- страница 18
За частни лица
Тристаен апартамент с Акт 16 до бул. Черни връх
гр. София , кв. "Кръстова вада"
Жилище в луксозен комплекс с отлична локация до „Квартал фууд парк“ в Кръстова вада
Последен тристаен апартамент с югоизточно изложение, в който ще намерите уют, хармония, красота, спокойствие, сигурност, пространство и не на последно място - усещането, че живеете в изискана и луксозна периферия на града, докато в действителност Вие сте в сърцето му, на едно от
361 270 €(706 582,70 лв.)
(2 600 €/м2) (5 085,16 лв./м2)Площ: 138.95 м2
Тип на имота:
Тристайни апартаменти
Магдалена Цоклинова
Старши брокер, София
Продажба
Ексклузивно
Лукс
Луксозен жилищен комплекс с фитнес и СПА в кв. Витоша
гр. София , кв. "Витоша"
Последен мезонет с 3 спални в елитен комплекс с Акт 16 в район с ново нискоетажно строителство и много зеленина
Луксозен затворен комплекс с общо РЗП от 25 000 кв.м. с класическа архитектура, изключително качество, високо ниво на сигурност, тишина, спокойствие, както и модерни удобства - фитнес, спа център, детски площадки, красиви градини и изцяло достъпен, обезопасен и озеленен покрив и
от 460 542 €(от 900 741,86 лв.)
(1 724 €/м2) (3 372,30 лв./м2)Площ: 267.10 - 267.10 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
-10%
Парцел с инвестиционен потенциал в кв. Требич
гр. София , кв. "Требич"
Голям парцел с 68 м лице на главен път
Атрактивен парцел за инвестиция на стария околовръстен път в Требич - северен квартал в град София, граничещ с Илиянци на юг и изток, с Мировяне на запад и с Нови Искър на север. Разстоянието до центъра на София е 8 км.
Парцелът (5600 кв.м.) е с лице 68 метра на главен път.
252 000 €280 000 €492 869,16 лв.547 632,40 лв.
(45 €/м2) (88,01 лв./м2)Площ: 5 600.00 м2
Тип на имота:
Парцел за инвестиция
Виктор Вучелийски
Изпълнителен директор "Продажби и операции", София
Наем
За частни лица
Самостоятелен гараж в сграда с контролиран достъп в кв. Овча купел 1
гр. София , кв. "Овча купел 1"
Гараж с отделен електромер и ролетна щора под наем
Предлагаме под наем самостоятелен гараж в кв. Овча купел 1, в непосредствена близост до 21 ДКЦ. Имотът се намира в новопостроена сграда с контролиран достъп и предлага отлични условия както за паркиране, така и за използване като складово помещение.
Характеристики:
• Площ
Продажба
Регулиран парцел в полите на Лозен планина
Близо до гр. София , с. Лозен
Атрактивен парцел с налични партиди за ток и вода в близост до София
Предлагаме за продажба атрактивен парцел в регулация с площ от 1393 кв.м. в полите на Лозен планина (надморската височина на населеното място е от 700 до 900 метра). Село Лозен е част от Столична община, на 15 км източно от София, по автомагистрала Тракия. На север граничи с
289 995 €(567 180,92 лв.)
(208 €/м2) (407,17 лв./м2)Площ: 1 393.00 м2
Тип на имота:
Парцел в регулация
Стефан Абанозов
Регионален мениджър, Боровец
Продажба
Голям парцел земеделска земя с делимост в с. Гурмазово
Близо до гр. София , с. Гурмазово
Земеделска земя с възможност за делимост
Предлагаме ви атрактивен имот в землището на село Гурмазово, само на няколко минути от София и в близост до активно развиващата се индустриална зона на Божурище. Парцелът е с площ от 20 декара (20 000 кв.м), с четвърта категория и статут на нива.
Земята е равна и с правилна
Продажба
-13%
Поземлен имот в с. Владая
с. Владая , гр. София
Имот с хубава локация до нови къщи и жилищен комплекс
Имот със статут на земеделска земя в село Владая, Столична община, на 13 км от центъра на столицата и на 16.5 км от гр. Перник. Имот с потенциал за застрояване след смяна на назначението на тихо и спокойно място, с прекрасна гледка, в близост до нови къщи.
Поземленият имот е с
215 500 €247 000 €421 481,37 лв.483 090,01 лв.
(55 €/м2) (107,55 лв./м2)Площ: 3 919.00 м2
Тип на имота:
Парцел за инвестиция
Даниел Тонев
Старши брокер, София
Продажба
Земеделска земя в непосредствена близост до Летище София
гр. София , кв. "Враждебна"
Парцел за инвестиция с комуникативна локация в кв. Враждебна
Предлагаме за продажба земеделска земя с площ 1420 кв.м. в непосредствена близост до Летище София, кв. Враждебна.
