка с всички квартали на София.
190 428 €(372 444,80 лв.)
(2 270 €/м2) (4 439,68 лв./м2)Площ: 83.89 м2 Партер
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Магдалена Цоклинова
Старши брокер, София
Продажба
За частни лица
Жилищна сграда в непосредствена близост е НСА
гр. София , кв. "Малинова долина"
Апартаменти с 1, 2 или 3 спални в нова сграда в кв. Малинова долина
Сграда, която ще преобърне представата Ви за градски комфорт!
Новото лице на съвременното и качествено строителство в един от най-перспективните и бързоразвиващи се квартали на столицата. Това не е просто сграда – това е дом с характер, инвестиция с визия и пространство,
Продажба
Ексклузивно
Резервиран
Апартамент със собствен двор в LUX Building 7 – Малинова долина
гр. София , кв. "Малинова долина"
Двустаен апартамент в сграда с Акт 15 и отлична локация до НСА
Предлагаме за продажба двустаен апартамент със собствен двор в LUX Building 7 – модерна сграда ново строителство, разположена в един от най-перспективните и търсени райони на София – кв. Малинова долина, в непосредствена близост до Националната спортна академия.
Имотът е с Акт
110 000 €(215 141,30 лв.)
(1 953 €/м2) (3 820,66 лв./м2)Площ: 56.31 м2 Партер
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Магдалена Цоклинова
Старши брокер, София
Продажба
Бутикова сграда с просторни апартаменти и прекрасни гледки
гр. София , кв. "Витоша"
Жилища с 1, 2 или 3 спални на тиха и спокойна улица, пряка на бул. Симеоновско шосе с директен достъп до самия булевард
Представяме ви бутикова жилищна сграда, разположена в сърцето на квартал "Витоша", известен със своята зеленина и чист въздух. Тази нова сграда е проектирана да осигури комфортен начин на живот сред природата, с просторни апартаменти, панорамни гледки към планината и удобна
от 255 000 €(от 498 736,65 лв.)
(2 679 - 3 004 €/м2)(5 239,67 - 5 875,31 лв./м2)Площ: 84.88 - 220.72 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Магдалена Тошева
Старши брокер, София
Продажба
За частни лица
Нова жилищна сграда с Акт 14 в кв. Стрелбище
гр. София , кв. "Стрелбище"
Висок клас апартаменти с просторна жилищна среда до бул. България и Южен парк
Просторни и комфортни апартаменти с 1 или 2 спални в предпочитания столичен квартал Стрелбище, близо до бул. България, супермаркет Фантастико, удобни спирки на редовния градски транспорт, Южен парк и други градски удобства. Пусков срок - края на 2026 г.
В допълнение може за
от 253 988 €(от 496 757,35 лв.)
(2 476 - 3 200 €/м2)(4 842,64 - 6 258,66 лв./м2)Площ: 79.37 - 129.53 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Наем
За частни лица
ОТДАДЕН
Двустаен апартамент с хубава гледка към Витоша и удобен достъп до метростанция
гр. София , кв. "Люлин 3"
Обзаведено жилище под наем в кв. Люлин 3
Предлагаме под наем обзаведен двустаен апартамент, разположен в поддържана сграда ЕПК с контролиран достъп и асансьор, в близост до метростанция и основни удобства в кв. Люлин 3.
Жилището е с площ от 45 кв.м и функционално разпределение:
• Входно антре;
• Дневна с кът за
370 €/месец(723,66 лв./месец)
(8,22 €/м2) (16,08 лв./м2)Площ: 45.00 м2 Етаж: 10
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
За частни лица
Пететажна жилищна сграда на 500 м от Нов Български Университет
гр. София , кв. "Овча купел"
Нови апартаменти със спокойна и сигурна жилищна среда близо до парк, детски градини, училища, магазини
Последни налични апартаменти с 1 или 2 спални в тихия и зелен квартал Овча купел в югозападната част на столицата в подножието на Витоша планина. Имотът гарантира спокойствие и сигурност, разположен на 500 м от НБУ и в близост до парк, детски градини, училища, болница,
от 270 000 €(от 528 074,10 лв.)
