- страница 21
Лукс
Просторен офис в сграда с отлична локация в кв. Дружба 2
гр. София , кв. "Дружба 2"
Офис в модерна сграда на бул. проф. Цветан Лазаров
Напълно завършен имот в бизнес комплекс клас „А“ в кв. Дружба 2, само на 10 минути от летище София (6 км) и на пешеходно разстояние от метростанция „Дружба“ и метростанция „Цариградско шосе“ (по-малко от 1 км), както и до спирки на редовния градски транспорт. Офисът е отличен
2 690 €/месец(5 261,18 лв./месец)
(8,40 €/м2) (16,43 лв./м2)Площ: 320.22 м2 Етаж: 6
Тип на имота:
Офис
Иван Каменов
Старши брокер, София
Продажба
Поземлен имот до регулация в близост до бул. Европа
гр. София , кв. "Връбница 1"
Голям парцел до магазин МЕТРО-2
Поземлен имот до регулация в близост до бул. Европа и магазин МЕТРО-2. Достъпът до имота е по асфалтов път. Парцелът е отлична инвестиция поради много добрата локация в район с чудесни комуникационни връзки с основни точки в столицата.
Имотът е равен и с правилна форма и
1 500 000 €(2 933 745 лв.)
(256 €/м2) (501,67 лв./м2)Площ: 5 848.00 м2
Тип на имота:
Земеделска земя
Виктор Вучелийски
Изпълнителен директор "Продажби и операции", София
Продажба
Поземлен имот в с. Владая
Близо до гр. София , с. Владая
Имот за инвестиция сред зеленина недалеч от София
Поземлен имот с правилна форма на пътя София-Перник, при разклона за с. Драгичево, на 13 км от центъра на София в приятен екологично чист и добре уреден район. Достъпът до столицата е лесен и удобен, районът се обслужва от автобус. Населеното място разполага с училище, читалище,
Наем
Лукс
Офис в модерна бизнес сграда с лесен достъп до летище София
гр. София , кв. "Дружба 2"
Офис с голяма площ до бул. Цариградско шосе в кв. Дружба 2
Ако търсите да наемете просторен офис в район с отлични транпортни връзки и бърза връзка с летище София - вижте този имот. Напълно завършен имот в бизнес комплекс клас „А“ в кв. Дружба 2, само на 10 минути от летище София (6 км) и на пешеходно разстояние от метростанция „Дружба“
4 263 €/месец(8 337,70 лв./месец)(без ДДС)
(12 €/м2) (23,47 лв./м2)Площ: 355.24 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Офис
Иван Каменов
Старши брокер, София
Наем
Лукс
Сграда с луксозни офиси под наем до Летището
гр. София , кв. "НПЗ Искър"
Представителни бизнес-помещения в сграда висок клас
Стилна офис-сграда клас „А“ с комуникативна локация, разположена на пешеходно разстояние от метростанция „Софийска Света гора“ и метростанция “Искърско шосе” (750 м), както и до спирки на редовния градски транспорт и на 1,2 км от летище София.
Отдават се под наем различни по
от 1 092 €/месец(от 2 135,77 лв./месец)
(9 €/м2) (17,60 лв./м2)Площ: 121.36 - 576.90 м2
Тип на имота:
Офиси
Иван Каменов
Старши брокер, София
Продажба
ИНВЕСТИЦИОНЕН ПРОЕКТ
Парцел с инвестиционен проект за изграждане на комплекс за развитие на селски туризъм
Близо до гр. София , Своге
Уникален имот, подходящ за ранчо, имение или бизнес
Отлична възможност за инвестиция в красив, екологично чист район на 40 км от София, на 17 км от Своге. Намира се в планински район, в дела Мургаш от Западна Стара планина.
Окрупненият имот се състои от 3 съседни парцела (общо 16341 кв.м) и минаваща през тях река, граничат с
149 000 €(291 418,67 лв.)
(7,76 €/м2) (15,18 лв./м2)Площ: 19 193.00 м2
Тип на имота:
Парцел за инвестиция
Сергей Пеловски
Старши брокер, София
Продажба
Земеделска земя само на 10 км от столицата
Близо до гр. Костинброд , гр. София
Имот с добър потенциал в хубаво село на 3 км от Костинброд
Предлагаме за продажба земеделска земя разположена в хубаво село на 3 км от Костинброд и на 10 км от София. Селото е добре уредено и разполага с кметство, бензиностанция, кафене, ресторант, хранителен магазин. Удобните пътни връзки позволяват бързо и лесно придвижване до околните
Продажба
Равен, слънчев парцел до регулация на 10 км от София
Близо до гр. Костинброд , гр. София
Просторен парцел земеделска земя до град Костинброд с минерални извори
Просторен, равен парцел (4181 кв.м.), със слънчево изложение и гледка към столицата, разположен в хубаво село на 3 км от Костинброд и на 10 км от София. Земеделската земя е разположена на достъпен път и може да се раздели на по-малки парцели.
