Имоти за продажба - страница 133
ТЪРСИ
Търсене
Използвайте AI търсене
Продажба
ПРОДАДЕН
Парцел в регулация между Пловдив и Стара Загора
Близо до гр. Стара Загора , с. Опълченец
УПИ близо до връзката с АМ "Тракия"
Предлагаме на вашето внимание дворно място с площ 1300 кв.м. включващо и стара стопанска постройка. По границите на парцела минават трасета за питейна вода, и електричество, пътят е черен но лесно проходим целогодишно.
Селото, в което се намира имотът е с много удобна връзка до
Продажба
-5%
ПРОДАДЕН
Тристаен апартамент в тухлена сграда в кв. Младост 2
гр. София , кв. "Младост 2"
Тристайно жилище с възможност за обособяване на още една спалня
Предлагаме ви обзаведен тристаен апартамент, който лесно може да се преустрои в четиристаен непреходен апартамент, поради наличието на вода и канализация в сегашната всекидневна, а настоящата кухня може да се превърне в трета спалня. Жилището е напълно обзаведено и оборудвано,
310 000 €324 900 €606 307,30 лв.635 449,17 лв.
(2 067 €/м2) (4 042,05 лв./м2)Площ: 150.00 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Стойчо Бугов
Старши брокер, София
Продажба
Лукс
ПРОДАДЕН
Четиристаен апартамент в Oasis Residence до Панчарево
с. Панчарево , гр. София
Ново жилище с двор до Англо-американско училище, с лесен достъп до Околовръстен път
Четиристаен апартамент в модерен затворен комплекс Oasis Residence, успешно съчетаващ модерни удобства и близост до природата – езерото Панчарево (10 минути) и ски курорт Витоша (20 минути), както и удобен достъп до Околовръстен път и Самоковско шосе, на 5 минути от
314 000 €(614 130,62 лв.)
(2 017 €/м2) (3 944,32 лв./м2)Площ: 155.70 м2 Партер
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Стойчо Бугов
Старши брокер, София
Продажба
-9%
Лукс
ПРОДАДЕН
Луксозна вила със 180-градусова гледка към Черно море
гр. Балчик , в.з. Изгрев
Обзаведена вила със спираща дъха гледка, голям отопляем басейн със солена тюркоазена вода
Безупречен имот във вилна зона между Варна - Златни пясъци - Албена и Балчик.
Уединение, простор, тишина, качествено обзавеждане, висок клас довършителни работи и уникална панорама към морето. Всичко това в едно - дом, за който мечтае всеки!
Имотът е с площ 321 кв. м.
Продажба
-3%
Ексклузивно
ПРОДАДЕН
Обзаведен апартамент в кв. Младост 3
гр. София , кв. "Младост 3"
Жилище с удобна локация до метростанция, детска градина и магазини
Светъл и просторен апартамент разположен в панелна сграда с отлично поддържани общи части, контрол на достъп, подменена дограма на входа на тиха и спокойна улица с добре поддържани околоблокови пространства. В близост се намира метростанция Младост 3 и 25 поликлиника.
Имотът
169 900 €175 000 €332 295,52 лв.342 270,25 лв.
(1 845 €/м2) (3 607,99 лв./м2)Площ: 92.10 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Стойчо Бугов
Старши брокер, София
Продажба
ПРОДАДЕН
Слънчев тристаен апартамент в кв. Колю Фичето
гр. Велико Търново
Тухлен апартамент до Национален Военен Университет, търговски център, парк
Предлагаме за покупка тристаен апартамент с чудесна локация в оживения квартал на Велико Търново - Колю Фичето, близо до Национален Военен Университет, големи търговски обекти, МОЛ Велико Търново, банки, бул. България, ул. Магистрална и много други удобства. Жилището се намира
125 000 €(244 478,75 лв.)
(1 453 €/м2) (2 842,78 лв./м2)Площ: 86.00 м2 Етаж: 8
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Димитър Павлов
Регионален мениджър, Велико Търново
Продажба
ПРОДАДЕН
Aпартамент с три спални в поддържана сграда близо до Ловен парк
гр. София , кв. "Дианабад"
Жилище близо до две детски площадки, училище и спирка на градски транспорт
Изключително топъл и светъл апартамент в кв. Дианабад. Районът осигурява отлични условия за спокойно ежедневие, отлични комуникации и оживена среда, достъпът до центъра и важни точки на града се извършва лесно и удобно. В близост се намират основни пътни артерии, спирки на
206 000 €(402 900,98 лв.)
