investitsionni proekti в София за продажба и под наем - страница 14
За частни лица
Регулиран парцел в кв. Изгрев, гр. Банкя
гр. Банкя , гр. София
Парцел за нискоетажно строителство в район с минерални извори и чист въздух
Регулиран парцел (894 кв.м.) за нискоетажно строителство до 10 метра в квартал Изгрев на гр. Банкя - предпочитано място за живеене и почивка, благодарение на своята природна красота, здравословен климат и удобства.
Характеристики на имота:
• Максимална плътност – 40%
• Кинт
180 000 €(352 049,40 лв.)
(201 €/м2) (393,79 лв./м2)Площ: 894.00 м2
Тип на имота:
Парцел в регулация
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
Атрактивен четиристаен апартамент в Младост 4 – готов за нанасяне!
гр. София , кв. "Младост 4"
Напълно обзаведен апартамент на атрактивна цена и с потенциал
Предлагаме за продажба просторен и функционален четиристаен апартамент, разположен в една от най-предпочитаните части на кв. Младост 4. Имотът съчетава голяма жилищна площ, отлично разпределение и пълно обзавеждане, което го прави изключително подходящ както за семейно жилище,
424 000 €(829 271,92 лв.)
(3 834 €/м2) (7 499,29 лв./м2)Площ: 110.58 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Михаил Кръстев
Брокер , София
Продажба
За частни лица
ПРОДАДЕН
Двустаен апартамент на промоционална цена в кв. Манастирски ливади
гр. София , кв. "Манастирски ливади"
Ново жилище с южно изложение и панорамна гледка към Витоша и Копитото
Предлагаме на вниманието ви изключително атрактивен двустаен апартамент, част от модерен жилищен проект с доказан инвеститор, съвременна архитектура и отлична локация. Имотът е изцяло с южно изложение и разкрива впечатляваща панорама към Витоша и Копитото.
Апартаментът (обща
180 000 €(352 049,40 лв.)
(2 763 €/м2) (5 403,67 лв./м2)Площ: 65.15 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Михаил Кръстев
Брокер , София
Наем
Лукс
Къща в елитен затворен комплекс в полите на Витоша
гр. София , кв. "Симеоново"
Еднофамилна къща с топ локация в София
Къща в нов комплекс от затворен тип с удобства и топ локация на 1.5 км. от магазин IКЕА и Ring Mall, непосредствено до водната пречиствателна станция.
Мястото е далеч от шума на забързания град, но и достатъчно близо до столицата, благодарение на добрата пътна инфраструктура.
Продажба
Бутикова сграда с просторни апартаменти и прекрасни гледки
гр. София , кв. "Витоша"
Жилища с 1, 2 или 3 спални на тиха и спокойна улица, пряка на бул. Симеоновско шосе с директен достъп до самия булевард
Представяме ви бутикова жилищна сграда, разположена в сърцето на квартал "Витоша", известен със своята зеленина и чист въздух. Тази нова сграда е проектирана да осигури комфортен начин на живот сред природата, с просторни апартаменти, панорамни гледки към планината и удобна
от 255 000 €(от 498 736,65 лв.)
(2 679 - 3 004 €/м2)(5 239,67 - 5 875,31 лв./м2)Площ: 84.88 - 220.72 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Магдалена Тошева
Старши брокер, София
Продажба
За частни лица
Многофамилна жилищна сграда с Акт 16 и комуникативна локация в кв. Овча купел
гр. София , кв. "Овча купел"
Последни тристайни жилища до възлови булеварди, учебни заведения, парк, държавни институции
Нова жилищна сграда с Акт 16 в кв. Овча купел, между ул. Любляна, бул. Овча купел, бул. Цар Борис III, Околовръстен път, в близост до фитнес, държавни институции като НАП-офис Витоша, Държавен фонд земеделие, Агенция по геодезия, картография и кадастър, както и супермаркет
от 277 931 €(от 543 585,79 лв.)
(2 690 - 4 772 €/м2)(5 261,18 - 9 333,22 лв./м2)Площ: 103.32 - 270.31 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
Резервиран
Инвестиционен поземлен имот до монумент Камбаните“ – м-т Шираната
гр. София , кв. "в.з.Малинова долина - Герена"
Перспективен парцел в развиващ се район на София, сред зеленина и спокойствие
Поземлен имот с инвестиционен потенциал, разположен в изключително перспективен и все по-предпочитан район на София – в.з. Малинова долина – Герена, местност Шираната, в непосредствена близост до монумент „Камбаните“.
Имотът е с площ 625 кв. м. и попада в зона Жм 2, което го
94 375 €(184 581,46 лв.)
