Контакти Контакти
0
Здравейте,
Любими имоти (0)

ТРАНСПОРТ

  • Метростанция "ЦАРИГРАДСКО ШОСЕ" на 318 м. (4 мин.) - Линия No: M4
  • Автобусна спирка "МЕТРОСТАНЦИЯ ЦАРИГРАДСКО ШОСЕ" на 192 м. (3 мин.) - Автобус No: 5, 1, 6, 3
  • Тролейбусна спирка "МЕТРОСТАНЦИЯ ДРУЖБА" на 611 м. (8 мин.) - Тролейбус No: 4
  • Трамвайна спирка "УЛ. ОБИКОЛНА" на 1.0 км. (13 мин.) - Трамвай No: 23
  • УСЛУГИ

  • Поща/Куриер "Еконт" на 682 м. (9 мин.)
  • Поща/Куриер "Еконт" на 901 м. (11 мин.)
  • Салон за красота "Фрея" на 853 м. (11 мин.)
  • ЗАВЕДЕНИЯ

  • Ресторант "Джоджен" на 17 м. (1 мин.)
  • Ресторант "Yami Yami" на 243 м. (3 мин.)
  • СПОРТ И СВОБОДНО ВРЕМЕ

  • Детска площадка "Antep" на 293 м. (4 мин.)
  • Фитнес зала "Classix" на 729 м. (9 мин.)
  • ПРИРОДА И ЗАБЕЛЕЖИТЕЛНОСТИ

  • Градина на 407 м. (5 мин.)

Изпратете запитване

Тази оферта е невалидна

Моля свържете се с нас, за да ви предложим други оферти, които отговарят на вашите изисквания.

Тази оферта е невалидна

ЗА ПОВЕЧЕ ИНФОРМАЦИЯ Реф. номер: Sfa 84210

При обаждане, моля цитирайте референтния номер на имота.

Иван Каменов

Иван Каменов

Офис София
гр. София, ул. Златен рог 22, ет. 4, офис 7 Всички оферти (108)

Изпратете запитване

Още имоти в кв. 7-ми 11-ти километър

Отличен офис с топ локация в модерна бизнес сграда до бул. Цариградско шосе
Наем
Просторен офис до метростанция бул. Цариградско шосе гр. София , кв. "7-ми 11-ти километър" Отличен офис с топ локация в модерна бизнес сграда до бул. Цариградско шосе Просторен офис до метростанция бул. Цариградско шосе - Отличен офис с топ локация в модерна бизнес сграда до бул. Цариградско шосе
10 800 (21 122,96 лв.)
(7,45 €/м2)(14,57 лв./м2)Площ: 1 450.00 м2
Иван Каменов Старши брокер, София
Имот на бул. Цариградско шосе
Наем
Офис в бизнес сграда гр. София , кв. "7-ми 11-ти километър" Имот на бул. Цариградско шосе Офис в бизнес сграда - Имот на бул. Цариградско шосе
5 840 (11 422,05 лв.)
(8 €/м2)(15,65 лв./м2)Площ: 730.00 м2
Иван Каменов Старши брокер, София
Просторен офис в емблематична сграда на бул. Цариградско шосе
Наем
Лукс
Офис на последен етаж с прекрасна гледка към Витоша и града гр. София , кв. "7-ми 11-ти километър" Просторен офис в емблематична сграда на бул. Цариградско шосе Офис на последен етаж с прекрасна гледка към Витоша и града - Просторен офис в емблематична сграда на бул. Цариградско шосе
при запитване
(14 €/м2)(27,38 лв./м2)Площ: 920.00 м2
Иван Каменов Старши брокер, София
Първокласни офис площи във висок клас сграда
Наем -22%
Лукс
Офис в бизнес сграда клас А на югоизточния изход на бул. Цариградско шосе гр. София , кв. "7-ми 11-ти километър" Първокласни офис площи във висок клас сграда Офис в бизнес сграда клас А на югоизточния изход на бул. Цариградско шосе - Първокласни офис площи във висок клас сграда
10 000 7 800 19,56 лв.15 255,47 лв.
(8,60 €/м2)(16,82 лв./м2)Площ: 907.00 м2
Иван Каменов Старши брокер, София
Вижте всички

