Предлагаме на вашето внимание просторен и светъл апартамент с прекрасна панорама към града и планината. Апартаментът е разположен на първи етаж над партер в тухлена сграда ново строителство от 2013 г, с луксозна фасада, поддържани общи части, заключващ се вход, зелени площи и паркоместа. Намира се на тиха улица близо до ул. Кумата и градски транспорт, в престижен район с нови и модерни жилищни сгради и поддържани зелени площи, с лесен достъп до бул. България и Киноцентър Бояна.
Жилището (обща площ - 145 кв.м., 125 кв.м. - чиста площ) се състои от:
• Голямо входно антре
• Дневна с кухненски бокс и трапезария
• Три спални
• Две бани с тоалетни
• Просторна тераса (100 кв.м.) – с изход от всички стаи
Апартаментът е напълно завършен, с оборудвана кухня, камина, инсталирано газово котле, без мебели. Подови настилки - теракот и ламиниран пакет; стени и тавани – латекс. Изложение: изток, юг. Има възможност за закупуване на две външни паркоместа на цена по 4500 Е.
Днешната ни оферта представлява атрактивен имот с красива панорама в нова сграда в близост до главен път за лесна връзка с централни удобства и услуги. Имотът се характеризира с целогодишен достъп и близост до Природен парк Витоша.
Оглед на имота
Можем да организираме оглед на имота в удобно за вас време. За целта, свържете се с отговорния за офертата брокер и му кажете кога бихте искали да направите оглед.
Резервация на имота
Имотът може да бъде резервиран и свален от продажба със заплащане на депозит, след което се прекратява провеждането на огледи с други купувачи и започва подготовка на документите за сключване на предварителен и окончателен договор. Свържете се с отговорния брокер за този имот за подробна информация относно процедурата на покупка и начините за плащане.
Допълнителни услуги и следпродажбено обслужване
Ние сме реномирана компания и ще бъдем с вас не само по време на покупката, но и след това, осигурявайки ви допълнителни услуги по ваше изискване с цел пълноценно и безпроблемно ползване на новозакупения имот. Услугите, които можем да предложим, включват застраховка на движимо и недвижимо имущество, застраховка живот, медицинско и автомобилно застраховане, строителни и ремонтни дейности, обзавеждане, юридически и счетоводни услуги и др.
Характеристики на имота
Тип на имота
Четиристаен апартамент
Реф. номер
Sfa 71605
Площ
145.00 м2 (чиста площ: 125 м2 плюс общи части: 20.00 м2)
Спални
3
Състояние
отлично
Етаж
1 от 5
Година на построяване
2013
Още информация за Панорамен четиристаен апартамент с голяма тераса в кв. Бояна:
План на имота
Качество на въздуха
Характеристика на комплекса
Снимки от въздуха
Общ план
360° изглед
Инфо пакет
Референтен номер: Sfa 71605
Местоположение
гр. София, кв."Бояна"Удобства в района
- Автобусна спирка "УЛ. РАДЕЦКИ" на 164 м. (2 мин.) - Автобус No: 64
- Детска градина "Частна детска градина „Усмивка“" на 301 м. (4 мин.)
- Детска градина "Bright Childcare and Development Centre" на 957 м. (12 мин.)
- Поща/Куриер "Български пощи ЕАД" на 1.2 км. (15 мин.)
- Ресторант "Боянско ханче" на 1.1 км. (14 мин.)
- Ресторант "Grande Bar & Dinner" на 1.1 км. (14 мин.)
- Кафене на 1.2 км. (14 мин.)
- Плувен басейн на 1.1 км. (14 мин.)
- Спортен терен "База на БФС" на 1.2 км. (14 мин.)
- Тенис корт на 1.1 км. (14 мин.)
- Парк на 1.1 км. (14 мин.)
- Градина на 1.2 км. (14 мин.)
- Паркинг на 791 м. (10 мин.)
- Бензиностанция "ОМВ България ООД" на 1.1 км. (14 мин.)
- Църква на 782 м. (10 мин.)
Тази оферта е невалидна
Моля свържете се с нас, за да ви предложим други оферти, които отговарят на вашите изисквания.
Тази оферта е невалидна
*/ ?>
ЗА ПОВЕЧЕ ИНФОРМАЦИЯ
Реф. номер: Sfa 71605
При обаждане, моля цитирайте референтния номер на имота.