(2 037 €/м2) (3 984,26 лв./м2)Площ: 132.54 - 132.54 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Николай Попов
Старши брокер, София
Продажба
-3%
Просторен двустаен апартамент с панорамна гледка в кв. Младост 4
гр. София , кв. "Младост 4"
Панелно жилище за ремонт с удобен достъп до метростанция и Община Младост 3
Представяме на вашето внимание просторен двустаен апартамент, предлагащ практично жилищно пространство в добре устроен район на столицата - кв, Младост 4, близо до бул. Александър Малинов, супермакет Лидъл, търговски център Принцес, парк, учебни заведения, с удобен достъп до
157 000 €162 000 €307 065,31 лв.316 844,46 лв.
(2 427 €/м2) (4 747,45 лв./м2)Площ: 64.68 м2 Етаж: 7
гр. София , кв. "Симеоново"
Апартаменти с прекрасни гледки и близост до Витоша планина
Нова жилищна сграда сред зеленина и чист въздух на границата с Природен Парк Витоша в кв. Симеоново. Отлични апартаменти с удобни разпределения в район, гарантиращ спокойствие, сиryрност, здравословен начин на живот.
Прекрасни гледки към София и планината, лесен и бърз достъп
от 175 000 €(от 342 270,25 лв.)
(2 465 - 2 516 €/м2)(4 821,12 - 4 920,87 лв./м2)Площ: 70.08 - 139.71 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Магдалена Тошева
Старши брокер, София
Продажба
Нов жилищен проект в кв. Модерно предградие
гр. София , кв. "Модерно предградие"
Комфортни жилища до Национална гимназия за древни езици и култури и бул. Сливница
Просторни двустайни и тристайни апартаменти в нов жилищен проект в кв. Модерно предградие, близо до храм Свети Мина, Национална гимназия за древни езици и култури, бул. Сливница, други градски удобства и услуги, на 1.2 км от метростанция Сливница. Очакван Акт 16 – юли, 2027
от 134 800 €(от 263 645,88 лв.)
(1 440 - 1 707 €/м2)(2 816,40 - 3 338,60 лв./м2)Площ: 78.95 - 117.49 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Даниел Тонев
Старши брокер, София
Продажба
За частни лица
Нова сграда с Акт 16 между кв. Дианабад и Студентски град
гр. София , кв. "Малинова долина"
Последни апартаменти близо до Студентски парк, бул. Г. М. Димитров, университети и метро
Представяме на вашето внимание нова бутикова шестетажна жилищна сграда с Акт 16, надземен и подземен паркинг на границата между Дианабад и Студентски град, с пешеходна близост до метростанция Г.М.Димитров, супермаркет Фантастико, аптека, парк Студентски, детски градини, Висше
от 265 000 €(от 518 294,95 лв.)(без ДДС)
(2 505 - 2 970 €/м2)(4 899,35 - 5 808,82 лв./м2)Площ: 89.22 - 219.52 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
Ексклузивно
Резервиран
Изцяло южен двустаен апартамент в Лукс Билдинг 7
гр. София , кв. "Малинова долина"
Новопостроен апартамент в сграда пред Акт 15 в кв. Малинова долина
Ново предложение за покупка на изцяло южен двустаен апартамент пред Акт 15 в кв. Малинива долина, в близост до Национална Спортна Академия, Зимен Дворец на спорта, висшите учебни заведения и места за забавления, които предлага Студентски град, до новоизградения булевард Проф.
162 610 €(318 037,52 лв.)
(2 300 €/м2) (4 498,41 лв./м2)Площ: 70.70 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Магдалена Цоклинова
Старши брокер, София
Продажба
За частни лица
Лукс
Модерно обзаведен двустаен апартамент в кв. Капузица
гр. София , кв. "Карпузица"
Готов за нанасяне апартамент с луксозни довършителни работи, комфортно обзавеждане и оборудване
Отлично поддържан апартамент с една спалня в квартал Карпузица, близо до бул. Никола Петков, очна клиника, супермаркет, ресторанти, детска градина, спирки на редовния градски транспорт, на 1.2 км от Нов Български Университет и други градски удобства.