Още имоти в гр. София

Уникален комплекс, пресъздаващ стила и атмосферата на едноименния парк в Ню Йорк. Най-продаван комплекс за 2022, 2023, 2024 и 2025 г.!
Продажба
ЕксклузивноХит
Central Park - 7 сгради с 12 дка парк. Сгради А, Б и В са с АКТ 16, а Е и Ж - с АКТ 14! гр. София , кв. "Банишора" Уникален комплекс, пресъздаващ стила и атмосферата на едноименния парк в Ню Йорк. Най-продаван комплекс за 2022, 2023, 2024 и 2025 г.! Central Park - 7 сгради с 12 дка парк. Сгради А, Б и В са с АКТ 16, а Е и Ж - с АКТ 14! - Уникален комплекс, пресъздаващ стила и атмосферата на едноименния парк в Ню Йорк. Най-продаван комплекс за 2022, 2023, 2024 и 2025 г.!
от 185 874 (от 363 537,95 лв.)
(2 200 €/м2 - 2 800 €/м2)(4 302,83 лв./м2 - 5 476,32 лв./м2)Площ: 71.49 - 187.57 м2
инж. Иван Крумов Старши брокер, София
Луксозен комплекс с панорамни гледки, топ локация и впечатляващ силует разположен между градската динамика и планината
Продажба
ЕксклузивноХит Лукс
SKY TOWERS by AMur — новият архитектурен символ на София гр. София , кв. "Манастирски ливади" Луксозен комплекс с панорамни гледки, топ локация и впечатляващ силует разположен между градската динамика и планината SKY TOWERS by AMur — новият архитектурен символ на София - Луксозен комплекс с панорамни гледки, топ локация и впечатляващ силует разположен между градската динамика и планината
от 244 894 (от 478 971,03 лв.)
(3 360 €/м2 - 5 688 €/м2)(6 571,59 лв./м2 - 11 124,76 лв./м2)Площ: 65.38 - 314.59 м2
Магдалена Тошева Старши брокер, София
Жилищен проект, създаден за модерен градски живот
Продажба
Ексклузивно Лукс
SYNERA Residence - най-новият комплекс в кв. Манастирски ливади - Изток гр. София , кв. "Манастирски ливади" Жилищен проект, създаден за модерен градски живот SYNERA Residence - най-новият комплекс в кв. Манастирски ливади - Изток - Жилищен проект, създаден за модерен градски живот
от 130 000 (от 254 257,90 лв.)
(2 492 €/м2 - 3 382 €/м2)(4 873,93 лв./м2 - 6 614,62 лв./м2)Площ: 52.17 - 152.08 м2
инж. Даниела Тотева Старши брокер, София
Съвременен дизайн, отлична локация и гъвкави схеми на плащане
Продажба
Ексклузивно
Нов ексклузивен жилищен проект в София – Corner Park, кв. Сухата река гр. София , кв. "Сухата река" Съвременен дизайн, отлична локация и гъвкави схеми на плащане Нов ексклузивен жилищен проект в София – Corner Park, кв. Сухата река - Съвременен дизайн, отлична локация и гъвкави схеми на плащане
от 152 820 (от 298 889,94 лв.)
(1 850 €/м2 - 2 500 €/м2)(3 618,29 лв./м2 - 4 889,58 лв./м2)Площ: 67.92 - 249.28 м2
Иван Каменов Старши брокер, София
 Съвременен комфорт и инвестиционна сигурност в сърцето на Малинова долина
Продажба
Ексклузивно
Стилен нов проект в Малинова долина – модерно жилище в приятна жилищна зона гр. София , кв. "Малинова долина" Съвременен комфорт и инвестиционна сигурност в сърцето на Малинова долина Стилен нов проект в Малинова долина – модерно жилище в приятна жилищна зона - Съвременен комфорт и инвестиционна сигурност в сърцето на Малинова долина
от 160 872 (от 314 638,28 лв.)
(2 400 €/м2)(4 693,99 лв./м2)Площ: 67.03 - 143.95 м2
Магдалена Цоклинова Старши брокер, София
Последни жилища в нова сграда с Акт 15 и топ локация в кв. Малинова долина
Продажба
ЕксклузивноХит
