апартамент 50 , обща площ 67.29 кв.м. (нетна площ 56.90 кв.м. + общи части 10.50 кв.м.).
Предлагаме за продажба последни апартаменти в сграда в напреднал етап на строителство в квартал Възраждане 1. Сградата се характеризира с модерен облик и добро изложение. Районът е изключително комуникативен, с бърз и лесен достъп до автобусни спирки и главни булеварди, недалеч от медицински център, детска градина, училища, басейн, парк Възраждане, хипермаркети.
Проектът е изграден в 4 жилищна входа – два от тях на по 5 етажа и два входа - по 13 етажа. На партерен етаж са разположени търговски обекти. За продажба се предлагат двустайни и тристайни апартаменти, които се издават по БДС. Общите части ще бъдат луксозно завършени, с озеленено околоблоково пространство.
За удобство на живущите ще бъде изграден подземен паркинг. В допълнение може да закупите подземни паркоместа и гаражи на партерно ниво за една и за две коли.
Защо да изберете апартамент в сградата?
• Комуникативно местоположение в район Възраждане
• Близост до зеленина, възлови булеварди, ежедневни удобства
• Функционално разпределени, просторни жилища
• Висок клас строителство
• Наличие на подземни паркоместа и партерни гаражи
Оглед на имота
Можем да организираме оглед на имота в удобно за вас време. За целта, свържете се с отговорния за офертата брокер и му кажете кога бихте искали да направите оглед.
Резервация на имота
Имотът може да бъде резервиран и свален от продажба със заплащане на депозит, след което се прекратява провеждането на огледи с други купувачи и започва подготовка на документите за сключване на предварителен и окончателен договор. Свържете се с отговорния брокер за този имот за подробна информация относно процедурата на покупка и начините за плащане.
Допълнителни услуги и след продажбено обслужване
Ние сме реномирана компания и ще бъдем с вас не само по време на покупката, но и след това, осигурявайки ви допълнителни услуги по ваше изискване с цел пълноценно и безпроблемно ползване на новозакупения имот. Услугите, които можем да предложим, включват застраховка на движимо и недвижимо имущество, застраховка живот, медицинско и автомобилно застраховане, строителни и ремонтни дейности, обзавеждане, юридически и счетоводни услуги и др.
Реф. номер
Vna 77616
Площ
67.29 м2 (чиста площ: 56.79 м2 плюс общи части: 10.50 м2)
Спални
1
Състояние
БДС (на шпакловка и замазка)
Етаж
9 от 13
Асансьор
да
Обзавеждане
Необзаведен
Тип строителство
Тухла, Ново строителство
Година на построяване
2026
Още информация за Нова жилищна сграда в предпочитания за живеене кв. Възраждане 1:
План на имота
Планове
Ценова листа
Качество на въздуха
Снимки от въздуха
Общ план
360° изглед
Инфо пакет
Референтен номер: Vna 77616
Местоположение
гр. Варна, кв."Възраждане 1"Удобства в района
- Автобусна спирка "ХЕМУС" на 319 м. (4 мин.) - Автобус No: 148, 209
- Детска градина "ДГ 33 „Делфинче“" на 62 м. (1 мин.)
- Детска градина "ДГ 31 "Крилатко"" на 514 м. (7 мин.)
- Училище "2 ОУ Никола Вапцаров" на 367 м. (5 мин.)
- Училище "СУ Антон Страшимиров - ПГИ "Д-р Иван Богоров"" на 692 м. (9 мин.)
- Болница "ФАМИЛИЯ ДЕНТ ЕООД" на 644 м. (8 мин.)
- Болница "МЦ Нова" на 847 м. (11 мин.)
- Медицински център "МЦ Санита" на 818 м. (10 мин.)
- Хранителен магазин "My Market" на 322 м. (4 мин.)
- Супермаркет "Lidl" на 161 м. (2 мин.)
- Супермаркет "Kaufland" на 170 м. (3 мин.)
- Пазар на 618 м. (8 мин.)
- Пекарна на 560 м. (7 мин.)
- Зоо магазин "Д-р Стефанов" на 1.1 км. (13 мин.)
- Мол "Мол Delta Planet Varna" на 1.1 км. (14 мин.)
- Банка "UniCredit Bulbank" на 317 м. (4 мин.)
- Банка "Банка ДСК" на 1.2 км. (15 мин.)