(1 938 €/м2) (3 790,23 лв./м2)Площ: 106.30 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Магдалена Цоклинова
Старши брокер, София
Продажба
ПРОДАДЕН
Реновирана и обзаведена къща в подножието на Стара Планина
Близо до гр. Стара Загора , с. Дъбово
Напълно обзаведен имот на 25 км. от Стара Загора
Ако мислите да прекарате ваканцията си в живописен район, не трябва да пропускате тази оферта. Имотът, който Ви предлагаме е разположен на 25 км. от град Стара Загора, в село в подножието на Стара Планина, близо до река Тунджа, язовир "Жребчево" и СПА комплекси с минерална
Продажба
Лукс
ПРОДАДЕН
Светъл и просторен апартамент с три спални обзаведен в стил „Shabby Chic" в подножието на Витоша
гр. София , кв. "Драгалевци"
Четиристаен апартамент в поддържана сграда близо до киноцентър „Бояна“
Просторно жилище, намиращо се съвсем близо до киноцентър „Бояна“. Кооперацията е разположена в подножието на Витоша, панорамата към която е прекрасна. В близост се намират множество туристически пътеки. Апартаментът е разположен в един от най-желаните столични райони с улеснен
340 000 €(664 982,20 лв.)
(2 073 €/м2) (4 054,77 лв./м2)Площ: 164.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Даниел Тонев
Старши брокер, София
Продажба
ПРОДАДЕН
Просторен и светъл апартамент с 2 спални близо до парк „Младост 3“ и метро
гр. София , кв. "Младост 3"
Частично обзаведено жилище с отлична локация в столичния кв. Младост 3
Светъл и много просторен апартамент в столичния кв. Младост 3. Намира се на много комуникативно място в непосредствена близост има множество магазини от големи вериги, училище, детска градина, поликлиника, община и парк. Жилището е част от тухлена сграда от 2006 г., с асансьор,
235 000 €(459 620,05 лв.)
(1 895 €/м2) (3 706,61 лв./м2)Площ: 124.00 м2 Етаж: 1
гр. Варна , кв. "Гръцка махала"
Луксозен имот с високи тавани до Морската градина и басейн Приморски
Днешното ни предложение включва готов за нанасяне обзаведен тристаен апартамент със стилен интериор. Луксозен имот на 50 метра от Морската градина във Варна. Дизайнът на жилището е изпълнен по перфектен начин.
Аристократичната височина на помещенията от 3.20 метра създава
189 900 €(371 412,12 лв.)
(2 499 €/м2) (4 887 лв./м2)Площ: 76.00 м2
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
-17%
Ексклузивно
Лукс
ПРОДАДЕН
Луксозен апартамент на тиха улица в кв. Драгалевци
гр. София , кв. "Драгалевци"
Обзаведен тристаен апартамент в нова сграда в подножието на планината
Търсите спокойствие, чист въздух и великолепна атмосфера в подножието на Витоша? Не пропускайте този имот! Луксозен тристаен апартамент в един от най-зелените и спокойни столични райони. Добре уреден и търсен, встрани от шума на големия град, но с лесна връзка с важни точки на
195 000 €235 000 €381 386,85 лв.459 620,05 лв.
(1 658 €/м2) (3 243,36 лв./м2)Площ: 117.59 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Стойчо Бугов
Старши брокер, София
Продажба
ПРОДАДЕН
Бизнес имот с отлична комуникативност в кв. Виница
гр. Варна , кв. "Виница"
Търговско помещение, подходящо за ресторант, фитнес, дентален център, медицинска клиника, за живеене
Представяме за продажба бизнес имот на две нива, подходящ за магазин, офис, фитнес зала, медицински център, учебен център, както и за живеене. Двата етажа са свързани с външни и вътрешни стълби, има и топла връзка с асансьор. Помещението е със статут на заведение.
Район Виница
Продажба
ПРОДАДЕН
Къща сред чист въздух, спокойствие и зеленина само на 15 км. от идеалния център на София
Близо до гр. София , с. Гурмазово
Последна къща с дворно място, барбекю и страхотна панорамна гледка към планините Витоша, Люлин, Стара планина, както и към столицата
Новостроящи се къщи в с. Гурмазово, на 3 км. от Божурище и на 15 км. от центъра на София. Селото е с добра инфраструктура, на 6 км се намира магазин Метро. Разположено е на 604 м. надморска височина, разполага с магазини, кафене, полицейски участък, здравна служба и редовен
Продажба
Ексклузивно
Лукс
ПРОДАДЕН
Двустаен апартамент с прекрасна гледка на пешеходно разстояние от Южен парк и Парадайс център
гр. София , кв. "Кръстова вада"
Жилище в модерна сграда с луксозна фасада и качествени общи части до всички удобства
Просторно жилище с уникални гледки към Витоша и столицата и отлична локация на пешеходно разстояние от Южен парк и Парадайс център!