Имотът се намира до регулация,
Продажба
Земеделска земя за инвестиция в близост до Костинброд
Близо до гр. Костинброд , гр. София
Имот с добър потенциал само на 10 км от столицата
Предлагаме за продажба земеделска земя с площ 1601 кв.м., разположена в хубаво село на 3 км от Костинброд и на 10 км от София.
Имотът не е в регулация и има лице на асфалтиран път, който е поддържан и достъпен целогодишно.
Ток и вода има на 600 м от земята.
Изключително
Наем
Просторен офис клас А в кв. Лозенец до болница Токуда
гр. София , кв. "Лозенец"
Висок клас бизнес сграда със съвременна, ергономична и високотехнологична среда за работа
Представяме под наем просторна офис площ от 466 кв.м с общи части във висок клас бизнес сграда (2005 г) с 3 офисни етажа и подпокривно ниво с достъп до 2 овални озеленени тераси. Партерното ниво е с просторно, комфортно и луксозно оформено входно фоайе с рецепция и места за
Наем
Обзаведени и готови за ползване офиси
гр. София , кв. "Летище София"
Готови за ползване офиси в сграда до летището
Готови за ползване офис помещения с пълно офис оборудване в нова сграда, с възможност за наемане и ползване на заседателни зали. Офисите се намират в близост до летище София като има опции за настаняване както на един човек, така и на повече хора.
Офисите в тази сграда дават
Наем
Обзаведени и готови за ползване офиси
гр. София , кв. "Летище София"
Готови за ползване офиси в сграда до летището
Офисите в тази сграда дават
Продажба
-26%
Парцел на летище София
гр. София , кв. "Летище София"
Виза и проект за 34000 РЗП с подход от две улици
Имаме удоволствието да Ви представим парцел с виза и проект за 34000 РЗП с подход от две улици до летище гр. София. Парцелът е подходящ за построяването на офис площи, които могат да бъдат изградени като три отделни сгради или като едно цяло:
• Сграда I - малка сграда - 3725
5 000 000 €6 800 000 €9 779 150 лв.13 299 644 лв.
(956 €/м2) (1 869,82 лв./м2)Площ: 5 230.00 м2
Тип на имота:
Парцел в регулация
Виктор Вучелийски
Изпълнителен директор "Продажби и операции", София
Наем
Престижен офис в бизнес комплекс до летището
гр. София , кв. "Дружба 1"
Стратегически офис в сграда близо до Летището
Предлагаме на вашето внимание елитно офис пространство, част от бизнес комплекс, сертифициран по LEED GOLD (Leadership in Energy and Environmental Design) стандарт. Сградите са построени според най-високите стандарти и са предпочитана локация от много международни компании за
Продажба
Земя в регулация за продажба
Близо до гр. София , Дупница
Парцел в близост до магистралата за Гърция
В покрайнините на малък град на главния път, свързващ София, Благоевград и границата с Гърция, се разполага този голям парцел земя. Имотът е в регулация и се простира върху 2410 кв.м. площ. Намира се в близост до електричество и течаща вода и е много подходящ за изграждането на
Наем
изгодно
За частни лица
ОТДАДЕН
Едностаен апартамент с отлична локация в кв. Младост 1
гр. София , кв. "Младост 1"
Обзаведено жилище в панелна сграда с добре поддържани общи части
Топъл и функционален имот в кв. Младост 1. Имотът е част от панелна сграда с добре поддържани общи части, подменена дограма на целия вход, контрол на достъп, в непосредствена близост до градски транспорт, много хранителни магазини и заведения. Локацията е изключително
300 €/месец(586,75 лв./месец)
(10 €/м2) (19,56 лв./м2)Площ: 30.00 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Стойчо Бугов
Старши брокер, София
Продажба
изгодно
ПРОДАДЕН
Едностаен апартамент в нова сграда в кв. Дружба 1, София
гр. София , кв. "Дружба 1"
Светло жилище с отлична локация и очакван Акт 16 до края на 2026 г.
Предлагаме за продажба компактен и функционален едностаен апартамент, разположен в нова жилищна сграда в квартал Дружба 1, един от добре развитите и предпочитани райони на София.
