Продажба и наем на имоти в София - страница 2
ново
Обзаведен апартамент в нова сграда до бул. Г.М. Димитров и Ловен парк
гр. София , кв. "Витоша"
Жилище в нова сграда с отлична локация до парк и много зеленина
Обзаведен, двустаен апартамент в нова сграда, в южната част на столицата, качествено изпълнение с Акт 16 от 2019 г., в близост до много зеленина, Ловен парк, бул. „Г.М. Димитров“ и бул. „Симеоновско шосе“ за бърз достъп до центъра, до Околовръстен път и до други възлови точки в
730 €/месец(1 427,76 лв./месец)
(9,86 €/м2) (19,29 лв./м2)Площ: 74.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Иван Каменов
Старши брокер, София
Наем
ново
За частни лица
Просторен гараж със стратегическа локация в кв. Малинова долина
гр. София , кв. "Малинова долина"
Премиум подземен гараж с автоматични врати и видеонаблюдение
Предлагаме под наем просторен подземен гараж, разположен в кв. Малинова долина, в непосредствена близост до Арката на НСА и ул. Тодор Недков. Имотът се намира в модерна и добре поддържана сграда на ул. Борис Василев – Боркиша, в район с ново строителство и отлична
Продажба
ново
За частни лица
Просторен двустаен апартамент с двор в Малинова долина
гр. София , кв. "Малинова долина"
Модерен имот с отлично изложение, в нова сграда с елегантна архитектура
Предлагаме за продажба просторен двустаен апартамент с двор и паркомясто, разположен в нова сграда в кв. Малинова долина – една от най-бързо развиващите се и модерни зони на София. Имотът съчетава съвременен дизайн, качество на строителството и удобство, превръщайки се в отличен
166 000 €(324 667,78 лв.)
(2 224 €/м2) (4 350,37 лв./м2)Площ: 74.63 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Кирил Календерски
Брокер, София
Продажба
ново
За частни лица
Тристаен апартамент с гледка към парк „Въртопо“ и Витоша
гр. София , кв. "Малинова долина"
Светъл тристаен апартамент с два балкона и отлично изложение
Предлагаме модерен и функционален апартамент в нова бутикова сграда в кв. Малинова долина – едно от най-динамично развиващите се места в София, предпочитано заради добрата инфраструктура, спокойната среда и близостта до природата.
Сграда с модерна визия и висок
238 000 €(465 487,54 лв.)
(2 422 €/м2) (4 737,79 лв./м2)Площ: 98.25 м2 Етаж: 4
Лукс
Тристаен апартамент с изложение Изток–Запад и огромен хол
гр. София , кв. "Малинова долина"
Апартамент с 2 спални, 2 бани, 2 балкона и голям хол
Предлагаме за продажба просторен тристаен апартамент с отлично изложение и функционално разпределение, разположен в нова жилищна сграда в кв. Малинова долина – една от най-бързо развиващите се и предпочитани зони на София. Имотът е идеален за семейно жилище или инвестиция,
286 000 €(559 367,38 лв.)
(2 447 €/м2) (4 786,65 лв./м2)Площ: 116.86 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Кирил Календерски
Брокер, София
Наем
ново
Двоен подземен гараж със склад в жк. Белите брези
гр. София , кв. "Белите брези"
Гараж с електромер, автоматична врата и удобен достъп
Отдава се под наем функционален двоен гараж разположен на етаж -1 в модерна и добре поддържана сграда в кв. Белите брези. Към гаража има и просторен склад, който предлага комфортно място за съхранение или допълнителни нужди.
Основни характеристики:
• РЗП - 40 м2 по НА.
• ЗП
Продажба
ново
Подземно паркомясто до The Mall
гр. София , кв. "Полигона"
Отлична инвестиция в район с високо търсене и ограничено предлагане
Предлагаме подземно паркомясто с площ от 14 кв. м., разположено в един от най-динамичните бизнес райони на София – в непосредствена близост до The Mall и голям брой офис сгради.