- Аптека "SOpharmacy" на 148 м. (2 мин.)
- Поща/Куриер "ПТС 9020" на 299 м. (4 мин.)
- Поща/Куриер "Пощенски клон 27 (9027)" на 988 м. (12 мин.)
- Фризьорски салон "Красен Стил" на 357 м. (5 мин.)
- Ресторант "Амичи" на 311 м. (4 мин.)
- Ресторант "Пицария „Амичи“" на 327 м. (4 мин.)
- Кафене на 378 м. (5 мин.)
- Бар "Caribi Bar" на 307 м. (4 мин.)
- Фитнес зала "Спортен клуб "Релакс 2000"" на 446 м. (6 мин.)
- Спортен терен на 23 м. (1 мин.)
- Тенис корт "Тенис игрище Младост" на 299 м. (4 мин.)
- Музей "Музей Владислав Варненчик" на 1.1 км. (14 мин.)
- Парк "Парк "Възраждане"" на 236 м. (3 мин.)
- Паркинг на 40 м. (1 мин.)
- Бензиностанция "Лукойл" на 357 м. (5 мин.)
- Зарядна станция "Fines - Delta Planet Mall" на 1.1 км. (14 мин.)
- Автомивка "Автомивка" на 292 м. (4 мин.)
- Автосервиз "Ню Ентри" на 303 м. (4 мин.)
- Църква "ХЦ "СИОН"" на 553 м. (7 мин.)
Изпратете запитване
130 000 €
(254 257,90 лв.)
- €
- $
- £
В процес на строителство
Планирано завършване: 30.12.2026 г
Без комисионна
Ценова листа
*/ ?>
ЗА ПОВЕЧЕ ИНФОРМАЦИЯ
Реф. номер: Vna 77616
При обаждане, моля цитирайте референтния номер на имота.
Калина Иванова
Офис Варна бул. "Владислав Варненчик" 110, етаж 2, офис 4, Варна 9000 Всички оферти (122)
Налични имоти в комплекса
203
имота
7
свободни
196
продадени
0
резервирани
Изпратете запитване
Още имоти в този комплекс
Продажба
Хит
Тристаен апартамент в Нова жилищна сграда в предпочитания за живеене кв. Възраждане 1
гр. Варна , кв. "Възраждане 1"
Последни двустайни и тристайни апартаменти до парк, магазини, булеварди, учебни заведения
190 000 €371 607,70 лв.
(1 904 €/кв.м.) (3 723,90 лв./кв.м.)99.76 кв.м.
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
Хит
Четиристаен апартамент в Нова жилищна сграда в предпочитания за живеене кв. Възраждане 1
гр. Варна , кв. "Възраждане 1"
230 000 €449 840,90 лв.
(1 475 €/кв.м.) (2 884,85 лв./кв.м.)155.84 кв.м.
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
Хит
гр. Варна , кв. "Възраждане 1"
165 000 €322 711,95 лв.
(1 697 €/кв.м.) (3 319,04 лв./кв.м.)97.20 кв.м.
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
Хит
гр. Варна , кв. "Възраждане 1"
168 000 €328 579,44 лв.
(1 728 €/кв.м.) (3 379,67 лв./кв.м.)97.20 кв.м.
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
Хит
Двустаен апартамент в Нова жилищна сграда в предпочитания за живеене кв. Възраждане 1
гр. Варна , кв. "Възраждане 1"
120 000 €234 699,60 лв.
(1 680 €/кв.м.) (3 285,79 лв./кв.м.)71.42 кв.м.
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
Хит
гр. Варна , кв. "Възраждане 1"
130 000 €254 257,90 лв.
(1 931 €/кв.м.) (3 776,71 лв./кв.м.)67.29 кв.м.
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
Хит
гр. Варна , кв. "Възраждане 1"
175 000 €342 270,25 лв.
(1 741 €/кв.м.) (3 405,10 лв./кв.м.)100.51 кв.м.