(151 €/м2) (295,33 лв./м2)Площ: 625.00 м2
Тип на имота:
Парцел за инвестиция
Стойчо Бугов
Старши брокер, София
Продажба
За частни лица
Нова жилищна сграда с Акт 14 в кв. Стрелбище
гр. София , кв. "Стрелбище"
Висок клас апартаменти с просторна жилищна среда до бул. България и Южен парк
Просторни и комфортни апартаменти с 1 или 2 спални в предпочитания столичен квартал Стрелбище, близо до бул. България, супермаркет Фантастико, удобни спирки на редовния градски транспорт, Южен парк и други градски удобства. Пусков срок - края на 2026 г.
В допълнение може за
от 253 988 €(от 496 757,35 лв.)
(2 476 - 3 200 €/м2)(4 842,64 - 6 258,66 лв./м2)Площ: 79.37 - 129.53 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Наем
-3%
Резервиран
Магазин с отлична видимост в близост до НОИ и метростанция Опълченска
гр. София , кв. "Център"
Търговски имот на две нива с оживена локация в столицата, до възлови булеварди
Разгледайте нашето предложение за наем на търговско помещение на две нива със санитарен възел. Имотът се намира зад сградата на НОИ, в район с активен човекопоток, офиси и административни сгради. Подходящ е за магазин, офис, фризьорски салон, ателие или други търговски
599 €/месец615 €1 171,54 лв./месец1 202,84 лв.
(8,09 €/м2) (15,83 лв./м2)Площ: 74.00 м2
Тип на имота:
Магазин
Кирил Календерски
Брокер, София
Продажба
Тристаен апартамент на метри от парк „Заимов“ и метростанция „Театрална“
гр. София , кв. "Оборище"
Жилище за ремонт с две спални, мазе и таванско помещение в кв. Оборище
Тристаен апартамент за ремонт в малка сграда (1941 г.) в престижния квартал Оборище, в близост до парк „Заимов“, магазини, метростанция „Театрална“. На територията на парк „Заимов“ се намират и Театър „София“, театрална работилница „Сфумато“, заведения, спортни площадки, детски
259 000 €(506 559,97 лв.)
(2 590 €/м2) (5 065,60 лв./м2)Площ: 100.00 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Наем
За частни лица
ОТДАДЕН
Двустаен апартамент с хубава гледка към Витоша и удобен достъп до метростанция
гр. София , кв. "Люлин 3"
Обзаведено жилище под наем в кв. Люлин 3
Предлагаме под наем обзаведен двустаен апартамент, разположен в поддържана сграда ЕПК с контролиран достъп и асансьор, в близост до метростанция и основни удобства в кв. Люлин 3.
Жилището е с площ от 45 кв.м и функционално разпределение:
• Входно антре;
• Дневна с кът за
370 €/месец(723,66 лв./месец)
(8,22 €/м2) (16,08 лв./м2)Площ: 45.00 м2 Етаж: 10
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Наем
Лукс
Резервиран
Обзаведен тристаен апартамент в престижния кв. Драгалевци
гр. София , кв. "Драгалевци"
Голям апартамент с отлична локация и възможност за наемане на паркоместа
Предлагаме под наем изключително просторен и уютен тристаен апартамент, разположен в един от най-предпочитаните и престижни квартали на София – Драгалевци. Локацията съчетава удобствата на градската среда с непосредствена близост до планината, което осигурява чист въздух,
1 000 €/месец(1 955,83 лв./месец)
(10 €/м2) (19,56 лв./м2)Площ: 100.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Кирил Календерски
Брокер, София
Продажба
Земеделска земя в зона за жилищно строителство в подножието на Витоша
с. Железница , в.з. Елата
Парцел с потенциал за ниско жилищно застрояване сред природа
Предлагаме за продажба земеделска земя – 7-ма категория, разположена във в.з. Елата, местност Тошеви кошари. Изключително атрактивен район в подножието на Витоша, с красива гледка към околните вили, богата зеленина и спокойна природна среда.
Имотът попада в зона Жм 1,
Продажба
Парцел за инвестиция в живописна вилна зона на Железница
с. Железница , гр. София
Земеделска земя в зона, предвидена за жилищно строителство с красива панорама
Предлагаме за продажба земеделска земя – нива, 7-ма категория, разположена във в.з. Елата, местност Кастрено Боре, с. Железница, в район с перспектива за жилищно застрояване. Имотът е нерегулиран, но попада в зона Жм1, предназначена за нискоетажно жилищно строителство в природна
52 465 €(102 612,62 лв.)
(35 €/м2) (68,45 лв./м2)Площ: 1 499.00 м2
Парцел до вили с лице на два пътя
Предлагаме Ви отлична инвестиционна възможност — парцел, разположен в с. Железница, във вилна зона „Елата“, местност Тупанкова махала. Имотът попада в устройствена зона Жм1, предназначена за нискоетажно жилищно строителство в природна среда. Параметрите на застрояване позволяват
42 665 €(83 445,49 лв.)
