ТЪРСИ
Търсене
Използвайте AI търсене
Продажба
Парцел с проект за кооперация в Ахелой
Близо до гр. Бургас , гр. Ахелой
Парцел подходящ за жилищна кооперация или семейна къща близо до центъра на града
Предлагаме на вашето внимание парцел в регулация с площ 842 кв.м. с проект за кооперация в град Ахелой.
Проектът предвижда построяване на кооперация или семейна къща с РЗП 1700 кв.м. Отстоянието до ток, вода и канализация е 100 метра. Имотът се намира на кръстопът.
В
99 990 €100 000 €195 563,44 лв.195 583 лв.
(119 €/м2) (232,26 лв./м2)Площ: 842.00 м2
Тип на имота:
Парцел в регулация
Стилиян Георгиев
Старши брокер, Слънчев бряг
Продажба
Работещ луксозен 4-звезден апарт-хотел в Кранево
с. Кранево
Целогодишен комплекс с модерни удобства в близост до Северния плаж на ваканционното селище
Луксозен целогодишен апарт-хотел, предлагащ четиризвездно обслужване и редица модерни услуги, в това число солен вътрешен басейн, Спа услуги, комфортни апартаменти и ресторант с разнообразно и вкусно меню. Пешеходното разстояние до Северния плаж прави хотела подходящ за семейства
Продажба
Лукс
Двустаен апартамент в BlackSeaRama/Блек Сий Рама
Близо до гр. Балчик , гр. Балчик
Обзаведен апартамент с голяма тераса в луксозен комплекс близо до Балчик
Двустаен апартамент в един oт най-големите луксозни голф комплекси в България намиращ се близо до Балчик - Блек Сий Рама. Разположен на 35 км от международното летище в гр. Варна, комплексът е заобиколен от непокътната природа, спиращи дъха изгреви над блестящ пясък и спокойно
150 000 €(293 374,50 лв.)(без ДДС)
(1 974 €/м2) (3 860,19 лв./м2)Площ: 76.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Калин Чернев
Регионален мениджър, Варна
Продажба
-10%
За частни лица
Плаж на 400 м
Панорамен парцел в района на южния плаж на Бяла
гр. Бяла (Варна)
Отличен парцел за строителство на къща
Представяме ви изключителен имот в регулация в гр. Бяла (Варна) – инвестиционна възможност, която не трябва да пропускате! Разположен в курортна зона Чайка, над най- просторния плаж в Бяла. Отлична възможност за изграждане на вашата мечтана лятна резиденция, ваканционен дом или
47 000 €52 000 €91 924,01 лв.101 703,16 лв.
(53 €/м2) (102,94 лв./м2)Площ: 893.00 м2
Тип на имота:
Парцел в регулация
Юлияна Куртева
Старши брокер, Варна
Продажба
За частни лица
Плаж на 800 м
Триетажна къща с просторен двор в приморски град Бяла
гр. Бяла (Варна)
Масивна къща за гости с морска гледка, бунгала, паркинг и детска площадка в централната градска част
Представяме ви триетажна масивна къща, която работи като къща за гости в сърцето на спокойния град Бяла. Къщата има отлична локация с бърз достъп до всички удобства на града, до красив плаж, до магазини и ресторанти, подходящ както за целогодишно живеене, така и за отдаване под
Продажба
Плаж на 10 км
Дворно място с къща на 10 км. от Балчик
Близо до гр. Балчик , с. Гурково
Парцел със законна постройка и комуникации
Урегулиран парцел в центъра на хубаво село на 10 км. от Балчик. В имота има паднала законна къща с площ 56 кв. м. Токът и водата са налични, но не са с активни партиди. Дворното място е с квадратна форма и лице на асфалтов път 32 метра.
Имотът е подходящ за построяване на
Продажба
Плаж на 1 км
Чудесен парцел за инвестиция и строителство на вила или комплекс
гр. Несебър
Земеделска земя с възможност за смяна на статута на 1 км от плаж в Несебър
Предлагаме за продажба два съседни парцела земеделска земя от по 2500 кв.м. всеки, с възможност за смяна на статута в земя за застрояване. Имотът се намира в местност Бостанлъка, Несебър, на 1 км от плаж и на 7 км от централните градски удобства.