Имотът се намира в подземен гараж с:
• контролиран достъп с бариера
• автоматична входна врата
•
Наем
ново
Резервиран
Тристаен апартамент до НДК и бул. Витоша в сърцето на София
гр. София , кв. "Център"
Стилно обзаведен имот на топ локация с отлична комуникация
Предлагаме на вашето внимание тристаен апартамент с площ 75 кв.м, разположен в централната част на София, в непосредствена близост до ключови точки като НДК, Александровска болница, бул. Витоша и бул. Генерал Скобелев. Локацията предлага бърз достъп до удобни спирки на градския
750 €/месец(1 466,87 лв./месец)
(10 €/м2) (19,56 лв./м2)Площ: 75.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Иван Каменов
Старши брокер, София
Продажба
ново
Ексклузивно
Жилищна сграда с Акт 14 и удобен достъп до парк „Света Троица” и метростанция „Константин Величков“
гр. София , кв. "Зона Б-5"
Последни апартаменти и офис, качество и комуникативна локация в столицата
Твоят нов дом те очаква!
Жилищна сграда с подземни, надземни гаражи, паркоместа и офис.
Сградата е с получен Акт 14.
Отлична комбинация от съвременен дизайн, удобни и просторни разпределения на жилищната площ и комуникативна локация и това са само малка част от
от 183 000 €(от 357 916,89 лв.)
(2 134 - 2 601 €/м2)(4 173,74 - 5 087,11 лв./м2)Площ: 70.35 - 176.29 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Даниел Тонев
Старши брокер, София
Продажба
ново
Ремонтиран тристаен апартамент в центъра на София
гр. София , кв. "Център"
Напълно обзаведен имот с отлична локация до метростанция и ул. Пиротска
Предлагаме за продажба просторен и напълно обзаведен тристаен апартамент, разположен на изключително комуникативно място в сърцето на столицата – на кръстовището на ул. „Пиротска“ и ул. „Софроний Врачански“. Имотът се намира само на 3 минути пеша от метростанция Опълченска и на 5
312 995 €(612 165,01 лв.)
(3 235 €/м2) (6 326,63 лв./м2)Площ: 96.76 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Кирил Календерски
Брокер, София
Наем
-9%
Напълно оборудван стоматологичен кабинет в кв. Дианабад
гр. София , кв. "Дианабад"
Дентален кабинет под наем със собствен вход и удобен достъп до транспорт и паркиране
Предлагаме под наем напълно оборудван дентален кабинет, разположен в района на Дианабад, в София. Имотът се намира в самостоятелна едноетажна постройка в търговската част на квартала и предлага отлични условия за практикуване на дентална дейност.
Помещението е с площ 50 кв.м и
500 €/месец550 €977,92 лв./месец1 075,71 лв.
(10 €/м2) (19,56 лв./м2)Площ: 50.00 м2
Тип на имота:
Офис
Михаил Кръстев
Брокер , София
Наем
Ексклузивно
Магазин под наем до Bulgaria Mall с престижна локация и голям човекопоток
гр. София , кв. "Манастирски ливади"
Просторен магазин 200 кв.м. с впечатляващо лице и два входа
Предлагаме под наем просторен магазин с престижна локация в един от най-динамичните райони на София – кв. Манастирски ливади, само на метри от бул. „България“ и в непосредствена близост до Bulgaria Mall. Районът се характеризира с интензивен човекопоток и отлично развита
3 100 €/месец(6 063,07 лв./месец)(без ДДС)
(16 €/м2) (30,32 лв./м2)Площ: 200.00 м2
Тип на имота:
Магазин
Кирил Календерски
Брокер, София
Продажба
Парцел за инвестиции с панорамна гледка в с. Бистрица
с. Бистрица , к.с. Богдана
Поземлен имот до к.с. „Богдана“, в подножието на Витоша планина
Предлагаме за продажба поземлен имот с целогодишен достъп, разположен в живописната част на с. Бистрица, до комплекс Богдана. Районът е сред най-предпочитаните в южните покрайнини на София, благодарение на съчетанието между природа, спокойствие и бърз достъп до града.