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Още имоти в кв. Възраждане 1
Продажба
Новопостроен двустаен апартамент в кв. Възраждане 1
гр. Варна , кв. "Възраждане 1"
Просторен апартамент висок клас строителство с панорамна гледка
Новопостроен двустаен апартамент в кв. Възраждане 1 - Просторен апартамент висок клас строителство с панорамна гледка
Продажба
Тристаен апартамент във Варна, кв. Възраждане 1
гр. Варна , кв. "Възраждане 1"
Обзаведено жилище с функционално разпределение и отлична локация в поддържана сграда
Тристаен апартамент във Варна, кв. Възраждане 1 - Обзаведено жилище с функционално разпределение и отлична локация в поддържана сграда
Продажба
Тристаен апартамент с южно изложение в кв. Възраждане 1
гр. Варна , кв. "Възраждане 1"
Новостроящо се просторно семейно жилище на възлов булевард с възможност за довършване „до ключ“
Тристаен апартамент с южно изложение в кв. Възраждане 1 - Новостроящо се просторно семейно жилище на възлов булевард с възможност за довършване „до ключ“
Продажба
Нов жилищен комплекс в кв. Възраждане 1
гр. Варна , кв. "Възраждане 1"
Фунционални светли и просторни жилища до детски градини, училища, търговски център, хипермаркети, парк
Нов жилищен комплекс в кв. Възраждане 1 - Фунционални светли и просторни жилища до детски градини, училища, търговски център, хипермаркети, парк
от 96 000 €(от 187 759,68 лв.)
(1 800 €/кв.м. - 2 054 €/кв.м.)(3 520,49 лв./кв.м. - 4 017,27 лв./кв.м.)Площ: 51.95 - 144.05 кв.м.
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Наем
ново
Двустаен апартамент под наем в кв. Възраждане
гр. Варна , кв. "Възраждане 1"
Напълно обзаведен апартамент в елитен затворен комплекс до възлови булеварди
Двустаен апартамент под наем в кв. Възраждане - Напълно обзаведен апартамент в елитен затворен комплекс до възлови булеварди
550 €500 €1 075,71 лв.977,92 лв.
(8,33 €/кв.м.)(16,30 лв./кв.м.)Площ: 60.00 кв.м.
Анна Ицова
Брокер, Варна
Още имоти в гр. Варна
Продажба
Хит
Лукс
Жилища в небостъргач - луксозен комплекс в Младост, Варна!
гр. Варна , кв. "Младост 1"
Висок клас апартаменти с уникални гледки в кв. Младост 1 на морската столица
Жилища в небостъргач - луксозен комплекс в Младост, Варна! - Висок клас апартаменти с уникални гледки в кв. Младост 1 на морската столица
от 107 900 €(от 211 034,06 лв.)
(1 518 €/кв.м. - 1 751 €/кв.м.)(2 968,95 лв./кв.м. - 3 424,66 лв./кв.м.)Площ: 68.20 - 122.26 кв.м.
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
Хит
Лукс
Жилищен комплекс с Акт 16 до плаж Кабакум, Варна
гр. Варна , кв. "м-т Ален мак"
Последни наличности! Луксозни апартаменти с директен достъп до плажа
Жилищен комплекс с Акт 16 до плаж Кабакум, Варна - Последни наличности! Луксозни апартаменти с директен достъп до плажа
от 256 000 €(от 500 692,48 лв.)
(1 199 €/кв.м. - 2 100 €/кв.м.)(2 345,04 лв./кв.м. - 4 107,24 лв./кв.м.)Площ: 186.80 - 213.49 кв.м.
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
ново
Модерен жилищен комплекс с Акт 16 в кв. Виница
гр. Варна , кв. "Виница"
Просторни жилища по БДС или до ключ до гора, на 10 минути от центъра на Варна
Модерен жилищен комплекс с Акт 16 в кв. Виница - Просторни жилища по БДС или до ключ до гора, на 10 минути от центъра на Варна
от 132 038 €(от 258 243,88 лв.)
(1 793 €/кв.м. - 2 214 €/кв.м.)(3 506,80 лв./кв.м. - 4 330,21 лв./кв.м.)Площ: 67.67 - 159.48 кв.м.
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
ново
Лукс
Луксозен имот до Морската градина и Градската галерия
гр. Варна , кв. "Център"
Инвестиционен имот с висока доходност в идеалния център на Варна
Луксозен имот до Морската градина и Градската галерия - Инвестиционен имот с висока доходност в идеалния център на Варна
399 900 €(782 136,42 лв.)
(2 490 €/кв.м.)(4 869,18 лв./кв.м.)Площ: 160.63 кв.м.
