investitsionni proekti в София за продажба и под наем - страница 13
За частни лица
Жилищна сграда в процес на строителство в кв. Люлин 10
гр. София , кв. "Люлин 10"
Комуникативни апартаменти в близост до бул. "Сливница" и бул. "Петър Дертлиев"
Представяме Ви нова жилищна сграда в ж.к. Люлин 10, разположена в близост до бул. „Сливница“ и бул. „Петър Дертлиев“ – локация с бърз достъп до основни пътни артерии, градски транспорт, метро, търговски обекти, учебни заведения и зони за отдих. Проектът е отлична възможност както
от 82 765 €(от 161 874,27 лв.)
(1 750 - 2 145 €/м2)(3 422,70 - 4 195,26 лв./м2)Площ: 47.29 - 123.20 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
За частни лица
Нова жилищна сграда в ж.к. Люлин 10
гр. София , кв. "Люлин 10"
Модерен проект с комфортни жилища, качествено строителство и отлична локация до бул. „Сливница“
Представяме Ви нова жилищна сграда в ж.к. Люлин 10, разположена в близост до бул. „Сливница“ и бул. „Петър Дертлиев“. Локацията осигурява удобен достъп до основни пътни артерии, градски транспорт, магазини и всичко необходимо за съвременния градски начин на живот. Проектът е
от 122 174 €(от 238 951,57 лв.)
(1 850 €/м2) (3 618,29 лв./м2)Площ: 66.04 - 113.00 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
West Residence – висок стандарт на модерния градски живот в кв. Левски
гр. София , кв. "Левски"
Модерна архитектура, добра локация и ограничен брой апартаменти в сърцето на развиващ се район в столицата
West Residence не е просто нова сграда – това е внимателно създадена концепция за съвременен живот, в която архитектура, комфорт и локация се срещат в перфектен баланс.
Дом, който се усеща различно за хора търсещи нещо повече от квадратни метри – качество, спокойствие и
от 175 362 €(от 342 978,26 лв.)
(1 600 - 2 400 €/м2)(3 129,33 - 4 693,99 лв./м2)Площ: 79.71 - 208.29 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Магдалена Цоклинова
Старши брокер, София
Продажба
Нова сграда с Акт 14 в близост до парк и езеро в кв. Дружба 1
гр. София , кв. "Дружба 1"
Комфортни жилища с пешеходен достъп до метростанция, болница, училище
Нов жилищен комплекс с Акт 14 в интензивно обновяващия се район – жк Дружба 1, с отлична локация в близост до парк с езеро, много зелени площи, 28-ми ДКЦ, детски градини, училища, метростанция Искърско шосе, други удобни спирки на редовния градски транспорт, магазини, кафенета,
от 283 104 €(от 553 703,30 лв.)
(1 944 €/м2) (3 802,12 лв./м2)Площ: 145.63 - 145.63 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Николай Попов
Старши брокер, София
Продажба
-2%
Двустаен апартамент до метро, парк и West Mall Sofia
гр. София , кв. "Люлин 10"
Функционално жилище с просторна гледка и отлична комуникация до Западен парк в кв. Люлин 10
Предлагаме за продажба двустаен апартамент с удобна и изключително комуникативна локация в кв. Люлин 10, в непосредствена близост до метростанция „Западен парк“ и търговския център West Mall Sofia, парк, бул. Царица Йоанна, болница, супермаркет, детска градина и др. Районът
162 000 €165 000 €316 844,46 лв.322 711,95 лв.
(2 300 €/м2) (4 498,71 лв./м2)Площ: 70.43 м2 Етаж: 14
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Николай Попов
Старши брокер, София
Продажба
За частни лица
Лукс
Комплекс от пет еднофамилни къщи пред Акт 16 сред гора и чист въздух
с. Панчарево , комплекс Бяла черква
Просторни къщи с дворни места, две паркоместа и впечатляваща гледка към планината
Комплекс от пет еднофамилни, редови къщи разположени в две групи.
Комплексът е с получен Акт 15 и очакван Акт 16 през май 2026 г.
Предлагаме ви отлична възможност да закупите семеен дом в комплекс разположен в Панчарево, местност „Косанин дол ”. Районът осигурява отлични
Продажба
Подземни гаражи и паркоместа в кв. Малинова Долина
гр. София , кв. "Малинова долина"
Гаражи и паркоместа в луксозен комплекс от три многофамилни жилищни сгради с Акт 16
Подземни гаражи и паркоместа в жилищен комплекс с Акт 16 в непосредствена близост до булевард Симеоновско шосе, супермаркети Фантастико и Кауфланд, детски градини, елитни училища, зали и комплекси за спорт, както и до разнообразието от места за забавления в Студентски град. В
Продажба
-19%
Урегулиран парцел до Летището и бул. Брюксел
гр. София , кв. "НПЗ Искър"
Равен терен с лице на две улици в съседство със складови бази, хотели, логистични фирми
Предлагаме за продажба урегулиран парцел (3599 кв.м.), разположен близо до Летище София, бул. Брюксел, бул. Христофор Колумб. Теренът е равен, с лице към две улици.