Имотът е
750 000 €(1 466 872,50 лв.)
(250 €/м2) (488,96 лв./м2)Площ: 3 000.00 м2
Тип на имота:
Парцел за инвестиция
Стойчо Бугов
Старши брокер, София
Продажба
За частни лица
Нова жилищна сграда с 23 апартамента и паркоместа в ж.к. Люлин
гр. София , кв. "Люлин 9"
Модерен проект с висок клас строителство и отлична локация в София
Представяме нов жилищен проект в ж.к. Люлин – модерна сграда, съчетаваща качествено строителство, функционални разпределения и удобна градска локация в София.
Сградата е с обща разгъната застроена площ от 2540 кв.м и включва 23 апартамента, проектирани с мисъл за комфорт,
от 129 100 €(от 252 497,65 лв.)
(1 811 - 2 021 €/м2)(3 542,01 - 3 952,73 лв./м2)Площ: 70.34 - 103.40 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
Търговско помещение в близост до нови комплекси в кв. Витоша
гр. София , кв. "Витоша"
Търговско помещение с две зали и голям английски двор
Просторно помещение на кота -1 в кв. „Витоша“ – подходящо за бизнес с различно предназначение!
Предлагаме ви отличен търговски обект с площ 188 кв. м., разположен на оживена улица с удобен излаз на бул. Симеоновско шосе в един от предпочитаните столични квартали – кв.
282 000 €(551 544,06 лв.)
(1 500 €/м2) (2 933,75 лв./м2)Площ: 188.00 м2 Партер
Тип на имота:
Магазин
Иван Каменов
Старши брокер, София
Продажба
Слънчев двустаен апартамент в кв. Младост 4 до хипермаркет Kaufland
гр. София , кв. "Младост 4"
Модерно жилище с отлична локация, функционално разпределение и висок клас строителство
Двустаен апартамент в новострояща се жилищна сграда в кв. Младост 4, отличаваща се с впечатляваща архитектура, модерни технологии и прецизно изпълнение. Локацията е една от най-търсените в района – в непосредствена близост до Kaufland, Technopolis, Sport Depot, с бърз достъп до
174 569 €(341 427,29 лв.)
(2 520 €/м2) (4 928,93 лв./м2)Площ: 69.27 м2 Етаж: 9
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Николай Попов
Старши брокер, София
Продажба
Двустаен апартамент ново строителство в ж.к. Младост 4
гр. София , кв. "Младост 4"
Жилище с югозападно изложение до метро и бизнес парк в София
Представяме за продажба двустаен апартамент в нов модерен жилищен проект в ж.к. Младост 4.
Жилището е разположено на последен 10-ти етаж и предлага впечатляващи гледки и отлична осветеност благодарение на югозападното изложение. С обща площ от 69.27 кв.м (59.09 кв.м чиста
179 857 €(351 769,72 лв.)
(2 596 €/м2) (5 078,24 лв./м2)Площ: 69.27 м2 Етаж: 10
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Николай Попов
Старши брокер, София
Наем
Ексклузивно
изгодно
Двустаен апартамент под наем в кв. Овча купел
гр. София , кв. "Овча купел"
Жилище с удобно разпределение близо до училище и университет
Двустаен апартамент под наем в кв. Овча купел. Жилището се намира в отлично уреден район в близост до спирка на градски транспорт, магазини, 66 СУ „Филип Станиславов“, близо до НБУ. Овча купел е тих и спокоен район с много зеленина, прекрасни гледки към планината, чист въздух.