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
ново
За частни лица
Лукс
ПЪРВА ЛИНИЯ
Мезонет в комплекс Варна Саут Бей/Varna South Bay
гр. Варна , кв. "Аспарухово"
Обзаведен апартамент с 2 спални на първа линия
Мезонет в комплекс Варна Саут Бей/Varna South Bay - Обзаведен апартамент с 2 спални на първа линия
Продажба
ново
Лукс
Просторна къща с морска панорама във Варна
гр. Варна , кв. "Галата"
Имот с два гаража в престижния квартал Галата
Просторна къща с морска панорама във Варна - Имот с два гаража в престижния квартал Галата
Продажба
ново
Четиристаен апартамент в кв. Виница, Варна
гр. Варна , кв. "Виница"
Слънчев и просторен апартамент с три спални и панорамна гледка море
Четиристаен апартамент в кв. Виница, Варна - Слънчев и просторен апартамент с три спални и панорамна гледка море
255 900 €(500 496,90 лв.)
(2 142 €/кв.м.)(4 189,66 лв./кв.м.)Площ: 119.46 кв.м.
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
ново
Лукс
Апартамент с отлична локация до Морската градина във Варна
гр. Варна , кв. "Център"
Напълно обзаведен имот в централната част на града – между ВИНС и Спортна зала
Апартамент с отлична локация до Морската градина във Варна - Напълно обзаведен имот в централната част на града – между ВИНС и Спортна зала
Продажба
ново
Двустаен апартамент в курорта Св. Св. Константин и Елена
гр. Варна , кв. "Св. Св. Константин и Елена"
Напълно обзаведен апартамент на 500 метра от морето
Двустаен апартамент в курорта Св. Св. Константин и Елена - Напълно обзаведен апартамент на 500 метра от морето
Продажба
ново
Двустаен апартамент на 200 м от плажа в Златни Пясъци
к.к. Златни пясъци
Готов за нанасяне панорамен апартамент сред зеленина и чист въздух
Двустаен апартамент на 200 м от плажа в Златни Пясъци - Готов за нанасяне панорамен апартамент сред зеленина и чист въздух
Продажба
ново
Лукс
Тристаен апартамент за продажба в центъра на Варна
гр. Варна , кв. "Център"
Жилище с две тераси и възможност за паркиране във вътрешен двор
Тристаен апартамент за продажба в центъра на Варна - Жилище с две тераси и възможност за паркиране във вътрешен двор
Продажба
ново
Мезонет с две спални и невероятна гледка море в кв. Аспарухово
гр. Варна , кв. "Аспарухово"
Просторен имот в затворен комплекс с всички удобства и изключителна морска панорама
Мезонет с две спални и невероятна гледка море в кв. Аспарухово - Просторен имот в затворен комплекс с всички удобства и изключителна морска панорама
Наем
ново
Лукс
Четиристаен апартамент в комплекс Ла мер с гледка море
гр. Варна , кв. "м-т Ален мак"
Напълно обзаведен апартамент с панорамна гледка и басейн
Четиристаен апартамент в комплекс Ла мер с гледка море - Напълно обзаведен апартамент с панорамна гледка и басейн
Продажба
ново
Тристаен напълно обзаведен апартамент в Св. Св. Константин и Елена
гр. Варна , кв. "Св. Св. Константин и Елена"
Комфортен апартамент в затворен комплекс с богато озеленяване и басейн, на 500 м от плажа
Тристаен напълно обзаведен апартамент в Св. Св. Константин и Елена - Комфортен апартамент в затворен комплекс с богато озеленяване и басейн, на 500 м от плажа
Наем
ново
Търговско помещение на две нива до Катедралата във Варна
гр. Варна , кв. "Център"
Магазин с витрина на главен булевард, завършен до ключ и готов за бизнес
Търговско помещение на две нива до Катедралата във Варна - Магазин с витрина на главен булевард, завършен до ключ и готов за бизнес
Продажба
ново
За частни лица
Обзаведени апартаменти за продажба в целогодишен комплекс в Златни пясъци
к.к. Златни пясъци
Просторни жилища с гледка към море, парк или басейн, подходящи за целогодишно живеене или инвестиция
Обзаведени апартаменти за продажба в целогодишен комплекс в Златни пясъци - Просторни жилища с гледка към море, парк или басейн, подходящи за целогодишно живеене или инвестиция
от 68 430 €(от 133 837,45 лв.)