В съседство вече има
Продажба
Лукс
ВТОРА ЛИНИЯ
Луксозен мезонет със собствен басейн в Свети Влас
гр. Свети Влас
Стилен апартамент на 200 м. от плажа
Представяме на вашето внимание уникален мезонет в луксозния комплекс "Феникс" / Fenix, в престижния курорт Свети Влас. Комплексът е построен на 5 етажа и разполага с общо 59 апартамента. Разположен е на втора линия от красив пясъчен плаж на курорта и на 200 м от яхтено пристанище
Продажба
Плаж на 10 км
Къща в село Църква на 8 км от морето
Близо до гр. Балчик , с. Църква
Селска къща с двор на 10 минути от Кранево и плажа
Двуетажна къща с двор в спокойното село Църква, сред чист въздух и живописна природа, само на 10 мин от плажовете в Кранево и Албена, на 15 км от Балчик, на 30 мин с кола от морската столица Варна. Имотът е подходяща както за сезонно ползване, така и за постоянно живеене.
Продажба
Плаж на 50 м
Парцел в регулация в гр. Поморие
гр. Поморие
Парцел за инвестиция или еднофамилна къща
Изживейте мечтата си за перфектния крайбрежен имот с този изключителен парцел в регулация, разположен в сърцето на оживения град Поморие. Сгушен само на 50 метра от плажовете на Поморие, този парцел ви позволява да се насладите на златния пясък и освежаващите води на морето.
Продажба
Плаж на 300 м
Работещ хотел на 300 м от плажа във ваканционен курорт Лозенец
с. Лозенец
Напълно обзаведен и оборудван хотел с ресторант, панорамна тераса и двор
Работещ 4-етажен хотел (960 кв.м.) с дворно място (420 кв.м.) в отлична курортна зона на ваканционно селище Лозенец, само на 300 метра от плажа.
Хотелът разполага с 42 легла, разпределени между 4 двойни, 6 тройни стаи и 4 двустайни апартамента с кухненски бокс. Всяка стая
Продажба
Плаж на 100 м
Апартамент в Поморие на два етажа тип мезонет
гр. Поморие
Апартамент в Поморие на два етажа тип мезонет
Отличен апартамент в нова малка 5-етажна сграда в гр. Поморие, на 200 метра от центъра на града и 50 метра от крайбрежната алея - Яворов. Градът се намира на 7 километра от Международното летище в Бургас и на 10-15 километра от Несебър и Слънчев бряг. Поморие се радва на много
204 000 €(398 989,32 лв.)
(1 360 €/м2) (2 659,93 лв./м2)Площ: 150.00 м2 Етаж: 4-5
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Георги Иванов
Брокер, Бургас
Продажба
Резервиран
Двустаен апартамент с морска гледка в Каварна Парадайз / Kavarna Paradise
гр. Каварна
Готов за нанасяне морски имот в крайбрежната зона на Каварна, на 3 минути от плажа
Представяме за продажба панорамен двустаен апартамент с гледка към морето в поддържан затворен комплекс Каварна Парадайз, разположен на 3 минути от плажа, в тихата и спокойна крайбрежна зона на Каварна (1.5 км до самия морски град). Комплексът разполага с голям басейн с шезлонги
44 800 €(87 621,18 лв.)
(783 €/м2) (1 531,57 лв./м2)Площ: 57.21 м2 Етаж: 4
гр. Бяла (Варна) , гр. Обзор
Парцел 12 дка до главен път Варна-Бургас
В продажба парцел 12 дка до главен път между Варна-Бургас, между градовете Бяла и Обзор, местност Аян Плай. Подходящ за строителство на ваканционен комплекс, къмпинг, логистична база, търговски център. Изградена канализация за района, възможно присъединяване към електрическата и
300 250 €(587 237,96 лв.)
(25 €/м2) (48,90 лв./м2)Площ: 12 010.00 м2
Тип на имота:
Парцел за инвестиция
Юлияна Куртева
Старши брокер, Варна
Продажба
Голям парцел за инвестиции в района на гр. Ахелой
гр. Ахелой
Земеделска земя близо до СПА комплекс Винярдс
Атрактивен парцел земеделска земя, категория 3, с площ от 14992 кв.м., със спокойна и живописна локация на 2.2 км от плажа, на 18 км от летище Бургас, на по 10 км от к.к.Слънчев Бряг, гр.Несебър и гр.Поморие, в близост до бензиностанция и до луксозния СПА комплекс Винпярдс в
49 500 €(96 813,59 лв.)
