Продажба на имоти в южните квартали на София - страница 3
За частни лица
Нова сграда с Акт 15 в кв. Бояна
гр. София , кв. "Бояна"
Последен градски апартамент с отлична локация и разпределение
Търсите жилище в един от най-престижните южни райони на столицата, в подножието на планината? Имаме отлично предложение за вас в кв. Бояна! Последен четиристаен апартамент в район с предимно нови, ниско-етажни сгради с добре оформени дворни пространства.
В непосредствена
от 498 500 €(от 974 981,26 лв.)
(2 299 €/м2) (4 496,52 лв./м2)Площ: 216.83 - 216.83 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
За частни лица
ПРОДАДЕН
Двустаен апартамент на промоционална цена в кв. Манастирски ливади
гр. София , кв. "Манастирски ливади"
Ново жилище с южно изложение и панорамна гледка към Витоша и Копитото
Предлагаме на вниманието ви изключително атрактивен двустаен апартамент, част от модерен жилищен проект с доказан инвеститор, съвременна архитектура и отлична локация. Имотът е изцяло с южно изложение и разкрива впечатляваща панорама към Витоша и Копитото.
Апартаментът (обща
180 000 €(352 049,40 лв.)
(2 763 €/м2) (5 403,67 лв./м2)Площ: 65.15 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Михаил Кръстев
Брокер , София
Продажба
За частни лица
Нова жилищна сграда с Акт 14 в кв. Стрелбище
гр. София , кв. "Стрелбище"
Висок клас апартаменти с просторна жилищна среда до бул. България и Южен парк
Просторни и комфортни апартаменти с 1 или 2 спални в предпочитания столичен квартал Стрелбище, близо до бул. България, супермаркет Фантастико, удобни спирки на редовния градски транспорт, Южен парк и други градски удобства. Пусков срок - края на 2026 г.
В допълнение може за
от 253 988 €(от 496 757,35 лв.)
(2 476 - 3 200 €/м2)(4 842,64 - 6 258,66 лв./м2)Площ: 79.37 - 129.53 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Наем
Лукс
Резервиран
Обзаведен тристаен апартамент в престижния кв. Драгалевци
гр. София , кв. "Драгалевци"
Голям апартамент с отлична локация и възможност за наемане на паркоместа
Предлагаме под наем изключително просторен и уютен тристаен апартамент, разположен в един от най-предпочитаните и престижни квартали на София – Драгалевци. Локацията съчетава удобствата на градската среда с непосредствена близост до планината, което осигурява чист въздух,
1 000 €/месец(1 955,83 лв./месец)
(10 €/м2) (19,56 лв./м2)Площ: 100.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Кирил Календерски
Брокер, София
Продажба
Регулиран парцел в кв. Драгалевци
гр. София , кв. "Драгалевци"
Парцел в бързоразвиващ се район с еднофамилни къщи
Представяме за продажба атрактивен парцел, на тихо и спокойно място в квартал Драгалевци. Районът е бързоразвиващ се, застроен с еднофамилни къщи. В близост е частното училище BRITANICA Park School и детски градини медицински център, стадион, ресторанти и кафенета, с удобен
370 700 €(725 026,18 лв.)
(280 €/м2) (547,60 лв./м2)Площ: 1 324.00 м2
Тип на имота:
Парцел в регулация
Виктор Вучелийски
Изпълнителен директор "Продажби и операции", София
Продажба
Външни паркоместа до Амур Резиденс
гр. София , кв. "Манастирски ливади"
Паркоместа до сграда в кв. Манастирски ливади – запад
Външни паркоместа до новопостроена сграда до престижния комплекс AMur Residence с отлична локация до обръщалото на трамвай 7 в кв. Манастирски ливади – запад. Бърза и удобна връзка с ключови пътни артерии – булевардите България, Братя Бъкстон, ул. Тодор Каблешков, както и с
22 000 €(43 028,26 лв.)(без ДДС)
(1 375 €/м2) (2 689,27 лв./м2)Площ: 16.00 м2
Тип на имота:
Паркомясто
Магдалена Тошева
Старши брокер, София
Продажба
За частни лица
Последен апартамент в сграда с Акт 16 в кв. Манастирски ливади - запад
гр. София , кв. "Манастирски ливади"
Жилище до ключ с лесен достъп до възлови булеварди в столицата
Жилище в нова сграда с Акт 16 от 10.11.2023г. в кв. Манастирски ливади. Малка сграда на пет етажа, само с 8 апартамента, без асансьор. Кварталът успява да съчетае близост до Витоша с лесен достъп до централните части и всички удобства на София. Отличен избор както за живеене така
от 329 000 €(от 643 468,07 лв.)