Имотът попада в зона Пмс, която е предвидена за застрояване на производствени, складови, административни,
935 740 €1 151 680 €1 830 148,36 лв.2 252 490,29 лв.
(260 €/м2) (508,52 лв./м2)Площ: 3 599.00 м2
Тип на имота:
Парцел в регулация
Стойчо Бугов
Старши брокер, София
Наем
Лукс
Резервиран
Луксозен двустаен апартамент под наем до НСА в кв. Малинова долина
гр. София , кв. "Малинова долина"
Дизайнерски обзаведено жилище с висок клас оборудване и възможност за подземен гараж
Предлагаме под наем изключително стилен двустаен апартамент, разположен в предпочитаната част на кв. Малинова долина, в непосредствена близост до Национална спортна академия (НСА). Имотът впечатлява с висок стандарт на изпълнение, модерна визия и внимателно подбран интериор,
700 €/месец(1 369,08 лв./месец)
(11 €/м2) (21,73 лв./м2)Площ: 63.00 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Кирил Календерски
Брокер, София
Продажба
Земеделска земя с добра локация на Околовръстен път
с. Казичене , ул. Околовръстен път
Равен парцел с правоъгълна форма в с. Казичене
Предлагаме Ви земеделска земя – 5-та категория разположена в индустриалната периферия на София, Околовръстен път. Имотът попада в зона Пмс – предназначена за малки и средни производства, занаятчийски услуги, логистични паркове и други съвместими дейности, което го прави
Продажба
Нова жилищна сграда в кв. Младост 1
гр. София , кв. "Младост 1"
Модерна архитектура, високо качество на изпълнение и отлична градска локация
Представяме нов жилищен проект в един от най-предпочитаните райони на столицата – кв. Младост 1 в София. Отлично съчетание от модерна визия, функционални жилища и висок клас строителство, осигуряващи комфортна среда за живот и отлична инвестиционна стойност.
Сградата е
от 175 000 €(от 342 270,25 лв.)
(3 079 - 3 266 €/м2)(6 022 - 6 387,74 лв./м2)Площ: 55.58 - 147.95 м2
гр. София , кв. "Банишора"
Модерен проект с ограничен брой апартаменти и отлична градска локация
Представяме нов жилищен проект – малка сграда с апартаменти, разположена в един от комуникативните райони на София – кв. Банишора. Проектът предлага модерна архитектура, висококачествени материали и ограничен брой жилища, което осигурява спокойна и комфортна среда за
от 215 825 €(от 422 117,01 лв.)
(2 500 €/м2) (4 889,58 лв./м2)Площ: 86.33 - 202.87 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Даниел Тонев
Старши брокер, София
Продажба
Парцел за промишлено строителство на бул. Проф. Цветан Лазаров
гр. София , кв. "Дружба 2"
Поземлен имот в кв. Дружба 2
Предлагаме за покупка парцел за промишлено строителство на бул. Проф. Цветан Лазаров в кв. Дружба 2. Кварталът предлага развита инфраструктура и гарантира отлични условия за инвестиционни намерения, главни пътни артерии и бърз достъп до летище София и жк. „Младост“. Продават се
260 000 €(508 515,80 лв.)
(253 €/м2) (494,67 лв./м2)Площ: 1 028.00 м2
Тип на имота:
Парцел в регулация
Виктор Вучелийски
Изпълнителен директор "Продажби и операции", София
Продажба
Парцел подходящ за изграждане на складове в местност Смърдана
гр. София , кв. "Красна поляна 3"
Парцел до Западен парк и фотоволтаичен парк
Представяме ви изключителна възможност да инвестирате в първокласна земеделска земя от 2,499 кв. м., разположена в непосредствена близост до фотоволтаичен парк в живописната местност Смърдана. Тази стратегическа локация предлага несравними предимства за развитие и диверсификация
182 430 €(356 802,07 лв.)
(73 €/м2) (142,78 лв./м2)Площ: 2 499.00 м2
Тип на имота:
Парцел за инвестиция
Магдалена Цоклинова
Старши брокер, София
Продажба
Инвестиционен парцел за продажба в Нови Хан
с. Нови хан , гр. София
Просторен парцел в живописния район на Копанита
Просторен парцел в живописния район на Копанита, сгушена между зелени хълмове и граничеща с регулацията на вилната зона Умни Дол. Имотът се отличава с впечатляващите си размери, като предлага две лица с дължина съответно 39 метра и 103 метра. Електричество и водоснабдяване са в
396 000 €(774 508,68 лв.)