(3,30 €/м2) (6,46 лв./м2)Площ: 14 992.00 м2
Тип на имота:
Парцел за инвестиция
Владимир Нинов
Брокер, Слънчев бряг
Продажба
Просторна земеделска земя с плодородна почва в село Лъка
Близо до гр. Поморие , с. Лъка
Възможност за инвестиция в земя близо до морето и градовете Поморие, Бургас и Несебър
Представяме ви отличен земеделски парцел, разположен в живописната местност ПЪТЕКАТА в община Каблешково, близо до морето. Имотът предлага възможности за развитие, независимо дали планирате да създадете процъфтяващо стопанство, да инвестирате в печелившо начинание или да
Продажба
Апартамент с две спални в Lighthouse Golf Resort
Близо до гр. Каварна
Отличен обзаведен апартамент в престижен голф комплекс
Лайтхаус Голф Резорт & СПА е един от най-новите проекти по красивото ни крайбрежие, разположен в близост до гр. Балчик. Насладата от девствената природа, невероятната морска гледка и голямото разнообразие от спортни и възстановителни удобства със сигурност ще превърне комплекса в
92 000 €(179 936,36 лв.)
(881 €/м2) (1 722,54 лв./м2)Площ: 104.46 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Калин Чернев
Регионален мениджър, Варна
Продажба
Плаж на 700 м
Парцел за инвестиция в близост до Поморие и плаж
Близо до гр. Поморие , гр. Поморие
Земеделска земя в близост до модерни ваканционни селища
Имаме удоволствието да представим на вашето внимание отлична инвестиционна възможност – земеделска земя с площ от 3,907 кв.м., разположена в бързо развиваща се вилна зона близо до град Поморие, на 700 м от плаж. Имотът предлага панорамна гледка към града и поляни, което го прави
Продажба
Плаж на 1.5 км
Втори етаж от триетажна къща в Кранево
с. Кранево
Тристайно жилище на 1500 метра от плажа
Представяме за продажба изцяло обзаведен и оборудван втори етаж в триетажна къща във ваканционно селище Кранево, на 1500 метра от плажа, на 12 км от град Балчик и само на 30 мин. с кола до Варна (35 км до международното летище), близо до хотели и къщи за гости, автобусна спирка.
Продажба
-12%
Земеделска земя в мс-т Чaкърова каба с. Лозенец
с. Лозенец , гр. Бургас
Земеделска земя до главен път
Предлагаме на Вашето внимание прекрасна възможност за инвестиция в земя в с. Лозенец общ. Царево
Земята е с площ 1033 кв.м Земеделска, категория 4, НТП Нива. Намира се в местност Чaкърова каба с. Лозенец
Парцелът е подходящ за строителство на самостоятелна къща, вила. В
50 000 €56 800 €97 791,50 лв.111 091,14 лв.
(48 €/м2) (94,67 лв./м2)Площ: 1 033.00 м2
Тип на имота:
Земеделска земя
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
За частни лица
ПРОДАДЕН
Панорамен парцел към пристанището на град Бяла
гр. Бяла (Варна)
Парцел с панорама море и южно изложение към Обзорския залив
В продажба парцел с нескриваема панорамна гледка към морето и южно изложение към Обзорския залив. В близост до градската регулация на град Бяла, област Варна.
Парцелът граничи с асфалтов път в посока пристанището на Бяла. Нужна е смяна на статута на земята при желание за
85 000 €(166 245,55 лв.)
(39 €/м2) (76,72 лв./м2)Площ: 2 167.00 м2
Тип на имота:
Парцел за инвестиция
Юлияна Куртева
Старши брокер, Варна
Продажба
Лукс
Плаж на 1 км
Луксозна къща в м-ст Евксиноград
гр. Варна , кв. "м-т Долна Трака"
Елитен морски имот с двор и великолепно обзавеждане
Изключително просторен и изискан дом със стилен интериор представен в РЗП от 600 кв. м. и аранжиран двор от 1 070 кв. м., разположен на магистрален път срещу курортен комплекс Свети Свети Константин и Елена в елитния район на вилна зона Траката.