Апартаменти и надземни гаражи в нова сграда близо до НСА гр. София , кв. "Малинова долина" Последни жилища в нова сграда с Акт 15 и топ локация в кв. Малинова долина Апартаменти и надземни гаражи в нова сграда близо до НСА - Последни жилища в нова сграда с Акт 15 и топ локация в кв. Малинова долина
от 176 400 (от 345 008,41 лв.)
(1 756 €/м2 - 2 500 €/м2)(3 434,44 лв./м2 - 4 889,58 лв./м2)Площ: 70.56 - 113.03 м2
Магдалена Цоклинова Старши брокер, София
Двустайни и тристайни апартаменти висококачествено строителство
Продажба
ново Ексклузивно За частни лица
Луксозен комплекс от две сгради Green View Apartments в кв. Княжево - с АКТ 16 гр. София , кв. "Княжево" Двустайни и тристайни апартаменти висококачествено строителство Луксозен комплекс от две сгради Green View Apartments в кв. Княжево - с АКТ 16 - Двустайни и тристайни апартаменти висококачествено строителство
от 220 000 (от 430 282,60 лв.)
(2 009 €/м2 - 3 539 €/м2)(3 929,26 лв./м2 - 6 921,68 лв./м2)Площ: 68.83 - 268.82 м2
Иванка Стойкова Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Нови апартаменти с отлична локация в полите на Витоша
Продажба
За частни лица
Жилищна сграда с Акт 15 до Национална Спортна Академия гр. София , кв. "Малинова долина" Нови апартаменти с отлична локация в полите на Витоша Жилищна сграда с Акт 15 до Национална Спортна Академия - Нови апартаменти с отлична локация в полите на Витоша
от 134 461 (от 262 982,86 лв.)
(2 500 €/м2 - 3 000 €/м2)(4 889,58 лв./м2 - 5 867,49 лв./м2)Площ: 50.74 - 160.33 м2
Иванка Стойкова Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Апартаменти с 1, 2 или 3 спални в луксозна 9-етажна сграда
Продажба
За частни лица
Жилища с централна локация на бул. Сливница с Акт 14 гр. София , кв. "Център" Апартаменти с 1, 2 или 3 спални в луксозна 9-етажна сграда Жилища с централна локация на бул. Сливница с Акт 14 - Апартаменти с 1, 2 или 3 спални в луксозна 9-етажна сграда
от 173 652 (от 339 633,79 лв.)
(2 550 €/м2 - 2 900 €/м2)(4 987,37 лв./м2 - 5 671,91 лв./м2)Площ: 59.88 - 170.01 м2
Иванка Стойкова Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Апартаменти с 1, 2 и 3 спални в нов комплекс с отлична локация в кв. Младост 4
Продажба
Имот на седмицата За частни лица
Нови жилища до Бизнес Парк София и метро гр. София , кв. "Младост 4" Апартаменти с 1, 2 и 3 спални в нов комплекс с отлична локация в кв. Младост 4 Нови жилища до Бизнес Парк София и метро - Апартаменти с 1, 2 и 3 спални в нов комплекс с отлична локация в кв. Младост 4
от 223 341 (от 436 817,03 лв.)
(2 350 €/м2 - 2 705 €/м2)(4 596,20 лв./м2 - 5 290,52 лв./м2)Площ: 87.80 - 202.38 м2
Николай Попов Старши брокер, София
Апартаменти с 2 или 3 спални в близост до Витоша и с удобни връзки с центъра на столицата
Продажба
За частни лица
Нова сграда със само 16 апартамента в кв. Манастирски ливади – изток гр. София , кв. "Манастирски ливади" Апартаменти с 2 или 3 спални в близост до Витоша и с удобни връзки с центъра на столицата Нова сграда със само 16 апартамента в кв. Манастирски ливади – изток - Апартаменти с 2 или 3 спални в близост до Витоша и с удобни връзки с центъра на столицата
Последни налични жилища в най-новите сгради!
Продажба
ЕксклузивноХит
Vitosha View – емблематичен комплекс в кв. Кръстова вада гр. София , кв. "Кръстова вада" Последни налични жилища в най-новите сгради! Vitosha View – емблематичен комплекс в кв. Кръстова вада - Последни налични жилища в най-новите сгради!
от 429 000 (от 839 051,07 лв.)