(2 861 €/м2) (5 595,37 лв./м2)Площ: 115.00 - 115.00 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
За частни лица
Лукс
Затворен комплекс с апартаменти Манастирски ливади-Изток
гр. София , кв. "Манастирски ливади"
Апартаменти с 1, 2 или 3 спални в търсен столичен район
Открийте сграда, която олицетворява модерното разбиране за дом – пространство, създадено с внимание към всеки детайл и с мисъл за хората, които ще живеят в него. Тук стилната архитектура се вплита хармонично с природата, а уюта и сигурността са водещи приоритети.
Разположена в
от 188 320 €(от 368 321,91 лв.)
(2 780 - 2 978 €/м2)(5 437,21 - 5 824,46 лв./м2)Площ: 63.24 - 115.72 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
За частни лица
Компактна жилищна сграда в кв. Манастирски Ливади – Изток
гр. София , кв. "Манастирски ливади"
Комфортни и стилни апартаменти, подземни гаражи, паркоместа в престижен столичен район
Подарете си луксозен живот в непосредствена близост до природата и само на минути от центъра на София. Вашият нов дом в. Манастирски Ливади – Изток ви очаква. Представяме ви компактна жилищна сграда на 4 етажа, близо до Софийския околовръстен път - изключителен проект, предлагащ
от 134 021 €(от 262 122,29 лв.)(без ДДС)
(2 147 - 2 618 €/м2)(4 199,17 - 5 120,36 лв./м2)Площ: 54.56 - 118.61 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
Лукс
Луксозен апартамент близо до Мол България в кв. "Манастирски ливади - изток"
гр. София , кв. "Манастирски ливади"
Модерно обзаведено жилище в затворен комплекс висок клас строителство с лесен достъп до Околовръстен път
Разгледайте нашето ново предложение за висок клас тристаен апартамент с функционално разпределен интериор, светли и просторни помещения, луксозни общи части и модерни условия за живот в столичния квартал Манастирски ливади – изток, в близост до последната спирка на автобус № 65,
616 200 €(1 205 182,45 лв.)
(2 600 €/м2) (5 085,16 лв./м2)Площ: 237.00 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
Лукс
Двуетажна еко къща с двор в кв. Бояна
гр. София , кв. "Бояна"
Изключителен имот с гараж, паркоместа и луксозни мебели и оборудване
Имаме удоволствието да представим на вашето внимание този луксозен имот в подножието на Витоша, кв. Бояна, на 10 минути с кола от топ центъра на София (НДК), с удобен достъп до болница Св. София, спирки на градския транспорт, училище, магазини и други градски удобства.
Къщата
Продажба
Жилищно-административна сграда в кв. Бъкстон
гр. София , кв. "Бъкстон"
Модерна сграда в процес на строителство до бул. Цар Борис III
Представяме на вашето внимание ограничен брой офиси, двустайни и тристайни апартаменти в новострояща се сграда в един от търсените южни квартали на столицата - кв. Бъкстон. В района са осигурени всички съвременни удобства, като в съседство се намират учебни заведения, възловия
от 187 350 €(от 366 424,75 лв.)
(2 200 €/м2) (4 302,78 лв./м2)Площ: 85.16 - 92.71 м2
Тип на имота:
Офиси
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
Просторен пентхаус с гледка към Витоша в кв. Бели брези
гр. София , кв. "Белите брези"
Отличен имот на пешеходно разстояние от две метростанции
Многостаен пентхаус на едно ниво до 126 ОУ „Петко Ю. Тодоров“, на пешеходно разстояние от две метростанции. Жилището е част от тухлена сграда (2001 г.) с добре поддържани общи части. Кварталът е сред предпочитаните места за живеене в столицата – предлага отлична среда за спокоен
475 000 €(929 019,25 лв.)