Изпратете запитване
Още имоти в кв. Бояна
Наем
Лукс
Луксозен двустаен апартамент в Бояна с впечатляваща панорамна гледка към Витоша
гр. София , кв. "Бояна"
Простор, стил и тишина – дом, който ще ви накара да се влюбите още от първия поглед
Луксозен двустаен апартамент в Бояна с впечатляваща панорамна гледка към Витоша - Простор, стил и тишина – дом, който ще ви накара да се влюбите още от първия поглед
Наем
Стилен и светъл двустаен апартамент под наем с южно изложение в кв. Бояна
гр. София , кв. "Бояна"
Напълно обзаведен и оборудван апартамент в един от най престижните квартали на София
Стилен и светъл двустаен апартамент под наем с южно изложение в кв. Бояна - Напълно обзаведен и оборудван апартамент в един от най престижните квартали на София
Наем
Лукс
Елегантен двустаен апартамент в Бояна с джакузи и вътрешен двор
гр. София , кв. "Бояна"
Модерен, уютен и изключително комфортен дом в престижна и тиха среда
Елегантен двустаен апартамент в Бояна с джакузи и вътрешен двор - Модерен, уютен и изключително комфортен дом в престижна и тиха среда
Продажба
За частни лица
Тристаен апартамент с паркомясто в нова сграда с Акт 14 в кв. Бояна
гр. София , кв. "Бояна"
Жилище с две спални и четири тераси в малка бутикова сграда
Тристаен апартамент с паркомясто в нова сграда с Акт 14 в кв. Бояна - Жилище с две спални и четири тераси в малка бутикова сграда
Продажба
Лукс
Четиристаен апартамент в нова луксозна сграда в кв. Бояна
гр. София , кв. "Бояна"
Просторен апартамент с гледки към София и Витоша
Четиристаен апартамент в нова луксозна сграда в кв. Бояна - Просторен апартамент с гледки към София и Витоша
Продажба
изгодно
За частни лица
Просторен петстаен апартамент с двор и паркомясто в кв. Бояна
гр. София , кв. "Бояна"
Ново жилище с три спални, кабинет и югозападно изложение в малка бутикова сграда
Просторен петстаен апартамент с двор и паркомясто в кв. Бояна - Ново жилище с три спални, кабинет и югозападно изложение в малка бутикова сграда
Продажба
За частни лица
Нова сграда с Акт 15 в кв. Бояна
гр. София , кв. "Бояна"
Последен градски апартамент с отлична локация и разпределение
Нова сграда с Акт 15 в кв. Бояна - Последен градски апартамент с отлична локация и разпределение
от 498 500 €(от 974 981,26 лв.)
(2 299 €/м2)(4 496,52 лв./м2)Площ: 216.83 - 216.83 м2
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
Лукс
Бутикова жилищна сграда в полите на Витоша – елегантност, светлина и високи стандарти
гр. София , кв. "Бояна"
Луксозно жилищно пространство сред природа, тишина и престиж
Бутикова жилищна сграда в полите на Витоша – елегантност, светлина и високи стандарти - Луксозно жилищно пространство сред природа, тишина и престиж
от 276 140 €(от 540 082,90 лв.)
(2 972 €/м2 - 3 713 €/м2)(5 812,73 лв./м2 - 7 262 лв./м2)Площ: 74.38 - 245.29 м2
инж. Даниела Тотева
Старши брокер, София
Продажба
Лукс
Двуетажна еко къща с двор в кв. Бояна
гр. София , кв. "Бояна"
Изключителен имот с гараж, паркоместа и луксозни мебели и оборудване
Двуетажна еко къща с двор в кв. Бояна - Изключителен имот с гараж, паркоместа и луксозни мебели и оборудване
Още имоти в гр. София
Продажба
ЕксклузивноХит
Central Park - 7 сгради с 12 дка парк. Сгради А, Б и В са с АКТ 16, а Е и Ж - с АКТ 14!
гр. София , кв. "Банишора"
Уникален комплекс, пресъздаващ стила и атмосферата на едноименния парк в Ню Йорк. Най-продаван комплекс за 2022, 2023, 2024 и 2025 г.!
Central Park - 7 сгради с 12 дка парк. Сгради А, Б и В са с АКТ 16, а Е и Ж - с АКТ 14! - Уникален комплекс, пресъздаващ стила и атмосферата на едноименния парк в Ню Йорк. Най-продаван комплекс за 2022, 2023, 2024 и 2025 г.!
от 185 874 €(от 363 537,95 лв.)