500 €/месец(977,92 лв./месец)
(6,25 €/м2) (12,22 лв./м2)Площ: 80.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
Подземен гараж с автоматична врата в кв. Кръстова вада
гр. София , кв. "Кръстова вада"
Самостоятелен гараж с ток и отлични параметри в един от най-търсените райони на София
Представяме за продажба самостоятелен подземен гараж, разположен в кв. Кръстова вада – един от най-бързоразвиващите се и предпочитани райони на София. Локацията е изключително комуникативна, в близост до бул. „Черни връх“, което прави имота особено ценен на фона на ограничените
Наем
ОТДАДЕН
Втори етаж от къща в кв. Драгалевци
гр. София , кв. "Драгалевци"
Обзаведено жилище с 3 спални, 3 бани, 3 тераси и гледка към планината
Простор, комфорт и гледка към Витоша. Предлагаме под наем просторен и светъл втори етаж от къща с усещане за самостоятелен дом, разположен в един от най-предпочитаните южни райони на София – кв. Драгалевци, близо до учебни заведения, магазини, бул. Черни връх, Околовръстен път,
1 000 €/месец(1 955,83 лв./месец)
(5,56 €/м2) (10,87 лв./м2)Площ: 180.00 м2
Тип на имота:
Етаж от къща
Иван Каменов
Старши брокер, София
Продажба
Лукс
Двустаен апартамент с Акт 16 на бул. Черни връх в кв. Кръстова вада
гр. София , кв. "Кръстова вада"
Модерно градско жилище в луксозния комплекс РУхаус II/ RUHouse II
Отличен двустаен апартамент с Акт 16 в луксозния комплекс РУхаус II/ RUHouse II с комуникативна локация до бул. Черни връх, в близост до планината, планирана метростанция от разширението на линия 2, учебни заведения и детски градини, здравни заведения, магазини и ресторанти,
296 000 €(578 925,68 лв.)
(3 709 €/м2) (7 254,71 лв./м2)Площ: 79.80 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Магдалена Тошева
Старши брокер, София
Наем
Лукс
Луксозен двустаен апартамент в Бояна с впечатляваща панорамна гледка към Витоша
гр. София , кв. "Бояна"
Простор, стил и тишина – дом, който ще ви накара да се влюбите още от първия поглед
Предлагаме под наем изключително красив и просторен двустаен апартамент с площ от 100 кв. м., разположен в престижния квартал Бояна – място, където градът среща природата. Това е имот, който се отличава не просто с качество, а с усещане за лукс, простор и хармония.
Още с
1 100 €/месец(2 151,41 лв./месец)
(11 €/м2) (21,51 лв./м2)Площ: 100.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Михаил Кръстев
Брокер , София
Продажба
Тристаен апартамент в новострояща се сграда с Акт 14
гр. София , кв. "Зона Б-5"
Жилище в комуникативен централен район, в близост до метростанция „Константин Величков“ и парк „Света Троица“
Предлагаме за продажба тристаен апартамент в новострояща се сграда с Акт 14, разположена на ул. „Одрин“ в София – изключително комуникативен район, в близост до метростанция „Константин Величков“ и парк „Света Троица“.
Локацията осигурява бърз достъп до централната градска
301 500 €(589 682,75 лв.)
(2 600 €/м2) (5 085,23 лв./м2)Площ: 115.96 м2 Етаж: 3
гр. Златица , гр. София
Прекрасен имот с огромна площ, гарантиран доход
Предлагаме на вашето внимание бизнес в малкото, но развито и изключително красиво градче Златица, на около 80 км от гр. София. Уникална възможност за инвестиция – работещ бизнес и многофункционален имот в града!