Към момента земята се обработва от арендатор. Възможност за коментар на цената.
Квартал Враждебна е разположен в североизточната част на града, като граничи с
142 000 €(277 727,86 лв.)
(100 €/м2) (195,58 лв./м2)Площ: 1 420.00 м2
Тип на имота:
Парцел за инвестиция
Виктор Вучелийски
Изпълнителен директор "Продажби и операции", София
Наем
Лукс
Луксозен офис в бизнес център Метро Сити в кв. Младост 3
гр. София , кв. "Младост 3"
Модерен офис на входа на метростанция, подходящ за IT компании
Предлагаме на Вашето внимание супер луксозен и представителен офис, изключително подходящ за IT компания, в сърцето на кв. Младост 3, на входа на метростанция Александър Малинов. Офисът е с топла връзка към подземни паркоетажи -2 и -3, както и към търговската част на сградата,
3 600 €/месец(7 040,99 лв./месец)(без ДДС)
(9,11 €/м2) (17,83 лв./м2)Площ: 395.00 м2
Тип на имота:
Офис
Иван Каменов
Старши брокер, София
Продажба
Земеделска земя до Ботевградско шосе и Кривински път
гр. София , кв. "Враждебна"
Земеделска земя в кв. Враждебна, София
Предлагаме за продажба парцел със статут на земеделска земя с площ от 2 700 кв.м., разположен в местността „Прогоно“ в столичния район Кремиковци, кв. Враждебна. Имотът е с отлична локация – на метри от Ботевградско шосе и Кривински път, в непосредствена близост до индустриални
270 000 €(528 074,10 лв.)
(100 €/м2) (195,58 лв./м2)Площ: 2 700.00 м2
Тип на имота:
Парцел за инвестиция
Виктор Вучелийски
Изпълнителен директор "Продажби и операции", София
Продажба
Голям парцел за инвестиция до складовата база на JYSK
Близо до гр. София , с. Гурмазово
Комуникативен имот до пътя Божурище -Гурмазово
Просторен парцел земеделска земя до комуникативния асфалтов път Божурище-Гурмазово и до складовата база на JYSK, в местност Локвата. Селото се намира в Югозападна България, на 17 км от столицата София, на около 22 км от град Сливница, на около 27 км от Брезник и на около 13 км от
593 945 €(1 161 655,45 лв.)
(55 €/м2) (107,57 лв./м2)Площ: 10 799.00 м2
Тип на имота:
Земеделска земя
Магдалена Цоклинова
Старши брокер, София
Продажба
Урбанизиран парцел за производство или складов обект в кв. Враждебна
гр. София , кв. "Враждебна"
Парцел за инвестиция до Северна скоростна тангента
Предлагаме на вашето внимание урбанизиран парцел с площ 2373 кв.м. с комуникативна локация в кв. Враждебна, между Ботевградско и Челопешко шосе, в непосредствена близост до Орбико България, представителство на Хонда и производствени обекти, с лесен достъп до Северна скоростна
355 950 €(696 177,69 лв.)
(150 €/м2) (293,37 лв./м2)Площ: 2 373.00 м2
Тип на имота:
Промишлен парцел
Виктор Вучелийски
Изпълнителен директор "Продажби и операции", София
Продажба
Земеделска земя между Околовръстен път и Летище София
гр. София , кв. "Враждебна"
Голям парцел в кв. Враждебна с отличен бизнес потенциал
Предлагаме за продажба просторен парцел (4698 кв.м.) земеделска земя 5-та категория с комуникативна локация в квартал Враждебна, разположен между Околовръстния път и Летище София.
Имотът е добра дългосрочна инвестиция, тъй като районът е стратегически важен. Близостта до
469 800 €(918 848,93 лв.)
