Гаражи продава и отдава под наем - страница 2
ТЪРСИ
Търсене
Използвайте AI търсене
Наем
-7%
Плаж на 3 км
ОТДАДЕН
Партерен гараж с директен достъп от улица в кв. Христо Ботев
гр. Варна , кв. "Христо Ботев"
Голям гараж с ролетна щора и отлична достъпност
Предлагаме под наем партерен гараж с площ от 20 кв. м. (чиста площ около 15 кв. м.), разположен в кв. Христо Ботев, гр. Варна – район с добра комуникация и удобен достъп. Имотът е с директен излаз към улица, което го прави изключително удобен за ежедневно ползване.
140 €/месец150 €273,82 лв./месец293,37 лв.
(9,33 €/м2) (18,25 лв./м2)Площ: 15.00 м2 Партер
Тип на имота:
Гараж
Анна Ицова
Брокер, Варна
Наем
За частни лица
Просторен гараж със стратегическа локация в кв. Малинова долина
гр. София , кв. "Малинова долина"
Премиум подземен гараж с автоматични врати и видеонаблюдение
Предлагаме под наем просторен подземен гараж, разположен в кв. Малинова долина, в непосредствена близост до Арката на НСА и ул. Тодор Недков. Имотът се намира в модерна и добре поддържана сграда на ул. Борис Василев – Боркиша, в район с ново строителство и отлична
Наем
Двоен подземен гараж със склад в жк. Белите брези
гр. София , кв. "Белите брези"
Гараж с електромер, автоматична врата и удобен достъп
Отдава се под наем функционален двоен гараж разположен на етаж -1 в модерна и добре поддържана сграда в кв. Белите брези. Към гаража има и просторен склад, който предлага комфортно място за съхранение или допълнителни нужди.
Основни характеристики:
• РЗП - 40 м2 по НА.
• ЗП
Продажба
Ексклузивно
Жилищна сграда с Акт 14 и удобен достъп до парк „Света Троица” и метростанция „Константин Величков“
гр. София , кв. "Зона Б-5"
Последни апартаменти и офис, качество и комуникативна локация в столицата
Твоят нов дом те очаква!
Жилищна сграда с подземни, надземни гаражи, паркоместа и офис.
Сградата е с получен Акт 14.
Отлична комбинация от съвременен дизайн, удобни и просторни разпределения на жилищната площ и комуникативна локация и това са само малка част от
от 183 000 €(от 357 916,89 лв.)
(2 134 - 2 601 €/м2)(4 173,74 - 5 087,11 лв./м2)Площ: 70.35 - 176.29 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Даниел Тонев
Старши брокер, София
Продажба
Комплекс от две сгради в кв. Виница
гр. Варна , кв. "Виница"
Модерен морски дом с панорамна гледка, стилна архитектура и комфортна среда за живот
Представяме Ви нов жилищен комплекс разположен на тихо, зелено място във варненския квартал Виница – един от най-предпочитаните райони за съвременен и спокоен начин на живот. Комплексът съчетава модерна архитектура, функционален дизайн и красота, като предлага впечатляваща гледка
от 191 539 €(от 374 617,72 лв.)
(1 700 - 1 800 €/м2)(3 324,91 - 3 520,49 лв./м2)Площ: 112.67 - 146.03 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
За частни лица
Нова жилищна сграда с 23 апартамента и паркоместа в ж.к. Люлин
гр. София , кв. "Люлин 9"
Модерен проект с висок клас строителство и отлична локация в София
Представяме нов жилищен проект в ж.к. Люлин – модерна сграда, съчетаваща качествено строителство, функционални разпределения и удобна градска локация в София.
Сградата е с обща разгъната застроена площ от 2540 кв.м и включва 23 апартамента, проектирани с мисъл за комфорт,
от 129 100 €(от 252 497,65 лв.)
(1 811 - 2 021 €/м2)(3 542,01 - 3 952,73 лв./м2)Площ: 70.34 - 103.40 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
Плаж на 1 км
Затворен комплекс Калитея/Calithea с Акт 16
гр. Каварна
Жилища с паркоместа, включени в цената и панорамна локация в курортната зона на гр. Каварна
Изберете своя нов панорамен дом с паркомясто, включено в цената в нова жилищна сграда с Акт 16, построена в курортната зона на гр. Каварна, на високия бряг на Черно море, едва на 1 км от плажа, на 5 минути от центъра на града, на 12 минути от световноизвестни голф игрища, на 20
от 139 000 €(от 271 860,37 лв.)
(2 279 - 2 326 €/м2)(4 457,34 - 4 549,26 лв./м2)Площ: 60.88 - 65.15 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Калин Чернев
Регионален мениджър, Варна
Наем
Надземен гараж под наем в кв. Казански-изток
гр. Стара Загора , кв. "Казански - изток"
Гараж с удобен достъп, ток и вода – практично решение до хипермаркет Kaufland
Предлагаме под наем надземен гараж с площ от 21 кв. м., разположен в кв. Казански-изток, в непосредствена близост до хипермаркет Kaufland – локация с отлична достъпност и удобство за ежедневно ползване.
Гаражът е с лесен достъп директно от улица, което го прави изключително
Продажба
За частни лица
Елегантна жилищна сграда в централен столичен район
гр. София , кв. "Зона Б-19"
Функционални двустайни и тристайни апартаменти до ключ висок клас строителство с удобни транспортни връзки
Представяме ви елегантна и функционална жилищна сграда, създадена да осигури качествена среда на живот, с модерна архитектура и отлично градско местоположение. Проектът предлага двустайни и тристайни апартаменти до ключ, надземно и подземно паркиране на две нива.
Сградата е
от 202 800 €(от 396 642,32 лв.)