Апартаментът (60 кв.м.) се
225 000 €(440 061,75 лв.)
(3 750 €/м2) (7 334,36 лв./м2)Площ: 60.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
За частни лица
Компактна жилищна сграда в кв. Манастирски Ливади – Изток
гр. София , кв. "Манастирски ливади"
Комфортни и стилни апартаменти, подземни гаражи, паркоместа в престижен столичен район
Подарете си луксозен живот в непосредствена близост до природата и само на минути от центъра на София. Вашият нов дом в. Манастирски Ливади – Изток ви очаква. Представяме ви компактна жилищна сграда на 4 етажа, близо до Софийския околовръстен път - изключителен проект, предлагащ
от 134 021 €(от 262 122,29 лв.)(без ДДС)
(2 147 - 2 618 €/м2)(4 199,17 - 5 120,36 лв./м2)Площ: 54.56 - 118.61 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
Резервиран
Жилище с удобна локация до Mall of Sofia и парк Възраждане
гр. София , кв. "Зона Б-5"
Двустаен апартамент в сграда луксозно ново строителство в кв. Зона Б-5
Представяме ви стилен двустаен апартамент в чисто новия жилищен комплекс 1HOME – сграда с Акт 16, разположена в тихата и зелена част на Зона Б-5, само на крачки от парк „Възраждане“, детски градини, училища и всички необходими удобства за комфортен градски живот. Локацията е
199 810 €(390 794,39 лв.)
(2 737 €/м2) (5 353,35 лв./м2)Площ: 73.00 м2 Етаж: 9
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Николай Попов
Старши брокер, София
Продажба
Двустаен апартамент с Акт 16 до парк Възраждане в кв. Зона Б-5
гр. София , кв. "Зона Б-5"
Висок клас новопостроено жилище на пешеходно разстояние от Mall of Sofia и Руски паметник
Разгледайте нашето ново предложение от пазара за неджижими имоти - двустаен апартамент, разположен в новопостроен жилищен комплекс 1HOME с Акт 16 в Зона Б-5, разположен на тиха улица, в непосредствена близост до парк „Възраждане“, детски градини, училища и множество удобства, на
209 795 €(410 323,35 лв.)
(2 874 €/м2) (5 620,87 лв./м2)Площ: 73.00 м2 Етаж: 15
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Николай Попов
Старши брокер, София
Продажба
Лукс
Апартаменти в бутикова сграда във в.з. Американски колеж – лукс и висок стандарт
гр. София , кв. "Малинова долина"
Двустайни, тристайни апартаменти и мезонети в малка луксозна сграда в един от най-престижните квартали на София
Представяме ви елитна жилищна сграда, съчетаваща стилна архитектура, безкомпромисно качество и неподвластен на времето стил. Бутиковият проект е създаден с внимание към всеки детайл и изпълнен с най-висок клас материали и технологии, осигуряващи комфорт, сигурност и
от 218 000 €(от 426 370,94 лв.)(без ДДС)
(1 466 - 2 718 €/м2)(2 867,25 - 5 315,95 лв./м2)Площ: 85.52 - 319.61 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
инж. Даниела Тотева
Старши брокер, София
Продажба
Жилищно-административна сграда в кв. Бъкстон
гр. София , кв. "Бъкстон"
Модерна сграда в процес на строителство до бул. Цар Борис III
Представяме на вашето внимание ограничен брой офиси, двустайни и тристайни апартаменти в новострояща се сграда в един от търсените южни квартали на столицата - кв. Бъкстон. В района са осигурени всички съвременни удобства, като в съседство се намират учебни заведения, възловия
от 187 350 €(от 366 424,75 лв.)
(2 200 €/м2) (4 302,78 лв./м2)Площ: 85.16 - 92.71 м2
Тип на имота:
Офиси
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
За частни лица
Малка сграда със само 16 апартамента и удобен излаз на бул. Симеоновско шосе
гр. София , кв. "Малинова долина"