(2 500 €/м2) (4 889,58 лв./м2)Площ: 190.00 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Пентхаус
Магдалена Цоклинова
Старши брокер, София
Продажба
Нов магазин с Акт 16 в затворен комплекс в кв. Манастирски ливади
гр. София , кв. "Манастирски ливади"
Търговски обект в модерна 6-етажна сграда до бул. България и Околовръстен път
Луксозен Магазин2, ново строителство в кв. "Манастирски ливади". Намира се на първи етаж в 6-етажен затворен жилищен комплекс, разположен на площ от 4 754 кв.м с отлична локациа до живописната резиденция „Бояна“ и ски лифтовете на Витоша, в непосредствена близост до бул.
Продажба
Голям магазин в затворен комплекс в кв. Манастирски ливади
гр. София , кв. "Манастирски ливади"
Търговски обект в модерна сграда до бул. България и Околовръстен път
Голям магазин3, ново строителство в кв. Манастирски ливади до живописната резиденция „Бояна“ и ски лифтовете на Витоша, в непосредствена близост до бул. „България“ и Околовръстен път за директен достъп до по-голямата част на града. Инфраструктурата на района е много добре
287 000 €(561 323,21 лв.)
(1 951 €/м2) (3 815,15 лв./м2)Площ: 147.13 м2 Партер
Тип на имота:
Магазин
Николай Попов
Старши брокер, София
Продажба
Търговски имот ново строителство в кв. Манастирски ливади
гр. София , кв. "Манастирски ливади"
Комуникативен магазин в южен квартал с отлични перспективи за развитие
Предлагаме за продажба просторен Магазин1 в хармоничен и уреден 6-етажен затворен жилищен комплекс в кв. „Манастирски ливади“ с детска площадка, красиво озеленен кът за отдих, подземен паркинг, до живописната резиденция „Бояна“ и ски лифтовете на Витоша, в непосредствена близост
Наем
ОТДАДЕН
Двустаен апартамент под наем в кв. Манастирски ливади
гр. София , кв. "Манастирски ливади"
Напълно обзаведен модерен дом с газово отопление и отлична локация
Предлагаме двустаен апартамент под наем, разположен в предпочитания южен квартал Манастирски ливади. Районът се отличава с добра инфраструктура, бърз достъп до бул. „България“ и Околовръстен път, както и удобна близост до магазини, заведения, спортни центрове и спирки на градския
550 €/месец(1 075,71 лв./месец)
(7,24 €/м2) (14,15 лв./м2)Площ: 76.00 м2 Етаж: 6
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Иван Каменов
Старши брокер, София
Продажба
Ексклузивно
ПРОДАДЕН
Просторен тристаен апартамент близо до метростанция „Красно село“
гр. София , кв. "Белите брези"
Функционално жилище с отлична локация и бърз достъп до центъра
Предлагаме тристаен апартамент с площ 103,37 кв. м., разположен на 5-ти етаж от 6 в тухлена сграда с асансьор, построена през 1994 г. Имотът се намира в непосредствена близост до метростанция „Красно село“, в предпочитания и добре уреден район Белите брези – място, което съчетава
330 000 €(645 423,90 лв.)
(3 192 €/м2) (6 243,82 лв./м2)Площ: 103.37 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Даниел Тонев
Старши брокер, София
Наем
ОТДАДЕН
Компактен двустаен апартамент в кв. Бояна
гр. София , кв. "Бояна"
Функционално жилище до Национален исторически музей и Околовръстен път
Компактен двустаен апартамент под наем, ситуиран в кв. Бояна, непосредствено до парка на Национален исторически музей – удобно отдалечен от Околовръстен път, но с бърза връзка към ключовия възел.