Къщата се състои от сутерен,
Продажба
Плаж на 3 км
Земеделска земя в района на град Поморие
Близо до гр. Поморие , гр. Поморие
Равен парцел с правоъгълна форма между Поморие и Каменар
Прдедлагаме на вашето внимание парцел земеделска земя с площ 1062 кв.м. в местност ”Спирка лозя”, само на 3 км от град Поморие, на 200 м от главен път Поморие - Каменар и на същото разстояние от главен водопровод. Имотът е подходящ и за строеж на ранчо, склад за селскостопанска
Продажба
ВТОРА ЛИНИЯПлаж на 250 м
Парцел в регулация между Лозенец и Царево
гр. Царево , с. Лозенец
Парцел в съседство с хотел Лалов Егрек
Предлагаме на вашето внимание парцел с активна регулация в местността Диньов Гьол разположена между Оазис и Арапя (община Царево).
Втора линия с панорамна гледка към морето.
НТП Незастроен имот за курортно-рекреационен обект, площ 2201 кв. м,
Като географски дадености
226 700 €(443 386,66 лв.)
(103 €/м2) (201,45 лв./м2)Площ: 2 201.00 м2
Тип на имота:
Парцел в регулация
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
За частни лица
Плаж на 200 м
ПРОДАДЕН
Парцел в регулация с централна локация в град Бяла
гр. Бяла (Варна)
Парцел за строителство на къща
В продажба парцел за строителство на къща или друг тип жилищно строителство в град Бяла, област Варна. Парцелът е регулиран, с правилна форма, разположен на две улици. Вода, електричество, канал – на граница. Подходящ за ваканционен имот или постоянно живеене.
Параметри на
Продажба
Плаж на 500 м
3 парцела земеделска земя близо до Ахелой и морето
гр. Ахелой
Земя за инвестиция с удобен достъп до плажа, комплекс Марина кейп и къмпинг
Предлагаме за продажба 3 парцела земеделска земя в землището на Ахелой, само на метри от регулация. Имотът предлага отлична възможност за инвестиция в земеделска земя или жилищно строителство. Близостта до плажа (500 м), просторните гледки, перфектната комбинация от природна
Продажба
Едноетажна къща с двор на 4 км от гр. Балчик
Близо до гр. Балчик , с. Царичино
Къща с обзавеждане и поддържан двор в развито село с удобен достъп до морето
Предлагаме за продажба едноетажна къща с голям двор на асфалтов път, с много лесен достъп в развито село само на 4 км от супермаркет Лидъл в гр. Балчик и на 6 км от крайбрежната улица и плажа в красивия крайбрежен град.
Къщата (85 кв.м.) е строена през 1956 година, с
Продажба
Лукс
ПЪРВА ЛИНИЯ
Изключителен дизайнерски апартамент в Св. Св. Константин и Елена
гр. Варна , кв. "Св. Св. Константин и Елена"
Апартамент в комплекс Порт Палас - морето влиза у дома
Предлагаме този дизайнерски апартамент, разположен на деветия етаж на уникалния яхтен комплекс от затворен тип Порт Палас в "Слънчев ден". Тази класическа сграда, изпълнена в средиземноморски стил е не просто първа линия море. Усещането е, че се намирате в луксозен пасажерски
530 000 €(1 036 589,90 лв.)
(3 581 €/м2) (7 003,99 лв./м2)Площ: 148.00 м2 Етаж: 9
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Калин Чернев
Регионален мениджър, Варна
Продажба
Двуетажна къща в гр. Созопол
гр. Созопол , Хармани
Къща с 8 спални в новата част на града
Предлагаме ви за продажба двуетажна къща с двор в гр. Созопол. Обзаведен имот, готов за отдаване под наем през летния сезон. Намира се на 100 м от плаж Хармани, в близост до два хранителни магазина и търговската улица.
Имотът се състои от два етажа и сутерен (къщата е
Продажба
Плаж на 700 м
Двуетажна къща с акт 14 в Царево
гр. Царево
Къща в близост до плаж Арапя
Предлагаме на Вашето внимание двуетажна къща в ново-изграждащ се квартал на град Царево, на 600 метра от плажа и морето, до къмпинг Арапя. Представлява масивна сграда с бетонни плочи между етажите. Къщата се продава на етап тапа.
Просторна дневна с кухня, трапезария на първи