(2 200 €/м2 - 2 800 €/м2)(4 302,83 лв./м2 - 5 476,32 лв./м2)Площ: 71.49 - 187.57 м2
инж. Иван Крумов
Старши брокер, София
Продажба
ЕксклузивноХит
Лукс
SKY TOWERS by AMur — новият архитектурен символ на София
гр. София , кв. "Манастирски ливади"
Луксозен комплекс с панорамни гледки, топ локация и впечатляващ силует разположен между градската динамика и планината
SKY TOWERS by AMur — новият архитектурен символ на София - Луксозен комплекс с панорамни гледки, топ локация и впечатляващ силует разположен между градската динамика и планината
от 244 894 €(от 478 971,03 лв.)
(3 360 €/м2 - 5 688 €/м2)(6 571,59 лв./м2 - 11 124,76 лв./м2)Площ: 65.38 - 314.59 м2
Магдалена Тошева
Старши брокер, София
Продажба
Ексклузивно
Лукс
SYNERA Residence - най-новият комплекс в кв. Манастирски ливади - Изток
гр. София , кв. "Манастирски ливади"
Жилищен проект, създаден за модерен градски живот
SYNERA Residence - най-новият комплекс в кв. Манастирски ливади - Изток - Жилищен проект, създаден за модерен градски живот
от 130 000 €(от 254 257,90 лв.)
(2 492 €/м2 - 3 382 €/м2)(4 873,93 лв./м2 - 6 614,62 лв./м2)Площ: 52.17 - 152.08 м2
инж. Даниела Тотева
Старши брокер, София
Продажба
Ексклузивно
Нов ексклузивен жилищен проект в София – Corner Park, кв. Сухата река
гр. София , кв. "Сухата река"
Съвременен дизайн, отлична локация и гъвкави схеми на плащане
Нов ексклузивен жилищен проект в София – Corner Park, кв. Сухата река - Съвременен дизайн, отлична локация и гъвкави схеми на плащане
от 152 820 €(от 298 889,94 лв.)
(1 850 €/м2 - 2 500 €/м2)(3 618,29 лв./м2 - 4 889,58 лв./м2)Площ: 67.92 - 249.28 м2
Иван Каменов
Старши брокер, София
Продажба
Ексклузивно
Стилен нов проект в Малинова долина – модерно жилище в приятна жилищна зона
гр. София , кв. "Малинова долина"
Съвременен комфорт и инвестиционна сигурност в сърцето на Малинова долина
Стилен нов проект в Малинова долина – модерно жилище в приятна жилищна зона - Съвременен комфорт и инвестиционна сигурност в сърцето на Малинова долина
от 160 872 €(от 314 638,28 лв.)
(2 400 €/м2)(4 693,99 лв./м2)Площ: 67.03 - 143.95 м2
Магдалена Цоклинова
Старши брокер, София
Продажба
ЕксклузивноХит
Апартаменти и надземни гаражи в нова сграда близо до НСА
гр. София , кв. "Малинова долина"
Последни жилища в нова сграда с Акт 15 и топ локация в кв. Малинова долина
Апартаменти и надземни гаражи в нова сграда близо до НСА - Последни жилища в нова сграда с Акт 15 и топ локация в кв. Малинова долина
от 176 400 €(от 345 008,41 лв.)
(1 756 €/м2 - 2 500 €/м2)(3 434,44 лв./м2 - 4 889,58 лв./м2)Площ: 70.56 - 113.03 м2
Магдалена Цоклинова
Старши брокер, София
Продажба
ново
Ексклузивно За частни лица
Луксозен комплекс от две сгради Green View Apartments в кв. Княжево - с АКТ 16
гр. София , кв. "Княжево"
Двустайни и тристайни апартаменти висококачествено строителство
Луксозен комплекс от две сгради Green View Apartments в кв. Княжево - с АКТ 16 - Двустайни и тристайни апартаменти висококачествено строителство
от 220 000 €(от 430 282,60 лв.)
(2 009 €/м2 - 3 539 €/м2)(3 929,26 лв./м2 - 6 921,68 лв./м2)Площ: 68.83 - 268.82 м2
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
За частни лица
Жилищна сграда с Акт 15 до Национална Спортна Академия
гр. София , кв. "Малинова долина"
Нови апартаменти с отлична локация в полите на Витоша
Жилищна сграда с Акт 15 до Национална Спортна Академия - Нови апартаменти с отлична локация в полите на Витоша
от 134 461 €(от 262 982,86 лв.)