(1 000 €/кв.м. - 1 850 €/кв.м.)(1 955,83 лв./кв.м. - 3 618,29 лв./кв.м.)Площ: 62.04 - 104.30 кв.м.
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
ново
Работещ хостел с ресторант в Евксиноград
гр. Варна , кв. "м-т Евксиноград"
Голям бизнес имот с възможности за разширяване на 1 км от плажа
Работещ хостел с ресторант в Евксиноград - Голям бизнес имот с възможности за разширяване на 1 км от плажа
Продажба
ново
За частни лица
Парцел за частна къща с гледка към морето в м-т „Сълзица“
гр. Варна , кв. "м-т Сълзица"
Парцел в една от най-хубавите и близки вилни зони на гр. Варна
Парцел за частна къща с гледка към морето в м-т „Сълзица“ - Парцел в една от най-хубавите и близки вилни зони на гр. Варна
Продажба
ново
Търговско помещение със статут на хранителен магазин в кв. Виница
гр. Варна , кв. "Виница"
Просторен магазин с отличен бизнес потенциал в нова сграда с Акт 16
Търговско помещение със статут на хранителен магазин в кв. Виница - Просторен магазин с отличен бизнес потенциал в нова сграда с Акт 16
Продажба
ново
За частни лица
Нови апартаменти в модерна сграда в кв. Изгрев, Варна
гр. Варна , кв. "Изгрев"
Избор от жилища с удобни разпределения и отлична локация
Нови апартаменти в модерна сграда в кв. Изгрев, Варна - Избор от жилища с удобни разпределения и отлична локация
от 72 900 €(от 142 580,01 лв.)
(1 488 €/кв.м. - 1 698 €/кв.м.)(2 910,28 лв./кв.м. - 3 321 лв./кв.м.)Площ: 46.01 - 113.07 кв.м.
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
Напълно обзаведен апартамент с великолепна гледка в гр. Варна
гр. Варна , кв. "Галата"
Двустаен апартамент в нова сграда в кв. Галата
Напълно обзаведен апартамент с великолепна гледка в гр. Варна - Двустаен апартамент в нова сграда в кв. Галата
Наем
За частни лица
Двустаен апартамент с голяма тераса в кв. Погреби
гр. Варна , кв. "Погреби"
Напълно обзаведено жилище с гледка към езерото, в близост до детска градина
Двустаен апартамент с голяма тераса в кв. Погреби - Напълно обзаведено жилище с гледка към езерото, в близост до детска градина
650 €600 €1 271,29 лв.1 173,50 лв.
(8,96 €/кв.м.)(17,51 лв./кв.м.)Площ: 67.00 кв.м.
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
За частни лица
Просторен четиристаен апартамент в централен район на Варна
гр. Варна , кв. "ВИНС-Червен площад"
Функционално жилище до ключови булеварди, университети и Морската градина
Просторен четиристаен апартамент в централен район на Варна - Функционално жилище до ключови булеварди, университети и Морската градина
380 000 €(743 215,40 лв.)
(3 918 €/кв.м.)(7 662,01 лв./кв.м.)Площ: 97.00 кв.м.
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Наем
Тристаен апартамент под наем в района на Чаталджа, Варна
гр. Варна , кв. "Чаталджа"
Просторно и напълно обзаведено жилище с югозападно изложение на пешеходно разстояние от центъра и Морската градина
Тристаен апартамент под наем в района на Чаталджа, Варна - Просторно и напълно обзаведено жилище с югозападно изложение на пешеходно разстояние от центъра и Морската градина
Продажба
За частни лица
Двустаен апартамент ново строителство в кв. Изгрев, Варна
гр. Варна , кв. "Изгрев"
Жилище с отличен потенциал в сграда с очакван Акт 16 през 2026 г.
Двустаен апартамент ново строителство в кв. Изгрев, Варна - Жилище с отличен потенциал в сграда с очакван Акт 16 през 2026 г.
Вижте още имоти в кв. "Възраждане 1" в град Варна:
- Апартаменти (различни типове) в кв. "Възраждане 1"
- Къщи в кв. "Възраждане 1"
- Офиси в кв. "Възраждане 1"
- Магазини в кв. "Възраждане 1"
- Земи в кв. "Възраждане 1"
- Всички имоти в кв. "Възраждане 1"
Вижте още имоти в град Варна:
Абонирайте се за нашия канал