(2 618 €/м2 - 2 715 €/м2)(5 120,36 лв./м2 - 5 310,08 лв./м2)Площ: 163.89 - 163.89 м2
Магдалена Тошева Старши брокер, София
Последни апартаменти в комплекс със зелени площи и получен Акт 16
Продажба
Лукс
Reina Sofia Residence - висок клас сграда енергиен клас А близо до Зоопарк София и Ловен парк гр. София , кв. "Кръстова вада" Последни апартаменти в комплекс със зелени площи и получен Акт 16 Reina Sofia Residence - висок клас сграда енергиен клас А близо до Зоопарк София и Ловен парк - Последни апартаменти в комплекс със зелени площи и получен Акт 16
от 261 000 (от 510 471,63 лв.)
(3 356 €/м2 - 4 189 €/м2)(6 563,77 лв./м2 - 8 192,97 лв./м2)Площ: 76.31 - 139.88 м2
Магдалена Тошева Старши брокер, София
Последни апартаменти с удобна локация в нова сграда качествено строителство
Продажба
ЕксклузивноХит
Нов жилищен проект в кв. Малинова долина с Акт 15 гр. София , кв. "Малинова долина" Последни апартаменти с удобна локация в нова сграда качествено строителство Нов жилищен проект в кв. Малинова долина с Акт 15 - Последни апартаменти с удобна локация в нова сграда качествено строителство
от 310 000 (от 606 307,30 лв.)
(1 863 €/м2 - 2 042 €/м2)(3 643,71 лв./м2 - 3 993,80 лв./м2)Площ: 151.80 - 191.62 м2
Магдалена Цоклинова Старши брокер, София
Обзаведен имот с отлична локация и функционално разпределение
Продажба
ново
Просторен тристаен апартамент в кв. „Красна поляна 1“ гр. София , кв. "Красна поляна 1" Обзаведен имот с отлична локация и функционално разпределение Просторен тристаен апартамент в кв. „Красна поляна 1“ - Обзаведен имот с отлична локация и функционално разпределение
225 000 (440 061,75 лв.)
(2 344 €/м2)(4 583,98 лв./м2)Площ: 96.00 м2
Иван Каменов Старши брокер, София
Жилище на ТОП цена с отличен инвестиционен потенциал
Продажба
ново
Просторен двустаен апартамент пред АКТ 16 в кв. Малинова долина гр. София , кв. "Малинова долина" Жилище на ТОП цена с отличен инвестиционен потенциал Просторен двустаен апартамент пред АКТ 16 в кв. Малинова долина - Жилище на ТОП цена с отличен инвестиционен потенциал
123 500 (241 545,01 лв.)
(1 761 €/м2)(3 444,25 лв./м2)Площ: 70.13 м2
Михаил Кръстев Брокер , София
Обзаведено жилище до Т-маркет и пазар в кв. Овча купел 2
Наем
ново За частни лица
Едностаен апартамент с удобен достъп до метростанция „Горна баня“ гр. София , кв. "Овча купел 2" Обзаведено жилище до Т-маркет и пазар в кв. Овча купел 2 Едностаен апартамент с удобен достъп до метростанция „Горна баня“ - Обзаведено жилище до Т-маркет и пазар в кв. Овча купел 2
Напълно обзаведен имот с висок клас мебели, в сграда с портиер и контролиран достъп
Наем
ново
Двустаен апартамент под наем до метростанция „Витоша“ в кв. Кръстова вада гр. София , кв. "Кръстова вада" Напълно обзаведен имот с висок клас мебели, в сграда с портиер и контролиран достъп Двустаен апартамент под наем до метростанция „Витоша“ в кв. Кръстова вада - Напълно обзаведен имот с висок клас мебели, в сграда с портиер и контролиран достъп
650 (1 271,29 лв.)
(8,78 €/м2)(17,18 лв./м2)Площ: 74.00 м2
Михаил Кръстев Брокер , София
Парцел с правилна квадратна форма с възможност за обединение със съседни парцели
Продажба
ново
Парцел за инвестиции на ул. Бука във в.з. Малинова долина гр. София , кв. "в.з.Малинова долина" Парцел с правилна квадратна форма с възможност за обединение със съседни парцели Парцел за инвестиции на ул. Бука във в.з. Малинова долина - Парцел с правилна квадратна форма с възможност за обединение със съседни парцели