(2 500 €/м2 - 3 000 €/м2)(4 889,58 лв./м2 - 5 867,49 лв./м2)Площ: 50.74 - 160.33 м2
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
За частни лица
Жилища с централна локация на бул. Сливница с Акт 14
гр. София , кв. "Център"
Апартаменти с 1, 2 или 3 спални в луксозна 9-етажна сграда
Жилища с централна локация на бул. Сливница с Акт 14 - Апартаменти с 1, 2 или 3 спални в луксозна 9-етажна сграда
от 173 652 €(от 339 633,79 лв.)
(2 550 €/м2 - 2 900 €/м2)(4 987,37 лв./м2 - 5 671,91 лв./м2)Площ: 59.88 - 170.01 м2
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
Имот на седмицата
За частни лица
Нови жилища до Бизнес Парк София и метро
гр. София , кв. "Младост 4"
Апартаменти с 1, 2 и 3 спални в нов комплекс с отлична локация в кв. Младост 4
Нови жилища до Бизнес Парк София и метро - Апартаменти с 1, 2 и 3 спални в нов комплекс с отлична локация в кв. Младост 4
от 223 341 €(от 436 817,03 лв.)
(2 350 €/м2 - 2 705 €/м2)(4 596,20 лв./м2 - 5 290,52 лв./м2)Площ: 87.80 - 202.38 м2
Николай Попов
Старши брокер, София
Продажба
За частни лица
Нова сграда със само 16 апартамента в кв. Манастирски ливади – изток
гр. София , кв. "Манастирски ливади"
Апартаменти с 2 или 3 спални в близост до Витоша и с удобни връзки с центъра на столицата
Нова сграда със само 16 апартамента в кв. Манастирски ливади – изток - Апартаменти с 2 или 3 спални в близост до Витоша и с удобни връзки с центъра на столицата
от 302 386 €(от 591 415,61 лв.)
(2 640 €/м2)(5 163,40 лв./м2)Площ: 114.54 - 201.08 м2
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
ЕксклузивноХит
Vitosha View – емблематичен комплекс в кв. Кръстова вада
гр. София , кв. "Кръстова вада"
Последни налични жилища в най-новите сгради!
Vitosha View – емблематичен комплекс в кв. Кръстова вада - Последни налични жилища в най-новите сгради!
от 429 000 €(от 839 051,07 лв.)
(2 618 €/м2 - 2 715 €/м2)(5 120,36 лв./м2 - 5 310,08 лв./м2)Площ: 163.89 - 163.89 м2
Магдалена Тошева
Старши брокер, София
Продажба
Лукс
Reina Sofia Residence - висок клас сграда енергиен клас А близо до Зоопарк София и Ловен парк
гр. София , кв. "Кръстова вада"
Последни апартаменти в комплекс със зелени площи и получен Акт 16
Reina Sofia Residence - висок клас сграда енергиен клас А близо до Зоопарк София и Ловен парк - Последни апартаменти в комплекс със зелени площи и получен Акт 16
от 261 000 €(от 510 471,63 лв.)
(3 356 €/м2 - 4 189 €/м2)(6 563,77 лв./м2 - 8 192,97 лв./м2)Площ: 76.31 - 139.88 м2
Магдалена Тошева
Старши брокер, София
Продажба
ЕксклузивноХит
Нов жилищен проект в кв. Малинова долина с Акт 15
гр. София , кв. "Малинова долина"
Последни апартаменти с удобна локация в нова сграда качествено строителство
Нов жилищен проект в кв. Малинова долина с Акт 15 - Последни апартаменти с удобна локация в нова сграда качествено строителство
от 310 000 €(от 606 307,30 лв.)