(35 €/м2) (68,45 лв./м2)Площ: 1 219.00 м2
Тип на имота:
Парцел за инвестиция
Стойчо Бугов
Старши брокер, София
Продажба
За частни лица
Лукс
Просторни къщи с двор на 15 км от София
с. Гурмазово , гр. София
Къщи с три спални, гараж и сауна в живописно село близо до столицата
Представяме ви уникален комплекс от просторни еднофамилни къщи със собствен двор, само на 15 км от София – в едно от най-желаните места за спокоен и здравословен начин на живот край столицата. Тук ще откриете баланс между удобствата на големия град и уюта на живота сред природа,
Продажба
За частни лица
Лукс
Комплекс от 3 къщи на 15 км от София
с. Гурмазово , гр. София
3 еднофамилни къщи с панорамна гледка към Софийско поле
Комплекс от три къщи разположени в самостоятелни парцели с отлично местоположение успешно съчетаващо всички предимства на крайградските райони с луксозен начин на живот близо до природата.
Станете собственик на първокласен имот, отличаващ се с големи и светли жилищни
Продажба
Парцел с модулна къща и бърз достъп до АМ „Тракия“
с. Нови хан , гр. София
Парцел с одобрен проект за модулна къща до Нови Хан
Представяме престижен парцел с одобрен проект за висококачествена модулна къща, разположен само на 20 минути от Орлов мост и центъра на София. Имотът предлага отлични параметри за изграждане на съвременен дом и е част от модерно планиран жилищен комплекс с бърз достъп до АМ
600 000 €(1 173 498 лв.)
(843 €/м2) (1 648,17 лв./м2)Площ: 712.00 м2
Тип на имота:
Парцел за инвестиция
Стефан Абанозов
Регионален мениджър, Боровец
Продажба
За частни лица
Пететажна жилищна сграда на 500 м от Нов Български Университет
гр. София , кв. "Овча купел"
Нови апартаменти със спокойна и сигурна жилищна среда близо до парк, детски градини, училища, магазини
Последни налични апартаменти с 1 или 2 спални в тихия и зелен квартал Овча купел в югозападната част на столицата в подножието на Витоша планина. Имотът гарантира спокойствие и сигурност, разположен на 500 м от НБУ и в близост до парк, детски градини, училища, болница,
от 270 000 €(от 528 074,10 лв.)
(2 037 €/м2) (3 984,26 лв./м2)Площ: 132.54 - 132.54 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Николай Попов
Старши брокер, София
Продажба
За частни лица
Резервиран
Тристаен апартамент с дворни пространства до парк Въртопо
гр. София , кв. "Малинова долина"
Жилище с две спални в нова сграда в близост до Ринг Мол и IKEA
Представяме апартамент с две спални в модерна жилищна сграда в един от перспективните райони на София – кв. Малинова долина. Тук стилната архитектура, функционалните разпределения и градска среда се обединяват, за да създадат отличен дом – тих, комфортен и удобен.
Разположена
166 000 €(324 667,78 лв.)
(1 957 €/м2) (3 827,28 лв./м2)Площ: 84.83 м2 Партер
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Кирил Календерски
Брокер, София
Продажба
Магазини в търговски и развлекателен център в кв. Овча купел
гр. София , кв. "Овча купел"
Бизнес имот с отлична видимост от булевард Цар Борис III и Околовръстен път
Търговски площи в развлекателен център в район Овча Купел, в София. Ключовото разположение на сградата, както и уникалният дизайн, изпълнен в най-съвременните и оригинални архитектурни решения осигуряват много добра видимост от всички посоки. Търговската зона представлява
2 228 410 €(4 358 391,13 лв.)(без ДДС)
(1 000 €/м2) (1 955,83 лв./м2)Площ: 2 228.41 м2
Тип на имота:
Магазин
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
Парцел за инвестиция в месност Манилов дол-Суходол
гр. София , кв. "Суходол"
Земя с одобрен ПУП, подходяща за строеж на хотел и ресторант
Представяме на вашето внимание земеделска земя (2039 кв.м.) с одобрен ПУП „Търговски обект и мотел“, влязъл в сила от 07.2023 в местност Манилов дол-Суходол, район Овча купел. Имотът е подходящ за построяване на хотел и ресторант, както и други бизнес приложения.
Парцелът е с
420 000 €(821 448,60 лв.)
(206 €/м2) (402,87 лв./м2)Площ: 2 039.00 м2
Тип на имота:
Парцел за инвестиция
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
-3%
Просторен двустаен апартамент с панорамна гледка в кв. Младост 4
гр. София , кв. "Младост 4"
Панелно жилище за ремонт с удобен достъп до метростанция и Община Младост 3
Представяме на вашето внимание просторен двустаен апартамент, предлагащ практично жилищно пространство в добре устроен район на столицата - кв, Младост 4, близо до бул. Александър Малинов, супермакет Лидъл, търговски център Принцес, парк, учебни заведения, с удобен достъп до
157 000 €162 000 €307 065,31 лв.316 844,46 лв.