Отлична оферта, съчетаваща успешен действащ бизнес с множество
Наем
Стилен и светъл двустаен апартамент под наем с южно изложение в кв. Бояна
гр. София , кв. "Бояна"
Напълно обзаведен и оборудван апартамент в един от най престижните квартали на София
Елегантен и изключително светъл двустаен апартамент, разположен в един от най-престижните и предпочитани квартали на София – Бояна. Районът е известен със своята тиха атмосфера, чист въздух и близостта си до природата, като същевременно осигурява удобен достъп до централните
800 €/месец(1 564,66 лв./месец)
(13 €/м2) (26,08 лв./м2)Площ: 60.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Михаил Кръстев
Брокер , София
Продажба
Югоизточен апартамент с една спалня в жк. Лагера
гр. София , кв. "Лагера"
Напълно обзаведен двустаен апартамент близо до метростанция Красно село и бул. Цар Борис III
Aртистично обзаведен уютен двустаен апартамент в жк. Лагера, близо до метростанция Красно село и други удобни спирки на редовния градски транспорт, бул. Цар Борис III, училище, супермаркети и др.
Добре поддържаният апартамент (обща площ - 64.00 кв.м., чиста площ - 57 кв.м.
255 000 €(498 736,65 лв.)
(3 984 €/м2) (7 792,76 лв./м2)Площ: 64.00 м2 Етаж: 6
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Магдалена Цоклинова
Старши брокер, София
Продажба
Лукс
Слънчев мезонет с 3 спални и панорамна гледка към Витоша
гр. София , кв. "ПЗ Хладилника"
Просторен имот без довършителни работи в сграда с Акт 16 на ул. „Филип Кутев“
Предлагаме за продажба слънчев и просторен мезонет с три спални, разположен на 10-ти етаж в модерна сграда с Акт 16 от 2023 г., на ул. „Филип Кутев“ в района на Хладилника / Витоша, в частта, позната като „белия квартал“. Локацията е изключително атрактивна, в непосредствена
619 000 €(1 210 658,77 лв.)
(2 881 €/м2) (5 634,64 лв./м2)Площ: 214.86 м2 Етаж: 10
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Магдалена Тошева
Старши брокер, София
Наем
Лукс
Елегантен двустаен апартамент в Бояна с джакузи и вътрешен двор
гр. София , кв. "Бояна"
Модерен, уютен и изключително комфортен дом в престижна и тиха среда
Предлагаме под наем стилен двустаен апартамент с площ от 70 кв.м, разположен на сутерен в една от най-предпочитаните части на кв. Бояна – район, който се отличава с тишина, чист въздух и усещане за уединение, съчетани с бърз достъп до града.
Жилището се намира в представителна
800 €/месец(1 564,66 лв./месец)
(11 €/м2) (22,35 лв./м2)Площ: 70.00 м2 Партер
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Михаил Кръстев
Брокер , София
Продажба
За частни лица
Елегантна жилищна сграда в централен столичен район
гр. София , кв. "Зона Б-19"
Функционални двустайни и тристайни апартаменти до ключ висок клас строителство с удобни транспортни връзки
Представяме ви елегантна и функционална жилищна сграда, създадена да осигури качествена среда на живот, с модерна архитектура и отлично градско местоположение. Проектът предлага двустайни и тристайни апартаменти до ключ, надземно и подземно паркиране на две нива.
Сградата е
от 202 800 €(от 396 642,32 лв.)
(2 322 - 2 675 €/м2)(4 541,44 - 5 231,85 лв./м2)Площ: 78.71 - 131.98 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
Тристаен апартамент в луксозен комплекс до парк „Възраждане“
гр. София , кв. "Сердика"
Имот с отлична локация и висок инвестиционен потенциал в София
Представяме ви съвременен тристаен апартамент, разположен в елегантен затворен комплекс в кв. Сердика. Локацията съчетава удобството на градската среда с близостта до зелени пространства като Парк Възраждане и Аквапарк Възраждане, както и отлична свързаност чрез Метростанция
299 961 €(586 672,72 лв.)
(2 648 €/м2) (5 179,42 лв./м2)Площ: 113.27 м2 Етаж: 10
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Николай Попов
Старши брокер, София