(2 322 - 2 675 €/м2)(4 541,44 - 5 231,85 лв./м2)Площ: 78.71 - 131.98 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
Лукс
Луксозна сграда от най-висок клас с отлична локация в кв. Изгрев
гр. София , кв. "Изгрев"
Жилища в нова сграда с 24-часова охрана, консиерж, видеонаблюдение и контролиран достъп
Високо качество, завладяваща визия и блясък, светли помещения и спиращи дъха гледки - перфектният нов дом в столицата! Домът на светлината, качеството без компромис и сбъднатите мечти.
Изберете дом в жилищната сграда с модерна архитектурна визия залагаща на класическите
от 349 229 €(от 683 032,56 лв.)
(5 640 - 6 840 €/м2)(11 030,88 - 13 377,88 лв./м2)Площ: 61.92 - 189.93 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Михаил Кръстев
Брокер , София
Продажба
Плаж на 100 м
Нови жилищни сгради в Приморско – модерен комплекс на 100 м от Южния плаж
гр. Приморско , Пожарната
Четири новостроящи се сгради в спокойна и централна част на курорта
Представяме ви нов жилищен комплекс в Приморско, включващ четири модерни новостроящи се сгради, разположени в тиха и предпочитана част на града, само на 100 метра от Южния плаж и на 100 метра от главната търговска улица. Локацията предлага идеален баланс между морска близост,
от 45 733 €(от 89 445,97 лв.)
(1 300 - 1 400 €/м2)(2 542,58 - 2 738,16 лв./м2)Площ: 35.18 - 101.73 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
ВТОРА ЛИНИЯПлаж на 400 м
Двустаен апартамент с гараж в Созопол
гр. Созопол
Обзаведен апартамент в сграда на 400 м от морето
Представяме ви напълно обзаведен двустаен апартамент с гараж, разположен на втори етаж в престижна сграда в Созопол, само на 400 метра от плажа и няколко крачки от яхтено пристанище.
Имотът е с площ от 52 кв.м и се отличава с функционално разпределение:
• светла всекидневна
160 000 €(312 932,80 лв.)
(3 077 €/м2) (6 017,94 лв./м2)Площ: 52.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
За частни лица
Новострояща се модерна сграда в кв. Малинова долина
гр. София , кв. "Малинова долина"
Последен апартамент с 3 спални и магазин с добри разпределения в търсен район на столицата
Ново строителство в Малинова долина. Търсен столичен район, който разполага с търговски центрове, офиси в сферата на услугите и комуникациите, спирки на градски транспорт и училища, а достъпът до важни точки на столицата се извършва лесно и удобно. Близостта до бул. „Симеоновско
от 367 063 €(от 717 912,83 лв.)
(1 979 €/м2) (3 869,73 лв./м2)Площ: 185.52 - 185.52 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Магдалена Цоклинова
Старши брокер, София
Продажба
Многофамилна жилищна сграда с Акт 16 в кв. Виница
гр. Варна , кв. "Виница"
Двустайни и тристайни апартаменти в модерна нова сграда
Представяме за продажба различни типове апартаменти в новострояща се 7-етажна сграда с Акт 16 и модерна архитектура в кв. Виница, с приятни озеленено околоблоково пространство.
Проектирани са едностайни, двустайни и тристайни жилища с панорамни прозорци и просторни стаи. Има
от 97 000 €(от 189 715,51 лв.)
(798 - 852 €/м2)(1 560,75 - 1 666,37 лв./м2)Площ: 113.89 - 161.16 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
Плаж на 500 м
Новострояща се жилищна сграда в кв. Сарафово
гр. Бургас , кв. "Сарафово"
Последни оставащи апартаменти на 500 м от плажа
Нова жилищна сграда в гр. Бургас, строяща се в една от най-предпочитаните зони на кв. Сарафово – новата част, отличаваща се с тишина, простор и бърз достъп до морето. Изберете своя модерен нов дом на комуникативно, но същевременно спокойно място, само на няколко минути пеша от
от 92 032 €(от 179 998,95 лв.)
(1 250 €/м2) (2 444,64 лв./м2)Площ: 73.63 - 73.63 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
Лукс
Апартаменти в бутикова сграда с модерна визия в кв. Банишора
гр. София , кв. "Банишора"
Малка сграда, премиум изпълнение с отлична централна локация
Представяме ви нова жилищна сграда с изключителен характер, разположен в един от най-добре свързаните райони на София – кв. Банишора, в непосредствена близост до Лъвов мост и ключови транспортни артерии.
Локацията осигурява бърз достъп до централната част на града,
от 204 526 €(от 400 018,09 лв.)
(2 333 - 3 592 €/м2)(4 562,95 - 7 025,34 лв./м2)Площ: 77.51 - 131.93 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Михаил Кръстев
Брокер , София
Продажба
За частни лица
Новострояща се жилищна сграда в кв. Зона Б-19
гр. София , кв. "Зона Б-19"
Модерен градски дом до парк и възлови булеварди
Изберете своя нов семеен дом, съчетаващ по прекрасен начин динамиката и удобствата на големия град с близост до зеленина и пешеходен достъп до основните удобства на София. Намира се в централния столичен район Зона Б-19, до парк Св. Св. Петър и Павел, булеварди Константин
от 115 224 €(от 225 358,56 лв.)
(2 022 €/м2) (3 954,35 лв./м2)Площ: 56.99 - 133.60 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
Хит
ПЪРВА ЛИНИЯПлаж на 50 м
Стилен комплекс на първа линия до централния плаж на Лозенец
с. Лозенец
Обзаведени студиа и двустайни апартаменти с красиви гледки
Този елегантен комплекс е разположен само на 50 метра от плажа и морето в предпочитан за отдих район в Лозенец.