Имотът е с площ 52 кв.м. и благоприятно южно изложение, намира се на последен
420 €/месец(821,45 лв./месец)
(8,08 €/м2) (15,80 лв./м2)Площ: 52.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Наем
ОТДАДЕН
Изцяло южен двустаен апартамент на ТОП локация в жк. Белите брези
гр. София , кв. "Белите брези"
Апартамент под наем с комуникативна локация
Предлагаме на вашето внимание светъл и топъл двустаен апартамент под наем, разположен в един от най-предпочитаните столични квартали – жк. Белите брези. Локацията е изключително удобна, с бърз достъп до основни булеварди, градски транспорт, търговски обекти и всички необходими
500 €/месец(977,92 лв./месец)
(7,25 €/м2) (14,17 лв./м2)Площ: 69.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Магдалена Цоклинова
Старши брокер, София
Наем
За частни лица
ОТДАДЕН
Чисто нов двустаен апартамент в кв. Манастирски ливади
гр. София , кв. "Манастирски ливади"
Комфортно обзаведено жилище близо до България Мол и магазин Джъмбо
Разгледайте този чисто нов двустаен апартамент, който очаква своите първи наематели. Имотът се намира в един от търсените южни квартали на София - Манастирски ливади, в близост до бул. България и ул. Тодор Каблешков, България Мол, магазин Джъмбо, супермаркет Billa, с лесен достъп
660 €/месец(1 290,85 лв./месец)
(11 €/м2) (20,82 лв./м2)Площ: 62.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Наем
Ексклузивно
Лукс
ОТДАДЕН
Нова къща с дворно място, гараж и сауна във висок клас комплекс сгушен в полите на Витоша
гр. София , кв. "Бояна"
Имот с изчистена и модерна визия и прецизност на детайлите перфектно допълващ заобикалящата го природа
Вие сте човек, който мечтае да живее в изискан дом, отговарящ на вашите високи стандарти, държите на стила и вниманието към малките детайли? Предлагаме ви отлична възможност да наемете чисто нова къща във висок клас комплекс сгушен в полите на Витоша. Модерният и стилен имот
Продажба
Лукс
ПРОДАДЕН
Светъл и просторен апартамент с три спални обзаведен в стил „Shabby Chic" в подножието на Витоша
гр. София , кв. "Драгалевци"
Четиристаен апартамент в поддържана сграда близо до киноцентър „Бояна“
Просторно жилище, намиращо се съвсем близо до киноцентър „Бояна“. Кооперацията е разположена в подножието на Витоша, панорамата към която е прекрасна. В близост се намират множество туристически пътеки. Апартаментът е разположен в един от най-желаните столични райони с улеснен
340 000 €(664 982,20 лв.)
(2 073 €/м2) (4 054,77 лв./м2)Площ: 164.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Даниел Тонев
Старши брокер, София
Наем
ОТДАДЕН
Луксозен офис с комуникативна локация в кв. Хиподрума
гр. София , кв. "Хиподрума"
Просторен офис до възловия бул. Цар Борис III и Медицински университет
Модерен офис с просторна и комфортна работна среда в кв. Хиподрума, до възловия бул. Цар Борис III, на 600 м до Медицински университет, в близост до училище, парк Хиподрума, болници, РЗИ, парк Лагера, спирки на редовния градски транспорт, включително метростанция, с удобен достъп
2 880 €/месец(5 632,79 лв./месец)(без ДДС)
(8,23 €/м2) (16,09 лв./м2)Площ: 350.00 м2 Етаж: 10
Тип на имота:
Офис
Иван Каменов
Старши брокер, София
Продажба
-17%
Ексклузивно
Лукс
ПРОДАДЕН
Луксозен апартамент на тиха улица в кв. Драгалевци
гр. София , кв. "Драгалевци"
Обзаведен тристаен апартамент в нова сграда в подножието на планината
Търсите спокойствие, чист въздух и великолепна атмосфера в подножието на Витоша? Не пропускайте този имот! Луксозен тристаен апартамент в един от най-зелените и спокойни столични райони. Добре уреден и търсен, встрани от шума на големия град, но с лесна връзка с важни точки на
195 000 €235 000 €381 386,85 лв.459 620,05 лв.
(1 658 €/м2) (3 243,36 лв./м2)Площ: 117.59 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Стойчо Бугов
Старши брокер, София