(80 €/м2) (156,47 лв./м2)Площ: 4 950.00 м2
Тип на имота:
Парцел за инвестиция
Стефан Абанозов
Регионален мениджър, Боровец
Продажба
За частни лица
Нова сграда с Акт 15 в кв. Бояна
гр. София , кв. "Бояна"
Последен градски апартамент с отлична локация и разпределение
Търсите жилище в един от най-престижните южни райони на столицата, в подножието на планината? Имаме отлично предложение за вас в кв. Бояна! Последен четиристаен апартамент в район с предимно нови, ниско-етажни сгради с добре оформени дворни пространства.
В непосредствена
от 498 500 €(от 974 981,26 лв.)
(2 299 €/м2) (4 496,52 лв./м2)Площ: 216.83 - 216.83 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
Многофункционален бизнес имот във Вакарел
с. Вакарел , гр. София
Промишлен имот с бърз и удобен достъп до АМ „Тракия
Предлагаме за продажба изключително функционален бизнес/промишлен имот в с. Вакарел, само на 30–35 км от София, с бърз и удобен достъп до АМ „Тракия“. Локацията е стратегическа за логистика, производство или настаняване на персонал, като съчетава спокойна среда и отлична
Продажба
-4%
ПРОДАДЕН
Просторно подземно паркомясто с лесен достъп в кв. Полигона
гр. София , кв. "Полигона"
Паркомясто с лесен достъп подходящо както за по-големи автомобили, така и за SUV клас
Предлагаме за продажба подземно паркомясто, разположено на ниво -1 в модерна и отлично поддържана сграда в един от най-комуникативните и динамично развиващи се райони на София – кв. Полигона.
Площта от 18.12 кв. м. осигурява достатъчно пространство и отлична маневреност, което
34 500 €36 000 €67 476,14 лв.70 409,88 лв.
(1 904 €/м2) (3 723,85 лв./м2)Площ: 18.12 м2 Партер
Тип на имота:
Паркомясто
Михаил Кръстев
Брокер , София
Продажба
ЕксклузивноХит
Жилищна сграда в Малинова долина близо до НСА
гр. София , кв. "Малинова долина"
Слънчеви апартаменти в оформяща се приятна жилищна зона с Акт 15. Последни двустайни апартаменти!
Представяме на вашето внимание последни двустайни апартаменти в нова сграда с Акт 15 и модерна визия в бързоразвиващия се кв. Малинова долина, проектирана с два входа - вход „А“ и вход „Б“, които се състоят от шест надземни етажа и един подземен етаж, с красиво аранжиран вътрешен
от 175 000 €(от 342 270,25 лв.)
(2 597 €/м2) (5 079,70 лв./м2)Площ: 67.38 - 67.38 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Магдалена Цоклинова
Старши брокер, София
Продажба
За частни лица
Апартаменти с 2 спални в сграда до ул. Г. С. Раковски
гр. София , кв. "Център"
Нова сграда стартирало строителство близо до центъра на столицата
Представяме ви нова сграда стартирало строителството с ограничен избор от нови двустайни и тристайни апартаменти. Качествен жилищен проект в най-спокойната част на центъра само на 10 минути от метростанция и на 20 минути пеша от Храм-паметника "Свети Александър Невски". Идеални
от 260 000 €(от 508 515,80 лв.)
(2 145 €/м2) (4 195,33 лв./м2)Площ: 121.21 - 121.21 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
За частни лица
Нова жилищна сграда до метростанция Сливница
гр. София , кв. "Люлин 8"
Качествени градски жилища с комуникативна локация в кв. Люлин 8
Новострояща се жилищна сграда, разположена в северозападната част на София, в ж.к. Люлин 8 – микрорайон от един от най-големите и добре развити жилищни комплекси в столицата. Локацията осигурява отлична свързаност с ключови пътни артерии като бул. „Сливница“, бул. „Пенчо
от 155 000 €(от 303 153,65 лв.)
(2 012 - 2 151 €/м2)(3 935,13 - 4 206,99 лв./м2)Площ: 77.04 - 103.22 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
Прекрасен източен апартамент със собствен двор в Лукс Билдинг 4
гр. София , кв. "Малинова долина"
Двустаен апартамент с довършителни работи и Акт 16 в кв. Малинова Долина
Разгледайте нашето ново атрактивно предложение за покупка на двустаен апартамент, завършен до ключ с оборудвана баня в качествена модерна сграда с Акт 16 в кв. Малинова долина, с лесен достъп до бул. Симеоновско шосе и Околовръстен път за бърза връзка с всички квартали на София.
190 428 €(372 444,80 лв.)