Имотът се намира в сграда с Акт 14, като се очаква получаване на Акт 16 до края на 2026 г.
115 000 €(224 920,45 лв.)
(3 594 €/м2) (7 028,76 лв./м2)Площ: 32.00 м2 Етаж: 6
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Николай Попов
Старши брокер, София
Наем
За частни лица
ОТДАДЕН
Едностаен апартамент с удобен достъп до метростанция „Горна баня“
гр. София , кв. "Овча купел 2"
Обзаведено жилище до Т-маркет и пазар в кв. Овча купел 2
Едностаен апартамент с площ от 45 кв. м., разположен в жилищен район „Овча купел 2“, в близост до метростанция „Горна баня“, супермаркет Т-Маркет, пазар и спирки на градския транспорт.
Жилището се намира на първи етаж в девететажна сграда с асансьор и добре поддържани общи
350 €/месец(684,54 лв./месец)
(7,78 €/м2) (15,21 лв./м2)Площ: 45.00 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
ПРОДАДЕН
Двустаен апартамент до университети в кв. Дървеница
гр. София , кв. "Дървеница"
Апартамент за основен ремонт с потенциал за преустройство в тристаен
Предлагаме за продажба двустаен панелен апартамент, разположен в предпочитан и отлично устроен квартал – Дървеница. Имотът се нуждае от основен ремонт, като предлага отлична възможност за преустройство в тристаен апартамент според нуждите на бъдещия собственик.
Жилището е с
165 000 €(322 711,95 лв.)
(2 764 €/м2) (5 406,47 лв./м2)Площ: 59.69 м2 Етаж: 7
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Николай Попов
Старши брокер, София
Наем
ОТДАДЕН
Двустаен апартамент под наем в кв. Манастирски ливади
гр. София , кв. "Манастирски ливади"
Напълно обзаведен модерен дом с газово отопление и отлична локация
Предлагаме двустаен апартамент под наем, разположен в предпочитания южен квартал Манастирски ливади. Районът се отличава с добра инфраструктура, бърз достъп до бул. „България“ и Околовръстен път, както и удобна близост до магазини, заведения, спортни центрове и спирки на градския
550 €/месец(1 075,71 лв./месец)
(7,24 €/м2) (14,15 лв./м2)Площ: 76.00 м2 Етаж: 6
ПРОДАДЕН
Двустаен апартамент с Акт 16 във Vitosha View – кв. Кръстова вада
гр. София , кв. "Кръстова вада"
Модерен дом с отлична локация близо до Paradise Center, метро и Витоша
Представяме ви компактен и функционален двустаен апартамент в един от най-предпочитаните комплекси в южната част на София – Vitosha View, кв. Кръстова вада. Имотът е част от последните сградиа G4 с получен Акт 16 през 2025 г., което го прави готов за довършване и
138 660 €(271 195,39 лв.)
(3 000 €/м2) (5 867,49 лв./м2)Площ: 46.22 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Магдалена Тошева
Старши брокер, София
Продажба
Ексклузивно
ПРОДАДЕН
Просторен тристаен апартамент близо до метростанция „Красно село“
гр. София , кв. "Белите брези"
Функционално жилище с отлична локация и бърз достъп до центъра
Предлагаме тристаен апартамент с площ 103,37 кв. м., разположен на 5-ти етаж от 6 в тухлена сграда с асансьор, построена през 1994 г. Имотът се намира в непосредствена близост до метростанция „Красно село“, в предпочитания и добре уреден район Белите брези – място, което съчетава
330 000 €(645 423,90 лв.)
(3 192 €/м2) (6 243,82 лв./м2)Площ: 103.37 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Даниел Тонев
Старши брокер, София
Наем
Лукс
ОТДАДЕН
Работещ бизнес имот в един от най-предпочитаните райони на София
гр. София , кв. "Лозенец"
Салон за красота с отлична локация и видимост в кв. Лозенец
Предлагаме бизнес имот със статут на козметичен салон, разположен на партерен етаж в поддържана сграда в кв. Лозенец, в непосредствена близост до Енергопроект Тауър и утвърдена офис и жилищна среда. Локацията е с интензивен човекопоток, което я прави изключително подходяща за
700 €/месец(1 369,08 лв./месец)(без ДДС)
(13 €/м2) (26,33 лв./м2)Площ: 52.00 м2 Партер
Тип на имота:
Магазин
Стойчо Бугов
Старши брокер, София
Наем
ОТДАДЕН
Компактен двустаен апартамент в кв. Бояна
гр. София , кв. "Бояна"
Функционално жилище до Национален исторически музей и Околовръстен път
Компактен двустаен апартамент под наем, ситуиран в кв. Бояна, непосредствено до парка на Национален исторически музей – удобно отдалечен от Околовръстен път, но с бърза връзка към ключовия възел.