(100 €/м2) (195,58 лв./м2)Площ: 4 698.00 м2
Тип на имота:
Парцел за инвестиция
Виктор Вучелийски
Изпълнителен директор "Продажби и операции", София
Наем
Ексклузивно
Лукс
Модерен офис до бул. Цариградско шосе, на 10 минути от летището
гр. София , кв. "Дружба 2"
Просторен офис в модерна сграда в кв. Дружба 2
Търсите решение за Вашия бизнес с комуникативна локация и бърз достъп до всички удобства? Предлагаме ви прекрасна възможност да наемете офис помещение намиращо се в новопостроен бизнес комплекс клас „А“ в кв. Дружба 2, само на 10 минути от летище София (6 км) и на пешеходно
1 591 €/месец(3 111,73 лв./месец)(без ДДС)
(12 €/м2) (23,47 лв./м2)Площ: 132.60 м2
Тип на имота:
Офиси
Иван Каменов
Старши брокер, София
Наем
Лукс
Просторни офиси в кв. Дружба 2 на пешеходно разстояние до метростанции
гр. София , кв. "Дружба 2"
Модерни офиси до бул. Цариградско шосе, на 10 минути от летището
Офис площи под наем в бизнес комплекс клас „А“ в кв. Дружба 2 на пешеходно разстояние от метростанция „Дружба“ и метростанция “Цариградско шосе” (по-малко от 1 км), само на 10 минути от летище София (6 км), в близост до спирки на редовния градски транспорт. Сградата се намира в
1 714 €/месец(3 352,29 лв./месец)(без ДДС)
(12 €/м2) (23,48 лв./м2)Площ: 142.80 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Офис
Иван Каменов
Старши брокер, София
Продажба
Лукс
Просторен тристаен апартамент в сграда висок клас в широкия център на София
гр. София , кв. "Зона Б-5-3"
Слънчев апартамент с две спални в елитна сграда до Mall of Sofia и метростанция "Опълченска"
Представяме Ви просторен и функционално разпределен тристаен апартамент, разположен в елитната жилищна сграда – проект от доказан строител с множество успешно реализирани сгради. Сградата е с Акт 16 от юни 2024 г. и се отличава с високо качество на строителство, прецизно
493 000 €(964 224,19 лв.)
(3 201 €/м2) (6 261,20 лв./м2)Площ: 154.00 м2 Етаж: 6
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Магдалена Цоклинова
Старши брокер, София
Продажба
Жилищно-административна сграда в кв. Бъкстон
гр. София , кв. "Бъкстон"
Модерна сграда в процес на строителство до бул. Цар Борис III
Представяме на вашето внимание ограничен брой офиси, двустайни и тристайни апартаменти в новострояща се сграда в един от търсените южни квартали на столицата - кв. Бъкстон. В района са осигурени всички съвременни удобства, като в съседство се намират учебни заведения, възловия
от 187 350 €(от 366 424,75 лв.)
(2 200 €/м2) (4 302,78 лв./м2)Площ: 85.16 - 92.71 м2
Тип на имота:
Офиси
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
-25%
Голям парцел с лице на бул. Европа
Близо до гр. София , с. Хераково
Парцел за инвестиция на 22 км северозападно от гр. София
Представяме за продажба голям парцел с правоъгълна форма, находящ се в землището на с. Хераково. Селото се намира в община Божурище, област София. Отстои на 22 км северозападно от гр. София, на 9 км в същата посока от гр. Божурище, на 42 км северно от гр. Перник, на 14 км
618 000 €824 000 €1 208 702,94 лв.1 611 603,92 лв.
(60 €/м2) (117,35 лв./м2)Площ: 10 300.00 м2
Тип на имота:
Парцел за инвестиция
Стефан Абанозов
Регионален мениджър, Боровец
Продажба
Голям парцел на Околовръстен път в кв. Челопечене
гр. София , кв. "Челопечене"
Имот за строителство на търговски, складови помещения, шоурум, сервизи
Просторен парцел (20631 кв.м.) с лице на Околовръстен път до Челопешко шосе. Имотът има много добра локация, намира се в близост до детелината на Околовръстен път с Челопешко шосе и на 2.5 км от бул. Ботевградско шосе. Имотът е подходящ за строителство на търговски и складови
2 063 100 €(4 035 072,87 лв.)
(100 €/м2) (195,58 лв./м2)Площ: 20 631.00 м2
Тип на имота:
Парцел за инвестиция
Стефан Абанозов
Регионален мениджър, Боровец
Продажба
Поземлен имот в района София-Божурище
с. Гурмазово , гр. София
Земя с голяма площ в район с висок инвестиционен потенциал
Не пропускайте да инвестирате в поземлен имот с голяма площ в район с висок потенциал, на 17 км от столицата София, на около 22 км от град Сливница, на около 27 км от Брезник и на около 13 км от град Костинброд.
Плюсове на имота:
• Непосредствена близост до София и до
335 970 €(657 100,21 лв.)
(30 €/м2) (58,67 лв./м2)Площ: 11 199.00 м2
Тип на имота:
Парцел за инвестиция
Магдалена Цоклинова
Старши брокер, София
Продажба
Парцел в регулация в с. Хераково
Близо до гр. София , с. Хераково
Парцел в регулация на 22 км северозападно от гр. София
Предлагаме и УПИ в с. Хeраково, махала Бобен. Парцела е равен с правоъгълна форма. Хераково е село в Западна България. Намира се в община Божурище, област София. Отстои на 22 км северозападно от гр. София, на 9 км в същата посока от гр. Божурище, на 42 км северно от гр. Перник,
Продажба
ПЪРВА ЛИНИЯ
Парцел до река с малка вила близо до София
Близо до гр. София , ОП Калината
Поземлен имот на първа линия на река Искър
Представяме ви поземлен имот, разположен на първа линия на река Искър, в района на село Реброво. Този уникален парцел предлага прекрасна възможност за построяването на вашия собствен рай на земята или преустройство на съществуващата вила.