(1 863 €/м2 - 2 042 €/м2)(3 643,71 лв./м2 - 3 993,80 лв./м2)Площ: 151.80 - 191.62 м2
Магдалена Цоклинова
Старши брокер, София
Продажба
ново
Просторен тристаен апартамент в кв. „Красна поляна 1“
гр. София , кв. "Красна поляна 1"
Обзаведен имот с отлична локация и функционално разпределение
Просторен тристаен апартамент в кв. „Красна поляна 1“ - Обзаведен имот с отлична локация и функционално разпределение
Продажба
ново
Просторен двустаен апартамент пред АКТ 16 в кв. Малинова долина
гр. София , кв. "Малинова долина"
Жилище на ТОП цена с отличен инвестиционен потенциал
Просторен двустаен апартамент пред АКТ 16 в кв. Малинова долина - Жилище на ТОП цена с отличен инвестиционен потенциал
Продажба
ново
Лукс
Тристаен апартамент в Smart Tower до Парадайс център
гр. София , кв. "Кръстова вада"
Луксозен апартамент с впечатляващи панорамни гледки и дизайнерско обзавеждане от най-висок клас
Тристаен апартамент в Smart Tower до Парадайс център - Луксозен апартамент с впечатляващи панорамни гледки и дизайнерско обзавеждане от най-висок клас
Наем
ново
За частни лица
Едностаен апартамент с удобен достъп до метростанция „Горна баня“
гр. София , кв. "Овча купел 2"
Обзаведено жилище до Т-маркет и пазар в кв. Овча купел 2
Едностаен апартамент с удобен достъп до метростанция „Горна баня“ - Обзаведено жилище до Т-маркет и пазар в кв. Овча купел 2
Наем
ново
Двустаен апартамент под наем до метростанция „Витоша“ в кв. Кръстова вада
гр. София , кв. "Кръстова вада"
Напълно обзаведен имот с висок клас мебели, в сграда с портиер и контролиран достъп
Двустаен апартамент под наем до метростанция „Витоша“ в кв. Кръстова вада - Напълно обзаведен имот с висок клас мебели, в сграда с портиер и контролиран достъп
Продажба
ново
Парцел за инвестиции на ул. Бука във в.з. Малинова долина
гр. София , кв. "в.з.Малинова долина"
Парцел с правилна квадратна форма с възможност за обединение със съседни парцели
Парцел за инвестиции на ул. Бука във в.з. Малинова долина - Парцел с правилна квадратна форма с възможност за обединение със съседни парцели
Продажба
ново
Двустаен апартамент, преустроен в тристаен в кв. Полигона
гр. София , кв. "Полигона"
Комуникативно жилище в близост до the Mall, Мосю Бриколаж, бул. Цариградско шосе, Мегапарк
Двустаен апартамент, преустроен в тристаен в кв. Полигона - Комуникативно жилище в близост до the Mall, Мосю Бриколаж, бул. Цариградско шосе, Мегапарк
Продажба
ново
Необзаведен тристаен апартамент в кв. Полигона
гр. София , кв. "Полигона"
Преустроен и функционален апартамент с отлична локация в София
Необзаведен тристаен апартамент в кв. Полигона - Преустроен и функционален апартамент с отлична локация в София
Продажба
ново
Тристаен слънчев апартамент с панорамна гледка в кв. Банишора
гр. София , кв. "Банишора"
Просторен апартамент с функционално разпределение близо до зеленина, възлови улици, болница, метро
Тристаен слънчев апартамент с панорамна гледка в кв. Банишора - Просторен апартамент с функционално разпределение близо до зеленина, възлови улици, болница, метро
Продажба
-3%
ново
Лукс
Тристаен апартамент с отлична локация в центъра на София – ул. Марин Дринов
гр. София , кв. "Докторски паметник"
Имот до метростанция „Театрална“, парк „Заимов“ и Докторската градина
Тристаен апартамент с отлична локация в центъра на София – ул. Марин Дринов - Имот до метростанция „Театрална“, парк „Заимов“ и Докторската градина
690 000 €670 000 €1 349,52 лв.1 310 406,10 лв.
(5 791 €/м2)(11 325,90 лв./м2)Площ: 115.70 м2
Николай Попов
Старши брокер, София
Продажба
ново
Двустаен апартамент с класическо разпределение в кв. Банишора
гр. София , кв. "Банишора"
Жилище с таванско помещение и гледки към града и планината
Двустаен апартамент с класическо разпределение в кв. Банишора - Жилище с таванско помещение и гледки към града и планината
Вижте още имоти на ул. Розариум:
- Четиристайни апартаменти на ул. Розариум
- Апартаменти (различни типове) на ул. Розариум
- Къщи на ул. Розариум
- Офиси на ул. Розариум
- Магазини на ул. Розариум
- Земи на ул. Розариум
- Всички имоти на ул. Розариум
Вижте още имоти в кв. "Бояна" в град София:
- Четиристайни апартаменти в кв. "Бояна"
- Апартаменти (различни типове) в кв. "Бояна"
- Къщи в кв. "Бояна"
- Офиси в кв. "Бояна"
- Магазини в кв. "Бояна"
- Земи в кв. "Бояна"
- Всички имоти в кв. "Бояна"
Вижте още имоти в град София:
Абонирайте се за нашия канал