Апартамент с една спалня в нова сграда, радваща се на комуникативна локация в предпочитания кв. Кръстова вада. Жилището се отличава с просторни,
330 000 €(645 423,90 лв.)
(1 995 €/м2) (3 902,20 лв./м2)Площ: 165.40 м2 Етаж: 6
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Даниел Тонев
Старши брокер, София
Продажба
ПРОДАДЕН
Ремонтирано жилище до Станционна градина и магазини
гр. Стара Загора , кв. "Център"
Обзаведено жилище в поддържана сграда в широк център на Стара Загора
Компактно жилище с отлична локация в широк център на Стара Загора. Жилището е част от поддържана сграда с асаснсьор. Локацията в близост до спирка на градския транспорт е предимство, което дава възможност за лесно придвижване до всяка точка на града. На разположение в близост са
38 000 €(74 321,54 лв.)
(1 118 €/м2) (2 185,93 лв./м2)Площ: 34.00 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Мирослав Караколев
Регионален мениджър, Стара Загора
Продажба
ПРОДАДЕН
Парцел за строеж на семейна къща до морето в село Българево
Близо до гр. Добрич , с. Българево
Регулиран парцел на асфалтов път на 7 км от град Каварна и нос Калиакра
Търсите спокойно и живописно място, където да построите своя нов дом в близост до морето? Имаме атрактивно предложение за вас – просторен парцел с площ от 1125 кв.м. в самото село Българево, което е на 7 км от град Каварна, на 60 км югоизточно от областния град Добрич, на пътя за
Продажба
изгодно
ПРОДАДЕН
Парцел за строителство на къща във вилна зона на гр. Бургас
гр. Бургас , кв. "Банево"
Парцел в регулация с гледка към язовир
Предлагаме за продажба парцел от 1000 кв. м. разположен в квартал Банево вилна зона, местност Острица 2. Парцелът не е ограден и няма комуникации, но в съседство има построени вили и има ток и вода. Намира се на 20 км от областния център - град Бургас, на 25 км от международното
Продажба
Лукс
ПРОДАДЕН
Уникален тристаен апартамент на ул. Съборна
гр. София , кв. "Център"
Престижен имот сред популярни архитектурни забележителности в топ центъра на столицата
Изключителен имот, разположен в сърцето на столицата, заобиколен от емблематични архитектурни забележителности като храм „Свети Георги Победоносец” Ротондата, катедрален храм Света Неделя, Президентството, хотел „Балкан”. Тристайният апартамент е разположен в представителна
320 000 €(625 865,60 лв.)
(4 507 €/м2) (8 815,01 лв./м2)Площ: 71.00 м2 Етаж: 4
Близо до гр. Стара Загора , с. Рупките
Парцел в регулация на изгодна цена на 6 км от Чирпан
Парцел в края на тихо и спокойно село, подходящ за фамилна къща, с приятни гледки, близо до града. Прцелът се намира до град Чирпан - 6 км, на близо 54 км югозападно от областния град Стара Загора, на 66 км североизточно от град Пловдив.
Отстояние до:
• Ток – по
Продажба
ИНВЕСТИЦИОНЕН ПРОЕКТ
ПРОДАДЕН
„Europark Plovdiv“ - парцел с проект за един от най-големите логистични и индустриални паркове в България
Близо до гр. Пловдив
Уникален инвестиционен проект близо до град Пловдив
„Europark Plovdiv“ - парцел с проект за един от най-големите логистични и индустриални паркове в България с безспорни предимства и услуги. Паркът ще бъде с обща площ от 415 000 кв. м. Това ще е един от най-големите логистични, складови и леки производствени паркове в България.
Продажба
ИНВЕСТИЦИОНЕН ПРОЕКТ
ПРОДАДЕН
Проект за затворен комплекс "Орли Гардънс"
гр. Пловдив , Метро Кеш енд Кери
Уникален инвестиционен проект в Пловдив
За нас е удоволствие да ви представим този проект на уникален и изключително зелен жилищен комплекс от затворен тип – „Орли Гардънс” (Orly Gardens). Той е планиран на парцел с площ от 37 685 кв.м., разположен в западната част на Пловдив, само на 6 км от центъра на
942 000 €(1 842 391,86 лв.)
(25 €/м2) (48,89 лв./м2)Площ: 37 685.00 м2
Тип на имота:
Парцел с проект
Виктор Вучелийски
Изпълнителен директор "Продажби и операции", София