(2 427 €/м2) (4 747,45 лв./м2)Площ: 64.68 м2 Етаж: 7
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Николай Попов
Старши брокер, София
Продажба
Вила на три нива с терасиран двор в село Бистрица
с. Бистрица , гр. София
Имот с красива панорама в полите на Витоша
Вила на три етажа с терасиран двор от 696 кв.м. и просторна гледка към заобикалящите къщи, зеленина и Витоша. Имотът се характеризира със спокойна и зелена локация в полите на планината, в предпочитаното село Бистрица.
Къщата (108 кв.м.) е построена през 1970 г., с конструкция
Продажба
Обработваема земеделска земя в района на село Казичене
с. Казичене , гр. София
Равен и правоъгълен парцел с лице на асфалтов път в развиващ се район
Представяме на вашето внимание обработваема земеделска земя в предпочитан и развиващ се район - кв. Джурджа на Казичене, в близост до Околовръстен път.
Земеделската земя (1400 кв.м.) е 4-та категория. Парцелът е равен и с правоъгълна форма и лице от около 20 м на асфалтов
70 000 €(136 908,10 лв.)
(50 €/м2) (97,79 лв./м2)Площ: 1 400.00 м2
Тип на имота:
Парцел за инвестиция
Стойчо Бугов
Старши брокер, София
Продажба
Четиристаен апартамент пред Акт 15 в кв. Красна поляна
гр. София , кв. "Красна поляна 2"
Просторен апартамент с панорамна гледка до учебни заведения, магазини, болница, парк
Просторен четиристаен апартамент със спокойна и същевременно комуникативна локация в кв. Красна поляна, с бърз достъп до центъра на София. Намира се до възловия бул. Никола Мушанов, в близост до училища и детски градини, до вериги супермаркети, фитнеси, болница МБАЛ Надежда,
285 000 €(557 411,55 лв.)
(2 335 €/м2) (4 566,33 лв./м2)Площ: 122.07 м2 Етаж: 5
гр. София , кв. "Симеоново"
Апартаменти с прекрасни гледки и близост до Витоша планина
Нова жилищна сграда сред зеленина и чист въздух на границата с Природен Парк Витоша в кв. Симеоново. Отлични апартаменти с удобни разпределения в район, гарантиращ спокойствие, сиryрност, здравословен начин на живот.
Прекрасни гледки към София и планината, лесен и бърз достъп
от 175 000 €(от 342 270,25 лв.)
(2 465 - 2 516 €/м2)(4 821,12 - 4 920,87 лв./м2)Площ: 70.08 - 139.71 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Магдалена Тошева
Старши брокер, София
Продажба
За частни лица
Луксозна и модерна жилищна сграда в м-т Гърдова глава
гр. София , кв. "м-т Гърдова глава"
Апартаменти на тихо и спокойно място с чист въздух
Изключителна възможност да притежавате нов дом в този престижен столичен район!
Жилищна сграда разположена в най-хубавата част на местност Гърдова глава, на 250 метра от околовръстния път и бул.“Цар Борис ІІІ“. В околностите има училище, детска градина, хипермаркети Фантастико
от 146 158 €(от 285 860,20 лв.)
(2 310 - 2 814 €/м2)(4 517,97 - 5 503,71 лв./м2)Площ: 58.41 - 153.97 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
Парцел близо до Порше София Изток
с. Герман , Порше София Изток
Пaрцел подходящ за складова база, логистичен център, фирмено представителство
Предлагаме за покупка хубав парцел между Порше София Изток и представителството на Вюрт България. Имотът се намира между бул. Цариградско шосе и ул. Манастирска воденица. Населеното място е на 11.5 км югоизточно от центъра на София и на 4 км източно от жилищния квартал
237 450 €(464 411,83 лв.)
(150 €/м2) (293,37 лв./м2)Площ: 1 583.00 м2
Тип на имота:
Парцел за инвестиция
Стойчо Бугов
Старши брокер, София
Продажба
Регулиран парцел в кв. Драгалевци
гр. София , кв. "Драгалевци"
Парцел в бързоразвиващ се район с еднофамилни къщи
Представяме за продажба атрактивен парцел, на тихо и спокойно място в квартал Драгалевци. Районът е бързоразвиващ се, застроен с еднофамилни къщи. В близост е частното училище BRITANICA Park School и детски градини медицински център, стадион, ресторанти и кафенета, с удобен
370 700 €(725 026,18 лв.)
(280 €/м2) (547,60 лв./м2)Площ: 1 324.00 м2
Тип на имота:
Парцел в регулация
Виктор Вучелийски
Изпълнителен директор "Продажби и операции", София