Имотът е с площ 52 кв.м. и благоприятно южно изложение, намира се на последен
420 €/месец(821,45 лв./месец)
(8,08 €/м2) (15,80 лв./м2)Площ: 52.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
-8%
ПРОДАДЕН
Мезонет в Зона Б-19 – светъл, просторен и с отлична локация
гр. София , кв. "Зона Б-19"
Тристаен апартамент на две нива, на тиха улица до метростанция „Константин Величков“ и всички градски удобства
Представяме ви светъл и просторен мезонет на две нива, разположен в централната градска част – район Зона Б-19, в близост до метростанция „Константин Величков“, пазар „Димитър Петков“, Мол София и Националния дворец на децата.
Имотът се намира на тиха и спокойна улица, но
250 000 €272 000 €488 957,50 лв.531 985,76 лв.
(2 577 €/м2) (5 040,80 лв./м2)Площ: 97.00 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Николай Попов
Старши брокер, София
Продажба
Ексклузивно За частни лица
ПРОДАДЕН
Просторен и уютен частично обзаведен апартамент в кв. Лагера
гр. София , кв. "Лагера"
Апартамент с две спални, две бани, паркомясто, мазе и отлична локация в поддържана сграда с контролиран достъп
Представяме ви просторен тристаен апартамент с отлична локация в един от най-предпочитаните квартали на София – кв. Лагера. Имотът се намира на ул. Евстатий Пелагонийски, в непосредствена близост до бул. Акад. Иван Евстратиев Гешов, което осигурява бърз и удобен достъп до центъра
365 000 €(713 877,95 лв.)
(3 057 €/м2) (5 978,88 лв./м2)Площ: 119.40 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Магдалена Цоклинова
Старши брокер, София
Наем
Ексклузивно
ОТДАДЕН
Двустаен апартамент под наем в кв. Малинова долина
гр. София , кв. "Малинова долина"
Чисто нов, напълно обзаведен апартамент с предпочитана локация
Представяме ви чисто нов двустаен апартамент под наем, разположен в една от най-перспективните и предпочитани жилищни зони на София – кв. Малинова долина. Имотът е завършен през 2025 г., напълно обзаведен и готов за незабавно нанасяне!
Апартаментът (обща площ - 74 кв.м.,
675 €/месец(1 320,19 лв./месец)
(9,12 €/м2) (17,84 лв./м2)Площ: 74.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Николай Попов
Старши брокер, София
Наем
ОТДАДЕН
Изцяло южен двустаен апартамент на ТОП локация в жк. Белите брези
гр. София , кв. "Белите брези"
Апартамент под наем с комуникативна локация
Предлагаме на вашето внимание светъл и топъл двустаен апартамент под наем, разположен в един от най-предпочитаните столични квартали – жк. Белите брези. Локацията е изключително удобна, с бърз достъп до основни булеварди, градски транспорт, търговски обекти и всички необходими
500 €/месец(977,92 лв./месец)
(7,25 €/м2) (14,17 лв./м2)Площ: 69.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Магдалена Цоклинова
Старши брокер, София
Наем
За частни лица
ОТДАДЕН
Магазин на партер под наем в идеалния център на София
гр. София , кв. "Център"
Търговски имот с витрина на оживена централна улица
Предлагаме под наем магазин на партерно ниво, разположен в сърцето на София, на изключително комуникативна и престижна централна улица с постоянен пешеходен и автомобилен поток. Имотът се намира в масивна тухлена сграда от 1936 г., което му придава характер, стабилност и
Продажба
За частни лица
Лукс
ПРОДАДЕН
Тристаен апартамент ново строителство с акт 16 до метро и пазара „Красно село“
гр. София , кв. "Славия"
Просторно и функционално жилище с отлично разпределение в престижен комплекс
Предлагаме за продажба тристаен апартамент в модерен затворен комплекс, разположен на 50 метра от метростанция „Красно село“ и пазара. Апартаментът е идеален както за семейно жилище, така и за инвестиция с висок потенциал за отдаване под наем. Към имота се предлага много
318 000 €(621 953,94 лв.)
(2 450 €/м2) (4 790,89 лв./м2)Площ: 129.82 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Тристаен апартамент
инж. Даниела Тотева
Старши брокер, София