125 000 (244 478,75 лв.)
(131 €/м2)(256 лв./м2)Площ: 955.00 м2
инж. Даниела Тотева Старши брокер, София
Комфортно обзаведен апартамент близо до метростанция Бели Дунав и Северен парк
Наем
ново За частни лица
Тристаен апартамент с отлична локация в кв. Надежда 4 гр. София , кв. "Надежда 4" Комфортно обзаведен апартамент близо до метростанция Бели Дунав и Северен парк Тристаен апартамент с отлична локация в кв. Надежда 4 - Комфортно обзаведен апартамент близо до метростанция Бели Дунав и Северен парк
Изключително подходящ имот за инвестиция или преустройство в тристаен апартамент на атрактивна цена
Продажба
ново изгодно
Просторен двустаен апартамент с отличен потенциал до входа на Северен парк гр. София , кв. "Свобода" Изключително подходящ имот за инвестиция или преустройство в тристаен апартамент на атрактивна цена Просторен двустаен апартамент с отличен потенциал до входа на Северен парк - Изключително подходящ имот за инвестиция или преустройство в тристаен апартамент на атрактивна цена
119 900 (234 504,02 лв.)
(1 934 €/м2)(3 782,32 лв./м2)Площ: 62.00 м2
Михаил Кръстев Брокер , София
Комуникативен бизнес имот в нискоенергийна сграда висок клас строителство до посолство и възлов булевард
Наем
ново За частни лица
Престижен офис до ключ с Акт 16 в кв. Бъкстон гр. София , кв. "Бъкстон" Комуникативен бизнес имот в нискоенергийна сграда висок клас строителство до посолство и възлов булевард Престижен офис до ключ с Акт 16 в кв. Бъкстон - Комуникативен бизнес имот в нискоенергийна сграда висок клас строителство до посолство и възлов булевард
2 500 (4 889,58 лв.)
(14 €/м2)(27,25 лв./м2)Площ: 179.41 м2
Иванка Стойкова Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Обзаведен имот в сграда ЕПК на пешеходно разстояние от метро
Наем
ново
Двустайно ателие под наем в кв. Хиподрума гр. София , кв. "Хиподрума" Обзаведен имот в сграда ЕПК на пешеходно разстояние от метро Двустайно ателие под наем в кв. Хиподрума - Обзаведен имот в сграда ЕПК на пешеходно разстояние от метро
520 (1 017,03 лв.)
(12 €/м2)(22,60 лв./м2)Площ: 45.00 м2
Николай Попов Старши брокер, София
Модерен апартамент в кв. Кръстова вада, с лесен достъп до Околовръстния път на столицата и Paradise Center
Продажба
ново Ексклузивно Лукс
Четиристаен апартамент във „Витоша Вю” / Vitosha View гр. София , кв. "Кръстова вада" Модерен апартамент в кв. Кръстова вада, с лесен достъп до Околовръстния път на столицата и Paradise Center Четиристаен апартамент във „Витоша Вю” / Vitosha View - Модерен апартамент в кв. Кръстова вада, с лесен достъп до Околовръстния път на столицата и Paradise Center
429 000 (839 051,07 лв.)
(2 618 €/м2)(5 119,60 лв./м2)Площ: 163.89 м2
Магдалена Тошева Старши брокер, София
Топъл и уютен едностаен апартамент с мазе
Наем
ново
Едностаен апартамент под наем в Люлин 10 гр. София , кв. "Люлин 10" Топъл и уютен едностаен апартамент с мазе Едностаен апартамент под наем в Люлин 10 - Топъл и уютен едностаен апартамент с мазе
370 (723,66 лв.)
(9,58 €/м2)(18,74 лв./м2)Площ: 38.62 м2
Николай Попов Старши брокер, София
Вижте всички

Вижте още имоти на бул. Цариградско шосе:

Вижте още имоти в кв. "7-ми 11-ти километър" в град София:

Вижте още имоти в град София:

Изпратете запитване