Основни характеристики на имота:
•
Продажба
Парцел за инвестиция на 10 км от София
Близо до гр. София , с. Волуяк
Имот с отлична локация и потенциал в близост до столицата
Нерегулиран парцел с отлично разположение – само на 10 км от центъра на столицата, на 5 км от автомагистрала „Струма“ и на 4 км от булевард „Европа“, в регион с развита инфраструктура, множество магазини, складове и производства.
Парцелът се намира на ключовия булевард „Ломско
158 000 €(309 021,14 лв.)
(14 €/м2) (28,08 лв./м2)Площ: 11 005.00 м2
Тип на имота:
Парцел за инвестиция
Виктор Вучелийски
Изпълнителен директор "Продажби и операции", София
Продажба
Поземлен имот до регулация в с. Волуяк
Близо до гр. София , с. Волуяк
Имот с отличен инвестиционен потенциал на 20 км от центъра на София
Поземлен имот отстоящ само на 100 метра от асфалтов път и построени, нови къщи. Имотът е разположен в живописен район с отличен потенция недалеч от столицата.
Имотът е с площ 7597 кв. м.
Село Волуяк предлага спокойствие и красива природа, като в същото време се намира на
Продажба
За частни лица
Лукс
Къща в завършен комплекс в полите на Витоша
Близо до с. Бистрица , Природен Парк Витоша
Модерна еднофамилна къща с дворно място и прекрасна гледка
Комфорт и уют в полите на Витоша!
Рядка възможност да закупите самостоятелна къща в затворен комплекс, разположен в най-високата част на с. Бистрица на хълма „Богдана“ на 1000 м надморска височина. Комплексът е разположен на 6 км от Околовръстно шосе на гр.София, като е в
Продажба
Парцели за инвестиция на 10 км от столицата
Близо до гр. София , с. Нови хан
Поземлени имоти в местност Дъбо в землището на Нови Хан
Предлагаме за продажба инвестиционни парцели с атрактивна локация в местност Дъбо в землището на Нови Хан, в близост до магистрала Тракия.
За продажба се предлагат следните парцели:
• 52012.53.3 – площ 3 851 кв.м, цена 46 212 евро
• 52012.53.8 – площ 1 801 кв.м, цена 21 612
16 800 €(32 857,94 лв.)
(12 €/м2) (23,47 лв./м2)Площ: 1 400.00 м2
Тип на имота:
Парцел за инвестиция
Стефан Абанозов
Регионален мениджър, Боровец
Продажба
Земеделска земя с потенциал за развитие – Казичене, София
Близо до гр. София , с. Казичене
Имот със стратегическа локация в близост до Летище София
Предлагаме за продажба поземлен имот с площ от 13 197 кв.м, разположен в източната част на Софийския околовръстен път, между бул. "Цариградско шосе" (магистрала Тракия) и бул. "Ботевградско шосе" (магистрала Хемус). Имотът е със стратегическа локация, разположен от външната
Продажба
Парцел в Герман
с. Герман , гр. София
Парцел с правилна форма подходящ за строителство на къща
Предлагаме за продажба парцел в с. Герман. Парцелът е с площ от 799 кв.м и е разположен в местност Бостаните, на около 100 м от ул. Искър. Районът е живописен с красива природа и лесен достъп до основни пътни артерии.
Парцелът е равен и с правилна форма, подходящ за
Продажба
Парцел за инвестиция на входа на село Нови Хан
Близо до гр. София , с. Нови хан
Атрактивен парцел за застрояване близо до столицата
Просторен парцел с площ от 3221 кв.м. и уникална възможност за инвестиция в спокойна селска среда, само на кратко разстояние от столицата. Имотът е разположен на входа на село Нови хан, част от община Елин Пелин, в югоизточния край на Софийското поле, като на юг землището на
125 619 €(245 689,41 лв.)
(39 €/м2) (76,28 лв./м2)Площ: 3 221.00 м2
Тип на имота:
Парцел в регулация
Стефан Абанозов
Регионален мениджър, Боровец
Продажба
Поземлен имот за продажба на входа на с. Нови хан, близо до София
с. Нови хан , гр. София
Парцел с висок инвестиционен потенциал
Предлагаме за продажба отличен поземлен имот с площ от 36 339 кв.м, разположен на входа на село Нови хан, само на кратко разстояние от столицата София. Имотът е с изключително добра локация и перспективи за развитие, подходящ за жилищно строителство според действащия Подробен
1 417 221 €(2 771 843,35 лв.)
(39 €/м2) (76,28 лв./м2)Площ: 36 339.00 м2
Тип на имота:
Парцел за инвестиция
Стефан Абанозов
Регионален мениджър, Боровец