(2 270 €/м2) (4 439,68 лв./м2)Площ: 83.89 м2 Партер
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Магдалена Цоклинова
Старши брокер, София
Продажба
Обработваема земеделска земя под рента до поделението на МВР
гр. София , кв. "в.з.Врана - Герман"
Равен парцел с правоъгълна форма в района на с. Герман
Представяме ви перспективен поземлен имот в землището на с. Герман, в непосредствена близост до поделението на МВР и основни транспортни връзки на столицата. Локацията е стратегическа – с директна близост до ул. „Патриарх Герман“, Цариградско шосе и Околовръстен път, което
420 000 €(821 448,60 лв.)
(75 €/м2) (146,69 лв./м2)Площ: 5 600.00 м2
Тип на имота:
Парцел за инвестиция
Стойчо Бугов
Старши брокер, София
Продажба
За частни лица
Жилищна сграда в непосредствена близост е НСА
гр. София , кв. "Малинова долина"
Апартаменти с 1, 2 или 3 спални в нова сграда в кв. Малинова долина
Сграда, която ще преобърне представата Ви за градски комфорт!
Новото лице на съвременното и качествено строителство в един от най-перспективните и бързоразвиващи се квартали на столицата. Това не е просто сграда – това е дом с характер, инвестиция с визия и пространство,
Продажба
Ексклузивно
Резервиран
Апартамент със собствен двор в LUX Building 7 – Малинова долина
гр. София , кв. "Малинова долина"
Двустаен апартамент в сграда с Акт 15 и отлична локация до НСА
Предлагаме за продажба двустаен апартамент със собствен двор в LUX Building 7 – модерна сграда ново строителство, разположена в един от най-перспективните и търсени райони на София – кв. Малинова долина, в непосредствена близост до Националната спортна академия.
Имотът е с Акт
110 000 €(215 141,30 лв.)
(1 953 €/м2) (3 820,66 лв./м2)Площ: 56.31 м2 Партер
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Магдалена Цоклинова
Старши брокер, София
Продажба
Външни паркоместа в кв. Дружба 1
гр. София , кв. "Дружба 1"
Паркоместа в близост до 28-мо ДКЦ и езерото в Дружба 1
Предлагаме ви уникална възможност да закупите външни паркоместа в кв. Дружба 1. Търсено местоположение до парк Дружба, езеро, 28-мо ДКЦ, зелени площи, учебни заведения, бул. Искърско шосе, медицински център, църква, магазини, кафенета, ресторанти, супермаркети и търговски
Продажба
Парцел в регулация близост до Северна скоростна тангента
гр. София , кв. "Илиянци"
Парцел с отлична локация за застрояване на 10 км от София
Представяме ви парцел с площ от 2 137 кв.м. разположен в квартал Илиянци, само на 10 км от центъра на София, с отличен достъп до основни пътни артерии, което го прави отличен избор както за жилищно строителство, така и за инвестиционни цели.
Парцелът попада в зона Смф2,
213 700 €(417 960,87 лв.)
(100 €/м2) (195,58 лв./м2)Площ: 2 137.00 м2
Тип на имота:
Парцел в регулация
Николай Попов
Старши брокер, София
Продажба
ПРОДАДЕН
Тристаен апартамент с панорамна гледка в кв. Разсадника
гр. София , кв. "Разсадника"
Просторен апартамент с таванско помещение до парк Св. Св. Петър и Павел, училище и метростанция
Представяме на вашето внимание необзаведен тристаен апартамент, разположен в сърцето на квартал Разсадника, до парк Св. Св. Петър и Павел, училище, болница, възлови булеварди, удобни спирки на редовния градски транспорт. С обща площ от 94 кв.м, апартаментът предлага отлично
225 000 €(440 061,75 лв.)
(2 390 €/м2) (4 673,55 лв./м2)Площ: 94.16 м2 Етаж: 9
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Николай Попов
Старши брокер, София
Продажба
Парцел за инвестиция в с. Железница, с гледка към Витоша
с. Железница , Последната спирка на автобус № 69
Имот за нискоетажно жилищно строителство
Представяме на вашето внимание парцел за инвестиция в местност Умни дол в село Железница, разположен в полите на Витоша, в живописна и тиха част на района. Парцелът предлага възможности за нискоетажно жилищно строителство и е с перспективно местоположение на по-малко от 300 м от
85 436 €(167 098,29 лв.)
(52 €/м2) (101,70 лв./м2)Площ: 1 643.00 м2
Тип на имота:
Парцел за инвестиция
Стойчо Бугов
Старши брокер, София
Продажба
За частни лица
Лукс
Луксозен комплекс от къщи на 15 км от София
с. Гурмазово , гр. София
Просторни къщи с три спални, гараж за два автомобила и дворно място в с. Гурмазово
Комплекс от осем къщи, които съчетават всички предимства на крайградските райони с луксозен начин на живот близо до природата.
Разположен в село Гурмазово на около 15 км западно от центъра на град София, в близост до град Божурище.
Устойчиви и енергийно ефективни домове,